Arcadia University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Arcadia University yra pasaulinis Filadelfijos universitetas ir tarptautinio švietimo pradininkas. Tai aukščiausio lygio privatus universitetas, siūlantis bakalauro, magistro ir daktaro laipsnius. Be šešių kolegijų ir mokyklų JAV, mes turime 10 centrų ir biurų visame pasaulyje.

Būdamas studijų užsienyje lyderiu ir tarptautinio švietimo pradininku, Arcadia University skatina studentus įsitraukti į integracines, realaus pasaulio mokymosi galimybes, tokias kaip stažuotės, įrodymais pagrįsti tyrimai, paslaugų projektai, tarpdisciplininiai tyrimai, probleminis mokymasis ir bendras mokymasis. mokymo programos patirtis, išplėsta už tradicinės klasės ribų.

„Arcadia Promise“ patvirtina, kad studentai turės savitą pasaulinę, integracinę ir asmeninę mokymosi patirtį. „Arcadia“ įsipareigoja užtikrinti, kad mūsų studentai turėtų galimybę įgyti pasaulinės patirties. Mes tai darome subsidijuodami programas, teikdami tvirtą stipendiją ir stipendijų fondą bei kitą finansinę paramą, norėdami lankytis viename iš Arcadia centrų ar programų visame pasaulyje.

Arcadia University suteikia išskirtinę pasaulinę, integracinę ir asmeninę mokymosi patirtį intelektualiai smalsiems bakalauro ir magistrantūros studentams, besiruošiantiems stipendijoms, tarnybai ir profesiniam įnašui.

Arcadia University novatoriškos, globalios, integruotos, laisvųjų menų ir profesinės mokymosi patirties dėka ugdomi intelektualiai bebaimiai ir unikaliai gyvenimui bei darbui pasirengę lyderiai. Mūsų labai vertinama, vertybėmis paremta mokymosi bendruomenė atspindi pasaulį, kuriame norime gyventi.

Vietos

Glenside

Address
South Easton Road,450
19038 Glenside, Pensilvanija, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: