Assumption College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Katalikų tradicijos laisvųjų menų

Mes prielaidame, kad mes esame pasiryžę su meile ir visais atžvilgiais tyrinėti santykius tarp tikėjimo ir proto. Dalyvavę šiuose 2000 metų senumo tradicijose, šiandieniniai studentai prisijungia prie mokslininkų, menininkų, rašytojų ir filosofų, kurie ieškojo tiesos tarp disciplinų.
Mes tikime, kad katalikų intelektinė tradicija yra ypač aktuali ir naudinga mūsų laikams ir skatina proto, kūno ir dvasios augimą įtraukioje ir atvirajame klimatyve, kuriame yra visų religijų tradicijų balsas.

Sėkmės tradicija

  • 98% studentų baigia savo laipsnį per ketverius metus
  • 94% 2017 m. Klas ÷ s buvo įdarbintos, siekdamos papildomo išsilavinimo arba dalyvauti bendruomen ÷ je per šešis m ÷ nesius nuo baigimo
  • 85% 2017 m. Klasėje baigta bent viena stažuotė, tyrimo ar patirtinio mokymosi galimybė

Kelias į pastatą, ko reikia pasauliui

Kalbėkitės su vienu iš mūsų nuostabių absolventų per dešimtmetį savo karjeros, kaip biochemiko ar šeimos teisėjo teisėjo ar bet kokio skaičiaus kitų profesijų, ir jūs pamatysite, kodėl mes reikalaujame vertybių pagrindu švietimo - vienas, kuris suteikia absolventams intelektinės meistriškumo gali ir stiprumas reikalingos norint užsiimti didesniais gyvenimo klausimais ir siekti didesnio gero.

Mes kredituojame šiandien skirtą dėstytoją ir ilgą eilę jų pirmtakų, atsižvelgdami į mūsų įkūrėjo, Emmanuel d'Alzonas, raginimą mus užkirsti kelią ne tik mokslininkams ir ugdyti visą asmenį. Jūs pamatysite, kad dėmesys sutelkiamas į studentus ir mūsų akcentas į gyvenimą, kuris yra gerai gyvenęs, nuo kiekvieno mūsų veiklos aspekto - nuo naujų "Residence Halls" dizaino iki mūsų "Dynamic Honours" programų iki "Campus" įsteigimo Romoje.

Mes taip pat turime didelę dėkingumo skolą absolventams, tėvams, fondams ir verslo partneriams, kurie padeda aiškiai suplanuoti mokymąsi. Tik veikdami kartu, siekdami bendrų tikslų ir skirtingų amžiaus, kultūros, drausmės ir tikėjimo, galime iš tikrųjų šviesti kelią.

Katalikų vertybės ir stipri mokslininkai

Assumption College , Katalikų Bažnyčios įstaiga remia prielaida Augustijonų ir įsišaknijusi katalikų intelektinės tradicijos, siekia formuoti absolventus žinomų kritiškai žvalgybos, mąstantis pilietiškumo ir labdaros paslauga. Mes siekiame šių plataus užmojo tikslų įgyvendindami laisvųjų menų programas ir pratęsdami profesinių studijų sritį. Įkvėptas katalikų tikėjimo ir proto harmonijos patvirtinimas, mes siekiame tiesos, kad transformuotume studentų protus ir širdis. Prielaida palankiai vertina įvairovę ir ekumeniškai palankiai vertina visus, kurie pasidalija savo tikslais.

Pirmininko pranešimas

Koledžo pasirinkimas gali būti svarbiausias sprendimas, kurį kada nors turėjo apsvarstyti. Galbūt jau gavote medžiagos iš kelių kitų institucijų, taip pat šeimos ir draugų idėjos ir rekomendacijos.

Yra daugybė priežasčių, dėl kurių šviesūs, motyvuoti studentai pasirenka praleisti atvykimą. Išnagrinėję mūsų tinklalapį rasite daugybės informacijos, susijusios su puikiais programomis ir mūsų glaudžiai bendradarbiaujančia bendruomene. Šiuo metu norėčiau pasidalyti trimis iš priežasčių, kurias dažniausiai paminėjiau apibūdindamas būsimus moksleivius ir jų šeimas.

Geriausias laisvųjų menų koledžas, turintis tvirtas verslo ir profesines programas.

Mūsų studentai susiduria su įvairiomis disciplinomis, kurios plečia savo protus ir sustiprina savo kritinio mąstymo įgūdžius, nes juose nagrinėjamos naujos idėjos, nauji būdai pažvelgti į pasaulį ir nauji klausimo būdai. Fakulteto nariai kuria akademiškai stimuliuojančią aplinką, kuri iššūkį studentams siekti viso savo potencialo, nes jie galvoja savo vertybes ir gyvenimą. Tuo pačiu metu įgūdžiai, mokiniai mokosi pratybose, taip pat paruošia juos sėkmingai ir naudingai karjerai.

Katalikų intelektualinė tradicija, unikali tarp kolegijų.

Aspekionistų tradicijoje mes skatiname intelektinį, socialinį ir asmeninį augimą. Mes rimtai remiame religiją ir tikėjimą kaip neatskiriamą žmogaus patirties dalį. Mes nagrinėjame klausimus, kurie patenka į giliausias žmogaus širdies troškimus ir pripažįsta tikėjimo ir proto vaidmenį ieškant tiesos. Mūsų studentai susiduria su idėjomis, kurios prisidėjo prie krikščioniškos pasaulio perspektyvos, atspindinčios švietimo rūšį, kurią numatė kun. Emmunelis D'Alzonas, asistentas priespaudininkams. Nepriklausomai nuo studento tikėjimo, mes manome, kad praturtėjimo patirtis suteikia galimybes asmeniniam dvasiniam augimui ir vertybių rinkinio, kuris paskatins studentus panaudoti savo žinias kitiems. Tai atmosfera, kuri yra intelektualiai iššūkis, asmeniškai naudingas ir dvasinis.

Vieta, kur žmonės atkreipia dėmesį į vienas kitą.

Kai pasirenkate "Dvasią", galite tikėtis gauti asmeninį dėmesį nuo natūralių, draugiškų žmonių visoje bendruomenėje. Fakultetas, administratoriai, darbuotojai, religiniai darbuotojai ir studentai visi kartu dirba, siekiant užtikrinti, kad visi čia vertinami ir remiami. Prielaida yra pakankamai maža, kad žmonės žino, kaip studentai yra asmenys, ir yra pakankamai dideli, kad mokiniai galėtų rasti įvairias galimybes. Patirtis mokykloje ir už jos ribų padeda formuoti studento "asmeninį kompasą" ir skatinti intelektinį, socialinį ir asmeninį augimą.

Jei šios charakteristikos atspindi tai, ko ieškote, raginu jus toliau naršyti mūsų svetainę ir sužinoti daugiau apie mus. Aš taip pat tikiuosi, kad apsilankysite nuostabiame Campus miestelyje ir susitiksime su kai kuriais žmonėmis, kurie mūsų bendruomenę sukurs taip ypatingai. Dėkojame už susidomėjimą į priėmimą.

Šilti linkėjimai,

Francesco C. Cesareo, Ph.D.
Prezidentas

Vietos

Worcesteris

Address
Salisbury Street,500
01609 Worcesteris, Masačusetsas, Jungtinės Amerikos Valstijos