Oficialus aprašymas

Apie mus

Apšvietimo kelias studentams nuo 1836 m

Mes visada buvome pionieriais. Mūsų neprilygstamas atsidavimas savarankiškam minties, akademiniam griežtumui, kūrybiškumui ir bendruomenei tapo mūsų švietimo lyderiu nuo 1836 m.

Alfred University magija

  • 97% GAVĖ FINANSINĘ PARAMA

Beveik visa mūsų studentų institucija gauna tam tikrą finansinę paramą, daugiausia dotacijas ir stipendijas.

  • 98 proc. Sėkmės koeficientas

Per vienerius metus nuo baigimo 98% mūsų studentų dirba ar studijuoja aukštojoje mokykloje.

  • 13: 1 STUDENTŲ / FAKULTETO RATIO

Mažos klasės dydžiai reiškia individualų dėmesį ir daugiau galimybių augti.

"Alfred Advantage"

Alfred University jūs neužleisite laiko už stalo. Mūsų mokymo programa yra skirta patirtinio mokymosi, o tai reiškia, kad jūs turėsite kuo daugiau praktinio mokymosi. Priklausomai nuo jūsų pagrindinių dalykų, rasite galimybes studijuoti, studijose, laboratorijose, klasėje arba dalyvauti modeliuojamose scenarijose, kurios suteikia jums konkurencinį pranašumą, kai įeinate į darbo rinką arba einate į mokyklą. Jūs išmokysite sąvokas ir tada aktyviai jas naudosite per projektus, keliones į vietovę, apsilankymus vietoje, stažuotes ir sąveikas su šios srities specialistais.

Rūpestinga bendruomenė

Mūsų dėstytojai ir darbuotojai yra gerbiami ne tik dėl jų žinių ir įgūdžių, bet ir dėl to, kad jie rūpinasi tavimi kaip individas. Jie yra tikri mentoriai, siūlantys individualų dėmesį mažų klasių dydžiu, studentų ir fakulteto santykiu 13: 1 ir glaudžiai bendradarbiaudami su jumis kaip patarėjais. Jie laiko pasveikinti jus į AS bendruomenę, stebėti, kaip auga kaip lyderis ir mokslininkas, ir padėti jums bendrauti su absolventais ir kitais ekspertais.

Pasaulinė patirtis

Pasaulis tikrai yra maža vieta, ir Alfred University mes vertiname įvairovę. Mūsų studentai teikia turtingą patirtį, apimančią žemynus, šalis ir valstybes. Mes vertiname įvairovę, nes tai ne tik padeda geriau suprasti pasaulį, bet ir padeda jums suprasti save ir kaip jums tinka pasaulinėje visuomenėje. Įsitraukite į daugelį kultūrinių ir tarptautinių universiteto mieste esančių programų, ir pamatysite, kaip lengva susirasti draugų iš viso pasaulio.

Mūsų misija

Vizija

Alfred University bus novatoriškas lyderis akademinės kompetencijos ir ilgalaikės edukacinės vertės pristatymo srityje, paruošdamas visus studentus sėkmingai studijuoti ir visą gyvenimą.

Misija

" Alfred University misija yra teikti aukštos kokybės ir ilgalaikę vertę, teikiant akademines ir bendrojo lavinimo programas, kurios yra intelektualiai sudėtingos ir praktiškai svarbios. Mes kultūriškai įvairūs ir orientuojamės į moksleivius, siekdami tarnauti besikeičiančiam studentų skaičiui. Mes siekiame studentų, siekiančių ir pasiryžusių daryti viską, kad jie galėtų daryti viską sau ir savo bendruomenėms. Taigi, mes rengiame savo mokinius žiniomis, įgūdžiais ir gyvenimo įpročiais, kurie leis jiems sėkmingai gyventi ir nuolat gyventi asmeniškai ir tobulėti kitiems. Šie rezultatai pasiekiami per visą Alfred University bendruomenės įsipareigojimą mokyti ir tyrinėti mokslinę ir techninę kompetenciją, meninę kūrybą ir humanistinį mokymąsi.

Vertybės

Alfred University mes vertiname:

  • Mokymosi aplinka, skatinanti atvirą idėjų mainus, kritinį mąstymą, pasaulinį supratimą, technologinį raštingumą, intelektualų sąžiningumą ir bendruomenės dalyvavimą;
  • Darbo aplinka, skatinanti atvirą bendravimą, pasiekimų pripažinimas ir asmeninio potencialo vystymas;
  • Moksliniai tyrimai ir stipendijos, skatinančios žinių ribas, prisideda prie absolventų ir bakalauro mokymų ir demonstruoja kūrybiškumą visose srityse, kuriose stengiamasi;
  • Įvairovė žmonėse ir kultūrose, idėjos ir stipendijos;
  • Universitetas, kuris yra saugus, patrauklus ir skatina sveikatą ir sveikatingumą;
  • Pagalbinė bendruomenė, gerbianti kiekvieną individą, puoselėjanti intelektualų smalsumą ir augimą, propaguodama ir modeliuojant gerą pilietiškumą, skatina sąmoningą vadovavimą.

