Oficialus aprašymas

Katalikų tradicijos laisvųjų menų

Mes prielaidame, kad mes esame pasiryžę su meile ir visais atžvilgiais tyrinėti santykius tarp tikėjimo ir proto. Dalyvavę šiuose 2000 metų senumo tradicijose, šiandieniniai studentai prisijungia prie mokslininkų, menininkų, rašytojų ir filosofų, kurie ieškojo tiesos tarp disciplinų.
Mes tikime, kad katalikų intelektinė tradicija yra ypač aktuali ir naudinga mūsų laikams ir skatina proto, kūno ir dvasios augimą įtraukioje ir atvirajame klimatyve, kuriame yra visų religijų tradicijų balsas.

Sėkmės tradicija

  • 98% studentų baigia savo laipsnį per ketverius metus
  • 94% 2017 m. Klas ÷ s buvo įdarbintos, siekdamos papildomo išsilavinimo arba dalyvauti bendruomen ÷ je per šešis m ÷ nesius nuo baigimo
  • 85% 2017 m. Klasėje baigta bent viena stažuotė, tyrimo ar patirtinio mokymosi galimybė

Kelias į pastatą, ko reikia pasauliui

Kalbėkitės su vienu iš mūsų nuostabių absolventų per dešimtmetį savo karjeros, kaip biochemiko ar šeimos teisėjo teisėjo ar bet kokio skaičiaus kitų profesijų, ir jūs pamatysite, kodėl mes reikalaujame vertybių pagrindu švietimo - vienas, kuris suteikia absolventams intelektinės meistriškumo gali ir stiprumas reikalingos norint užsiimti didesniais gyvenimo klausimais ir siekti didesnio gero.

Mes kredituojame šiandien skirtą dėstytoją ir ilgą eilę jų pirmtakų, atsižvelgdami į mūsų įkūrėjo, Emmanuel d'Alzonas, raginimą mus užkirsti kelią ne tik mokslininkams ir ugdyti visą asmenį. Jūs pamatysite, kad dėmesys sutelkiamas į studentus ir mūsų akcentas į gyvenimą, kuris yra gerai gyvenęs, nuo kiekvieno mūsų veiklos aspekto - nuo naujų "Residence Halls" dizaino iki mūsų "Dynamic Honours" programų iki "Campus" įsteigimo Romoje.

Mes taip pat turime didelę dėkingumo skolą absolventams, tėvams, fondams ir verslo partneriams, kurie padeda aiškiai suplanuoti mokymąsi. Tik veikdami kartu, siekdami bendrų tikslų ir skirtingų amžiaus, kultūros, drausmės ir tikėjimo, galime iš tikrųjų šviesti kelią.

Katalikų vertybės ir stipri mokslininkai

Assumption College , Katalikų Bažnyčios įstaiga remia prielaida Augustijonų ir įsišaknijusi katalikų intelektinės tradicijos, siekia formuoti absolventus žinomų kritiškai žvalgybos, mąstantis pilietiškumo ir labdaros paslauga. Mes siekiame šių plataus užmojo tikslų įgyvendindami laisvųjų menų programas ir pratęsdami profesinių studijų sritį. Įkvėptas katalikų tikėjimo ir proto harmonijos patvirtinimas, mes siekiame tiesos, kad transformuotume studentų protus ir širdis. Prielaida palankiai vertina įvairovę ir ekumeniškai palankiai vertina visus, kurie pasidalija savo tikslais.

Pirmininko pranešimas

Koledžo pasirinkimas gali būti svarbiausias sprendimas, kurį kada nors turėjo apsvarstyti. Galbūt jau gavote medžiagos iš kelių kitų institucijų, taip pat šeimos ir draugų idėjos ir rekomendacijos.

Yra daugybė priežasčių, dėl kurių šviesūs, motyvuoti studentai pasirenka praleisti atvykimą. Išnagrinėję mūsų tinklalapį rasite daugybės informacijos, susijusios su puikiais programomis ir mūsų glaudžiai bendradarbiaujančia bendruomene. Šiuo metu norėčiau pasidalyti trimis iš priežasčių, kurias dažniausiai paminėjiau apibūdindamas būsimus moksleivius ir jų šeimas.

Geriausias laisvųjų menų koledžas, turintis tvirtas verslo ir profesines programas.

Mūsų studentai susiduria su įvairiomis disciplinomis, kurios plečia savo protus ir sustiprina savo kritinio mąstymo įgūdžius, nes juose nagrinėjamos naujos idėjos, nauji būdai pažvelgti į pasaulį ir nauji klausimo būdai. Fakulteto nariai kuria akademiškai stimuliuojančią aplinką, kuri iššūkį studentams siekti viso savo potencialo, nes jie galvoja savo vertybes ir gyvenimą. Tuo pačiu metu įgūdžiai, mokiniai mokosi pratybose, taip pat paruošia juos sėkmingai ir naudingai karjerai.

Katalikų intelektualinė tradicija, unikali tarp kolegijų.

Aspekionistų tradicijoje mes skatiname intelektinį, socialinį ir asmeninį augimą. Mes rimtai remiame religiją ir tikėjimą kaip neatskiriamą žmogaus patirties dalį. Mes nagrinėjame klausimus, kurie patenka į giliausias žmogaus širdies troškimus ir pripažįsta tikėjimo ir proto vaidmenį ieškant tiesos. Mūsų studentai susiduria su idėjomis, kurios prisidėjo prie krikščioniškos pasaulio perspektyvos, atspindinčios švietimo rūšį, kurią numatė kun. Emmunelis D'Alzonas, asistentas priespaudininkams. Nepriklausomai nuo studento tikėjimo, mes manome, kad praturtėjimo patirtis suteikia galimybes asmeniniam dvasiniam augimui ir vertybių rinkinio, kuris paskatins studentus panaudoti savo žinias kitiems. Tai atmosfera, kuri yra intelektualiai iššūkis, asmeniškai naudingas ir dvasinis.

Vieta, kur žmonės atkreipia dėmesį į vienas kitą.

Kai pasirenkate "Dvasią", galite tikėtis gauti asmeninį dėmesį nuo natūralių, draugiškų žmonių visoje bendruomenėje. Fakultetas, administratoriai, darbuotojai, religiniai darbuotojai ir studentai visi kartu dirba, siekiant užtikrinti, kad visi čia vertinami ir remiami. Prielaida yra pakankamai maža, kad žmonės žino, kaip studentai yra asmenys, ir yra pakankamai dideli, kad mokiniai galėtų rasti įvairias galimybes. Patirtis mokykloje ir už jos ribų padeda formuoti studento "asmeninį kompasą" ir skatinti intelektinį, socialinį ir asmeninį augimą.

Jei šios charakteristikos atspindi tai, ko ieškote, raginu jus toliau naršyti mūsų svetainę ir sužinoti daugiau apie mus. Aš taip pat tikiuosi, kad apsilankysite nuostabiame Campus miestelyje ir susitiksime su kai kuriais žmonėmis, kurie mūsų bendruomenę sukurs taip ypatingai. Dėkojame už susidomėjimą į priėmimą.

Šilti linkėjimai,

Francesco C. Cesareo, Ph.D.
Prezidentas

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Assumption College

Ar praleidžiate laiko rūpestingai įvertindami riziką? Ar sprendimas ar investicija verta galimų rezultatų? Jei tai skamba kaip jūsų asmenybė, " Assumption College aktuari ... [+]

Ar praleidžiate laiko rūpestingai įvertindami riziką? Ar sprendimas ar investicija verta galimų rezultatų? Jei tai skamba kaip jūsų asmenybė, " Assumption College aktuarinio mokslo bakalauro laipsnis gali būti idealus.

Aktuarijos naudoja matematikos ir ekonomikos mokymus, kad išspręstų verslo problemas, susijusias su rizika, ir yra labai populiarios dėl savo daugiadalykės patirties ir stiprių kiekybinių įgūdžių. Matematikos, informatikos ir aktuarinių mokslų katedra yra malonu pranešti apie naują aktuarinį mokslą. Šis griežtas pagrindas reikalauja studentų mokytis matematikos, ekonomikos ir verslo studijų. Mokymo programa skirta parengti studentus pirmuosius du aktuarinius egzaminus, kuriuos finansuoja aktuarijų draugija (SOA) ir nelaimingų atsitikimų draugija (CAS).... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Worcesteris
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Assumption College

Nesvarbu, ar norite naudoti savo biologijos laipsnį, kad galėtumėte tyrinėti virusus ar ekosistemas, įgysite plačią praktinę laboratorijų patirtį, taip pat paryškinsite p ... [+]

Biologija laipsnį Assumption College

Biologija yra gyvenimo studija. Biologai tyrinėja gyvenimo paslaptis ląstelių, organizmo ir gyventojų lygiu.

Nesvarbu, ar norite naudoti savo biologijos laipsnį, kad galėtumėte tyrinėti virusus ar ekosistemas, įgysite plačią praktinę laboratorijų patirtį, taip pat paryškinsite paramą ir lengvą priėjimą prie Prisistatymo mokslo fakulteto, kurie praturtina pamokas ir padeda plėtoti savo techninius tyrimus. įgūdžiai. Universiteto "Testa" mokslo centras, įsikūręs universitete Vorsteryje, teikia išskirtines laboratorines paslaugas studentams, vykdantiems biologijos magistro studijas, kad galėtų išbandyti sudėtingas ir sudėtingas mokslines teorijas, kurias mokykitės klasėje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Worcesteris
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Assumption College

Duomenys yra 21-ojo amžiaus pagrindinė žaliava. Dabar pramonė, vyriausybė ir nevyriausybinės organizacijos dabar gali sužinoti daugiau apie mus nei bet kada anksčiau žmog ... [+]

Duomenys yra 21-ojo amžiaus pagrindinė žaliava. Dabar pramonė, vyriausybė ir nevyriausybinės organizacijos dabar gali sužinoti daugiau apie mus nei bet kada anksčiau žmogaus istorijoje: ką mes perkame, ką skaitome, ką mes darome. Tačiau visi šie duomenys pirmiausia turi būti perkelti į informaciją, siekiant atsakyti į didžiulį klausimą: ką reiškia visa tai ?

Kompiuterinių technologijų pažanga sukėlė didelį duomenų kiekį iš kiekvieno gyvenimo. Šis staigus pokytis sukėlė poreikį matematiškai ir skaičiavimo būdu išmokyti absolventai, kurie gali analizuoti šiuos duomenis ir teikti rekomendacijas, pagrįstas šiais tyrimais.

Duomenų analizės programa " Assumption College (siūloma kaip pagrindinė ir nepilnametis) padės suprasti, kas mes esame ir kur mes einame, ir kaip geriausiai pasinaudoti šiomis žiniomis, suteikiant jums mokslinių tyrimų, programavimo ir kritinės analizės įgūdžių jums reikės. Kai studijuosite duomenų analizės programą "Assumption", sužinosite, kaip surinkti, apdoroti ir vertinti didelį kiekį informacijos ir ką ji reiškia kitam pasauliui.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Worcesteris
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Assumption College

"Assumption" bakalauro laipsnis "Cyber ​​Security" siūlo technologijas pagrįstą išsilavinimą, naudojant kompiuterių ir informacinių technologijų, inžinerijos, socialinių ... [+]

Kibirkštara yra dinamiška ir besivystanti ekosistemos kompleksas, daugialypiai tinklai, jungiantys asmenis, organizacijas ir nacionalinius bei tarptautinius subjektus. Tačiau plėtra kibernetinėje erdvėje rodo naujas silpnybes išnaudoti, todėl ji yra pažeidžiama įsikišimo ir išnaudojimo. "Cyber" grėsmės ir pažeidžiamumai išaugo eksponentiškai, nes sprogi technologija ir ryšys, paveikianti žmones, organizacijas ir tautas. Kovos su didžiuliu kibernetiniu Assumption College , kuri stengsis pažaboti kibernetines grėsmes ir išpuolius.

Pasak Federalinių tyrimų biuro 2016 m. Interneto nusikalstamumo ataskaitos, milijonai Jungtinių Valstijų kiekvienais metais yra interneto nusikaltimų aukos ir kasdien gauna vidutiniškai 800 skundų. Ataskaitoje taip pat pritariama nuostoliams, atsiradusiems dėl sukčiavimo elektroniniu paštu, vagysčių, išpuolių išpuolių, techninės pagalbos sukčiavimo nuostolių ir kitokios neigiamos veiklos sukėlė 1,33 mlrd. JAV dolerių nukentėjusiųjų nuostolių 2016 m., Paskutiniaisiais metais, kuriais galima gauti statistiką.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Worcesteris
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Assumption College

Kai studijuosite savo verslą Assumption College jūsų išsilavinimas viršys vadovėlį - įgysite verslo įgūdžių ir realaus pasaulio patirties, reikalingos sėkmei ir stipriam ... [+]

Kai studijuosite savo verslą Assumption College jūsų išsilavinimas viršys vadovėlį - įgysite verslo įgūdžių ir realaus pasaulio patirties, reikalingos sėkmei ir stipriam laisvųjų menų pagrindui, unikaliai išdėstydami jus kaip visapusišką kandidatą konkurencinė darbo aplinka.

Verslininkystės bakalauro laipsnis " Assumption College " suteiks jums sėkmingos karjeros privataus, viešojo ir ne pelno sektoriaus srityje sistemą. Jūs išmoksite daugybę techninių ir profesinių įgūdžių, kuriuos pageidauja darbdaviai, ir studijuojate etiškai ir socialiai atsakingą verslo praktiką, kuri pasiruošti sudėtingai ir nuolat besikeičiančiai pasaulio verslo aplinkai.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Worcesteris
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Assumption College

Chemija nagrinėja medžiagos struktūrą ir pagrindinius principus. Tėvo bažnyčioje mokiniai, kurie paskelbia "Chemistry master", sužinos apie organinę, neorganinę, fizinę, ... [+]

Chemija laipsnį Assumption College

Chemija nagrinėja medžiagos struktūrą ir pagrindinius principus. Tėvo bažnyčioje mokiniai, kurie paskelbia "Chemistry master", sužinos apie organinę, neorganinę, fizinę, analitinę chemiją ir biochemiją ir supras, kaip jie sąveikauja. Mokslinis centras "Testa" teikia išskirtines laboratorines priemones, skirtas išbandyti sudėtingas ir sudėtingas mokslines teorijas, kurias aptaria klasėje.

