Read the Official Description

Apie ABU

Daugiau nei 144 metus " Alderson Broaddus University teikia kokybišką išsilavinimą savo studentams. Atsižvelgiant į vaizdingą Tygato upės slėnį Filipoje, Vakarų Virdžinijoje, Alderson Broaddus University studentai mokosi ir auga tikėjimu pagrįstoje mokymosi bendruomenėje. Alderson Broaddus University giliai įsišaknijęs į laisvą meną, yra sveikatos ir profesinio mokymo įstaiga. Alderson Broaddus University yra susijęs su Amerikos baptistų bažnyčiomis, JAV, ir Vakarų Virdžinijos baptistų konferencija.

1932 m. Dvi institucijos buvo sujungtos, kad sudarytų Aldersono-Broddo kolegiją. Kiekviena institucija perdavė turtingą krikščionišką paveldą. Vyresnysis iš dviejų, Broadvado universitetas, 1871 m. Buvo įkurtas Vinčesteryje, Virdžinijoje, bažnyčios ministrė Edwardas Jeffersonas Willisas, kuris pavadino naują kolegiją, kai pilietinio karo metu buvo žinomas baptistinis ministras Rev. William Francis Ferguson Broaddus. Reaguodamas į sunkius ekonomikos sunkumus, 1876 m. Broadvaldo universitetas buvo perkeltas į Alleghenijas į Clarksburg, Vakarų Virdžiniją. Kolegija vėl buvo perkelta į nedidelį Filipų miestą, Vakarų Virdžiniją, 1901 m.

Kita institucija, Aldersono akademija ir jaunesnioji kolegija, 1901 m. Aldersone, Vakarų Virdžinijoje, buvo įkurta baptistų lakūnė Emma Alderson. Praėjus metams, "Broaddus" tapo jaunesniuoju koledžu, paskui kolegija, o "Alderson" akademija priskyrė jaunesniojo kolegijos statusą. 1920 m. Pabaigoje kilus finansiniams sunkumams, buvo priimtas sprendimas sujungti du kolegijas, kurių abu buvo bendri baptistų ir laisvųjų menų institucijų tapatumai. Aldersonas-Brodsas kolegija sukūrė pavadintą su brūkšneliu iš šių dviejų institucijų prisijungimo.

Nuo pat savo įkūrimo Aldersonas Broadvas buvo pasirengęs stipriam laisvųjų menų ugdymui. Universitetas siekia įtvirtinti studentus literatūros ir meno, krikščioniškojo tikėjimo, muzikos ir mokslo dėkingumu. Pastaruoju metu universitetas daugiausia dėmesio skyrė programoms gamtos ir taikomųjų mokslų srityje. 1945 m. Aldersonas Broaddus sukūrė pirmąsias keturių metų slaugos ir pirmąsias radiologinių technologijų programas Vakarų Virdžinijoje. 1968 m. Kolegija pradėjo pirmąją šalies keturių metų gydytojų asistentų programą, kuri turėjo didelę įtaką gydytojų asistentų profesijos plėtrai šalyje. Iš šios programos atsirado 1991 m. Kolegijos pirmasis aukštojo mokslo laipsnio pasiūlymas, gydytojo padėjėjo magistro programa. Akademinės naujovės yra ilgalaikis AB bruožas.

Praėjus aštuoniasdešimt vieneriems metams, 2013 m. Birželio 27 d. AB įgijo universiteto statusą ir pakeitė pavadinimą į Alderson Broaddus University siekdamas geriau atspindėti aukštojo mokslo statusą. 2013 m. Rugsėjo 2 d. Vyko visos kampinės šventės ir atidaryta atnaujinta talismanų versija "Skirmish the Battler".

2013 m. Rugsėjo 12 d. Pareigūnai paskelbė apie universiteto restruktūrizavimą šešiose kolegijose: Verslo ir vadybos koledže; Švietimo ir muzikos koledžas; Sveikatos mokslų kolegija; Humanitarinių mokslų ir socialinių mokslų kolegija; Mokslo, technologijų ir matematikos kolegija; ir Gydytojų asistentų kolegija. Kolegijų serijos sukūrimas suteikia AB galimybei išplėsti akademinius specialistus, kurti naujas akademines iniciatyvas, didinti antrosios pakopos studijų kultūrą, rengiant daugiau magistrantūros studijų programų ir suteikiant institucijai struktūrą, atspindinčią kitų aukštųjų mokyklų prestižą, charakterį ir statusą. . Universiteto pareigūnai 2014 m. Rugsėjo 22 d. Paskelbė, kad "Alderson Broaddus" gydytojų aspirantūros studijų programos akademinių reikalų srityje buvo atlikti struktūriniai pokyčiai. Gydytojų asistentų kolegija buvo pervadinta į Medicinos kolegiją, kurioje dalyvavo gydytojų asistentų ir anatomijos mokyklos mokykla. Ši restruktūrizacija prasideda tuo, kad universitetas toliau plėtoja pažangius anatomijos kursus, tikėdamasis pereiti prie tolesnio išsilavinimo šioje srityje.

AB yra su sveikata susijusi ir profesinė švietimo įstaiga, tvirtai orientuota į laisvą meną. Alderson Broaddus University misija - suteikti studentams aukščiausio lygio išsilavinimą, stengiantis paruošti studentus sėkmingai pasirinktose disciplinose ir atlikti savo vaidmenis įvairiose visuomenėse, kaip gerai suvokiose ir atsakingose ​​piliečiuose.

Šiandien Alderson Broaddus yra vienintelė Vakarų Virdžinijos aukštojo mokslo įstaiga, susijusi su Amerikos baptistų bažnyčiomis, JAV.

Universitete yra ilgai brangios tradicijos, kaip veiksmingai mokyti laisvųjų menų srityje, ypač pabrėžiant žmogaus studijas, krikščioniškąjį tikėjimą, muziką ir vaizduojamąjį meną. Mokslas ir mokytojų rengimas pastaraisiais metais daugiausia dėmesio skyrė gamtos ir taikomiesiems mokslams.

Bendradarbiaujant su Myers klinika, 1945 m. Buvo sukurta pirmoji kolegiali slaugos programa ir pirmoji radiologinių technologijų programa Vakarų Virdžinijoje. 1968 m. Inicijuota ketverių metų medicinos mokslo programa, skirta paruošti gydytojo padėjėją. Medicinos mokslo magistras buvo nacionalinė pirmoji įmonė, pirmoji tokia keturių metų programa šalyje. Slaugos ir giminingų sveikatos mokslų programos remiasi laisvųjų menų.

1991 m. Rugpjūčio mėn. Universitetas inicijavo savo pirmąjį aukštąjį išsilavinimą, suteikdamas gydytojų padėjėjų magistro laipsnį.

"Nauji aspektai mokymuisi", programa, inicijuota 1964 m. Rudenį, persikėlė Aldersoną Broaddusą į naują akademinių nuotykių ir paslaugų laikotarpį. Pasaulis tapo klasėje, kurioje buvo išbandyti ir išvystyti studentų idealai ir intelektualiniai pasiekimai - toli už Vakarų Virdžinijos universiteto ribų.

Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

Alderson Broaddus University

Aplinkos mokslas yra daugiadisciplininė sritis, programa skirta studentams suprasti pagrindinius principus ir taikomąsias šias disciplinas: biologija, chemija, fizika, ge ... [+]

Apžvalga

Aplinkos mokslas yra daugiadisciplininė sritis, programa skirta studentams suprasti pagrindinius principus ir taikomąsias šias disciplinas: biologija, chemija, fizika, geologija, reguliavimo ir aplinkosaugos politika, šlapynių ekologija, moksliniai tyrimai ir rašymas. Studentai, baigę Aplinkos mokslų programą, bus apmokyti bendradarbiauti su pramonės šakomis ir aplinkosaugos agentūromis, kad skatintų ekonominę pažangą išlaikydami tvarias ekosistemas, laikydamosi aplinkosaugos reikalavimų. Be pagrindinių mokslo ir aplinkosaugos temų pristatymo mes ryžtingai pabrėžia įgūdžių, reikalingų suprasti, įvertinti, numatyti ir sušvelninti svarbius aplinkosaugos klausimus ir problemas, ugdymą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Philippi
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Alderson Broaddus University

Mokslo, technologijų ir matematikos kolegijos biologijos programa (STM) yra Kemperio-Reddo mokslo centre. ... [+]

Apžvalga

Mokslo, technologijų ir matematikos kolegijos biologijos programa (STM) yra Kemperio-Reddo mokslo centre. Biologijos mokymo programa siekiama pažadinti studento susidomėjimą gyvuoju pasauliu, ugdyti mokslinius įpročius, reikalingus mokslo žinių paieškai. Absolventai yra gerai pasirengę tęsti aukštąjį išsilavinimą arba tiesiogiai pereiti į savo karjerą profesinėse sveikatos mokslo programose (pvz., Medicinos mokykloje, gydytojų asistentų programose ir kt.), Pramonėje ar laukinių gyvūnų išteklių valdyme. Biologijos programa suprojektuota taip, kad studentams būtų suteikta plati fone ir tvirtas pagrindas biologijoje, kuria jie galėtų kurti savo karjerą. Daugelis biologijos absolventų uždirbs dvigubą laipsnį aplinkos mokslu, chemija ar kompiuterija, kad jie taptų labiau konkurencingi darbo rinkoje arba kreipdamiesi į aukštąją mokyklą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Philippi
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Alderson Broaddus University

" Alderson Broaddus University chemijos programa yra skirta suteikti studentams tvirtą ir plačią pagrindą, kuriuo jie grindžia savo karjerą. ... [+]

Apžvalga

" Alderson Broaddus University chemijos programa yra skirta suteikti studentams tvirtą ir plačią pagrindą, kuriuo jie grindžia savo karjerą. Chemija, be abejonės, gali būti laikoma fascinančia mokslo sritimi, nes ji yra tokia esminė mūsų kasdieniam gyvenimui. Mūsų gyvenime nėra vienos dienos, kuri vyksta be "cheminio" prisilietimo. Chemija dažnai vadinama pagrindiniu mokslu, nes ji jungia fiziką ir matematiką, biologiją ir mediciną, žemės ir aplinkos mokslus. Trumpai tariant, viskas yra cheminė!

Studentui, norinčiam įgyti chemijos magistro laipsnį, laukia sparčiai besivystančio mokslo pasaulis su naujais pritaikymais, kurie nuolat pasiekia kitus laukus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Philippi
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Alderson Broaddus University

" Alderson Broaddus University " kompiuterių mokslo Alderson Broaddus University turi modernią mokymo programą, kuri reguliariai koreguojama, kad atitiktų dabar ... [+]

Apžvalga

" Alderson Broaddus University " kompiuterių mokslo Alderson Broaddus University turi modernią mokymo programą, kuri reguliariai koreguojama, kad atitiktų dabartines tendencijas. Visi kompiuterių mokslo specialistai turėtų baigti pasirinktą pagrindinių klasių grupę, tačiau pasirenkamieji dalykai yra skirti leisti studentams pritaikyti savo išsilavinimą, kad atitiktų konkrečius karjeros tikslus, padedant fakulteto patarėjui. Galimos dominančios sritys yra kompiuterių mokslo, informacinių technologijų ir programinės įrangos inžinerijos standartai, tačiau kitos svarbios sritys yra saugumo, interneto ir mobiliųjų programų kūrimas, geografinės informacinės sistemos (GIS) ir kiti. Mes taip pat siūlome dvigubo didžiųjų, ypač matematikos, biologijos ir aplinkos mokslo, galimybę. Taip pat siūloma papildoma GIS nepilnametis studentams įgyti įgūdžių, norint patekti į vieną iš sparčiausiai augančių darbo rinkos šalių erdvinės analizės.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Philippi
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
101 College Hill Drive
26416 Philippi, West Virginia, Jungtinės Amerikos Valstijos