Alvernia University Online

Įvadas

Oficialus aprašymas

„Alvernia“ universitete mes esame įsipareigoję suteikti savo studentams prieinamą ir aukštos kokybės internetinį švietimą, kuriam skiriamas individualus mažo, privataus universiteto dėmesys.

Mūsų internetinės programos suteikia jums lankstumo mokytis savo tempu jums patogioje vietoje. Mūsų išskirtinis dėstytojas įgyja realaus gyvenimo patirtį internetinėje klasėje, o tai reiškia, kad jūs gausite atitinkamą išsilavinimą, iškart pritaikomą jūsų karjerai.

Per „Alvernia“ internetines studijų programas gausite aukštos kokybės patogaus formato išsilavinimą. Su pasiryžusiais profesoriais, kurie internetinėje klasėje suteikia realios patirties, būsite pasirengę sėkmei. Mes įtraukiame etiką, principus ir socialinį teisingumą į savo mokymo programas, kad galėtume jums pasireikšti kaip nepaprastas specialistas.

Mūsų dėstytojai yra atsidavę jūsų sėkmei, ir jie turi didelę realaus pasaulio patirtį atitinkamose srityse. Taip pat turėsite galimybę mokytis savo tempu jums patogioje vietoje.

Kaip „Alvernia“ internetinis studentas turėsite prieigą prie daugybės išteklių. Pirkite savo vadovėlius, klasės medžiagą ir net „Alvernia“ drabužius per mūsų internetinį knygyną. Galite pasinaudoti mūsų internetinės bibliotekos pranašumais, kur galite pasiekti el. Knygas, elektroninius žurnalų pavadinimus ir tyrimų vadovus. Taip pat galėsite naudotis Karjeros plėtros biuru, kurį galite atsiųsti el. Paštu, jei norite gauti pagalbos atnaujinant ir lydraščius, planuojant karjerą ir ieškant darbo.

„Alvernijoje“ nepasiklysite kaip internetinis studentas. Jūs tapsite bendruomenės, kuri kartu dirba, kad pasaulis taptų geresniu, dalimi.

Vietos

Skaitymas

Address
Saint Bernardine Street,400
19607 Skaitymas, Pensilvanija, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: