Ball State University Teachers College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Ballo valstijos universiteto mokytojų koledžas yra didžiausia pedagogų rengimo programa Indianoje. Ballo valstybinis universitetas siūlo daugiau nei 30 nacionaliniu mastu pripažintų programų šešiuose kolegijose. Ballo valstybinio universiteto programos studentams suteikiama daug galimybių parodyti savo turinio ir pedagogikos kompetenciją griežtai rengiantis ir turtingai bei įvairiai praktikuojant.

Mūsų išskirtiniai dėstytojai, apdovanojimus pelniusios akademinės programos ir turtingas bendruomenės bendradarbiavimo bei mokytojų rengimo palikimas suteikia studentams novatorišką edukacinį požiūrį.

Mūsų misija yra paruošti rytojaus mokytojus ir tobulinti dabartinių pedagogų įgūdžius. Tačiau mes taip pat rimtai vertiname savo kritinį vaidmenį atliekant mokslinius tyrimus, kurie paskatins švietimo sritį. Mes rimtai žiūrime į savo atsakomybę parengti profesionalus, kurie pripažįsta, atspindi ir priima įvairovę.

Mūsų bendra atsakomybė yra paruošti specialistus, kurie pripažįsta, atspindi ir priima pasaulinės bendruomenės įvairovę. Į įvairovę įeina rasė, etninė priklausomybė, kultūra, kalba, išskirtinumas, lytis, lyties išraiška, amžius, seksualinė orientacija, socialinė ir ekonominė padėtis, regioninė / geografinė padėtis ir religija.

Esame pasiryžę įdarbinti, palaikyti ir išlaikyti įvairią studentų, dėstytojų ir darbuotojų bendruomenę, skirtą inkliuzui, teisingumui ir švietimo galimybėms visiems.

Mūsų įsipareigojimas įgyvendinamas per mokymo praktiką ir mokymo programas, studentų priėmimo politiką, dėstytojus, darbuotojų įdarbinimo ir įdarbinimo praktikas, kolegialų dalyvavimą ir atlygio sistemas. Šis įsipareigojimas atsispindi visose rašytinėse departamentų ir kolegijų politikose ir procedūrose bei nuolatinio vertinimo praktikoje, siekiant užtikrinti pažangą ir nuolatinį tobulėjimą.

Vietos

Muncie

Address
North McKinley Avenue,881-959
47303 Muncie, Indianoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: