Oficialus aprašymas

namaiAkvinietis kolegija, Įtrauki švietimo bendruomenė įsišaknijusi katalikų ir Dominikos tradiciją, teikia septyni laisvieji menai su pasaulinės perspektyvos, pabrėžia karjeros paruošimo orientuota į vadovavimo ir paslaugų kitiems ir skatina įsipareigojimą mokytis visą gyvenimą, skirtą tiesos siekimas ir bendra gera.

Vykti į virtualią kelionę mūsų Campus paspaudę čia

Mūsų vizija

Akvinietis Kolegija yra pripažinta kaip išskirtinė Katalikų laisvųjų menų kolegijoje, kad rengia asmenims karjeros vadovavimo ir aptarnavimo plėtojant tvarią ir tiesiog pasaulio bendruomenei.

Laisvųjų menų

Septyni laisvieji menai yra išsami švietimo, skirta kurti studentams, kurie klesti visose gyvenimo matmenys. Tuo Akviniečio, o studentai gauna karjeros paruošti konkrečias disciplinas, tikslas yra būti tinkami viskam. "Švietimas visai asmuo, kuris yra geriausias visų gyvenimo, o ne tik 9-5 darbo dienos, bet rengiant jums vis besikeičiančiame pasaulyje.

Ką ji gali padaryti už mane?

 • Iš laisvųjų menų švietimo laisvė apima dvasinę laisvę ir skatina mąstymo ir gyvenimo, kad leistų studentams suvokti Dievo tikslą jų gyvenime.
 • Sutelkiant dėmesį į visą asmenį, studentai įgyja tai, kaip suprasti užpildyti svarbius vaidmenis savo laisvą laiką, pavyzdžiui, yra geras draugas, bažnyčia narys, sutuoktinis, arba teigiamą prisideda prie bendruomenės.
 • Įgyti platų, pamatinių išsilavinimą, studentai yra pasirengę platų karjeros galimybes visą gyvenimą.
 • Su mažesniu dydžiu ir mažesnio studentas / profesoriaus santykiu nei didesnių universitetų, gausite daugiau asmeninį dėmesį, labiau tikėtina, kad būti nurodyta stažuočių ir darbo vietų kūrimo ir išmokti puoselėti glaudesnius ryšius.
rezultatas

Yra daug dalykų, kuriuos reikia didžiuotis tuo Akviniečio. Pripažintas nacionaliniu, ir apdovanoti mūsų stiprių akademinių programų, lengvoji atletika, sėkmės tvarumo ir paslaugų pastangų, ir visų pirma mūsų studentams rezultatus.

nacionalinės apdovanojimai

 • Švenčiame mūsų aiškiai katalikų ir Dominikos šaknis, Akvinietis buvo apdovanotas Top 50 katalikų kolegija (2015 Reitingai Best Katalikų kolegijose ir universitetuose).
 • Akvinietis taip pat buvo 3 vieta "Best Value Midwestern School" (2017 m. "US News & World Report")
 • # 41 Geriausias Midwestern regioninis universitetas (2016 CollegeChoice.net 2016 reitinguose).

Studentų sėkmė

Yra galimybių daugybė mūsų studentams tyrinėti savo interesus. Nesvarbu, ar per studijuoja toli, atliekant bakalauro tyrimus arba vykdant stažuotę, yra kažkas kiekvienam.

 • Akvinietis turi labai aukštą įdarbinimo rodiklis, kur 90% mūsų 2014 absolventai sutartį ar magistrantūros mokyklose per šešis mėnesius nuo baigimo.
 • Praktika partneriai, pavyzdžiui, Amway, "Disney", STEELCASE, spektro sveikatos, Grand Rapids dailės muziejus, Van Andel tyrimų instituto ir Detroit Tigers ir daug daugiau!
 • Akvinietis yra suskirstytos į viršų 3 procentų visų apskaitos programų šalyje remiantis 2014 CPA egzamino perdavimą norma.
 • Mes turime beveik 70% priėmimo greitį į medicinos mokyklą, ir klestėti su partnerystės su MSU kolegijos medicinoje ankstyvojo užtikrinimo programa.
 • 100% absolventų Slaugos ir chemijos dirba per 6 mėnesius nuo baigimo.
 • Švietimas studentai praeiti Michigan bandymas mokytojų atestavimo esant 92,4% tarifu.
 • Mūsų absolventai turi 90% priėmimo greitį į fizinį padėjėjas, fizinės terapijos ir dantų programas.
studentai
Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Aquinas College

ART departamento misija yra mokyti menininkus, meno istorikai, ir vaizduojamųjų menų administratoriai, taip pat teikti paslaugų kursus ne meno didžiųjų. Per mūsų kursus, ... [+]

Kodėl Studijų menas?

ART departamento misija yra mokyti menininkus, meno istorikai, ir vaizduojamųjų menų administratoriai, taip pat teikti paslaugų kursus ne meno didžiųjų. Per mūsų kursus, mes siekiame sukurti turtingas keistis vaizdais bei idėjomis, kurie gali atsitikti tarp meno ir kitų akademinių disciplinų dėkingi. Mūsų absolventai mene buvo raginami apsvarstyti savo būsimos profesinės vaidmenį tiek šiuolaikiniame pasaulyje ir istorinio pasaulio kontekste. Be to, skirto meno istorijos pagarba, jie buvo mokomi tinkamus įgūdžius proto, rankų ir akių. Jie padėjo rasti tolesnius veiksmus savo gyvenimo kelionę, ir buvo užginčytos būti geriausias, jie gali būti jų pasirinktos specialybės.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Aquinas College

Akvinietis Kolegija siūlo tik bakalauro Mokslas vertimo raštu ir žodžiu į Mičigano valstijos. Programa yra skirta studentams, kurie siekia profesionalų dėmesio ir tarpdis ... [+]

Akvinietis College siūlo tik Aukštasis Mokslas vertimo raštu ir žodžiu Mičigano būklę. Programa yra skirta studentams, kurie siekia profesionalų dėmesio ir tarpdisciplininį plotis, kad BS laipsnį siūlo su nepilnamečio arba dvi dur įtraukimo plėtoti įgūdžius, reikalingus naudotis pasaulio kalbų vertimo raštu ir žodžiu profesinėje aplinkoje. Ji supažindina su vertimo žodžiu ir raštu teorijos pagrindai, kurie taikomi į faktinę praktiką vertimo raštu ir žodžiu. Programa apima pagrindinius vertimo raštu ir žodžiu kursus ir siūlo koncentraciją prancūzų, vokiečių ir ispanų kalbomis, siekiant užtikrinti kompetenciją pasaulio kalba. Absolventai gali įvesti studijų programų vertimo raštu ar žodžiu arba eiti dirbti nustatymų, pavyzdžiui, valdžios, verslo, medicinos, teisinių, mokyklų ar pramonės įvairovę, už vertimų biurų arba kaip laisvai samdomų vertėjų. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Skirta studentams, turintiems chemija susidomėjimą, bet nenori siekti karjeros mokslinių tyrimų srityje. Su dviguba dur chemija ir verslo administravimo studijas programo ... [+]

Kodėl Studijų Chemija?

Iš chemijos katedros Akviniečio koledžo tikslas yra suteikti studentams žinių apie chemijos Tinkamą savo tikslų, nes bendrojo lavinimo mokinių, kad jie tapo raštingas pagrindinio chemija; ir mokslo pagrindinių studentams, kad jie turi žinių ir įgūdžių, reikalingų jiems pavyks jų po bakalaureato karjerą.

Amerikos chemijos draugijos gairės profesinio mokymo yra už chemijos mokymo programos pagrindas. Kursai apskritai, neorganinės, organinės, analitinio ir fizinės chemijos sudaro programos pagrindą. Be to, kursai biochemijos, aplinkosaugos chemija ir pažangių temomis yra reguliariai siūlomų.

Studentai turėtų lankyti paskaitas, dalyvauja laboratorinio darbo ir įsitraukti į mokslinius tyrimus. Kadangi chemija vaidina pagrindinį vaidmenį visose mokslo disciplinose iš karjeros BS chemikas pasirinkimas yra beveik neribotos.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

Aquinas College

Verslo administravimo katedra Akviniečio koledžo yra įsipareigojusi plačiai išsilavinę, globaliai orientuotą, etikos specialistų, kurių aukštus profesinės kompetencijos g ... [+]

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

CS152 skaičiuoklės (1) T ... [+]

CS152 skaičiuoklės (1) T [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

... [+]

PH / PS312 politinės minties: Jo Istorijos ir koncepcijos (3) [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Nors visi gimsta su priemonėmis bendrauti, komunikacijos galimybes, kaip ir bet talento, turi būti sukurta. Komunikate mokymo metu Akviniečio buvo sukurta, kad galvoje. K ... [+]

Kodėl tyrimas Bendravimas?

Nors visi gimsta su priemonėmis bendrauti, komunikacijos galimybes, kaip ir bet talento, turi būti sukurta. Komunikate mokymo metu Akviniečio buvo sukurta, kad galvoje.

Klasės reikalauti mąstantis tyrimą, kritinį mąstymą, problemų sprendimo įgūdžius ir aktyvų dalyvavimą. Bendravimas yra viena iš sparčiausiai augančių disciplinomis Akviniečio.

Kaip Mes Įvairūs Efektyvus bendravimo įgūdžiai yra ką darbdaviai siekia, atsižvelgiant į Nacionalinės asociacija kolegijų ir darbdavių. Komunikacijos didžiųjų išmokti tuos įgūdžius klasių ir stažuočių. Akvinietis komunikacijos absolventai palaikykite lyderio pozicijas sveikatos, teisės, meno, švietimo, ir ne pelno sektoriuje. Keturi skirtingi komunikacijos pagrindiniai keliai yra siūlomi ir pritaikytos prie karjeros tikslų, įskaitant verslo administravimo ir komunikacijos Dual-dur. Visų didžiųjų projektavimo ir atlikimo vyresnysis mokslo projektai rengiantis aukščiausios klasės studijų programų ir aukštos kvalifikacijos karjerą. Komunikacijos studentai gali tapti Valstybinė teismo patvirtintas konflikto be tarpininkų, o baigia kursus pagrindinė ir nepilnametis. Komunikacijos fakulteto prisijungę tarnauti daugelį Grand Rapids lentos, įskaitant ginčų sprendimo centras Vakarų Mičigano, ratas teatras, Grand Rapids atkuriamasis teisingumas iniciatyvą ir spektro sveikatos institucijų ekspertizės valdyba. Mūsų fakulteto nariai patarti aukšto lygio asmenis, įskaitant valstybės ir nacionalinių titleholders už Mis Amerika ir Miss Susisiekimas Amerikos programos. Bendravimas yra viena iš trijų Akviniečio didžiųjų, kurie gali būti baigtas naktį. Fakulteto nariai turi prašomą bendruomenės partnerių patirtimi, gerinimo palengvinimas komunikacijos įgūdžius sveikatos priežiūros, ne pelno, pelno ir švietimo organizacijų. Kitos didžiųjų - slauga, tvaraus verslo, kalba menai, sporto vadybos ir Žurnalistika - reikalauja bendravimo kursus, o tai rodo tarpdisciplininį vertę. Pagrindiniai reikalavimai ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Iš chemijos katedros Akviniečio koledžo tikslas yra suteikti studentams žinių apie chemijos Tinkamą savo tikslų, nes bendrojo lavinimo mokinių, kad jie tapo raštingas pag ... [+]

Kodėl Studijų Chemija?

Iš chemijos katedros Akviniečio koledžo tikslas yra suteikti studentams žinių apie chemijos Tinkamą savo tikslų, nes bendrojo lavinimo mokinių, kad jie tapo raštingas pagrindinio chemija; ir mokslo pagrindinių studentams, kad jie turi žinių ir įgūdžių, reikalingų jiems pavyks jų po bakalaureato karjerą.

Amerikos chemijos draugijos gairės profesinio mokymo yra už chemijos mokymo programos pagrindas. Kursai apskritai, neorganinės, organinės, analitinio ir fizinės chemijos sudaro programos pagrindą. Be to, kursai biochemijos, aplinkosaugos chemija ir pažangių temomis yra reguliariai siūlomų.

Studentai turėtų lankyti paskaitas, dalyvauja laboratorinio darbo ir įsitraukti į mokslinius tyrimus. Kadangi chemija vaidina pagrindinį vaidmenį visose mokslo disciplinose iš karjeros BS chemikas pasirinkimas yra beveik neribotos.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Nuo kritimo 2017, Akvinietis kolegija siūlys pagrindinis ir nedidelis duomenų "Analytics", sparčiai auganti lauke, kad rengia studentų apdoroti ir pateikti duomenys vis l ... [+]

Nuo kritimo 2017, Akvinietis kolegija siūlys didžiosiomis ir mažosiomis duomenų "Analytics", Sparčiai auganti lauke, kuri rengia studentus procesas ir dabarties duomenis vis labiau duomenų bazių pasaulyje.

Absolventai su šiuo pagrindinė ar nepilnametis galės naudoti matematinius ir statistinius metodus, kartu su programavimo ir programinės įrangos pastebėti tendencijas ir kitų elgesį, tada pateikti analizę platesniame supratimą. Tai tarpdisciplininis laukas, kuris jungia statistika, matematika, kompiuterių programavimo, informacinių technologijų ir verslo administravimas.

Technologijų, pavyzdžiui, išmaniųjų telefonų, socialinių tinklų ir e-komercija, per pastaruosius penkerius metus buvo kartu su duomenimis sprogimas. Kai kurie ekspertai prognozuoja, kad daugiau nei 90% pasaulio duomenys šiuo laikotarpiu buvo sukurta. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Iš ekonomikos programos misija yra puoselėti kritiškai, atspindinti, informuoti ir suteikti įgaliojimai dalyvių ir piliečius, kurie supranta priežastį ir pasekmę į ekonom ... [+]

Kodėl reiktų studijuoti ekonomika?

Iš ekonomikos programos misija yra puoselėti kritiškai, atspindinti, informuoti ir suteikti įgaliojimai dalyvių ir piliečius, kurie supranta priežastį ir pasekmę į ekonomikos sritį. Per kursus ir veiklos diapazonas Ekonomika programa siūlo lemiamą akademinę sąlyčio su Ekonomikos ir realaus pasaulio pavyzdžius tyrimas. Departamentas taip pat siūlo studentams ne klasėje galimybes dalyvauti ekonominiais projektais ir patirtimi.

Ekonomikos Esminiai ir neesminiai yra tarp sparčiausiai augančių miesteliu. Nuo 2013 m Specialybių ir nepilnamečių skaičius išaugo nuo 1 iki daugiau nei 40! Ekonomikos programa ne AQ funkcijos kursus, kurie yra sunki kiekybinės analizės, padėti studentams susitikti su 21-ojo amžiaus darbo rinkos poreikius. Laipsnį Ekonomikos turi vieną iš aukščiausių pradinių atlyginimų naujų darbo rinkos dalyvių tarp visų verslo laipsnių. Ekonomika laipsnis gali pasiruošti darbo privačiame ir viešajame sektoriuose, taip pat suteikti didelį pagrindą tiems, kurie nori tęsti mokslus antrosios pakopos. Kaip Mes Įvairūs Ekonomika yra karšta prekė-Ekonomika programa ne Akviniečio matė Ekonomikos didžiųjų skaičių Raketa iki 1800% nuo 2013 iki 2015 m. Sužinokite, kaip ekonomika suteikia atsakymus į tvarumo problemų aplinkosaugos ekonomikos kurso. Svabiausia matavimo! Paimkite ekonometrijos įsigyti kiekybinius įgūdžius, taikomus realaus pasaulio analizę. Sąmoningai katalikų ir Dominikos fakultetas kelią integruojant ekonominę analizę su etikos įžvalgomis katalikų socialinis mokymas. Smagiai diskutuoja puikių idėjų ir baisiai klaidų ekonomistų kaip įvairių kaip John Maynard Keynes ir Friedrich Hayek per ekonominės minties žinoma istorija. Atraskite atsakymus į klausimus, kaip antai: yra Federalinė rezervų kaltas dėl verslo ciklų ar raktas į juos sumažinti? Pasinerkite giliai į dvi pagrindines šakas ekonomika su dviem visiškai semestrus mikroekonomikos ir... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Stipri, plati mokymo programa geografijos rengia studentus gerai toliau į aukštosios mokyklos. Nuo 2006 m 100% absolventų taikant geografijos studijų programų buvo apdova ... [+]

Kaip Mes Įvairūs Akvinietis yra vienas iš tik dviejų laisvųjų menų koledžų Michigan pasiūlyti geografija esminis. Fakultetas turi patirties geografijos triados: fizinė geografija, žmogaus geografija, ir geografines metodus. Studentai turi galimybę įgyti praktinės patirties per fakulteto nukreiptas mokslinių tyrimų projektų (pvz Mohler-Thompsonas vasaros programą) ir stažuotes vietos bendruomene (pvz Miestas Grand Rapids, Grand Valley Metro Tarybai, Mičigano Transporto departamento, ir kiti). Akvinietis geografija absolventai dirba įvairių darbo vietų, įskaitant: miesto planuotojas, užtvankos inspektorius, turto mokesčio vertintojas, aplinkos pedagogas, GIS direktorius, ir koledžo profesorius. Stipri, plati mokymo programa geografijos rengia studentus gerai toliau į aukštosios mokyklos. Nuo 2006 m 100% absolventų taikant geografijos studijų programų buvo apdovanoti asistentais ar stipendijas. Per pastaruosius 10 metų, geografija didžiųjų nuėjo studijuoti Aukštųjų mokyklų visoje JAV ir visame pasaulyje, įskaitant: Syracuse University, University of Oregon, universiteto Gruzija, Rutgerso universiteto Cal Poly universiteto Vajomingas, Swansea universiteto (Velsas) , Teksaso universitetas Ostine, ir daug regioninių institucijų. Baigiu Davidas Baylis '06 buvo Fulbright ir Hays bendradarbis Turkijoje 2014 metais. Tiek kartografija (žemėlapis priėmimas) ir GIS (Geografinės informacinės sistemos) yra pilni semestro klases, suteikiant studentams tvirtą fone geografinių metodus. Mes naudojame tą patį GIS programinę įrangą, kaip vietos, valstybės ir federalinės agentūros, taip, kad studentai turi pradinio lygio užimtumo GIS srityje įgūdžius. Dauguma geografija programos randama didelių universitetų, kur dėstytojai darbas daugiausia su doktorantams, bet Akviniečio mūsų geografija studentai yra mūsų tik didžiųjų. Pagrindiniai reikalavimai ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Akvinietis siūlo tiek informacinių sistemų (CIS) ir informacijos valdymo sistemomis (MIS) didžiųjų. Kiekvienas pagrindinis apima stiprią techninę bazę, įskaitant programa ... [+]

Kodėl reiktų studijuoti informacinių sistemų?

Akvinietis siūlo tiek informacinių sistemų (CIS) ir informacijos valdymo sistemomis (MIS) didžiųjų. Kiekvienas pagrindinis apima stiprią techninę bazę, įskaitant programavimą, operacinės sistemos, duomenų bazės, ir tinklų pamatinių žinių.

NVS pagrindinis stiprina kiekvienos iš šių įgūdžių rinkinių, kurių kvalifikacijos kėlimo kursus, o IVS laipsnis sujungia verslo įgūdžių, pavyzdžiui, apskaitos ir pateikimo į rinką su techninių įgūdžių, reikalingų verslo taikymo informacinių sistemų ir technologijų.

Naujausi pakeitimai departamento suderino pagrindinius reikalavimus nuolat besikeičiančios pramonės poreikiams patenkinti, įskaitant web dizainas ir interneto paslaugas, atviro kodo programų, ir į paraiškos dizainas ir programavimas praktikumą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

turi būti imtasi Akviniečio koledžo mažiausiai 23 kreditai Integruoto mokslo dur. Šis svarbus yra prieinama tik studentams, siekiantiems elementarios sertifikavimas. ... [+]

Pagrindiniai reikalavimai

turi būti imtasi Akviniečio koledžo mažiausiai 23 kreditai Integruoto mokslo dur. Šis svarbus yra prieinama tik studentams, siekiantiems elementarios sertifikavimas.

Reikalinga: BY123, BY150, BY160, BY161, BY162; CY111 arba CY155; CY112 arba CY156; PC201 arba PC213; PC202 arba PC214; GY101, GY129; EL100 Kursai BY123 Aplinkos Biologija (3) NL BY150 Žmogaus Biologija (4) NL BY160 principai Biologija (4) NL BY161 Botanikos (3) BY162 Zoologija (3) CY111 Bendroji chemija (4) NL CY155 Bendrieji, Ekologiški ir biochemija aš (3) CY112 Bendroji chemija (4) CY156 Bendrieji, Ekologiški ir biochemija II "(3) PC201 Ben... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Mūsų dieninio istorija profesoriai visi paskelbti autoriai aktyviai siekia mokslinių tyrimų darbotvarkes ir knygų projektus. Taip yra todėl, kompetencijos mokymo yra jų p ... [+]

Kodėl reiktų studijuoti istoriją?

Mūsų dieninio istorija profesoriai visi paskelbti autoriai aktyviai siekia mokslinių tyrimų darbotvarkes ir knygų projektus. Taip yra todėl, kompetencijos mokymo yra jų prioritetas. Atsižvelgiant į doc tariant. Amerikos kolegijų ir universitetų, "mokytojų mokslininkai yra įsipareigojusi aukštos kokybės bakalauro išsilavinimą, vykdyti aktyvią programą mokslinių tyrimų ir išsimokslinimo, ir yra manoma, kad pagyvinti ir praturtinti jų mokymą ir studento patirtį įtraukiant įžvalgų iš savo mokslinių tyrimų į savo mokymo veikla, studentas patarti ir susiję darbai "(Kuh et al." Kodėl mokytojas-mokslininkai materija ", Liberalų Švietimas, Fall, 2007).... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Akvinietis kolegija siūlo naują koncentraciją geografijos dur geoerdvinių technologijų. Ši nauja koncentracija bus tarnauti studentams, turintiems didelį susidomėjimą dab ... [+]

Akvinietis kolegija siūlo naują koncentracija Geografija pagrindinis kartografinių technologijų, Ši nauja koncentracija bus tarnauti studentams, turintiems didelį susidomėjimą dabartines technologijas. Su šia koncentracija Geo erdvės technologijų studijos Akvinietis siūlys studentams tvirtą kelią į stiebo karjeros kompiuterių kartografija, geografinių informacinių sistemų ir nuotolinio stebėjimo būdu. Taip pat naujos žemesnio lygio kursą (geografinių duomenų analizę) papildymas bus suteikti studentams galimybę tyrinėti temų per geografinių analizės skaičių anksti jų kartą Akviniečio. Joks kitas kolegijoje ar universitete regione siūlo tokį kursą.

... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Meilė Sportas, Sporto ar padėti žmonėms gydyti? Kineziologijos yra jums taikoma. Kineziologijos yra kūno judėjimo tyrimas, ir jis gyvena visko susijusio su judančiomis kū ... [+]

Kodėl tyrimas Kineziologijos?

Meilė Sportas, Sporto ar padėti žmonėms gydyti? Kineziologijos yra jums taikoma. Kineziologijos yra kūno judėjimo tyrimas, ir jis gyvena visko susijusio su judančiomis kūnus. Su keturių didžiųjų ir šešių nepilnamečių, galite įgyti įgūdžių ir švietimas reikalingi suderinti savo meilę sportui, fitneso ir padėti žmonėms su sveikatos priežiūros paslaugomis, sporto mokymo, mokymo, instruktavimo ir asmeninio mokymo ar verslo nutupdyti savo svajonių darbą. Mes esame viena iš nedaugelio programų tos valstybės, kurioje Atletiškas mokymo didžiųjų taip pat gali konkuruoti Międzyuczelniany atletikos - suteikti mūsų studentams konkurencinį pranašumą. Mūsų verslo administravimas / Sportas Vadyba didžiųjų gali dirbti su fakulteto užsakymą pritaikyti savo švietimo, kad atitiktų savo karjeros tikslus, pridedant nepilnamečių ir koncentraciją. Mūsų vykdyti mokslo studentai gauna praktinės patirties su fakulteto ir mūsų didelio tinklo sėkmingų auklėtinių, kurie dirba fitneso pramonėje. Fizinio lavinimo Mokymo didžiųjų naudos iš mažos klasės su šiuolaikiniais sporto ir treniruoklių salė, suteikiant jiems geriausią galimybę sėkmę. Nesvarbu jūsų konkretus pagrindinis mūsų Kineziologijos departamentas parengs jums už sėkmingą, naudingas ir pasitenkinimo karjera. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Mūsų absolventai mene buvo raginami apsvarstyti savo būsimos profesinės vaidmenį tiek šiuolaikiniame pasaulyje ir istorinio pasaulio kontekste. Be to, skirto meno istorij ... [+]

Kodėl Studijų menas?

ART departamento misija yra mokyti menininkus, meno istorikai, ir vaizduojamųjų menų administratoriai, taip pat teikti paslaugų kursus ne meno didžiųjų. Per mūsų kursus, mes siekiame sukurti turtingas keistis vaizdais bei idėjomis, kurie gali atsitikti tarp meno ir kitų akademinių disciplinų dėkingi. Mūsų absolventai mene buvo raginami apsvarstyti savo būsimos profesinės vaidmenį tiek šiuolaikiniame pasaulyje ir istorinio pasaulio kontekste. Be to, skirto meno istorijos pagarba, jie buvo mokomi tinkamus įgūdžius proto, rankų ir akių. Jie padėjo rasti tolesnius veiksmus savo gyvenimo kelionę, ir buvo užginčytos būti geriausias, jie gali būti jų pasirinktos specialybės.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Sociologijos katedra yra bendruomeninė mokymo programą, kuri atneša sociologinių idėjų gyvas studentams plečiant klasėje ribas ir atskleisti studentus su patirtimi ir gal ... [+]

Kodėl reiktų studijuoti sociologija?

Sociologijos katedra yra bendruomeninė mokymo programą, kuri atneša sociologinių idėjų gyvas studentams plečiant klasėje ribas ir atskleisti studentus su patirtimi ir galimybėmis bendruomenėje, kaip dalį savo kursinį darbą.

Kaip Mes Įvairūs Monsinjoras Bukowski, pirmasis Akvinietis sociologas, mokė darbo santykius, buvo aktyvus pilietinių teisių, ir paskatino Apalačiuose paslaugų mokymosi keliones. Sociologija absolventai padaryti skirtumą pelno nesiekiančių, baudžiamojo teisingumo, socialinio darbo, verslo, teisės, ir kolegijų mokymo karjerą. Profesoriai turi įvairių specializacijų, įskaitant lytį, socialinį darbą, organizacijos, bendruomenės, nelygybės, tvarios miestų plėtros, socialinės psichologijos, subkultūrų, etnografijos, ir kultūrą. Sociologija profesorius dr Susan Haworth-Hoeppner gavo 2014 Midwest Sociologiniai draugijos Jane Addams Outstanding Service apdovanojimą. Sociologija studentai gauna bendruomeninė mokymąsi Grand Rapids agentūros ieško socialinių problemų sprendimus. Kursų čiabuvių Didžiųjų ežerų yra mokoma Ron Yob, vyriausiasis Didžiosios upės Bands Otavos indėnų. Mes bendradarbiaujame su Grand Rapids valstybinių mokyklų mergaičių įgalinimas kartu (GET), po pamokų lyderystės programa. Akvinietis yra viena iš šešių Michigan privačių kolegijų su alfa Kappa Delta skyriaus A sociologija garbės visuomenėje. Studentai planuoti karjeros galimybes Sociologijos Parengiamieji kursai ir patenkinti absolventai, kurie naudojasi sociologiją savo darbą. Studentai mokosi kritinio mąstymo įgūdžių, reikalingų suprasti, analizuoti ir veikti sudėtingame pasaulyje - sociologijos, nepritarimas klasėje yra sveikintina. Pagrindiniai reikalavimai ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Trisdešimt trys (33) semestro valandas ne daugiau kaip 12 valandų, kurių buvo imtasi vieno skyriaus. PS332 arba 333 arba 334 arba 335, PS387, PS388, ES212, ES342 ir HY162 ... [+]

Pagrindiniai reikalavimai

Trisdešimt trys (33) semestro valandas ne daugiau kaip 12 valandų, kurių buvo imtasi vieno skyriaus. PS332 arba 333 arba 334 arba 335, PS387, PS388, ES212, ES342 ir HY162 yra privalomi. Minimalus VPS 2.0 (C) reikalaujama pagrindinių kursų. Išmanyti bent viena moderni kalba, be anglų, taip pat reikalingas. Likę 15 kreditai pasirenkamuosius kursus dirbti baigti pagrindinė gali būti imami iš žemiau departamentų įrašų. Papildoma kursas gali būti patvirtinta pasirenkant pagal programą koordinatorius.

Verslas ir ekonomika Kursai:

BS315 Kultūra ir tarptautinės prekybos (3) ES185 turtingos šalys, neturtingų šalių: pasaulio ekonomika (3) BE ES211 Makroekonominė principai (3) BE ES313 Tarptautinis verslas (3) BE ES435 plėtros ekonomika (3) ES492 ekonominės minties istorijos (3) ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Anglų pagrindinis ne Akviniečio rengia jums už savo karjerą ir gyvenimą per literatūros ir kalbos studijų. Mūsų anglų literatūros dur, jums bus susitikti kai kurie iš did ... [+]

Kodėl reiktų studijuoti anglų kalba?

Anglų pagrindinis ne Akviniečio rengia jums už savo karjerą ir gyvenimą per literatūros ir kalbos studijų. Mūsų anglų literatūros dur, jums bus susitikti kai kurie iš didžiausių rašytojų pasaulyje ir žengti koja kojon su dabartinėmis tendencijomis tokiose srityse kaip moterų studijos, mažumų literatūrų, pasaulinės literatūros anglų kalba ir kino studijos. Mūsų anglų majoras su Rašymas dėmesys bus parengti rašytinius įgūdžius, gyvybiškai bet kurioje srityje jūsų ateitis gali turėti. Mūsų rašymo ir žurnalistikos nepilnamečiams Jums pasiūlyti galimybę išreikšti save ir pareikšti savo rašymo įgūdžius profesinės lygio, nesvarbu, jūsų pagrindinis.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Anglų pagrindinis ne Akviniečio rengia jums už savo karjerą ir gyvenimą per literatūros ir kalbos studijų. Mūsų anglų literatūros dur, jums bus susitikti kai kurie iš did ... [+]

Kodėl reiktų studijuoti anglų kalba?

Anglų pagrindinis ne Akviniečio rengia jums už savo karjerą ir gyvenimą per literatūros ir kalbos studijų. Mūsų anglų literatūros dur, jums bus susitikti kai kurie iš didžiausių rašytojų pasaulyje ir žengti koja kojon su dabartinėmis tendencijomis tokiose srityse kaip moterų studijos, mažumų literatūrų, pasaulinės literatūros anglų kalba ir kino studijos. Mūsų anglų majoras su Rašymas dėmesys bus parengti rašytinius įgūdžius, gyvybiškai bet kurioje srityje jūsų ateitis gali turėti. Mūsų rašymo ir žurnalistikos nepilnamečiams Jums pasiūlyti galimybę išreikšti save ir pareikšti savo rašymo įgūdžius profesinės lygio, nesvarbu, jūsų pagrindinis.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Studentams, kurių palūkanas ir kursinį darbą yra sutelkta mokslo bus uždirbti Mokslas (BS) bakalauro laipsnį, o tie, labiau domina žmogaus / kultūros kursai uždirbti menų ... [+]

Kaip Mes Įvairūs Akvinietis yra vienas iš tik dviejų laisvųjų menų koledžų Michigan pasiūlyti geografija esminis. Fakultetas turi patirties geografijos triados: fizinė geografija, žmogaus geografija, ir geografines metodus. Studentai turi galimybę įgyti praktinės patirties per fakulteto nukreiptas mokslinių tyrimų projektų (pvz Mohler-Thompsonas vasaros programą) ir stažuotes vietos bendruomene (pvz Miestas Grand Rapids, Grand Valley Metro Tarybai, Mičigano Transporto departamento, ir kiti). Akvinietis geografija absolventai dirba įvairių darbo vietų, įskaitant: miesto planuotojas, užtvankos inspektorius, turto mokesčio vertintojas, aplinkos pedagogas, GIS direktorius, ir koledžo profesorius. Stipri, plati mokymo programa geografijos rengia studentus gerai toliau į aukštosios mokyklos. Nuo 2006 m 100% absolventų taikant geografijos studijų programų buvo apdovanoti asistentais ar stipendijas. Per pastaruosius 10 metų, geografija didžiųjų nuėjo studijuoti Aukštųjų mokyklų visoje JAV ir visame pasaulyje, įskaitant: Syracuse University, University of Oregon, universiteto Gruzija, Rutgerso universiteto Cal Poly universiteto Vajomingas, Swansea universiteto (Velsas) , Teksaso universitetas Ostine, ir daug regioninių institucijų. Baigiu Davidas Baylis '06 buvo Fulbright ir Hays bendradarbis Turkijoje 2014 metais. Tiek kartografija (žemėlapis priėmimas) ir GIS (Geografinės informacinės sistemos) yra pilni semestro klases, suteikiant studentams tvirtą fone geografinių metodus. Mes naudojame tą patį GIS programinę įrangą, kaip vietos, valstybės ir federalinės agentūros, taip, kad studentai turi pradinio lygio užimtumo GIS srityje įgūdžius. Dauguma geografija programos randama didelių universitetų, kur dėstytojai darbas daugiausia su doktorantams, bet Akviniečio mūsų geografija studentai yra mūsų tik didžiųjų. Aplinkos tyrimų majoras ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Parašas programa ne Akviniečio koledžo Bendrijos Lyderystė sukūrė vietos lyderių paruošti jums bus užsiima su ir jūsų bendruomenėje dirbti visuomenės labui. Dėmesys vieto ... [+]

Kodėl reiktų studijuoti Bendrijos Lyderystė?

Akvinietis yra vienas iš tik pasirinkti keletą kolegijų siūlo tarpdisciplininį Major sukurta siekiant suteikti Jums su perspektyvos bendruomenės vadovavimo ir socialinio teisingumo, plėtoti savo organizacinius ir analitinius problemų sprendimo įgūdžius ir pagilinti savo jausmą pilietinės atsakomybės per paslaugų galimybes vietos įstaigos ir organizacijos. Parašas programa ne Akviniečio koledžo Bendrijos Lyderystė sukūrė vietos lyderių paruošti jums bus užsiima su ir jūsų bendruomenėje dirbti visuomenės labui. Dėmesys vietos problemas su vietos lyderiais įkvėps jums kritiškai mąstyti ir visame pasaulyje, taip pat pasiruošti socialinis teisingumas orientuotų karjeros viešajame ir ne pelno organizacijos. Kaip Akvinietis kolegijos bendruomenės lyderystės programos absolventas, jums bus turėti praktinės patirties, kaip socialinis teisingumas informuoja veiksmingą Bendrijos aptarnavimą ir vadovavimas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Biologija didžiųjų privalo lankyti dvylika Mokslas Division pristatymus ir imtis pagrindinių lauko bandymas Biologijos. Bent dvidešimt (20) semestro valandų biologijos ku ... [+]

Kaip Mes Įvairūs Akvinietis biologija absolventai mėgautis priėmimo normas beveik 100% į gydytojo asistentas, kineziterapijos ir dantų programas Akvinietis biologija absolventai turi medicinos mokyklos priėmimo greitį maždaug 20% ​​didesnis už nacionalinį vidurkį. Nuo 2000 m, beveik trečdalis Akviniečio biologijos absolventai nuėjo uždirbti daktaro laipsnius, biologijos ar su sveikata susijusių sričių (medicinos, veterinarinės medicinos, odontologijos, kineziterapijos, ir tt ...). Papildomas 14% Akviniečio biologijos absolventai nuėjo uždirbti magistro laipsnį panašiose srityse (gydytojas asistentas, visuomenės sveikatos, sveikatos priežiūros administravimas ir tt ...) nuo 2000 m. Penkerius metus veikia, beveik pasiekė įvartį Akvinietis Kolegijos biologija absolventai virš 90 procentilio dėl didelių lauko bandymas, standartizuotas testas biologijos žinių administruoja daugiau kaip 300 koledžų ir universitetų visoje JAV Iki dviejų kvalifikuotų Akvinietis studentų per metus gali būti leista Mičigano valstijos universiteto koledžo medicinoje per ankstyvo užtikrinimo partnerystės tarp dviejų institucijų. Kvalifikuoti Akvinietis biologija didžiųjų galite gauti pasirenkamuosius biologija kreditus atliekamų theVan Andel instituto laboratorinių tyrimų. Bent du fakulteto nariai iš Akvinietis koledžo biologijos departamento dalyvauti Mohler-Thompsonas Vasaros mokslininkai programą kiekvieną vasarą, siūlanti stipendijas kvalifikuotiems biologijos didžiųjų, kurie užsiima nepriklausomų tyrimų. Kiekvienas kursas ir laboratorijos paimti kurį Akviniečio biologijos dur dėsto dieninių fakulteto narys, kuris uždirbo daktaro jos / jo kompetencijos srityje. Absolventų biologijos programos uždirbo Baigiu ar profesinius laipsnius prestižinių universitetų, pavyzdžiui, Brown, Cornell, Mičiganas, šiaurės vakarų, Notre Dame ir UC Berkeley ir Harvardo. majoras reikalavimas ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Chemijos fizika yra tarpdisciplininis pagrindinis kuri sujungia chemijos studiją apie materijos su fizikos "studijų iš materijos ir energijos savybių sudėtį. Kursai yra s ... [+]

Kodėl tyrimas fizikos?

Fizikos / Pasirengimo inžinerijos katedra šiuo metu siūlo chemijos fizikos pagrindinė ir fizikos skirtas tiems, kurie domisi vidurinį išsilavinimą nepilnametis.

Akvinietis College yra mažas, draugiškas institucija, skirta mokyti savo mokinius nustatymas, skirtas padėti asmenims tobulinti savo talentą ir potencialą. Fizika / Pasirengimo inžinerijos studentams pradėti savo AQ išsilavinimą atsižvelgiant kursų serijos matematikos, inžinerijos, fizinių mokslų ir humanitarinių mokslų.

Kaip Mes Įvairūs

Galbūt didžiausias poreikis mokytojų vidurinėje lygiu yra fizikos srityje.

Chemijos fizika yra tarpdisciplininis pagrindinis kuri sujungia chemijos studiją apie materijos su fizikos "studijų iš materijos ir energijos savybių sudėtį. Kursai yra sudarytas iš chemijos, fizikos ir matematikos skyriuose.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Vakarų Mičigano universiteto ir Akvinietis kolegija yra partneriai naujovišku inžinerijos programą, kad darniai susilieja su laisvųjų menų švietimo įsišaknijusi katalikų ... [+]

Vakarų Mičigano universiteto ir Akvinietis kolegija yra partneriai, dalyvaujantys novatoriškas inžinerijos programa kad melds yra septyni laisvieji menai įsišaknijusi katalikų ir Dominikos tradicija su išteklių ir patirties didelės viešojo mokslinių tyrimų universitete. Laipsniai yra prieinama pramonės ir verslumo inžinerijos ir inžinerinių (nagrinėjamoje), ir abu yra akredituota pagal inžinerijos Akreditavimo komisijos ABET.

Bendrojo lavinimo ir išankstiniai kursai yra dėstomi Akviniečio fakultete. Inžinerinės kursai yra dėstomi WMU fakultete. Absolventų tiek yra meninio lygio asocijuotos nuo Akviniečio ir mokslo laipsnį bakalauro inžinerijos WMU.

Kodėl reiktų studijuoti inžinerijos? Jūs gaunate išspręsti didelių problemų, kad poveikio visuomenes nepanašus į jokį kitą karjeros! Karjera inžinerijos yra tarp labiausiai ieškoma po, gerai mokėjimo srityse visame pasaulyje. Jie yra sudėtingas ir kūrybingi, ir linkę turėti aukštą pasitenkinimą darbu. Inžinieriai, mokslininkai ir technologai mokytis įgūdžius, kurie yra pervedami į keletą pramonės šakų, todėl juos paklausi visame pasaulyje. Galimybės yra pasaulinė - galite pasirinkti, kur taikyti savo įgūdžius. Gyvena ten, kur norite! Laipsnių inžinerijos ir mokslo teikti pasirengimą kitų profesionalių laipsnių, pavyzdžiui, teisės, medicinos ir verslui. Kodėl AQ? Puikus mokymas ir vadovavimas ne katalikų laisvųjų menų kolegijoje mažos klasės ir daug galimybių asmeninio dėmesio ir vadovavimas. Stiprus kotą (mokslo, inžinerijos, technologijų ir matematikos) programos su priskirtu profesorių ir visų paskaitų ir laboratorijų mokė profesoriai (ne tas). Privati ​​laisvųjų menų kolegijoje švietimo ties in-valstybės studijų išlaidas. Labai vertinta koledžą tvarumo, su įdomių galimybių mokinių dalyvavimą, kūrybiškumą ir iniciatyvą. Integravimas laisvųjų menų, kurių stiebas, kuris yra pardavimo taškas su darbdaviais. Gražus Campus ant miškingų aplinkoje su takai, tvenkinių ir prieigos prie... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

IVS laipsnis sujungia verslo įgūdžių, pavyzdžiui, apskaitos ir pateikimo į rinką su techninių įgūdžių, reikalingų verslo taikymo informacinių sistemų ir technologijų. ... [+]

Kodėl reiktų studijuoti informacinių sistemų?

Akvinietis siūlo tiek informacinių sistemų (CIS) ir informacijos valdymo sistemomis (MIS) didžiųjų. Kiekvienas pagrindinis apima stiprią techninę bazę, įskaitant programavimą, operacinės sistemos, duomenų bazės, ir tinklų pamatinių žinių.

NVS pagrindinis stiprina kiekvienos iš šių įgūdžių rinkinių, kurių kvalifikacijos kėlimo kursus, o IVS laipsnis sujungia verslo įgūdžių, pavyzdžiui, apskaitos ir pateikimo į rinką su techninių įgūdžių, reikalingų verslo taikymo informacinių sistemų ir technologijų.

Naujausi pakeitimai departamento suderino pagrindinius reikalavimus nuolat besikeičiančios pramonės poreikiams patenkinti, įskaitant web dizainas ir interneto paslaugas, atviro kodo programų, ir į paraiškos dizainas ir programavimas praktikumą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Studijavimas ispanų bent Akviniečio koledžo ne tik padės jums pasiekti savo kalbos mokymosi tikslus, ji taip pat leidžia jums pasiekti ryškių ir įvairių kultūrų įvairovę, ... [+]

Kodėl reiktų studijuoti ispanų?

Studijavimas ispanų bent Akviniečio koledžo ne tik padės jums pasiekti savo kalbos mokymosi tikslus, ji taip pat leidžia jums pasiekti ryškių ir įvairių kultūrų įvairovę, taip pat literatūros ir istorijos turtingumas. Be to, ispanų tikrai būtų jūsų profesinio gyvenimo pliusas. Po anglų, ispanų yra plačiausiai vartojama kalba Jungtinėse Valstijose ir, žinoma, plačiausiai vartojama kalba mūsų žemyne.

Be kalbos kursus, ispanų bent Akviniečio koledžo praturtins savo žinias ir supratimą apie Ispanijos ir Lotynų Amerikos kultūras per tokias programas kaip Lotynų Amerikos kino festivalyje. Jums bus skatinami užmegzti ryšius su gimtakalbiais ir čia (Grand Rapidsas pasižymi dideliu ir įvairų Ispaniškas bendruomenės), ir užsienyje. Tuo Akviniečio koledžo turime studijuoti užsienyje programas Ispanijoje ir Kosta Rika.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Pagrindiniai reikalavimai bent 18 kreditai kalbos menų dur turi būti imtasi Akviniečio koledžo. ... [+]

Pagrindiniai reikalavimai

turi būti imtasi Akviniečio koledžo bent 18 kreditai kalbos menų dur.

Reikalinga: EH115, eh / EN382, eh / EN388, EN441, EN455, EN463, EH205, eh / EN400, LT / EN460, CN205, CN206, CN300 (CN101 yra būtina sąlyga).

PASTABA: Reikalavimai kalbai menų didelis, ir mažas šiuo metu yra valstybės peržiūrą.

Kursai EH115 Suprasti ir suvokti Literatūra (3) Kintamosios srovės LT / EH382 Teaching Vaikų literatūra (3) LT / EH388 mokymas Jaunų žmonių Literatūra (3) EN441 Išplėstinė raštingumo vertinimas ir intervencija (3) EN455 Paauglių raštingumo (3) EN463 skaitymas Praktika (3) EH205 Išplėstinė Sud... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

ART departamento misija yra mokyti menininkus, meno istorikai, ir vaizduojamųjų menų administratoriai, taip pat teikti paslaugų kursus ne meno didžiųjų. Per mūsų kursus, ... [+]

Kodėl Studijų menas?

ART departamento misija yra mokyti menininkus, meno istorikai, ir vaizduojamųjų menų administratoriai, taip pat teikti paslaugų kursus ne meno didžiųjų. Per mūsų kursus, mes siekiame sukurti turtingas keistis vaizdais bei idėjomis, kurie gali atsitikti tarp meno ir kitų akademinių disciplinų dėkingi. Mūsų absolventai mene buvo raginami apsvarstyti savo būsimos profesinės vaidmenį tiek šiuolaikiniame pasaulyje ir istorinio pasaulio kontekste. Be to, skirto meno istorijos pagarba, jie buvo mokomi tinkamus įgūdžius proto, rankų ir akių. Jie padėjo rasti tolesnius veiksmus savo gyvenimo kelionę, ir buvo užginčytos būti geriausias, jie gali būti jų pasirinktos specialybės.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Muzikos departamento misija palaikyti Akviniečio koledžo misija yra teikti tiek muzikos pagrindinių ir bendrojo lavinimo mokinių: pirma, gilesnį supratimą ir patirtį muzi ... [+]

Kodėl reiktų studijuoti muzika?

Muzikos departamento misija palaikyti Akviniečio koledžo misija yra teikti tiek muzikos pagrindinių ir bendrojo lavinimo mokinių: pirma, gilesnį supratimą ir patirtį muzikos iš gausaus įvairovės kultūrų dabartinių šiandien ir per amžius; ir, antra, žodiniai ir techninių įgūdžių bendrauti, kad žinių apie muzikos.

Kaip Mes Įvairūs 70.000 $ į muzikos skyriaus stipendijų buvo apdovanotas už 2015-2016 m. Nuo spalio, paraiškos yra priimamos kitais metais. Studentai vidaus su vietovės meno organizacijoms ir įmonėms, įskaitant operos įmonių, turistiniai krikščionių juostas, mokyklų muzikos, simfonijų, tarptautinių gastrolių atlikėjų, kelionių agentūrų, kurios specializuojasi turistiniai grupių, ir dar daugiau. Mes priimančiosios spektakliai įdomių naujų kūrinių kiekvieno semestro mūsų studentų ansamblių, fakulteto nariai, absolventų ir svečių menininkų, bendradarbiaudama su kylanti žvaigždė kompozitorių. Mes siūlome dvi profesionalias laipsnių - bakalauro laipsnis Muzikos Švietimas ir bakalauro muzikos liturginės muzikos - taip pat menų bakalauro su veikimą arba Jazz dėmesio ir mokslų bakalauro Dual-dur verslo administravimo Verslas ir muzikos. Fakulteto spektakliai ir pristatymai vyko ne mokslinėse konferencijose, festivaliuose, ir konvencijų, ir koncertų salėse, katedrų, lauko erdvėse, klubuose ir universitetuose visoje JAV ir Europoje, Bisau Vakarų Afrikoje, Japonijoje, ir Pietų Amerikoje. Absolventai yra lyderiai muzikinio ugdymo, muzikos ministerija, veiklos, džiazo studijas ir muzikos versle. Liturginės muzikos mokiniams pasirengti savo karjerą per Bendradarbiaudami su jauna absolventai mentorių, stažuotes, taip pat priskaičiuota stažuotes. Akvinietis yra namo: dvi vargonus, salė 210 vieta konstatuojamoji su dviem 9 pėdų koncertų pianinai - Steinway ir Baldwin - scenoje, įrašų studijoje, scenos menų centras ir 28 papildomų grand, stovinčioje ir elektroninių fortepijonams iš Steinway ,... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Studijavimas prancūzų ne Akviniečio koledžo ne tik padės jums pasiekti savo kalbos mokymosi tikslus, ji taip pat leidžia jums pasiekti ryškių ir įvairių kultūrų įvairovę, ... [+]

Bienvenue dans le programa de Français Kaulo Akviniečio koledžo!

Studijavimas prancūzų ne Akviniečio koledžo ne tik padės jums pasiekti savo kalbos mokymosi tikslus, ji taip pat leidžia jums pasiekti ryškių ir įvairių kultūrų įvairovę, taip pat literatūros ir istorijos turtingumas. Be to, prancūzų tikrai būtų jūsų profesinio gyvenimo pliusas. Prancūzų kalbama daugiau nei 300 milijonų žmonių daugiau nei 50 šalių visuose žemynuose priėmimo ją su angliškais pasaulio tik tikrai globalių kalbų. Mūsų šalyje, 1,8 milijonų amerikiečių kalbėti prancūzų namuose.

Be kalbos pamokas, Prancūzų ne Akviniečio koledžo praturtins savo žinias ir supratimą apie prancūzų ir frankofonijos kultūrų. Jums bus skatinami užmegzti ryšius su gimtoji dėka mūsų semestrą ilgą studijų užsienyje programos Prancūzijoje (Anžė). Mūsų programa taip pat suteiks jums galimybę pasirengti profesinei pasaulį vertimo raštu ir prancūzų profesijai klases. Be to, Akvinietis kolegija yra oficialus egzaminas centras Chambre de Commerce et d'Industrie de Paris.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Keturiasdešimt aštuoni (48) kredito valandos teatre: per core (27 kreditai) ir viena koncentracija arba "kelio" (21 kreditai) pasirinkta iš šių parinkčių: spektaklis (vei ... [+]

Kodėl reiktų studijuoti teatro?

Nesvarbu, ar esate pasirengę imtis scenoje ar statyti, jums rasti savo vietą teatre Akviniečio. Su pirmaujančius galimybe ir naujos teatro departamento direktoriumi to, mūsų programa yra nustatyti naują standartą kompetencijos.

2003 metais, mln 7 $ Akvinietis kolegija Performing Arts Center "(bendradarbiaujant su Akviniečio koledžo, Bendrijos ratas teatro ir Grand Rapids Katalikų vidurinių mokyklų) turėjo savo Grand Opening sezonas. Tai kooperatinė poveikis, kuris atneša nepaprastą teatrą į mūsų bendruomenės ir mūsų studentai.

Kaip Mes Įvairūs Akvinietis yra tik ketverių metų privati ​​mokykla į Grand Rapids rajone, kuri siūlo teatro esminis. Ši programa yra dalis unikaliu bendradarbiaujant su ratas teatro ir katalikų aukštųjų mokyklų, vienintelis tokio pobūdžio tautos lyga, leidžianti iš veiklos, mokymo ir techninės mokymo galimybių įvairovė. Departamentas gamina keturių iki penkių visiškai montuojamas šou per metus, daugiausia dėmesio skiriant šiuolaikinė dramaturgija, miuziklų ir pakeitimus. Departamentas siūlo tris skirtingus 21-kredito koncentracijas (patikimumo, techninius ir bendras) be to, 27-kredito esmė. Akvinietis siūlo iki keturių talentų stipendijos atvykstantiems pirmakursių ir pervedimus, remiantis audition (atlikėjų) arba portfelio (dizaineriams, scenos vadybininkų ir direktorių). Studentai turėjo stažuotes ne visi iš pagrindinių teatrų Grand Rapids taip pat ir Purple Rose "Chelsea" ir Čikagoje, Hiustonas, Los Andžele ir Phoenix. Studentai palieku daugiau veikimo ir projektavimo kreditų nei didžiųjų iš kitų kolegijų, nes jie turi prieigą prie neprilygstamą galimybėmis kurti savo CV iš atvykus miesteliu, o ne laukti metų, kad pamatytume etapo laiko ar šešėlių dizainerių. Pastaraisiais metais daug grafikas Lankymūsi dramaturgai ir dizainerių iš viso tautos praleido laiką kampusie, suteikiant studentams poveikio kuriant ir... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Nauja Akviniečio dailės programos šį pavasarį yra naujo dur, Teatras socialinių pokyčių. Tai daro Akvinietis vieną tik kelių kolegijų regione pasiūlyti šį unikalų esminis ... [+]

Nauja Akviniečio dailės programos šį pavasarį yra naujo dur, Teatras socialinių pokyčių, Tai daro Akvinietis vieną tik kelių kolegijų regione pasiūlyti šį unikalų esminis. Teatras socialinių pokyčių mokymo programos skirtas padėti absolventams atrasti ir tiltas empatija spragų, kad egzistuoja bendruomenių. Teatras nariai tampa aktyvistai rūšių, kaip jie dirba su bendruomene rasti gyvas ir dinamiškas būdų padėti disenfranchised papasakoti savo istorijas.

Kūriniai gali būti mažai suprantami arba nesutarimus temomis, pavyzdžiui, psichikos sveikatos klausimais, lyčių skirtumus, priklausomybės ar seksualinę prievartą. Taigi teatras tampa už asmeninį pasakoja istorijas tarp konkrečių demografinių, kad retai yra jų perspektyvos apibrėžtos pagrindinės teatro platforma.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Pagrindiniai reikalavimai: Trisdešimt šeši (36) kredito valandos. Reikalingi kursai: ... [+]

Kaip Mes Įvairūs Kiekvienas dieninio profesorius turi Mandatum iš iš Grand Rapids vyskupijos arba Detroito arkivyskupas vyskupo. Absolventai lengvai rasti darbą parapijų Grand Rapids, Lansing vyskupijų ir Arch-vyskupijos Detroite. Daugelis absolventai eiti magistrantūros studijų teologijos mokyklose, pavyzdžiui, Notre Dame, Boston College, Marquette, katalikiškojo universiteto Amerikoje ir Villanova. Šešių Žinoma sertifikatas teologiniai tyrinėjimai leidžia studentams taikyti vyskupijos meistras katechetas statusą. Kiekvienas dieninio profesorius moko kursus Katalikų studijų programą. Vienas teologijos profesorius jau du kartus buvo Fulbright Scholar "Ukrainoje ir kitas suteikia daugybę teologinių deryboms vietos katalikų susibūrimai. Bendradarbiaujant su Grand Rapids vyskupijos, departamentas rengia jaunimo tarnavimas didžiosiomis ir mažosiomis. Bet kokia semestrą studentai gali prašyti studijuoti Biblijos kalbos, graikų ar hebrajų. Studentai turi galimybę įsitraukti į kryptinis tyrimo Tomas Akvinietis "Summa Theologiae. Kiekvienas kitas metais teologijos profesorius siūlo kursą apie Žiedų Viešpaties ir Narnijos kronikos. Pagrindiniai reikalavimai ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Darnaus verslo praktikos atkurti aplinkos kokybę, skatinti stabilią ir sveiką bendruomenę ir didinti ilgalaikį pelningumą. Akvinietis tvaraus verslo laipsnis programa ska ... [+]

Kodėl reiktų studijuoti tvaraus verslo?

Darnaus verslo praktikos atkurti aplinkos kokybę, skatinti stabilią ir sveiką bendruomenę ir didinti ilgalaikį pelningumą. Akvinietis tvaraus verslo laipsnis programa skatina ekologinį ir socialinį intelektą visose verslo sprendimams ir yra pirmasis bakalauro programa tokio pobūdžio Mičigano ir JAV.

Kaip Mes Įvairūs Siūlo pirmąjį bakalauro tvaraus verslo laipsnį Jungtinėse Amerikos Valstijose, programa turi daugiau nei patirtį tvaraus verslo švietimo dešimtmetį. Absolventai padaryti gerą profesinę įnašai verslo, nepelno ir vyriausybinių organizacijų įvairovė - kurių daugelis veda savo pramonės tvarumą. Fakultetas sujungti verslo patirtį ir stiprias akademinius kredencialus. Tarptautiniai perspektyvos subalansuotos verslo, su savo srities komponentas Kosta Rika, suteikia studentams iš pirmų rankų galimybę tyrinėti tvarų verslą kitose šalyse. Gyvenimo jungia pasaulio keičiasi mąstymas su tradicinių verslo įgūdžių ir supratimo apie gamtos pasaulį. Studentai gauna praktinę tvaraus verslo patirtį per specializuotas studentas stažuočių galimybes. Į STEELCASE ir WEGE Pamatai ir kiti donorai suteikė daugiau nei 1,8 mln $, kad paleistumėte programą. Tvaraus verslo inovacijos Lab, vienas iš reikalaujama kursai, traukiniai studentus dizaino mąstymo ir inovacijų įgūdžius, sprendžiant realaus pasaulio iššūkiais. Stiprus verslo ir labdaros paramos programos ir toliau siūlo paskirtų stipendijas tradicinių ir tęstinio mokymo studentams. Studentai bendrauti su miesteliu ir Vakarų Mičigano tvarumo pastangų - kad skirtumas arti namų. Darnus Verslo majoras ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Verslo administravimo katedra Akviniečio koledžo yra įsipareigojusi plačiai išsilavinę, globaliai orientuotą, etikos specialistų, kurių aukštus profesinės kompetencijos g ... [+]

Kodėl reiktų studijuoti verslą?

Verslo administravimo katedra Akviniečio koledžo yra įsipareigojusi plačiai išsilavinę, globaliai orientuotą, etikos specialistų, kurių aukštus profesinės kompetencijos galėtų aktyviai prisidėti prie savo profesijos, bendruomenės ir visuomenės plėtros. Kompetentingų specialistų verslo ir ne pelno bendruomenės turi gebėti kritiškai mąstyti, bendrauti aiškiai, moksliniai tyrimai efektyviai panaudoti kiekybinius argumentus, naudoti esamas technologijas ir bendradarbiaus su kitais. Mūsų programos aprėpia tiek teorinius ir taikymo komponentus. Mokymo programa remiasi ir sustiprina laisvųjų menų dėmesio kolegijos.

Mes tikimės, kad studentams remtis perspektyvas įgyta studijų kaip įvairių kaip filosofijos, matematikos, istorijos, religinių studijų, psichologijos, literatūros, kalbos, sociologijos, gamtos mokslų, ekonomikos, ir dailės. Studentai turi įgyti organizuotų institucijų supratimą, kad jie galėtų veiksmingai kovoti su šiuo reiškiniu, kuris formuoja tiek daug savo gyvenime. Verslo administravimo katedra yra įsipareigojusi dirbti su kitų departamentų kolegijoje, siekiant suteikti tvirtą organizacinę fone studentams kitų akademinių didžiųjų per individualius kursus, verslo nepilnamečių, dviejų didžiųjų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Vokietijos studijų programa ne Akviniečio koledžo skatina supratimą ir keistis su vokiškai kalbančių kultūrų viduje ir už Jungtinių Valstijų ribų. Mūsų integruota program ... [+]

Kodėl reiktų studijuoti vokiečių?

Ar žinote, kad…

Vokiečių kalbama daugiau nei 124 milijonų žmonių visame pasaulyje? Vokiečių tradiciškai buvo ne iš laisvųjų menų aplinkoje, pavyzdžiui, Akviniečio koledžo nes tarpdisciplininių ryšių tarp literatūros, istorijos, meno, filosofijos, taip pat socialinių ir gamtos mokslų branduolys? Vokiečių kalba yra dažniausiai naudojamas kalba internete po anglų kalba? Vokiečių yra oficiali kalba daugelyje tarptautinių konferencijų? Beveik du iš dešimties išleistų knygų pasaulyje skelbiami Vokietijos? Žmonės vokiečių kilmės, sudaro vieną iš didžiausių paveldo grupių JAV su daugeliu nepaliestas vokiškai kalbančių bendruomenių? Daugiau nei 1100 kompanijų iš vokiškai kalbančių šalių JAV dukterinių? Daugiau nei 700 amerikiečių kompanijos verslą Vokietijoje ir sukūrė 800.000 susijusias darbo vietas? Nepaisant savo reputaciją kaip sudėtingą kalba, vokiečių ir anglų kalbomis artumo germanų kalbų daro vokiečių daugeliu atžvilgių lengviau anglų kalba Vokietijos ne Akviniečio siūlo jums daug galimybių studijuoti įvairius aspektus Vokietijos studijų programą mėgaudamiesi Vokietijos susijusią veiklą ir išjungti kampusie: Mėgaukitės vokiečių klasę pradžioje, tarpinės ar aukštesnįjį A Komunikabilus, į besimokantįjį orientuotą, labai interaktyvus ir įdomus (!) Aplinka (Vokietijos kultūros ir civilizacijos, tyrimai Vokietijos Kultūra ir visuomenė per kino, Šiuolaikinio Trumpi pasakojimai, 19 a literatūros : Pasakos …) Kaip Mes Įvairūs ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Skirtas Verslo studentams, kurie domisi teatro valdymas. ... [+]

Kodėl reiktų studijuoti teatro?

Nesvarbu, ar esate pasirengę imtis scenoje ar statyti, jums rasti savo vietą teatre Akviniečio. Su pirmaujančius galimybe ir naujos teatro departamento direktoriumi to, mūsų programa yra nustatyti naują standartą kompetencijos.

2003 metais, mln 7 $ Akvinietis kolegija Performing Arts Center "(bendradarbiaujant su Akviniečio koledžo, Bendrijos ratas teatro ir Grand Rapids Katalikų vidurinių mokyklų) turėjo savo Grand Opening sezonas. Tai kooperatinė poveikis, kuris atneša nepaprastą teatrą į mūsų bendruomenės ir mūsų studentai.

Kaip Mes Įvairūs Akvinietis yra tik ketverių metų privati ​​mokykla į Grand Rapids rajone, kuri siūlo teatro esminis. Ši programa yra dalis unikaliu bendradarbiaujant su ratas teatro ir katalikų aukštųjų mokyklų, vienintelis tokio pobūdžio tautos lyga, leidžianti iš veiklos, mokymo ir techninės mokymo galimybių įvairovė. Departamentas gamina keturių iki penkių visiškai montuojamas šou per metus, daugiausia dėmesio skiriant šiuolaikinė dramaturgija, miuziklų ir pakeitimus. Departamentas siūlo tris skirtingus 21-kredito koncentracijas (patikimumo, techninius ir bendras) be to, 27-kredito esmė. Akvinietis siūlo iki keturių talentų stipendijos atvykstantiems pirmakursių ir pervedimus, remiantis audition (atlikėjų) arba portfelio (dizaineriams, scenos vadybininkų ir direktorių). Studentai turėjo stažuotes ne visi iš pagrindinių teatrų Grand Rapids taip pat ir Purple Rose "Chelsea" ir Čikagoje, Hiustonas, Los Andžele ir Phoenix. Studentai palieku daugiau veikimo ir projektavimo kreditų nei didžiųjų iš kitų kolegijų, nes jie turi prieigą prie neprilygstamą galimybėmis kurti savo CV iš atvykus miesteliu, o ne laukti metų, kad pamatytume etapo laiko ar šešėlių dizainerių. Pastaraisiais metais daug grafikas Lankymūsi dramaturgai ir dizainerių iš viso tautos praleido laiką kampusie, suteikiant studentams poveikio kuriant ir... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

ART departamento misija yra mokyti menininkus, meno istorikai, ir vaizduojamųjų menų administratoriai, taip pat teikti paslaugų kursus ne meno didžiųjų. Per mūsų kursus, ... [+]

Kodėl Studijų menas?

ART departamento misija yra mokyti menininkus, meno istorikai, ir vaizduojamųjų menų administratoriai, taip pat teikti paslaugų kursus ne meno didžiųjų. Per mūsų kursus, mes siekiame sukurti turtingas keistis vaizdais bei idėjomis, kurie gali atsitikti tarp meno ir kitų akademinių disciplinų dėkingi. Mūsų absolventai mene buvo raginami apsvarstyti savo būsimos profesinės vaidmenį tiek šiuolaikiniame pasaulyje ir istorinio pasaulio kontekste. Be to, skirto meno istorijos pagarba, jie buvo mokomi tinkamus įgūdžius proto, rankų ir akių. Jie padėjo rasti tolesnius veiksmus savo gyvenimo kelionę, ir buvo užginčytos būti geriausias, jie gali būti jų pasirinktos specialybės.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aquinas College

Skirta studentams, kurie domisi muzikos pramonė valdymą. ... [+]

Kodėl reiktų studijuoti muzika?

Muzikos departamento misija palaikyti Akviniečio koledžo misija yra teikti tiek muzikos pagrindinių ir bendrojo lavinimo mokinių: pirma, gilesnį supratimą ir patirtį muzikos iš gausaus įvairovės kultūrų dabartinių šiandien ir per amžius; ir, antra, žodiniai ir techninių įgūdžių bendrauti, kad žinių apie muzikos.

Kaip Mes Įvairūs 70.000 $ į muzikos skyriaus stipendijų buvo apdovanotas už 2015-2016 m. Nuo spalio, paraiškos yra priimamos kitais metais. Studentai vidaus su vietovės meno organizacijoms ir įmonėms, įskaitant operos įmonių, turistiniai krikščionių juostas, mokyklų muzikos, simfonijų, tarptautinių gastrolių atlikėjų, kelionių agentūrų, kurios specializuojasi turistiniai grupių, ir dar daugiau. Mes priimančiosios spektakliai įdomių naujų kūrinių kiekvieno semestro mūsų studentų ansamblių, fakulteto nariai, absolventų ir svečių menininkų, bendradarbiaudama su kylanti žvaigždė kompozitorių. Mes siūlome dvi profesionalias laipsnių - bakalauro laipsnis Muzikos Švietimas ir bakalauro muzikos liturginės muzikos - taip pat menų bakalauro su veikimą arba Jazz dėmesio ir mokslų bakalauro Dual-dur verslo administravimo Verslas ir muzikos. Fakulteto spektakliai ir pristatymai vyko ne mokslinėse konferencijose, festivaliuose, ir konvencijų, ir koncertų salėse, katedrų, lauko erdvėse, klubuose ir universitetuose visoje JAV ir Europoje, Bisau Vakarų Afrikoje, Japonijoje, ir Pietų Amerikoje. Absolventai yra lyderiai muzikinio ugdymo, muzikos ministerija, veiklos, džiazo studijas ir muzikos versle. Liturginės muzikos mokiniams pasirengti savo karjerą per Bendradarbiaudami su jauna absolventai mentorių, stažuotes, taip pat priskaičiuota stažuotes. Akvinietis yra namo: dvi vargonus, salė 210 vieta konstatuojamoji su dviem 9 pėdų koncertų pianinai - Steinway ir Baldwin - scenoje, įrašų studijoje, scenos menų centras ir 28 papildomų grand, stovinčioje ir elektroninių fortepijonams iš Steinway ,... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
September 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

I Can Live With Passion

Dominican Pillar: Prayer

Dominican Pillar: Study

Dominican Pillar: Community

Address
1700 Fulton St. E
49506-1801 Grand Rapids, Michigan, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas
undefined