Kiekvieną vasarą ir per visus mokslo metus "Assumption" chemijos specialistai turi galimybę atlikti tyrimus su "Priėmimo" fakultetu ir žinomomis tyrimų laboratorijomis. Gamtos mokslų absolventai 85 procentų pritaria medicinos mokykloms, o 83 procentai - kitų tipų medicinos programų (stomatologijos, veterinarijos mokyklų ir tt)... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Worcesteris
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Assumption College

Universiteto specialistai (įskaitant tuos, kurie verčiasi nepilnamečiu) yra pateikę išsamią mokymo programą, kuri yra pagrindas būsimai sėkmei. ... [+]

Universiteto specialistai (įskaitant tuos, kurie verčiasi nepilnamečiu) yra pateikę išsamią mokymo programą, kuri yra pagrindas būsimai sėkmei. Studentai, kurie nusprendžia būti inžinerijos magistrė, gali siekti dvigubo laipsnio per partnerystės sutartis su Notre Dame universitetu ir Inžinerijos mokykla

Inžinerijos laipsnio kandidatai yra stipri laisvųjų menų švietimo prielaida. Mokslo ir matematikos kursai juos rengia tęsti studijas inžinerijoje ir turėti reikšmingą karjerą šioje srityje. Studentai, besimokantys nepilnamečius inžinerijos srityje, yra pagrįsti mokslo discipliną ir baigę mokslo laipsnius matematikos, informatikos, chemijos ar aplinkos mokslo srityse. Mažos klasės dydžiai suteikia individualų išsilavinimą, kuris leidžia studentams pasinerti į savo dalyką, o fakulteto mentoriai siūlo individualų patarimą, kuris padės jiems pasirinkti tinkamą pasirinkimą tiek absolventų, tiek profesionalų lygmeniu.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Worcesteris
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Assumption College

Kompiuterijos mokslo laipsnis gali paruošti jus daugybei karjeros. Prielaida suteikia jums galimybę mokytis matematikos ar kompiuterijos mokslo skatinant ir palaikant apl ... [+]

Kompiuterijos mokslo laipsnis gali paruošti jus daugybei karjeros. Prielaida suteikia jums galimybę mokytis matematikos ar kompiuterijos mokslo skatinant ir palaikant aplinką. Logiškai mąstysite ir išspręskite problemas, taip pat aiškiai ir efektyviai bendraujate - įgūdžius, kurie šiandien yra vis labiau technologiniame pasaulyje.

Jei planuojate įgyti kompiuterių mokslo laipsnį, "Assumption" užsiėmimai dėstytojai ir sudėtinga mokymo programa suteikia studentams daugybę galimybių ištirti šią sparčiai besikeičiančią sritį. Kompiuterių mokslo specialistai ugdo savo programavimo įgūdžius, žinias apie kompiuterinę techniką ir programinę įrangą, taip pat vertina socialines ir etines technologijas. Pagrindinė programa suteikia pagrindą įvairiems profesionaliems karjeros procesams kompiuterių pramonėje ir kompiuterių studijoms.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Worcesteris
Rugsėjis 2020
English (USA)
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Assumption College

Mūsų neurologijos programa sujungia tarpdisciplininę profesorių grupę, kuri yra aistringa studentų mentoravimui šioje patrauklioje studijų srityje, įtraukdama juos į moks ... [+]

Neurologijos Assumption College

Smegenys dažnai vadinamos paskutine siena, nes, kaip teigia Dr Neil deGrasse Tyson, "... tiksliai, kaip veikia smegenys, išlieka viena iš didžiausių neišspręstų paslapčių, ir atrodo, kad kuo daugiau mes analizuojame savo paslaptis, tuo daugiau siurprizai, kuriuos mes randame. "Neurologija siekia išspręsti proto, smegenų ir nervų sistemos paslaptis, naudodama daugiadalykius metodus.

Mūsų neurologijos programa sujungia tarpdisciplininę profesorių grupę, kuri yra aistringa studentų mentoravimui šioje patrauklioje studijų srityje, įtraukdama juos į mokslinius tyrimus, kuriuose pristatomi nauji smegenų funkcijos mechanizmai ir tyrinėjamos emocijų, pažinimo ir psichopatologijos nervų koreliacijos. Assumption College siūlo daugybę galimybių siekti neurologijos, įskaitant:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Worcesteris
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Salisbury Street,500
01609 Worcesteris, Masačusetsas, Jungtinės Amerikos Valstijos