Ką sako ekspertai

Išeikite už blizgus brošiūras ir perskaitykite tai, ką sako išoriniai ekspertai. Jūs pastebėsite, kad ekspertai sutinka: " Alfred University yra puiki vieta tau!

"Best College Reviews" įvertino Alfred University "Top 50 geriausiose mažosiose kolegijose 2017-2018 m.", Cituoja "... su absolventais, kurie buvo apklausti dėl neįtikėtinai 98 proc. Karjeros rezultatų, sunku suprasti, kodėl Alfredas yra aukščiausia mažoji mokykla".

AU pelnė lygią ar geresnę nei NYU, SUNY ESF, NC narė, Buff valstija, SUNY Geneseo, Auburn, Loyola ir Saint John Fisher, Brookings Institution "pridėtinės vertės" vertinimas apie 4000 mokyklų visoje šalyje.

Alfred University dailės magistro laipsnio keramikos meno (Nr. 1) ir stiklo / skulptūros (Nr. 9) magistro laipsnį dar kartą įtraukiami panašių mokymo programų nacionaliniai reitingų sąrašai, pasak JAV naujienų

"Forbes" ir "Princeton Review" apima Alfred University , įtrauktą į aukščiausiųjų mokyklų sąrašą šalyje.

"Alfredas" yra aukščiausias pagal "Niche 2018" geriausias kolegijas tokiose kategorijose kaip "Geriausios mažosios kolegijos Amerikoje", "Geriausios privačios universitetų Amerikoje" ir "Geriausi koledžai Amerikoje".

"Value Colleges" įvertino Alfred University Nr. 16 "Top 50 geriausių ikimokyklinių vasaros programų" 2018 m., Tarp tokių kaip Yale, UCLA, Georgetown ir "Virginia Tech", priklausomai nuo kokybės, prieinamumo ir galimybės, kurias mūsų vasaros programos suteikia jaunuoliai.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Alfred University

Didėjant gyventojų skaičiui, technologiniams poreikiams ir toliau siekti aukštesnio gyvenimo lygio, reikia išplėsti galutinių pasaulio išteklių poreikius. Kaip aplinkosau ... [+]

Apie

Didėjant gyventojų skaičiui, technologiniams poreikiams ir toliau siekti aukštesnio gyvenimo lygio, reikia išplėsti galutinių pasaulio išteklių poreikius. Kaip aplinkosaugos studijų studentas, jūs išmoksite šių stresų poveikį Žemei ir jos gyventojams klasėje, lauke ir laboratorijose.

Nepriklausomi tyrimo projektai

Visi mūsų specialistai dalyvauja nepriklausomuose bakalauro studijų projektuose, kurie yra aplinkosaugos studijų programos dalis. Šių projektų temos labai skiriasi priklausomai nuo studentų interesų. Mes tvirtai tikime, kad mokiniai mokosi "darydami" ir įtraukdami praktinį interaktyvų mokymąsi beveik visuose mūsų kursuose.

Pagrindinė pramonės įranga... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Alfredas
Rugsėjis 2020
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Alfred University

Alfred University biologijos" programa suteikia studentams įvairesnį ir interaktyvųjį išsilavinimą netradiciniu, praktiniu požiūriu. Čia jūs atliksite mokslą ir ne tik su ... [+]

Apie

Alfred University apskaitos pagrindai rengia jus ir jūsų klasiokas tapti sertifikuotomis buhalterėmis, auditoriais ir konsultantais, kurie naudojasi dinamiškomis užimtumo galimybėmis, kai baigia mokytis nuolat besikeičiančiame ekonominiame gyvenime. Jums taip pat suteikiama galimybė taikyti šiuos principus kitose didelėse įmonėse ir srityse, tokiose kaip verslas, finansai ir teisė.

Modernūs patogumai

Mokslinių tyrimų centre įrengtos įvairios mokslinių tyrimų įrangos, įskaitant skaitmenines vaizdavimo sistemas, laminarinio srauto gaubtus, fluorescencinius ir fazinius kontrastinius mikroskopus, UV / VIS spektrofotometrus, molekulinės biologijos įrangą, lauko mėginių ėmimo įrangą ir aplinkos augimo kameras.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Alfredas
Rugsėjis 2020
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Alfred University

Mūsų chemijos programa yra skirta skatinti ir palaikyti savo intelektualinį smalsumą dabar ir visą savo karjerą, ugdyti gebėjimą efektyviai spręsti problemas ir veiksming ... [+]

Apie

Mūsų chemijos programa yra skirta skatinti ir palaikyti savo intelektualinį smalsumą dabar ir visą savo karjerą, ugdyti gebėjimą efektyviai spręsti problemas ir veiksmingai perduoti chemijos niuansus su visomis auditorijomis. Mūsų absolventai įeina į darbo vietą, aiškiai supranta chemijos vietą gamtos mokslų srityje ir supranta gamtos mokslų, aplinkos ir kitų žmonių kultūros santykius.

4 1 Chemija MBA takas

Kaip chemijos magistras, jums bus suteikta galimybė patekti į ketverių metų plius vieną trasą, uždirbti savo BS Chemija, taip pat savo MBA.

ACS patvirtintas

"American Chemical Society" pritarė Alfred University programai. Tik vienas iš keturių bakalauro chemijos programų gali pasiekti šį skirtumą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Alfredas
Rugsėjis 2020
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Alfred University

Alfred University "Athletic Training" magistras suteikia jums galimybę koncentruotai studijuoti ir praktikoje dalyvauti klinikinėje praktikoje. Programa remiasi tvirtu pa ... [+]

Apie

Alfred University "Athletic Training" magistras suteikia jums galimybę koncentruotai studijuoti ir praktikoje dalyvauti klinikinėje praktikoje. Programa remiasi tvirtu pagrindu susiformavusiose sveikatos priežiūros arenose, daugiausia dėmesio skiriant profesinėms sritims, tokioms kaip traumų ir ligų prevencija, klinikinis įvertinimas ir diagnozė. Mūsų studentų ir dėstytojų santykis yra nedidelis, o mūsų fakultete yra gydytojas, kuris yra sporto medicinos specialistas. Integruotas pranašumas "Exercise Science" taip pat yra pagrindinis programos bruožas.

Mokymas

Sporto mokymo programa yra pagrįsta filosofija, kad švietimas yra visą gyvenimą trunkantis procesas. Tai ypač pasakytina apie profesiją, kuri, vykdydama specifinių įgūdžių praktiką, siekia patenkinti sportininkų ir rekreaciniu požiūriu aktyvių asmenų poreikius. Šios pasirinktos grupės poreikiai yra dinamiški, nes nuolat atliekami mokymų metodai ir nauji tyrimai.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Alfredas
Rugsėjis 2020
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Alfred University

Tapkite pramonės ekspertu, kuris keičia tai, kaip visuomenė naudoja energiją naudodamiesi mūsų atsinaujinančios energijos inžinerijos pagrindais. Viena iš tikros tikrosio ... [+]

Apie

Tapkite pramonės ekspertu, kuris keičia tai, kaip visuomenė naudoja energiją naudodamiesi mūsų atsinaujinančios energijos inžinerijos pagrindais. Viena iš tikros tikrosios atsinaujinančios energijos programos, kuri yra stiprios inžinerijos pagrindų srityje, ši programa suteikia jums įrankius, technologijas ir praktinę patirtį, reikalingą tolesniam baigimui, kad galėtumėte patekti į augančią atsinaujinančios energijos darbo rinką su daugybe galimybių.

IŠSKIRTINĖ PROGRAMA

Vienas iš tik kelių tikrųjų inžinerijos laipsnių, kurie specializuojasi atsinaujinančios energijos inžinerijos srityje.

MODERNOS ĮRENGINIAI

Naujos laboratorijos, skirtos atsinaujinančios energijos technologijų kūrimui ir bandymui.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Alfredas
Rugsėjis 2020
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Alfred University

Alfred University apskaitos pagrindai rengia jus ir jūsų klasiokas tapti sertifikuotomis buhalterėmis, auditoriais ir konsultantais, kurie naudojasi dinamiškomis užimtumo ... [+]

Apie

Alfred University apskaitos pagrindai rengia jus ir jūsų klasiokas tapti sertifikuotomis buhalterėmis, auditoriais ir konsultantais, kurie naudojasi dinamiškomis užimtumo galimybėmis, kai baigia mokytis nuolat besikeičiančiame ekonominiame gyvenime. Jums taip pat suteikiama galimybė taikyti šiuos principus kitose didelėse įmonėse ir srityse, tokiose kaip verslas, finansai ir teisė.

Stažuotės

Gaukite realaus pasaulio patirtį ir akademinį kreditą stažuotei - ar jūsų aistra yra viešasis būstas ar asmeninės oro uostai

100% sėkmė

Mūsų apskaitos klasių paskyrimo rodiklis yra išskirtinai stiprias (beveik 100%) ir rodo aukštą mūsų programos kokybę.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Alfredas
Rugsėjis 2020
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Alfred University

Jei jūsų aistra mokosi, kaip viskas veikia, jas išskirdami ir sėkmingai juos atstatydami, Alfred University Mechanikos inžinerijos magistras puikiai tinka jums. Programa ... [+]

Apie

Jei jūsų aistra mokosi, kaip viskas veikia, jas išskirdami ir sėkmingai juos atstatydami, Alfred University Mechanikos inžinerijos magistras puikiai tinka jums. Programa akredituota "ABET" ir yra idealus išsilavinimas studentams, norintiems patekti į pramonę, kurti savo įmonę arba įvairias švietimo, kosmoso, automobilių, chemijos ir vyriausybinių agentūrų galimybes.

MODERNOS ĮRENGINIAI

Nauji bandymų įrenginiai, įskaitant vandens tunelį, vėjo tunelį ir bandymų rėmus medžiagų stiprumui matuoti.

PRADĖK DABAR

Praktinė inžinerijos studijų programa, kuri supažindina studentus su šiuolaikinėmis mechanikos inžinerijos priemonėmis per pirmąjį semestrą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Alfredas
Rugsėjis 2020
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Alfred University

Ar skaitmeninės elektronikos ir medžiagų technologijų ar inžinerijos karjera jus domina? Pažvelkite į ABET akredituotų medžiagų mokslo ir inžinerijos programą Alfred Univ ... [+]

Apie

Ar skaitmeninės elektronikos ir medžiagų technologijų ar inžinerijos karjera jus domina? Pažvelkite į ABET akredituotų medžiagų mokslo ir inžinerijos programą Alfred University . Ši sudėtinga programa apims sąvokas, susijusias su daugialypėmis ir sudėtinėmis technologijomis, taip pat sudėtingų medžiagų sąveiką su gyvomis biologinėmis sistemomis studentams, suinteresuotiems biomedicinos medžiagų mokslo kryptimi.

PRADĖK DABAR

Praktinė mokymo programa, kuri pristato studentus medžiagų mokslui per pirmuosius metus.

TYRIMŲ GALIMYBĖS

Daug galimybių atlikti bakalauro studijas ir prieigą prie naujausių mokslinių tyrimų įstaigų.

ŠOKĖS ĮGŪDŽIAI... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Alfredas
Rugsėjis 2020
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Alfred University

Dėl itin populiarių, išskirtinių stiklo inžinerijos mokslų mokslo žvilgsnių ieškokite ne tik Alfred University . Čia mes siūlome jums vienintelę tokios rūšies bakalauro s ... [+]

Apie

Dėl itin populiarių, išskirtinių stiklo inžinerijos mokslų mokslo žvilgsnių ieškokite ne tik Alfred University . Čia mes siūlome jums vienintelę tokios rūšies bakalauro studijų programą šalyje, kurioje yra nedaug klasių, daug galimybių atlikti bakalauro studijas ir didelį absolventų tinklą, dirbantį stiklo ir keramikos pramonėje. Be to, mūsų stiklo inžinerijos mokslo programą akredituoja Inžinerijos akreditavimo komisija ABET.

IŠSKIRTINĖ PROGRAMA

Vienintelė bakalauro Stiklo inžinerijos mokslo programa tautoje.

TYRIMŲ GALIMYBĖS

Daug galimybių atlikti bakalauro studijas ir prieigą prie naujausių mokslinių tyrimų įstaigų.

PRAMONĖS TINKLAS... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Alfredas
Rugsėjis 2020
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

Alfred University

Meno ir dizaino mokykla siūlo ketverių metų profesinę studijų programą, suteikiančią bakalauro laipsnį dailės (BFA). Unikali mokymo programa, apimanti specializuotą požiū ... [+]

Apie

Meno ir dizaino mokykla siūlo ketverių metų profesinę studijų programą, suteikiančią bakalauro laipsnį dailės (BFA). Unikali mokymo programa, apimanti specializuotą požiūrį į visus akademinius studijų metus, yra pripažįstama dėl jos inovacijų, pabrėžiant disciplinos gylį ir tarpdisciplinines galimybes. Čia dirbate moderniausiose įstaigose, jums bus suteiktos individualios studijos jūsų vyresniais metais, ir jums bus malonu pasinaudoti privilegijuotų dalinių valstybės finansuojamų meno programų įtraukimu į privačią universiteto aplinką.

Atvira mokymo programa

BFA laipsnis suteikia galimybes studentams studijuoti keramikos meno, piešimo, tapybos, fotografijos, grafinio dizaino, spausdinimo žiniasklaidos, vaizdo, garso meno, interaktyvios žiniasklaidos ar stiklo ir skulptūros pagal atvirą mokymo programą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Alfredas
Rugsėjis 2020
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba