Buena Vista University School of Science

Įvadas

Oficialus aprašymas

Buena Vista universitetas ( BVU ) yra darančiųjų, puoselėtojų ir kūrėjų, tikinčių transformuojančiu aukštuoju mokslu, bendruomenė. „ Buena Vista University School of Science suteikia pranašumų ir galimybių, kurių galite tikėtis iš didesnės mokyklos, kartu su laisve pasinaudoti šiomis galimybėmis nelaukiant savo eilės su šimtais kitų studentų. Visos laboratorijos naudojamos mokymui ir studentų darbui.

Išnagrinėkite antibiotikų poveikį mitochondrijų vietai ir funkcijai žmogaus ląstelėse. Pradėkite medicinos praktiką savo gimtajame mieste arba tapkite mechaniko ar kompiuterių inžinieriumi. Buena Vista universiteto mokslo mokykloje sužinosite, kaip konkuruoti su geriausiais, prisitaikyti ir augti besikeičiančiame mokslo kraštovaizdyje.

Būdamas studentas, jūs taip pat turėsite reguliarų priėjimą prie „Estelle Siebens“ mokslo centro ir atliksite eksperimentus naudodami pažangiausią įrangą, priklausančią BVU . Kadangi visos laboratorijos yra mokslo centre, jos yra lengvai prieinamos, o profesoriai visada parodo, kaip jomis naudotis.

Vietos

Audros ežeras

Address
West 4th Street,610
50588 Audros ežeras, Ajova, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: