Buena Vista University (BVU)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kas mes esame Sveiki atvykę į Buena Vista universiteto Storm Lake, Ajova. Mūsų vaizdingas miesteliu apima 60 ha ir yra dėl su 3,200 akrų gamtos ežero krantų. Audra ežeras turi šiek tiek daugiau nei 10.000 su mažmeninės, pramogų ir restoranų pasiūlymų asortimento populiacija, kai jūs manote, kaip pabėgti miesteliu truputį.

BVU siūlo įdomi ir bendradarbiavimo mokymosi patirtį. Mėgaukitės mažą klasėse, kur jūs išmoksite apie pasaulio, gyvenimo ir save nuo dėstytojų, kurie rūpinasi jumis ir yra investuotas į savo augimą. BVU anketa geriausios fakultetas bus panaudoti realaus pasaulio pavyzdžius kartu su išbandytų pamokų pasiruošti sėkmei po eisi per Pergalės arka ant baigimo dienos. Už klasėse, turėsite įvairių variantų tyrinėti savo interesus ir pomėgius. Iš lengvosios atletikos ir scenos meno iki politikos ir paslaugų, jūs turite prieigą prie išteklių ir organizacijų, todėl galite būti aktyviai dalyvauja savo bendruomenės minia - miesteliu ir už jos ribų. Mūsų belaidžio miesteliu leidžia lengvai palaikyti ryšį su klasės darbą ir draugais, ar jūs sėdite bibliotekoje ar ilsėdamiesi prie ežero.

Be Storm Lake

Gal jau turite šiek tiek kolegijoje kreditus, ir norite baigti savo koledžo laipsnį mokymosi orientuota aplinkoje kaip mūsų, bet turi likti arčiau namų. Mes turime sprendimą. BVU turi 15 vietas bendruomenių visame valstybės, mūsų absolventas ir profesinių studijų programa.

Vietos

Audros ežeras

Address
Buena Vista University
610 West 4th St.

IA 50588 Audros ežeras, Ajova, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis