Assumption University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Katalikų tradicijos laisvųjų menų

Mes prielaidame, kad mes esame pasiryžę su meile ir visais atžvilgiais tyrinėti santykius tarp tikėjimo ir proto. Dalyvavę šiuose 2000 metų senumo tradicijose, šiandieniniai studentai prisijungia prie mokslininkų, menininkų, rašytojų ir filosofų, kurie ieškojo tiesos tarp disciplinų.

Mes tikime, kad katalikiškos intelektualinės tradicijos yra ypač aktualios ir naudingos mūsų laikams, ir skatiname proto, kūno ir dvasios augimą visa apimančiame, atvirame klimate, kur visos tikėjimo tradicijos turi balsą.

Sėkmės tradicija

  • 98% studentų baigia savo laipsnį per ketverius metus
  • 94% 2017 m. Klas ÷ s buvo įdarbintos, siekdamos papildomo išsilavinimo arba dalyvauti bendruomen ÷ je per šešis m ÷ nesius nuo baigimo
  • 85% 2017 m. Klasėje baigta bent viena stažuotė, tyrimo ar patirtinio mokymosi galimybė

Kelias į pastatą, ko reikia pasauliui

Kalbėkitės su vienu iš mūsų nuostabių absolventų per dešimtmetį savo karjeros, kaip biochemiko ar šeimos teisėjo teisėjo ar bet kokio skaičiaus kitų profesijų, ir jūs pamatysite, kodėl mes reikalaujame vertybių pagrindu švietimo - vienas, kuris suteikia absolventams intelektinės meistriškumo gali ir stiprumas reikalingos norint užsiimti didesniais gyvenimo klausimais ir siekti didesnio gero.

Mes kredituojame šiandien skirtą dėstytoją ir ilgą eilę jų pirmtakų, atsižvelgdami į mūsų įkūrėjo, Emmanuel d'Alzonas, raginimą mus užkirsti kelią ne tik mokslininkams ir ugdyti visą asmenį. Jūs pamatysite, kad dėmesys sutelkiamas į studentus ir mūsų akcentas į gyvenimą, kuris yra gerai gyvenęs, nuo kiekvieno mūsų veiklos aspekto - nuo naujų "Residence Halls" dizaino iki mūsų "Dynamic Honours" programų iki "Campus" įsteigimo Romoje.

Mes taip pat turime didelę dėkingumo skolą absolventams, tėvams, fondams ir verslo partneriams, kurie padeda aiškiai suplanuoti mokymąsi. Tik veikdami kartu, siekdami bendrų tikslų ir skirtingų amžiaus, kultūros, drausmės ir tikėjimo, galime iš tikrųjų šviesti kelią.

Katalikų vertybės ir stipri mokslininkai

Assumption University , katalikų institutas, remiami katalikiškos intelektualinės tradicijos, siekia formuoti absolventus, žinomus dėl kritinio intelekto, apgalvoto pilietiškumo ir užuojautos tarnystės. Šių ambicingų tikslų siekiame per laisvųjų menų programą, apimančią profesinių studijų sritį. Pagyvinti katalikiško tikėjimo ir proto harmonijos patvirtinimo, siekdami tiesos mes siekiame pakeisti studentų protus ir širdis. Prielaida puoselėja įvairovę ir ekumeniškai džiaugiasi visais, kurie siekia jos tikslų.

Pirmininko pranešimas

Universiteto pasirinkimas gali būti svarbiausias sprendimas, kurį kada nors turėjote apsvarstyti. Galbūt jau esate gavę medžiagos iš daugelio kitų institucijų, taip pat idėjų ir rekomendacijų iš šeimos ir draugų.

Yra daugybė priežasčių, dėl kurių šviesūs, motyvuoti studentai pasirenka praleisti atvykimą. Išnagrinėję mūsų tinklalapį rasite daugybės informacijos, susijusios su puikiais programomis ir mūsų glaudžiai bendradarbiaujančia bendruomene. Šiuo metu norėčiau pasidalyti trimis iš priežasčių, kurias dažniausiai paminėjiau apibūdindamas būsimus moksleivius ir jų šeimas.

Geriausias laisvųjų menų universitetas, turintis tvirtas verslo ir profesines programas.

Mūsų studentai susiduria su įvairiomis disciplinomis, kurios plečia savo protus ir sustiprina savo kritinio mąstymo įgūdžius, nes juose nagrinėjamos naujos idėjos, nauji būdai pažvelgti į pasaulį ir nauji klausimo būdai. Fakulteto nariai kuria akademiškai stimuliuojančią aplinką, kuri iššūkį studentams siekti viso savo potencialo, nes jie galvoja savo vertybes ir gyvenimą. Tuo pačiu metu įgūdžiai, mokiniai mokosi pratybose, taip pat paruošia juos sėkmingai ir naudingai karjerai.

Katalikų intelektualinė tradicija, unikali tarp universitetų.

Laikydamiesi prielaidų tradicijos, mes skatiname intelekto, socialinį ir asmeninį augimą. Mes vertiname religiją ir tikėjimą rimtai kaip neatsiejamą žmogaus patirties dalį. Mes tiriame klausimus, patenkančius į giliausius žmogaus širdies troškimus, ir atpažįstame tikėjimo ir proto vaidmenį ieškant tiesos. Mūsų studentai susiduria su idėjomis, kurios padėjo formuoti krikščioniškąją pasaulėžiūrą, atspindinčią kun. Numatytą švietimo tipą. Emmanuelis d'Alzonas, „Assumptionists“ įkūrėjas. Nepriklausomai nuo studento tikėjimo, mes tikime, kad Patirties patirtis suteikia galimybių asmeniniam dvasiniam augimui ir vertybių rinkinio, kuris paskatins studentus panaudoti savo žinias tarnaujant kitiems, ugdymui. Tai atmosfera, kuri yra intelektualiai sudėtinga, asmeniškai apdovanojanti ir dvasiškai pilnavertė.

Vieta, kur žmonės atkreipia dėmesį į vienas kitą.

Kai pasirenkate „Prielaidą“, galite tikėtis, kad sulauks asmeninio malonių, draugiškų žmonių bendruomenės dėmesio. Fakultetas, administratoriai, darbuotojai, religiniai ir studentai dirba kartu, kad visi čia būtų vertinami ir palaikomi. Prielaida yra pakankamai maža, kad žmonės pažintų studentus kaip asmenis, ir pakankamai dideli, kad studentai galėtų rasti įvairiausių galimybių. Patirtis klasėje ir už jos ribų padeda formuoti mokinio „asmeninį kompasą“ ir skatina intelekto, socialinį ir asmeninį augimą.

Jei šios charakteristikos atspindi tai, ko ieškote, raginu jus toliau naršyti mūsų svetainę ir sužinoti daugiau apie mus. Aš taip pat tikiuosi, kad apsilankysite nuostabiame Campus miestelyje ir susitiksime su kai kuriais žmonėmis, kurie mūsų bendruomenę sukurs taip ypatingai. Dėkojame už susidomėjimą į priėmimą.

Šilti linkėjimai,

Francesco C. Cesareo, Ph.D.
Prezidentas

Vietos

Worcesteris

Address
Salisbury Street,500
01609 Worcesteris, Masačusetsas, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis