Oficialus aprašymas

namaiAkvinietis kolegija, Įtrauki švietimo bendruomenė įsišaknijusi katalikų ir Dominikos tradiciją, teikia septyni laisvieji menai su pasaulinės perspektyvos, pabrėžia karjeros paruošimo orientuota į vadovavimo ir paslaugų kitiems ir skatina įsipareigojimą mokytis visą gyvenimą, skirtą tiesos siekimas ir bendra gera.

Vykti į virtualią kelionę mūsų Campus paspaudę čia

Mūsų vizija

Akvinietis Kolegija yra pripažinta kaip išskirtinė Katalikų laisvųjų menų kolegijoje, kad rengia asmenims karjeros vadovavimo ir aptarnavimo plėtojant tvarią ir tiesiog pasaulio bendruomenei.

Laisvųjų menų

Septyni laisvieji menai yra išsami švietimo, skirta kurti studentams, kurie klesti visose gyvenimo matmenys. Tuo Akviniečio, o studentai gauna karjeros paruošti konkrečias disciplinas, tikslas yra būti tinkami viskam. "Švietimas visai asmuo, kuris yra geriausias visų gyvenimo, o ne tik 9-5 darbo dienos, bet rengiant jums vis besikeičiančiame pasaulyje.

Ką ji gali padaryti už mane?

 • Iš laisvųjų menų švietimo laisvė apima dvasinę laisvę ir skatina mąstymo ir gyvenimo, kad leistų studentams suvokti Dievo tikslą jų gyvenime.
 • Sutelkiant dėmesį į visą asmenį, studentai įgyja tai, kaip suprasti užpildyti svarbius vaidmenis savo laisvą laiką, pavyzdžiui, yra geras draugas, bažnyčia narys, sutuoktinis, arba teigiamą prisideda prie bendruomenės.
 • Įgyti platų, pamatinių išsilavinimą, studentai yra pasirengę platų karjeros galimybes visą gyvenimą.
 • Su mažesniu dydžiu ir mažesnio studentas / profesoriaus santykiu nei didesnių universitetų, gausite daugiau asmeninį dėmesį, labiau tikėtina, kad būti nurodyta stažuočių ir darbo vietų kūrimo ir išmokti puoselėti glaudesnius ryšius.
rezultatas

Yra daug dalykų, kuriuos reikia didžiuotis tuo Akviniečio. Pripažintas nacionaliniu, ir apdovanoti mūsų stiprių akademinių programų, lengvoji atletika, sėkmės tvarumo ir paslaugų pastangų, ir visų pirma mūsų studentams rezultatus.

nacionalinės apdovanojimai

 • Švenčiame mūsų aiškiai katalikų ir Dominikos šaknis, Akvinietis buvo apdovanotas Top 50 katalikų kolegija (2015 Reitingai Best Katalikų kolegijose ir universitetuose).
 • Akvinietis taip pat buvo 3 vieta "Best Value Midwestern School" (2017 m. "US News & World Report")
 • # 41 Geriausias Midwestern regioninis universitetas (2016 CollegeChoice.net 2016 reitinguose).

Studentų sėkmė

Yra galimybių daugybė mūsų studentams tyrinėti savo interesus. Nesvarbu, ar per studijuoja toli, atliekant bakalauro tyrimus arba vykdant stažuotę, yra kažkas kiekvienam.

 • Akvinietis turi labai aukštą įdarbinimo rodiklis, kur 90% mūsų 2014 absolventai sutartį ar magistrantūros mokyklose per šešis mėnesius nuo baigimo.
 • Praktika partneriai, pavyzdžiui, Amway, "Disney", STEELCASE, spektro sveikatos, Grand Rapids dailės muziejus, Van Andel tyrimų instituto ir Detroit Tigers ir daug daugiau!
 • Akvinietis yra suskirstytos į viršų 3 procentų visų apskaitos programų šalyje remiantis 2014 CPA egzamino perdavimą norma.
 • Mes turime beveik 70% priėmimo greitį į medicinos mokyklą, ir klestėti su partnerystės su MSU kolegijos medicinoje ankstyvojo užtikrinimo programa.
 • 100% absolventų Slaugos ir chemijos dirba per 6 mėnesius nuo baigimo.
 • Švietimas studentai praeiti Michigan bandymas mokytojų atestavimo esant 92,4% tarifu.
 • Mūsų absolventai turi 90% priėmimo greitį į fizinį padėjėjas, fizinės terapijos ir dantų programas.
studentai
Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Aquinas College

Meno katedros misija yra mokyti menininkus, meno istorikus ir vaizduojamųjų menų administratorius, taip pat teikti ne meno didžiųjų klientų aptarnavimo kursus. Per mūsų k ... [+]

Kodėl studijuoti meną?

„Art depalt =“ meno misija yra mokyti alt = "menininkus, alt =" meno istorikus ir vizualius alt = "meno administratorius, taip pat teikti kursus ne-alt =" meno didžiosioms bendrovėms. siekia sukurti dėkingumą už turtingą vaizdų ir idėjų mainus, kurie gali vykti tarp „alt“ ir „kitų akademinių disciplinų“. Mūsų absolventai alt = "mene buvo skatinami apsvarstyti savo būsimą profesinį vaidmenį tiek šiuolaikinio pasaulio, tiek istorinio pasaulio kontekste. Be pagarbos alt =" meno istorijai, jie buvo mokomi atitinkamų proto įgūdžių, rankų, ir akis. Jie padėjo surasti tolesnius žingsnius savo gyvenimo kelionėje, ir jiems buvo pareikalauta, kad jie būtų geriausi jų pasirinktoje specialybėje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Aquinas College

Skirta studentams, kurie domina chemiją, bet nenori vykdyti mokslinių tyrimų karjeros. Su dviguba pagrindinė chemijos ir verslo administravimo programa, programos absolve ... [+]

Kodėl mokytis chemijos?

Vandens Aquinas College chemijos katedros misija yra suteikti mokiniams žinias apie chemiją, atitinkančią jų tikslus: bendrojo lavinimo studentams, kad jie taptų raštingi pagrindinėje chemijoje; ir moksliniams studentams, kad jie turi reikiamų žinių ir įgūdžių, kad jie galėtų sėkmingai eiti karjeros po bakalaureato.

Amerikos chemijos draugijos profesinio mokymo gairės yra chemijos mokymo programos pagrindas. Programos pagrindą sudaro neorganiniai, organiniai, analitiniai ir fiziniai chemijos kursai. Be to, reguliariai siūlomi biochemijos, aplinkos chemijos ir pažangių temų kursai.

Tikimasi, kad studentai dalyvaus paskaitose, dalyvaus laboratoriniuose darbuose ir dalyvaus moksliniuose tyrimuose. Kadangi chemija atlieka pagrindinį vaidmenį visose mokslo srityse, BS chemiko karjeros pasirinkimas yra beveik neribotas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Aquinas College siūlo vienintelius mokslo ir vertimo bakalaurus Mičigano valstijoje. Programa skirta studentams, kurie ieško profesinio dėmesio ir tarpdisciplininio ploči ... [+]

Aquinas College siūlo vienintelius mokslo ir vertimo bakalaurus Mičigano valstijoje. Programa skirta studentams, kurie ieško profesinio dėmesio ir tarpdisciplininio pločio, kurį BS laipsnis siūlo su nedideliu arba dvigubu pagrindu, kad sukurtų įgūdžius, reikalingus pasaulinės kalbos vertimui ir interpretavimui profesinėje aplinkoje. Jame pristatomi vertimo raštu ir žodžiu teorijos pagrindai, taikomi vertimo raštu ir žodžiu praktikai.

Programa apima pagrindinius vertimo raštu ir žodžiu kursus ir siūlo koncentracijas prancūzų, vokiečių ir ispanų kalbomis, kad būtų užtikrinta kompetencija pasaulio kalba. Absolventai gali įeiti į magistrantūros studijų programas vertimo raštu ar žodžiu srityje arba toliau dirbti įvairiais būdais, pvz., Vyriausybe, verslu, medicina, teisėmis, mokyklomis ar pramone, vertimo biurais arba kaip laisvai samdomi vertėjai.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

Aquinas College

Studentai, kurių interesai ir kursinis darbas yra sutelkti į mokslą, gaus bakalauro laipsnį (BS), o tie, kurie labiau domisi žmogaus / kultūros kursais, įgis meno bakalau ... [+]

Kaip mes esame skirtingi„Aquinas“ yra viena iš dviejų laisvųjų menų kolegijų Mičigane, siūlanti didelę geografiją.Fakultetas turi žinių apie geografijos triadą: fizinę geografiją, žmogaus geografiją ir geografinius metodus.Studentai turi galimybę įgyti praktinės patirties per fakultetų vykdomus mokslinių tyrimų projektus (pvz., Mohler-Thompson vasaros programą) ir stažuotes vietos bendruomenėje (pvz., Grand Rapidso miestas, Grand Valley metro taryba, Mičigano transporto departamentas ir kiti).Vandens geografijos absolventai dirba įvairiose darbo vietose, tarp jų: miesto planuotojas, užtvankų inspektorius, nekilnojamojo turto mokesčio vertintojas, aplinkosaugos pedagogas, GIS direktorius ir kolegijos profesorius.Stipri, plati geografijos programa parengia studentus ir toliau tęsti magistrantūros mokyklą. Nuo 2006 m. 100% absolventų, kurie kreipiasi dėl geografinių studijų programų, buvo apdovanoti asistentais ar stipendijomis.Per pastaruosius 10 metų geografijos didžiosios įmonės tęsė studijas JAV ir pasaulio magistrantūros mokyklose, įskaitant: Sirakūzų universitetą, Oregono universitetą, Gruzijos universitetą, Rutgers universitetą, Cal Poly, Vajomingo universitetą, Swansea universitetą (Velso) Teksaso universitetas Austine ir daugelis regioninių institucijų.Absolventas Davidas Baylis'06 buvo „Fulbright-Hays“ bendradarbis Turkijoje 2014 m.Tiek kartografija (žemėlapių kūrimas), tiek GIS (geografinės informacinės sistemos) yra pilno semestro klasės, suteikiančios studentams tvirtą geografinių metodų pagrindą.Mes naudojame tą pačią GIS programinę įrangą kaip vietinės, valstybės ir federalinės agentūros, kad studentai turėtų įgūdžių pradinio lygio užimtumui GIS srityje.Dauguma geografijos programų randamos dideliuose universitetuose, kur dėstytojai daugiausia dirba su magistrantais, bet „Aquinas“ mūsų geografijos studentai yra mūsų vieninteliai didieji.Aplinkosaugos studijos Pagrindinis... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Angliškasis akademas Aquinas rengia literatūrą ir kalbą mokydamasis savo karjerą ir gyvenimą. Mūsų anglų literatūros pagrindiniame susitikime susitiksite su didžiausiais ... [+]

Kodėl mokytis anglų kalbos?

Angliškasis akademas Aquinas rengia literatūrą ir kalbą mokydamasis savo karjerą ir gyvenimą. Mūsų anglų literatūros pagrindiniame susitikime susitiksite su didžiausiais pasaulio rašytojais ir neatsiliks nuo dabartinių tendencijų tokiose srityse kaip moterų studijos, mažumų literatūra, pasaulio literatūra anglų kalba ir kino studijos. Mūsų pagrindinis anglų kalbos rašytojas, kuriame rašomas akcentas, ugdys rašytinius įgūdžius, kurie yra gyvybiškai svarbūs bet kokioje srityje, kurią gali turėti ateityje. Mūsų rašymo ir žurnalistikos nepilnamečiai siūlo jums galimybę išreikšti save ir pareikšti savo rašymo įgūdžius profesionaliems lygiams, nesvarbu, koks yra jūsų pagrindinis.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Angliškasis akademas Aquinas rengia literatūrą ir kalbą mokydamasis savo karjerą ir gyvenimą. Mūsų anglų literatūros pagrindiniame susitikime susitiksite su didžiausiais ... [+]

Kodėl mokytis anglų kalbos?

Angliškasis akademas Aquinas rengia literatūrą ir kalbą mokydamasis savo karjerą ir gyvenimą. Mūsų anglų literatūros pagrindiniame susitikime susitiksite su didžiausiais pasaulio rašytojais ir neatsiliks nuo dabartinių tendencijų tokiose srityse kaip moterų studijos, mažumų literatūra, pasaulio literatūra anglų kalba ir kino studijos. Mūsų pagrindinis anglų kalbos rašytojas, kuriame rašomas akcentas, ugdys rašytinius įgūdžius, kurie yra gyvybiškai svarbūs bet kokioje srityje, kurią gali turėti ateityje. Mūsų rašymo ir žurnalistikos nepilnamečiai siūlo jums galimybę išreikšti save ir pareikšti savo rašymo įgūdžius profesionaliems lygiams, nesvarbu, koks yra jūsų pagrindinis.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Biologijos didžiosios įmonės turi dalyvauti dvylikoje mokslo padalinio pristatymų ir imtis pagrindinių biologijos lauko bandymų. Aquinas College turi baigti bent dvidešim ... [+]

Kaip mes esame skirtingiVandens biologijos absolventai turi beveik 100% priėmimo į gydytojo padėjėjo, fizinės terapijos ir dantų programasVandens biologijos absolventų medicinos mokyklos priėmimo norma yra maždaug 20% didesnė už šalies vidurkį.Nuo 2000 m. Beveik trečdalis akvatorijos biologijos absolventų įgyja biologijos ar su sveikata susijusių sričių doktorantūrą (žmogaus medicina, veterinarinė medicina, stomatologija, fizioterapija ir kt.).Dar 14 proc. Akvatorijos biologijos absolventų nuo 2000 m. Įgijo panašių sričių magistro laipsnį (gydytojo asistentas, visuomenės sveikata, sveikatos administravimas ir kt.).Penkerius metus veikia „ Aquinas College biologijos absolventai, pasiekę didesnę nei 90-ąjį procentilį pagrindiniame lauko bandyme, standartizuotame biologijos žinių bandyme, kurį administruoja daugiau kaip 300 kolegijųIki dviejų kvalifikuotų „Aquinas“ studentų per metus gali būti priimami į Mičigano valstybinio universiteto Žmogaus medicinos koledžą per ankstyvą abiejų institucijų partnerystę.Kvalifikuoti Vandens biologijos didieji stendai gali gauti pasirenkamų biologijos kreditų laboratoriniams tyrimams, vykdomiems Vano Andelio institute.Kiekvieną vasarą „Mohler-Thompson“ vasaros mokslininkų programoje dalyvauja ne mažiau kaip du fakulteto nariai iš „ Aquinas College biologijos katedros.Kiekvieną akvariumo biologijos pagrindo kursą ir laboratoriją dėsto visą darbo dieną dirbantis fakulteto narys, kuris uždirbo daktaro laipsnį. savo kompetencijos srityje.Biologijos programos absolventai įgijo aukštąjį ar profesinį laipsnį prestižiniuose universitetuose, tokiuose kaip Brownas, Kornelis, Mičiganas, Šiaurės vakarai, Notre Dame ir UC Berkeley bei Harvard.Pagrindiniai reikalavimai... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Nuo 2017 m. Rudenį „ Aquinas College “ pasiūlys didelę ir nedidelę „Data Analytics“, sparčiai augančią sritį, kurioje studentai ruošiasi apdoroti ir pateikti duomenis vis ... [+]

Nuo 2017 m. Rudenį „ Aquinas College “ pasiūlys didelę ir nedidelę „Data Analytics“ , sparčiai augančią sritį, kurioje studentai ruošiasi apdoroti ir pateikti duomenis vis labiau besiplečiančiame pasaulyje.

Absolventai, turintys šį pagrindinį ar nepilnametis, galės naudoti matematinius ir statistinius metodus, kartu su programavimo ir programinės įrangos taikomosiomis programomis, kad būtų galima pastebėti tendencijas ir kitą elgesį, o po to pateikti analizę platesniam supratimui. Tai tarpdisciplininė sritis, apimanti statistiką, matematiką, kompiuterių programavimą, informacines technologijas ir verslo administravimą.

Technologijų pažanga, pvz., Išmanieji telefonai, socialiniai tinklai ir elektroninė prekyba, per pastaruosius penkerius metus lydėjo duomenų sprogimo. Kai kurie ekspertai mano, kad per šį laikotarpį buvo sukurta daugiau kaip 90% pasaulio duomenų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Stipri, plati geografijos programa parengia studentus ir toliau tęsti magistrantūros mokyklą. Nuo 2006 m. 100% absolventų, kurie kreipiasi dėl geografinių studijų program ... [+]

Kaip mes esame skirtingi„Aquinas“ yra viena iš dviejų laisvųjų menų kolegijų Mičigane, siūlanti didelę geografiją.Fakultetas turi žinių apie geografijos triadą: fizinę geografiją, žmogaus geografiją ir geografinius metodus.Studentai turi galimybę įgyti praktinės patirties per fakultetų vykdomus mokslinių tyrimų projektus (pvz., Mohler-Thompson vasaros programą) ir stažuotes vietos bendruomenėje (pvz., Grand Rapidso miestas, Grand Valley metro taryba, Mičigano transporto departamentas ir kiti).Vandens geografijos absolventai dirba įvairiose darbo vietose, tarp jų: miesto planuotojas, užtvankų inspektorius, nekilnojamojo turto mokesčio vertintojas, aplinkosaugos pedagogas, GIS direktorius ir kolegijos profesorius.Stipri, plati geografijos programa parengia studentus ir toliau tęsti magistrantūros mokyklą. Nuo 2006 m. 100% absolventų, kurie kreipiasi dėl geografinių studijų programų, buvo apdovanoti asistentais ar stipendijomis.Per pastaruosius 10 metų geografijos didžiosios įmonės tęsė studijas JAV ir pasaulio magistrantūros mokyklose, įskaitant: Sirakūzų universitetą, Oregono universitetą, Gruzijos universitetą, Rutgers universitetą, Cal Poly, Vajomingo universitetą, Swansea universitetą (Velso) Teksaso universitetas Austine ir daugelis regioninių institucijų.Absolventas Davidas Baylis'06 buvo „Fulbright-Hays“ bendradarbis Turkijoje 2014 m.Tiek kartografija (žemėlapių kūrimas), tiek GIS (geografinės informacinės sistemos) yra pilno semestro klasės, suteikiančios studentams tvirtą geografinių metodų pagrindą.Mes naudojame tą pačią GIS programinę įrangą kaip vietinės, valstybės ir federalinės agentūros, kad studentai turėtų įgūdžių pradinio lygio užimtumui GIS srityje.Dauguma geografijos programų randamos dideliuose universitetuose, kur dėstytojai daugiausia dirba su magistrantais, bet „Aquinas“ mūsų geografijos studentai yra mūsų vieninteliai didieji.Pagrindiniai reikalavimai... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Ispanų kalbos mokymasis „ Aquinas College “ ne tik padės pasiekti jūsų kalbos mokymosi tikslus, bet ir leis jums pasiekti įvairias energingas ir įvairias kultūras, taip p ... [+]

Kodėl mokytis ispanų?

Ispanų kalbos mokymasis „ Aquinas College “ ne tik padės pasiekti jūsų kalbos mokymosi tikslus, bet ir leis jums pasiekti įvairias energingas ir įvairias kultūras, taip pat literatūros ir istorijos turtingumą. Be to, ispanų kalba tikrai būtų jūsų profesinio gyvenimo pliusas. Po anglų kalbos ispanų kalba yra plačiausiai vartojama kalba Jungtinėse Amerikos Valstijose ir, žinoma, plačiausiai vartojama kalba mūsų žemyne.

Be kalbų pamokų, ispanų kalbos „ Aquinas College “ praturtins žinias ir supratimą apie Ispanijos ir Lotynų Amerikos kultūrą per tokias programas kaip Lotynų Amerikos kino festivalis. Jūs būsite skatinami kreiptis į gimtąją kalbą ir čia („Grand Rapids“ turi didelę ir įvairią ispanų bendruomenę) ir užsienyje. „ Aquinas College studijos užsienyje vyksta tiek Ispanijoje, tiek Kosta Rikoje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Mūsų absolventai mene buvo skatinami apsvarstyti savo būsimą profesinį vaidmenį tiek šiuolaikinio pasaulio, tiek istorinio pasaulio kontekste. Be pagarbos meno istorijai, ... [+]

Kodėl studijuoti meną?

„Art depalt =“ meno misija yra mokyti alt = "menininkus, alt =" meno istorikus ir vizualius alt = "meno administratorius, taip pat teikti kursus ne-alt =" meno didžiosioms bendrovėms. siekia sukurti dėkingumą už turtingą vaizdų ir idėjų mainus, kurie gali vykti tarp „alt“ ir „kitų akademinių disciplinų“. Mūsų absolventai alt = "mene buvo skatinami apsvarstyti savo būsimą profesinį vaidmenį tiek šiuolaikinio pasaulio, tiek istorinio pasaulio kontekste. Be pagarbos alt =" meno istorijai, jie buvo mokomi atitinkamų proto įgūdžių, rankų, ir akis. Jie padėjo surasti tolesnius žingsnius savo gyvenimo kelionėje, ir jiems buvo pareikalauta, kad jie būtų geriausi jų pasirinktoje specialybėje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Muzikos departamento misija, remianti Vandens Aquinas College misiją, yra suteikti muzikos pagrindiniams ir bendrojo lavinimo studentams: pirma, gilesnį muzikos suvokimą ... [+]

Kodėl mokytis muzikos?

Muzikos departamento misija, remianti Vandens Aquinas College misiją, yra suteikti muzikos pagrindiniams ir bendrojo lavinimo studentams: pirma, gilesnį muzikos suvokimą ir patirtį, gautą iš gausios šiandienos ir per amžių esančių kultūrų įvairovės; ir, antra, žodinius ir techninius gebėjimus bendrauti, kad muzikos žinios.

Kaip mes esame skirtingi2015–2016 m. Buvo skirta 70 000 dolerių muzikos katedros stipendijų. Nuo spalio mėnesio paraiškos priimamos kitais metais.Studentai įsitraukia į vietines meno organizacijas ir įmones, įskaitant operos bendroves, turistines krikščionių grupes, muzikos mokyklas, simfonijas, tarptautinius turistinius atlikėjus, kelionių agentūras, kurios specializuojasi turistinėse grupėse, ir dar daugiau.Kiekvieną semestrą mūsų studentų ansambliai, fakulteto nariai, absolventai ir svečių menininkai kartu su kylančiais žvaigždės kompozitoriais rengiame įdomių naujų kūrinių spektaklius.Siūlome du profesinius laipsnius - muzikinio ugdymo bakalaurą ir muzikos bakalaurą liturginėje muzikoje - taip pat meno bakalaurą, akcentuojantį spektaklyje arba džiazo srityje, ir verslo administravimo bakalauro laipsnį.Fakulteto pasirodymai ir pristatymai vyko mokslinėse konferencijose, festivaliuose ir konferencijose, koncertų salėse, katedrose, lauko vietose, klubuose ir universitetuose visoje JAV ir Europoje, Gvinėjoje Vakarų Afrikoje, Japonijoje ir Pietų Amerikoje.Absolventai yra muzikos švietimo, muzikos ministerijos, spektaklio, džiazo studijų ir muzikos verslo lyderiai.Liturginės muzikos studentai ruošiasi karjerai, bendradarbiaudami su jaunų absolventų mentoriais, pameistrystėmis ir įskaitytomis stažuotėmis.„Aquinas“ gyvena: du vamzdžių organai, 210 vietų sėdynių salė su dviem 9 pėdų koncertų pianistais - Steinway ir Baldwin - scenoje, įrašų studija, scenos menų centras ir 28 papildomi didieji, vertikalūs ir elektroniniai pianinai iš Steinway , Schimmel, Yamaha, Boston, Roland, Korg, Kawai ir Baldwin.Muzikos fakulteto nariai plačiai užfiksavo ir lankėsi, gaudavo daugybę apdovanojimų, įskaitant „Metų mokytoją“, „Metų kompozitorių“, laimėjusius... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Studijuojant prancūzų kalbą „ Aquinas College “ ne tik padės jums pasiekti savo kalbos mokymosi tikslus, bet ir leis jums pasiekti įvairias energingas ir įvairias kultūra ... [+]

„Français d ' Aquinas College !

Studijuojant prancūzų kalbą „ Aquinas College “ ne tik padės jums pasiekti savo kalbos mokymosi tikslus, bet ir leis jums pasiekti įvairias energingas ir įvairias kultūras, taip pat literatūros ir istorijos turtingumą. Be to, prancūzai tikrai būtų jūsų profesinio gyvenimo pliusas. Prancūzą kalba daugiau nei 300 milijonų žmonių daugiau nei 50 šalių visuose žemynuose, todėl tai yra vienintelė pasaulyje iš tikrųjų pasaulinė kalba. Mūsų šalyje 1,8 mln. Amerikiečių kalba prancūzų kalba.

Be kalbų pamokų, prancūzų kalba „ Aquinas College “ praturtins jūsų žinias ir supratimą apie prancūzų ir frankofonų kultūrą. Jums bus skatinama kreiptis į gimtoji kalba dėka mūsų semestro trukmės studijų užsienyje programos Prancūzijoje (Anžė). Mūsų programa taip pat suteiks jums galimybę pasiruošti profesionaliam pasauliui per vertimą ir prancūzų kalbą profesijų klasėms. Be to, „ Aquinas College yra oficialus prekybos centro „Paris de Paris“ egzaminų centras.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Trisdešimt trys (33) semestro valandos, ne ilgiau kaip 12 valandų viename skyriuje. Reikalingi PS332 arba 333 arba 334 arba 335, PS387, PS388, ES212, ES342 ir HY162. Mini ... [+]

Pagrindiniai reikalavimai

Trisdešimt trys (33) semestro valandos, ne ilgiau kaip 12 valandų viename skyriuje. Reikalingi PS332 arba 333 arba 334 arba 335, PS387, PS388, ES212, ES342 ir HY162. Minimalus GPA 2,0 (C), reikalingas pagrindiniams kursams. Taip pat reikia ne tik anglų kalbos, bet ir ne mažiau kaip vienos šiuolaikinės kalbos žinių. Likusius 15 kreditų už pasirenkamuosius kursus, skirtus atlikti pagrindinius dalykus, galima paimti iš žemiau pateiktų skyrių. Papildomas kursas gali būti patvirtintas programos koordinatoriui.

Verslo ir ekonomikos kursai:

BS315 Kultūra ir tarptautinė prekyba (3)ES185 Turtingos tautos, prastos tautos: pasaulio ekonomika (3)BE ES211 Mikroekonominiai principai (3)BE ES313 Tarptautinis verslas (3)BE ES435 plėtros ekonomika (3)ES492 Ekonominės minties istorija (3)... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Vokietijos studijų programa „ Aquinas College skatina supratimą ir keitimąsi vokiškai kalbančiomis kultūromis tiek JAV, tiek už jos ribų. Mūsų integruota kalbų mokymosi p ... [+]

Kodėl mokytis vokiečių?

Ar žinote, kad:

Vokiečių kalbą kalba daugiau nei 124 milijonai žmonių visame pasaulyje?Tradiciškai vokiečių kalba yra laisvųjų menų aplinkos, pvz., „ Aquinas College kadangi tarpdisciplininiai ryšiai tarp literatūros, istorijos, meno ir filosofijos, taip pat socialiniai ir gamtos mokslai?Vokiečių kalba yra dažniausiai vartojama kalba internete po anglų kalbos?Vokiečių kalba yra oficiali kalba daugelyje tarptautinių konferencijų?Beveik du iš dešimties pasaulyje paskelbtų knygų yra paskelbti vokiečių kalba?Vokiečių kilmės žmonės yra viena didžiausių paveldo grupių JAV, kurioje yra daug nepažeistų vokiškai kalbančių bendruomenių?Daugiau nei 1100 įmonių iš vokiškai kalbančių šalių turi JAV dukterines įmones?Vokietijoje dirba daugiau nei 700 amerikiečių kompanijų ir sukūrė 800 000 susijusių darbų?Nepaisant sunkios kalbos reputacijos, vokiečių ir anglų kalbų, kaip germanų kalbos, artumas vokiečių kalbomis daugeliu atžvilgių palengvinaVokiečių kalba „Aquinas“ siūlo daugybę galimybių studijuoti įvairius vokiečių studijų programos aspektus, tuo pačiu pasimėgaudama su vokiečių kalba susijusia veikla ir už jos ribų:Mėgaukitės vokiečių kalba pradžioje, viduryje ar aukštesniame lygyje komunikaciniame, besimokantįjį, interaktyvų ir linksmą (!) Aplinką (vokiečių kultūra)Kaip mes esame skirtingi... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

„ Aquinas College verslo administravimo katedra yra įsipareigojusi plėtoti plačiai išsilavinusius, visuotinai orientuotus, etinius specialistus, kurių aukšti profesinės k ... [+]

Kodėl studijuoti verslą?

„ Aquinas College verslo administravimo katedra yra įsipareigojusi plėtoti plačiai išsilavinusius, visuotinai orientuotus, etinius specialistus, kurių aukšti profesinės kompetencijos standartai leidžia jiems aktyviai prisidėti prie savo profesijos, bendruomenės ir visuomenės. Kompetentingi verslo ir ne pelno siekiančių bendruomenių specialistai turi sugebėti kritiškai mąstyti, aiškiai bendrauti, veiksmingai tirti, taikyti kiekybinius argumentus, naudoti dabartines technologijas ir bendradarbiauti su kitais. Mūsų programos apima tiek teorinius, tiek taikomuosius komponentus. Mokymo programa remiasi ir ją stiprina kolegijos laisvųjų menų akcentai.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Vietos lyderiai sukūrė „ Aquinas College bendruomenės vadovybės parašo programą, kad parengtumėte jus, kad dirbtumėte su savo bendruomene ir dirbtumėte visuomenės labui. ... [+]

Kodėl studijuoti bendruomenės lyderystę?

„Aquinas“ yra viena iš nedaugelio koledžų, siūlančių tarpdisciplininį pagrindą, kurio tikslas - suteikti jums perspektyvą apie bendruomenės vadovavimą ir socialinį teisingumą, plėtoti savo organizacinius ir analitinius problemų sprendimo įgūdžius ir gilinti savo pilietinės atsakomybės jausmą per paslaugų teikimo galimybės vietos agentūrose ir organizacijose Vietos lyderiai sukūrė „ Aquinas College bendruomenės lyderystės parašo programą, kad parengtumėte jus, kad dirbtumėte su „alt“ “bendruomene ir dirbtumėte visuomenės labui. Dėmesys vietiniams klausimams su vietiniais lyderiais paskatins jus mąstyti kritiškai ir visame pasaulyje, taip pat pasiruošti socialiniam teisingumui orientuotai karjerai viešosiose ir ne pelno organizacijose. Baigęs „ Aquinas College bendruomenės lyderystės programą, turėsite praktinę patirtį, kaip socialinis teisingumas informuoja veiksmingą alt = "bendruomenės tarnybą ir vadovavimą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Vandens Aquinas College chemijos katedros misija yra suteikti mokiniams žinias apie chemiją, atitinkančią jų tikslus: bendrojo lavinimo studentams, kad jie taptų raštingi ... [+]

Kodėl mokytis chemijos?

Vandens Aquinas College chemijos katedros misija yra suteikti mokiniams žinias apie chemiją, atitinkančią jų tikslus: bendrojo lavinimo studentams, kad jie taptų raštingi pagrindinėje chemijoje; ir moksliniams studentams, kad jie turi reikiamų žinių ir įgūdžių, kad jie galėtų sėkmingai eiti karjeros po bakalaureato.

Amerikos chemijos draugijos profesinio mokymo gairės yra chemijos mokymo programos pagrindas. Programos pagrindą sudaro neorganiniai, organiniai, analitiniai ir fiziniai chemijos kursai. Be to, reguliariai siūlomi biochemijos, aplinkos chemijos ir pažangių temų kursai.

Tikimasi, kad studentai dalyvaus paskaitose, dalyvaus laboratoriniuose darbuose ir dalyvaus moksliniuose tyrimuose. Kadangi chemija atlieka pagrindinį vaidmenį visose mokslo srityse, BS chemiko karjeros pasirinkimas yra beveik neribotas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Cheminė fizika yra tarpdisciplininis pagrindinis dalykas, kuriame chemijos tyrinėjimas apie medžiagos sudėtį su fizikos tyrimu apie medžiagos ir energijos savybes. Kursai ... [+]

Kodėl mokytis fizikos?

Šiuo metu fizikos / inžinerijos katedra siūlo didžiausią cheminę medžiagą alt = "fizika ir nepilnametis in alt =" fizika, skirta tiems, kurie domisi viduriniu išsilavinimu.

Aquinas College yra nedidelė, draugiška institucija, skirta mokyti savo mokinius aplinkoje, kurios tikslas - padėti žmonėms tobulinti savo talentą ir potencialą. Fizika / Išankstiniai inžinerijos studentai pradeda mokytis AQ, imdami matematikos, inžinerijos, fizikos mokslų ir humanitarinių mokslų kursus.

Kaip mes esame skirtingi

Galbūt didžiausias vidurinių mokyklų mokytojų poreikis yra „alt =“ fizikos srityje.

Cheminė alt = "fizika yra tarpdisciplininis pagrindinis dalykas, jungiantis chemijos tyrimą apie medžiagos sudėtį su alt =" fizikos "medžiagos ir energijos savybių tyrimu. Kursai rengiami iš chemijos katedrų, alt = "fizikos ir matematikos.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Tvari verslo praktika atkuria aplinkos kokybę, skatina stabilias ir sveikas bendruomenes ir didina ilgalaikį pelningumą. „Aquinas Sustainable Business Degree“ programa sk ... [+]

Kodėl studijuoti tvarų verslą?

Tvari verslo praktika atkuria aplinkos kokybę, skatina stabilias ir sveikas bendruomenes ir didina ilgalaikį pelningumą. „Aquinas Sustainable Business Degree“ programa skatina ekologinį ir socialinį intelektą visuose verslo sprendimuose ir yra pirmoji tokio pobūdžio bakalauro programa Mičigane ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Kaip mes esame skirtingiSiūlydama pirmąjį bakalauro tvaraus verslo laipsnį Jungtinėse Amerikos Valstijose, programa turi daugiau nei dešimtmetį patirties tvaraus verslo švietimo srityje.Absolventai atlieka išskirtinį profesionalų įnašą įvairiose verslo, ne pelno siekiančiose ir vyriausybinėse organizacijose.Fakultetas sujungia verslo patirtį ir tvirtus akademinius įgaliojimus.Tarptautinės tvaraus verslo perspektyvos, kurių lauko komponentas yra Kosta Rika, suteikia studentams galimybę išbandyti darnų verslą kitose šalyse.Mokymo programa susieja besikeičiantį pasaulinį mąstymą su tradiciniais verslo įgūdžiais ir gamtos pasaulio supratimu.Studentai gauna praktinę tvarią verslo patirtį per specializuotas studentų stažuočių galimybes.„Steelcase“ ir „Wege“ fondai ir kiti paramos teikėjai suteikė daugiau nei 1,8 mln.Tvaraus verslo inovacijų laboratorija, viena iš būtinų kursų, moko studentus į dizaino mąstymo ir inovacijų įgūdžius, sprendžiant realaus pasaulio iššūkius.Stipri verslo ir filantropinė parama programai tebėra siūlomos stipendijos tradiciniams ir tęstiniams mokiniams.Studentai bendradarbiauja su miesteliu ir Vakarų Mičigano tvarumo pastangomis - tai daro artimą gyvenimą.Tvarus verslas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Skirta verslo studentams, kurie domisi teatro valdymu. ... [+]

Kodėl mokytis teatro?

Nesvarbu, ar esate pasiruošę imtis scenos ar ją statyti, rasite savo vietą „Altinas“ teatre „Aquinas“. Turėdami pažangiausius objektus ir pridedant naują „Alt =“ teatro skyriaus vadovą, mūsų programa naujas kompetencijos standartas.

2003 m. 7 milijonų dolerių „ Aquinas College Performing Arts Center“ (bendradarbiaujant su „ Aquinas College , „Community Circle Theater“ ir „Grand Rapids“ katalikų vidurinėmis mokyklomis) turėjo didelį atidarymo sezoną. Tai kooperacinis efektas, kuris atneša ypatingą alt = "teatrą mūsų bendruomenei ir mūsų studentams.

Kaip mes esame skirtingi„Aquinas“ yra vienintelė keturių metų privati mokykla „Grand Rapids“ rajone, siūlanti „alt =“ teatras.Programa yra unikalus bendradarbiavimas su „Circle“ teatru ir Katalikų aukštųjų mokyklų lyga, vienintelė tokio pobūdžio tauta, leidžianti įvairias veiklos, mokymo ir techninio mokymo galimybes.Departamentas kasmet gamina nuo keturių iki penkių visiškai sumontuotų parodų, daugiausia dėmesio skiriant šiuolaikiniams spektakliams, muzikams ir adaptacijoms.Departamentas siūlo tris skirtingas 21 kreditų koncentracijas (našumą, techninę ir bendrąją) be 27 kreditų bazės.„Aquinas“ siūlo iki keturių talentų stipendijų atvykstantiems naujokams ir pervedimams, remiantis klausytojais (atlikėjams) arba portfeliui (dizaineriams, scenos vadovams ir direktoriams).Studentai stažavosi visuose didžiausiuose „Grand Rapids“ teatruose, taip pat „The Purple Rose“ Chelsea mieste, Čikagoje, Hiustone, Los Andžele ir Phoenix.Studentai palieka daugiau veikiančių ir dizaino kreditų nei kitų koledžų didžiosios įmonės, nes jie turi prieigą prie neprilygstamų galimybių savo gyvenimo atnaujinimui nuo atvykimo į universitetą, o ne laukti metų, kad pamatytų scenos laiką ar šešėlinius dizainerius.Pastaraisiais metais daugybė lankomų dramaturgų ir dizainerių iš visos tautos praleido laiką universitete, suteikiant studentams galimybę kurti ir kurti naujus darbus ir kurti tinklų ryšius.Departamentas lankėsi vaikų produkcijose į vietines nepakankamas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Meno katedros misija yra mokyti menininkus, meno istorikus ir vaizduojamųjų menų administratorius, taip pat teikti ne meno didžiųjų klientų aptarnavimo kursus. Per mūsų k ... [+]

Kodėl studijuoti meną?

„Art depalt =“ meno misija yra mokyti alt = "menininkus, alt =" meno istorikus ir vizualius alt = "meno administratorius, taip pat teikti kursus ne-alt =" meno didžiosioms bendrovėms. siekia sukurti dėkingumą už turtingą vaizdų ir idėjų mainus, kurie gali vykti tarp „alt“ ir „kitų akademinių disciplinų“. Mūsų absolventai alt = "mene buvo skatinami apsvarstyti savo būsimą profesinį vaidmenį tiek šiuolaikinio pasaulio, tiek istorinio pasaulio kontekste. Be pagarbos alt =" meno istorijai, jie buvo mokomi atitinkamų proto įgūdžių, rankų, ir akis. Jie padėjo surasti tolesnius žingsnius savo gyvenimo kelionėje, ir jiems buvo pareikalauta, kad jie būtų geriausi jų pasirinktoje specialybėje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Skirtas studentui, kuris domisi muzikos pramonės valdymu. ... [+]

Kodėl mokytis muzikos?

Muzikos departamento misija, remianti Vandens Aquinas College misiją, yra suteikti muzikos pagrindiniams ir bendrojo lavinimo studentams: pirma, gilesnį muzikos suvokimą ir patirtį, gautą iš gausios šiandienos ir per amžių esančių kultūrų įvairovės; ir, antra, žodinius ir techninius gebėjimus bendrauti, kad muzikos žinios.

Kaip mes esame skirtingi2015–2016 m. Buvo skirta 70 000 dolerių muzikos katedros stipendijų. Nuo spalio mėnesio paraiškos priimamos kitais metais.Studentai įsitraukia į vietines meno organizacijas ir įmones, įskaitant operos bendroves, turistines krikščionių grupes, muzikos mokyklas, simfonijas, tarptautinius turistinius atlikėjus, kelionių agentūras, kurios specializuojasi turistinėse grupėse, ir dar daugiau.Kiekvieną semestrą mūsų studentų ansambliai, fakulteto nariai, absolventai ir svečių menininkai kartu su kylančiais žvaigždės kompozitoriais rengiame įdomių naujų kūrinių spektaklius.Siūlome du profesinius laipsnius - muzikinio ugdymo bakalaurą ir muzikos bakalaurą liturginėje muzikoje - taip pat meno bakalaurą, akcentuojantį spektaklyje arba džiazo srityje, ir verslo administravimo bakalauro laipsnį.Fakulteto pasirodymai ir pristatymai vyko mokslinėse konferencijose, festivaliuose ir konferencijose, koncertų salėse, katedrose, lauko vietose, klubuose ir universitetuose visoje JAV ir Europoje, Gvinėjoje Vakarų Afrikoje, Japonijoje ir Pietų Amerikoje.Absolventai yra muzikos švietimo, muzikos ministerijos, spektaklio, džiazo studijų ir muzikos verslo lyderiai.Liturginės muzikos studentai ruošiasi karjerai, bendradarbiaudami su jaunų absolventų mentoriais, pameistrystėmis ir įskaitytomis stažuotėmis.„Aquinas“ gyvena: du vamzdžių organai, 210 vietų sėdynių salė su dviem 9 pėdų koncertų pianistais - Steinway ir Baldwin - scenoje, įrašų studija, scenos menų centras ir 28 papildomi didieji, vertikalūs ir elektroniniai pianinai iš Steinway , Schimmel, Yamaha, Boston, Roland, Korg, Kawai ir Baldwin.Muzikos fakulteto nariai plačiai užfiksavo ir lankėsi, gaudavo daugybę apdovanojimų, įskaitant „Metų mokytoją“, „Metų kompozitorių“, laimėjusius... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Ekonomikos programos misija - skatinti kritiškus, atspindinčius, informuotus ir įgalintus dalyvius ir piliečius, kurie supranta priežastį ir pasekmes ekonomikos srityje. ... [+]

Kodėl studijuoti ekonomiką?

Ekonomikos programos misija yra skatinti kritiškus, atspindinčius, informuotus ir įgalintus dalyvius ir piliečius, kurie supranta priežastį ir pasekmes alt = "ekonomikos" srityje. į alt = "ekonomikos ir realaus pasaulio pavyzdžių tyrimą. Departamentas taip pat siūlo studentams ne klasėje galimybes dalyvauti ekonominiuose projektuose ir patirtimi.

„Economics Major“ ir „Minor“ yra tarp sparčiausiai augančių universitetų. Nuo 2013 m. Didžiųjų ir nepilnamečių skaičius išaugo nuo 1 iki daugiau nei 40!AQ programoje „Economics“ siūlomi kiekybinės analizės sunkūs kursai, padedantys studentams patenkinti XXI amžiaus darbo rinkos poreikius.Ekonomikos laipsnis turi vieną didžiausių pradinių atlyginimų naujiems darbo rinkos dalyviams.Ekonomikos laipsnis gali pasiruošti darbui privačiame ir viešajame sektoriuje, taip pat suteikti puikų pagrindą tiems, kurie nori tęsti mokymą aukštojo mokslo lygmeniu.Kaip mes esame skirtingiEkonomika yra karšta prekė - „Altinas“ ekonominė programa „Aquinas“ parodė, kad nuo 2013 iki 2015 m. Ekonominių didžiųjų „Alt“ ekonomikų skaičius padidėjo 1800%.Sužinokite, kaip alt = "ekonomika teikia atsakymus į tvarumo problemas aplinkosaugos alt =" ekonomikos kursuose.Viskas apie matavimą! Imtis ekonometrijos, kad įgytumėte kiekybinius įgūdžius, taikomus realaus pasaulio analizei.Sąmoningai katalikiškas ir dominuojantis: fakultetas vadovauja ekonominei analizei integruoti su etiniais katalikų socialinio mokymo įžvalgomis.Smagiai diskutuokite apie puikias ekonomistų, tokių kaip John Maynard Keynes ir Friedrich Hayek, idėjas ir baisias klaidas per ekonominio mąstymo kursą.Atraskite atsakymus į tokius klausimus kaip: ar Federalinis rezervas yra kaltinamas dėl verslo ciklų ar raktas į jų mažinimą?Pasinerkite giliai į dvi pagrindines „alt =“ ekonomikos šakas su dviem pilnais „microalt“ semestrais = „ekonomika ir du visiškai semestrai makroekonomikai“.Mokslinis tyrimas su pažangiausiomis žiniomis viešajame sektoriuje alt = "ekonomika ir mokesčių politika.Visi alt... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Filosofija yra bendrųjų ir pagrindinių problemų, tokių kaip egzistencija, žinios, vertybės, protas, protas ir kalba, tyrimas. Jis skiriasi nuo kitų būdų, kaip spręsti tok ... [+]

Kodėl mokytis filosofijos?

Filosofija yra bendrųjų ir pagrindinių problemų, tokių kaip egzistencija, žinios, vertybės, protas, protas ir kalba, tyrimas. Jis skiriasi nuo kitų būdų, kaip spręsti tokias problemas savo kritiniu, paprastai sisteminiu požiūriu ir pasitikėjimu racionaliu argumentu.

Kaip mes esame skirtingiMoksleiviai į daugiakalbius filosofinius klausimus įtraukia mažas aukštesnes klases.Mūsų studentai laimės vasaros mokslinių tyrimų stipendijas, kad ištirtų neatidėliotinus etikos klausimus.Studentai formuoja savo filosofinį ugdymą individualizuotais kursais ir nukreiptais tyrimais.„Aquinas“ filosofijos klubas plėtoja filosofinius pokalbius už klasės ribų.Mūsų studentai argumentuoja savo argumentus viešaisiais renginiais, pvz., Naujai atidarytomis Disputacijomis, debatų serija dominuojančioje tradicijoje, kuri suteikia galimybę studentams, išskirtiniams mokslininkams ir bendruomenės nariams rimtai ir kolegialiai diskutuoti apie sudėtingus moralinius klausimus.Kursai siūlomi taikomoje etikoje, filosofinės minties istorijoje ir pagrindinėse filosofinėse srityse, įskaitant: metafiziką, epistemologiją, etiką ir logiką.Studentai gali susieti savo studijas su kitomis turinio sritimis, įskaitant humanitarinius ir mokslinius.Darbas su dėstytojais, laimėjusiais mokymo apdovanojimus, skiriamas nacionalinėms stipendijoms ir aktyvi mokslinių tyrimų darbotvarkė.Mūsų studentai pereina prie tolesnio tyrimo, pavyzdžiui, alt = "filosofijos studijų programų, medicinos mokyklos ir teisės mokyklos.Mūsų akademija, kaip pats pats Akvinas, siekia pagyvinti ir paskatinti mokinius.Pagrindiniai reikalavimai:... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Aquinas College “ siūlo naują koncentraciją geografinės erdvės technologijų geografijoje. Ši nauja koncentracija bus skirta studentams, kurie labai domisi dabartinėmis te ... [+]

Aquinas College “ siūlo naują koncentraciją geografinės erdvės technologijų geografijoje . Ši nauja koncentracija bus skirta studentams, kurie labai domisi dabartinėmis technologijomis.

Su šia koncentracija Geospatinės technologijos Aquinas pasiūlys studentams stiprią Pathway į STEM karjerą kompiuterinės kartografijos, geografinės informacinės sistemos ir nuotolinio stebėjimo. Be to, pridedant naują žemesnio lygio kursą, studentai galės išnagrinėti daugelį temų geoerdvinės analizės metu ankstyvajame savo akvapūro metu. Nė vienas kitas regiono universitetas ar universitetas tokio kurso nepasiūlo.

„Geospatial Technologies“ koncentracija apima unikalų kursų rinkinį, skirtą suteikti studentams išsilavinimą, apimantį techninius įgūdžius, kurių reikalauja pramonės ir valdžios institucijos vietos, valstybės ir nacionaliniu lygmenimis. Darbo galimybės apima pozicijas kaip kartografai, GIS technikai arba geoerdviniai analitikai, kurie, kaip tikimasi, toliau augs per ateinantį dešimtmetį. JAV Darbo statistikos biuro 2015 m. Duomenys apie kartografus ir fotogrametristus atskleidžia, kad darbo vietų augimo perspektyvos yra 29% visoje šalyje ir 18% vietiniu mastu Mičigane.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Aquinas College turi būti imtasi ne mažiau kaip 23 kreditai iš integruotos mokslo. Ši svarbi yra prieinama tik tiems studentams, kurie ieško pradinio sertifikavimo. ... [+]

Pagrindiniai reikalavimai

Aquinas College turi būti imtasi ne mažiau kaip 23 kreditai iš integruotos mokslo. Ši svarbi yra prieinama tik tiems studentams, kurie ieško pradinio sertifikavimo.

Reikalinga: BY123, BY150, BY160, BY161, BY162; CY111 arba CY155; CY112 arba CY156; PC201 arba PC213; PC202 arba PC214; GY101, GY129; EL100KursaiBY123 Aplinkosaugos biologija (3) NLBY150 Žmogaus biologija (4) NLBY160 Biologijos principai (4) NLBY161 botanika (3)BY162 zoologija (3)CY111 Bendroji chemija (4) NLCY155 Bendrosios, organinės ir biochemijos I (3)CY112 Bendroji chemija (4)CY156 Bendrosios, organinės ir biochemijos II (3)PC201 Bendra fizika: mechanika, garsas, šiluma (4) NLPC213 Bendra fizika su skaičiavimu: mechanika, garsas, šiluma (4)PC202 Bendra fizika: elektra, magnetizmas, šviesa, branduolinė fizika (4)PC214 Bendra fizika su skaičiavimu: elektra, magnetizmas, šviesa, branduolinė fizika (4)GY101 Žemės aplinka (4) NLGY129 Mičigano fizinė geografija (3) NNEL100 Įvadas į aplinkosaugos studijas (3) NN... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Vakarų Mičigano universitetas ir Aquinas College yra partneriai naujoviškoje inžinerinėje programoje, kuriai būdingas katalikiškos ir dominuojančios tradicijos šaknis, tu ... [+]

Vakarų Mičigano universitetas ir Aquinas College yra partneriai naujoviškoje inžinerinėje programoje, kuriai būdingas katalikiškos ir dominuojančios tradicijos šaknis, turintis didelių viešųjų mokslinių tyrimų universiteto išteklius ir patirtį. Laipsniai yra prieinami pramoninėje ir verslo inžinerijoje bei civilinėje inžinerijoje (laukiama), ir abu yra akredituoti ABET inžinerinės akreditacijos komisijos.

Bendrąjį išsilavinimą ir būtinus kursus dėsto Vandens akademija. Inžinerinius kursus dėsto WMU fakultetas. Studentai baigia akademijos dailės laipsnį ir yra bakalauro laipsnis inžinerijos srityje iš WMU

Kodėl studijuoti inžineriją?Skirtingai nei bet kuri kita karjera, galite išspręsti BIG problemas, turinčias įtakos visuomenei.Karjera inžinerijos srityje yra viena iš labiausiai pageidaujamų, gerai apmokamų sričių pasaulyje. Jie yra sudėtingi ir kūrybingi ir linkę turėti didelį pasitenkinimą darbu.Inžinieriai, mokslininkai ir technologai mokosi įgūdžių, kuriuos galima perkelti į daugelį pramonės šakų, todėl juos galima parduoti visame pasaulyje.Galimybės yra pasaulinės - galite pasirinkti, kur taikyti savo įgūdžius. Gyventi ten, kur norite!Inžinerijos ir mokslo laipsniai rengia kitus profesinius laipsnius, tokius kaip teisė, medicina ir verslas.Kodėl AQ?Puikus mokymas ir mentorystė katalikiškoje laisvųjų menų kolegijoje, kur yra nedidelės klasės ir daug galimybių asmeniniam dėmesiui ir mokymui.Stiprios STEM (mokslo, inžinerijos, technologijų ir matematikos) programos su specializuotais profesoriais ir paskaitomis bei laboratorijomis, kurias dėsto profesoriai (ne TA).Privatus menų kolegijos švietimas pagal valstybinio mokymo kainą.Aukštos kokybės kolegija tvarumui, turinti įdomių studentų dalyvavimo, kūrybiškumo ir iniciatyvos galimybių.Laisvųjų menų integracija su STEM, kuris yra pardavimo taškas su darbdaviais.Gražus miestelis su mišku, su takais, tvenkiniais ir prieiga prie Fisk ežero.Tik 10 minučių kelio automobiliu nuo Grand Rapids centro.Mažas, prieinamas universitetas su stipria bendruomenės gyvenimu.Daug galimybių dirbti ir stažuotis.Dalyvavimas studentų sporto, klubų ir... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Mūsų dieninės istorijos dėstytojai yra visi paskelbti autoriai, aktyviai vykdantys mokslinių tyrimų darbotvarkes ir knygų projektus. Taip yra todėl, kad jų prioritetas yr ... [+]

Kodėl studijų istorija?

Mūsų dieninės istorijos dėstytojai yra visi paskelbti autoriai, aktyviai vykdantys mokslinių tyrimų darbotvarkes ir knygų projektus. Taip yra todėl, kad jų prioritetas yra mokymo kokybė. Pagal doc. Amerikos kolegijų ir universitetų dėstytojai, „mokytojai-mokslininkai yra pasiryžę įgyti aukštos kokybės bakalauro išsilavinimą, vykdyti aktyvią mokslinių tyrimų ir stipendijų programą, ir manoma, kad jie pagyvins ir praturtins jų mokymąsi ir studentų patirtį, įtraukdami įžvalgas iš savo pačių tyrimų. mokomoji veikla, studentų konsultavimas ir su jais susijęs darbas “(Kuh ir kt.,„ Kodėl mokytojas-mokslininkai “,„ Liberalų švietimas “, 2007 m. rudenį).... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Pagrindiniai reikalavimai Aquinas College turi būti imtasi ne mažiau kaip 18 kreditų už kalbos meną. ... [+]

Pagrindiniai reikalavimai

Aquinas College turi būti imtasi ne mažiau kaip 18 kreditų už kalbos meną.

Būtinas: EH115, EH / EN382, EH / EN388, EN441, EN455, EN463, EH205, EH / EN400, EN / EN460, CN205, CN206, CN300 (būtina sąlyga - CN101).

PASTABA: Reikalavimai kalbų menų pagrindiniam ir nepilnamečiui šiuo metu yra peržiūrimi valstybėje.

KursaiEH115 Literatūros supratimas ir įvertinimas (3) ACEN / EH382 Vaikų literatūros mokymas (3)EN / EH388 Jaunų suaugusiųjų literatūros mokymas (3)EN441 Pažangus raštingumo vertinimas ir intervencija (3)EN455 paauglių raštingumas (3)EN463 skaitymo praktika (3)EH205 Išplėstinė sudėtis (3) WICN205 Viešasis kalbėjimas (3)CN206 Tarpasmeninis bendravimas (3)CN300 Klausymas (3)... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Mylėti sportą, fitnesą ar padėti žmonėms išgydyti? Kineziologija apėmė. Kineziologija yra kūno judėjimo tyrimas, kuriame gyvena visa, kas susijusi su judančiais kūnais. ... [+]

Kodėl mokytis kineziologijos?

Mylėti sportą, fitnesą ar padėti žmonėms išgydyti? Kineziologija apėmė. Kineziologija yra kūno judėjimo tyrimas, kuriame gyvena visa, kas susijusi su judančiais kūnais. Su keturiais didžiaisiais ir šešiais nepilnamečiais, jūs galite įgyti įgūdžių ir išsilavinimo, reikalingo suderinti savo meilę sportui, tinkamumą ir padėti žmonėms su sveikatos priežiūros, sporto treniruotėmis, mokymu, instruktavimu ir asmeniniu mokymu ar verslu, kad iškrautumėte savo svajonių darbą. Mes esame viena iš nedaugelio programų valstybėje, kurioje „Athletic Training“ didžiosios įmonės taip pat gali konkuruoti tarpkultūrinėje atletikoje - suteikdami mūsų studentams konkurencinį pranašumą. Mūsų verslo administravimo / sporto vadybos didžiosios įmonės gali dirbti su fakultetais, kad pritaikytų savo išsilavinimą, kad atitiktų savo karjeros tikslus pridėdami nepilnamečius ir koncentracijas. Mūsų pratybų mokslų studentai gauna praktinę patirtį su fakultetais ir mūsų dideliu sėkmingų absolventų tinklu, dirbančiu fitneso pramonėje. Fizinis lavinimas Didžiųjų mokyklų mokymas yra naudingas mažoms klasėms, turinčioms pažangiausias sporto ir fitneso paslaugas, suteikiant jiems geriausias galimybes sėkmei. Nesvarbu, koks yra jūsų ypatingas dalykas, mūsų Kineziologijos skyrius pasiruošs jums sėkmingai, naudingai ir vykdančiai karjerą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

„Aquinas“ siūlo tiek kompiuterinių informacinių sistemų (NVS), tiek valdymo informacinių sistemų (MIS) dideles bendroves. Kiekvienas pagrindinis apima tvirtą techninę baz ... [+]

Kodėl mokytis kompiuterinių informacinių sistemų?

„Aquinas“ siūlo tiek kompiuterinių informacinių sistemų (NVS), tiek valdymo informacinių sistemų (MIS) dideles bendroves. Kiekvienas pagrindinis apima tvirtą techninę bazę, įskaitant programavimą, operacinę sistemą, duomenų bazę ir pagrindines žinias apie tinklą.

MIS pagrindinis stiprina kiekvieną iš šių įgūdžių rinkinių su pažengusiais kursais, o MIS laipsnis jungia verslo įgūdžius, tokius kaip apskaita ir rinkodara, su techniniais įgūdžiais, reikalingais informacinių sistemų ir technologijų verslo taikymui.

Paskutiniai departamento pakeitimai suderino pagrindinius reikalavimus su nuolat kintančiais pramonės poreikiais, įskaitant interneto dizainą ir žiniatinklio paslaugas, atviro kodo programas ir taikomųjų programų kūrimą bei programavimą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Nors kiekvienas gimsta su priemonėmis bendrauti, reikia plėtoti bendravimo gebėjimus, kaip ir bet kurį talentą. Turint tai omenyje, buvo sukurta komunikacija „Aquinas“. K ... [+]

Kodėl mokytis bendravimo?

Nors kiekvienas gimsta su priemonėmis bendrauti, reikia plėtoti bendravimo gebėjimus, kaip ir bet kurį talentą. Turint tai omenyje, buvo sukurta komunikacija „Aquinas“.

Klasės reikalauja apgalvoto tyrimo, kritinio mąstymo, problemų sprendimo įgūdžių ir aktyvaus dalyvavimo. Bendravimas yra viena sparčiausiai augančių disciplinų Aquinas.

Kaip mes esame skirtingiKaip teigia Nacionalinė kolegijų ir darbdavių asociacija, darbdaviai siekia efektyvių bendravimo įgūdžių. Bendravimas didžiosiomis dalimis mokosi tų įgūdžių klasėse ir stažuotėse.Aquinas komunikacijos absolventai turi lyderio pozicijas sveikatos priežiūros, teisės, meno, švietimo ir ne pelno sektoriaus srityse.Keturi skirtingi ryšių pagrindiniai takeliai yra siūlomi ir pritaikyti karjeros tikslams, įskaitant verslo administravimo ir komunikacijos dvigubą pagrindinį.Visos didžiosios įmonės projektuoja ir vykdo vyresnius mokslinių tyrimų projektus, rengdamos aukščiausio lygio studijų programas ir aukštos kvalifikacijos karjerą.Komunikacijos studentai gali tapti valstybinio teismo patvirtintais konfliktų tarpininkais, baigusiems pagrindinio ir nepilnamečio kursus.Komunikacijos fakulteto nariai tarnauja daugelyje „Grand Rapids“ tarybų, įskaitant Vakarų Mičigano ginčų sprendimo centrą, „Circle“ teatrą, „Grand Rapids“ atkūrimo teisingumo iniciatyvą ir „Spectrum Health Institutional Review Board“.Mūsų fakulteto nariai konsultuoja aukšto lygio asmenis, įskaitant „Miss America“ ir „Ms Wheelchair America“ programas.Bendravimas yra vienas iš trijų „Aquinas“ didžiųjų bendrovių, kurias galima užbaigti naktį.Fakulteto nariai turi bendruomenės partnerių reikalaujamą kompetenciją, palengvinančią bendravimo įgūdžius sveikatos priežiūros, ne pelno, pelno ir švietimo organizacijose.Kitos didžiosios įmonės - slaugos, tvaraus verslo, kalbos meno, sporto valdymo ir žurnalistikos - reikalauja bendravimo kursų, parodančių tarpdisciplininę vertę.Pagrindiniai reikalavimai... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Meno katedros misija yra mokyti menininkus, meno istorikus ir vaizduojamųjų menų administratorius, taip pat teikti ne meno didžiųjų klientų aptarnavimo kursus. Per mūsų k ... [+]

Kodėl studijuoti meną?

„Art depalt =“ meno misija yra mokyti alt = "menininkus, alt =" meno istorikus ir vizualius alt = "meno administratorius, taip pat teikti kursus ne-alt =" meno didžiosioms bendrovėms. siekia sukurti dėkingumą už turtingą vaizdų ir idėjų mainus, kurie gali vykti tarp „alt“ ir „kitų akademinių disciplinų“. Mūsų absolventai alt = "mene buvo skatinami apsvarstyti savo būsimą profesinį vaidmenį tiek šiuolaikinio pasaulio, tiek istorinio pasaulio kontekste. Be pagarbos alt =" meno istorijai, jie buvo mokomi atitinkamų proto įgūdžių, rankų, ir akis. Jie padėjo surasti tolesnius žingsnius savo gyvenimo kelionėje, ir jiems buvo pareikalauta, kad jie būtų geriausi jų pasirinktoje specialybėje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Naujasis „Aquinas“ dailės programoje šis pavasaris yra naujas, Socialinių pokyčių teatras. Dėl to „Aquinas“ yra vienas iš nedaugelio regiono kolegijų, siūlančių šį unikal ... [+]

Naujasis „Aquinas“ dailės programoje šis pavasaris yra naujas, Socialinių pokyčių teatras . Dėl to „Aquinas“ yra vienas iš nedaugelio regiono kolegijų, siūlančių šį unikalų didįjį.

Socialinių pokyčių teatras skirtas padėti absolventams atrasti ir įveikti bendruomenėse egzistuojančias empatijos spragas. Teatrų nariai tampa įvairiais aktyvistais, nes jie dirba su bendruomene, kad surastų gyvus ir dinamiškus būdus, padedančius nesuteikiančiam asmeniui papasakoti savo istorijas.

„Productions“ gali apimti mažai suprantamas ar susiskaldžiusias temas, pvz., Psichikos sveikatos problemas, lyčių skirtumus, priklausomybę ar seksualinę prievartą. Taigi teatras tampa platforma asmeniniam pasakojimui apie konkrečias demografines grupes, kurios retai turi savo perspektyvas pagrindiniame teatre.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Sociologijos katedra turi bendruomenės mokymosi programą, kurioje studentams atsiranda sociologinių idėjų, plečiant klasių ribas ir atskleidžiant studentus su patirtimi i ... [+]

Kodėl studijuoti sociologiją?

Sociologijos katedra turi bendruomenės mokymosi programą, kurioje studentams atsiranda sociologinių idėjų, plečiant klasių ribas ir atskleidžiant studentus su patirtimi ir galimybėmis bendruomenėje.

Kaip mes esame skirtingiMonsignor Bukowski, pirmasis Aquinas sociologas, mokė darbo santykius, aktyviai dalyvavo pilietinėse teisėse ir vadovavo „Appalachia“ paslaugų mokymosi kelionėms.Sociologijos absolventai daro skirtumą ne pelno, baudžiamojo teisingumo, socialinio darbo, verslo, teisės ir kolegijos dėstytojų karjeroje.Profesoriai turi įvairias specializacijas, įskaitant lytį, socialinį darbą, organizacijas, bendruomenę, nelygybę, tvarią miestų plėtrą, socialinę psichologiją, subkultūras, etnografiją ir kultūrą.Sociologijos profesorius dr. Susan Haworth-Hoeppner gavo 2014 m. Midwest sociologijos draugijos „Jane Addams“ išskirtinio aptarnavimo apdovanojimą.Sociologijos studentai gauna bendruomeninį mokymąsi su „Grand Rapids“ agentūromis, ieškančiomis socialinių problemų sprendimo.Didžiųjų ežerų čiabuvių tautų kursą moko Otavos indų Didžiųjų upių grupių viršininkas Ronas Yobas.Mes bendradarbiaujame su „Grand Rapids“ valstybinėmis mokyklomis kartu su merginomis (GET), vadovavimu mokykloje.„Aquinas“ yra viena iš šešių Mičigano privačių kolegijų, kuriose yra Alpha Kappa delta skyrius, alt = "sociologija garbina visuomenę.Studentai planuoja karjeros kelius sociologijos parengiamuosiuose kursuose ir susitinka su absolventais, kurie savo darbe naudojasi alt = "sociologija".Studentai mokosi kritinio mąstymo įgūdžių, reikalingų suprasti, analizuoti ir veikti sudėtingame pasaulyje - alt = "sociologijoje, teigiamai vertinamas nesutarimas klasėje.Pagrindiniai reikalavimai... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

„ Aquinas College verslo administravimo katedra yra įsipareigojusi plėtoti plačiai išsilavinusius, visuotinai orientuotus, etinius specialistus, kurių aukšti profesinės k ... [+]

Kodėl studijuoti verslą?

„ Aquinas College verslo administravimo katedra yra įsipareigojusi plėtoti plačiai išsilavinusius, visuotinai orientuotus, etinius specialistus, kurių aukšti profesinės kompetencijos standartai leidžia jiems aktyviai prisidėti prie savo profesijos, bendruomenės ir visuomenės. Kompetentingi verslo ir ne pelno siekiančių bendruomenių specialistai turi sugebėti kritiškai mąstyti, aiškiai bendrauti, veiksmingai tirti, taikyti kiekybinius argumentus, naudoti dabartines technologijas ir bendradarbiauti su kitais. Mūsų programos apima tiek teorinius, tiek taikomuosius komponentus. Mokymo programa remiasi ir ją stiprina kolegijos laisvųjų menų akcentai.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Keturiasdešimt aštuonios (48) kreditų valandos teatre: pagrindinė (27 kreditų) ir viena koncentracija arba „takelis“ (21 kreditas), parinktos iš šių variantų: atlikimas ( ... [+]

Kodėl mokytis teatro?

Nesvarbu, ar esate pasiruošę imtis scenos ar ją statyti, rasite savo vietą „Altinas“ teatre „Aquinas“. Turėdami pažangiausius objektus ir pridedant naują „Alt =“ teatro skyriaus vadovą, mūsų programa naujas kompetencijos standartas.

2003 m. 7 milijonų dolerių „ Aquinas College Performing Arts Center“ (bendradarbiaujant su „ Aquinas College , „Community Circle Theater“ ir „Grand Rapids“ katalikų vidurinėmis mokyklomis) turėjo didelį atidarymo sezoną. Tai kooperacinis efektas, kuris atneša ypatingą alt = "teatrą mūsų bendruomenei ir mūsų studentams.

Kaip mes esame skirtingi„Aquinas“ yra vienintelė keturių metų privati mokykla „Grand Rapids“ rajone, siūlanti „alt =“ teatras.Programa yra unikalus bendradarbiavimas su „Circle“ teatru ir Katalikų aukštųjų mokyklų lyga, vienintelė tokio pobūdžio tauta, leidžianti įvairias veiklos, mokymo ir techninio mokymo galimybes.Departamentas kasmet gamina nuo keturių iki penkių visiškai sumontuotų parodų, daugiausia dėmesio skiriant šiuolaikiniams spektakliams, muzikams ir adaptacijoms.Departamentas siūlo tris skirtingas 21 kreditų koncentracijas (našumą, techninę ir bendrąją) be 27 kreditų bazės.„Aquinas“ siūlo iki keturių talentų stipendijų atvykstantiems naujokams ir pervedimams, remiantis klausytojais (atlikėjams) arba portfeliui (dizaineriams, scenos vadovams ir direktoriams).Studentai stažavosi visuose didžiausiuose „Grand Rapids“ teatruose, taip pat „The Purple Rose“ Chelsea mieste, Čikagoje, Hiustone, Los Andžele ir Phoenix.Studentai palieka daugiau veikiančių ir dizaino kreditų nei kitų koledžų didžiosios įmonės, nes jie turi prieigą prie neprilygstamų galimybių savo gyvenimo atnaujinimui nuo atvykimo į universitetą, o ne laukti metų, kad pamatytų scenos laiką ar šešėlinius dizainerius.Pastaraisiais metais daugybė lankomų dramaturgų ir dizainerių iš visos tautos praleido laiką universitete, suteikiant studentams galimybę kurti ir kurti naujus darbus ir kurti tinklų ryšius.Departamentas lankėsi vaikų produkcijose į vietines nepakankamas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Bendradarbiaudamas su Grand Rapids vyskupija, departamentas kuria didelę ir nedidelę jaunimo reikalų ministeriją. Bet kuriam semestrui studentai gali prašyti mokytis Bibl ... [+]

Kaip mes esame skirtingiKiekvienas dieninis profesorius turi mandatą iš Grand Rapids vyskupo arba Detroito arkivyskupo.Absolventai lengvai susiranda darbą Didžiųjų Rapidų, Lansingo ir Detroito arkivyskupijos vyskupijose.Daugelis absolventų pereina į magistrantūros studijas alt = "teologijoje mokyklose, tokiose kaip Notre Dame, Boston College, Marquette, Amerikos katalikų universitetas ir Villanova.Šešių kursų „Teologijos studijų sertifikatas“ dėka studentai gali kreiptis dėl vyskupijos magistro katecheto statuso.Kiekvienas dieninės profesorius dėsto katalikų studijų programos kursus.Vienas alt = "teologijos profesorius du kartus buvo Fulbright mokslininkas Ukrainoje, o kitas - dešimtys teologinių derybų vietos katalikų susirinkimuose.Bendradarbiaudamas su Grand Rapids vyskupija, departamentas kuria didelę ir nedidelę jaunimo reikalų ministeriją.Bet kuriam semestrui studentai gali prašyti mokytis Biblijos kalbų, graikų ar hebrajų.Studentai turi galimybę dalyvauti kryptingame Šv. Tomo Akvazo Summos teologijos tyrime.Kas antrus metus „alt =“ teologijos profesorius siūlo kursą „Žiedų Viešpats ir Narnijos kronikos“.Pagrindiniai reikalavimai... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

MIS laipsnis apjungia verslo įgūdžius, tokius kaip apskaitos ir rinkodaros, su techniniais įgūdžiais, reikalingais informacinių sistemų ir technologijų verslo taikymui. ... [+]

Kodėl mokytis kompiuterinių informacinių sistemų?

„Aquinas“ siūlo tiek kompiuterinių informacinių sistemų (NVS), tiek valdymo informacinių sistemų (MIS) dideles bendroves. Kiekvienas pagrindinis apima tvirtą techninę bazę, įskaitant programavimą, operacinę sistemą, duomenų bazę ir pagrindines žinias apie tinklą.

MIS pagrindinis stiprina kiekvieną iš šių įgūdžių rinkinių su pažengusiais kursais, o MIS laipsnis jungia verslo įgūdžius, tokius kaip apskaita ir rinkodara, su techniniais įgūdžiais, reikalingais informacinių sistemų ir technologijų verslo taikymui.

Paskutiniai departamento pakeitimai suderino pagrindinius reikalavimus su nuolat kintančiais pramonės poreikiais, įskaitant interneto dizainą ir žiniatinklio paslaugas, atviro kodo programas ir taikomųjų programų kūrimą bei programavimą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

„ Aquinas College verslo administravimo katedra yra įsipareigojusi plėtoti plačiai išsilavinusius, visuotinai orientuotus, etinius specialistus, kurių aukšti profesinės k ... [+]

Kodėl studijuoti verslą?

„ Aquinas College verslo administravimo katedra yra įsipareigojusi plėtoti plačiai išsilavinusius, visuotinai orientuotus, etinius specialistus, kurių aukšti profesinės kompetencijos standartai leidžia jiems aktyviai prisidėti prie savo profesijos, bendruomenės ir visuomenės. Kompetentingi verslo ir ne pelno siekiančių bendruomenių specialistai turi sugebėti kritiškai mąstyti, aiškiai bendrauti, veiksmingai tirti, taikyti kiekybinius argumentus, naudoti dabartines technologijas ir bendradarbiauti su kitais. Mūsų programos apima tiek teorinius, tiek taikomuosius komponentus. Mokymo programa remiasi ir ją stiprina kolegijos laisvųjų menų akcentai.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

I Can Live With Passion

Dominican Pillar: Prayer

Dominican Pillar: Study

Dominican Pillar: Community

Address
1700 Fulton St. E
49506-1801 Grand Rapids, Michigan, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas
undefined