Oficialus aprašymas

Apie Bay State

Jau daugiau kaip 70 metų „ Bay State College “ sukūrė reputaciją, suteikiančią unikalią, kokybišką rimtų studentų mokymo programą. Mūsų mažos klasės, individualus dėmesys ir pramonės specialistų fakultetas, kurie patiria savo patirtį į klasę, mūsų studentai sėkmingai gali vykdyti karjeros studijas šiandienos sparčiausiai augančiose pramonės šakose.

Mūsų įsipareigojimas siekti akademinės ir profesinės pažangos, mūsų studentams suteikiama galimybė praktikuoti kai kuriose geriausiose tautos įmonėse, o bendradarbiaujant su darbdaviais ir absolventais, kurie gali atverti duris į geriausias Šiaurės Rytų karjeros galimybes.

Tuo pačiu metu, mūsų studentai dirba ir gyvena mūsų universitete istoriniame Back Bay, vienas iš Bostono labiausiai pageidaujamų rajonų mieste, netoli Bostono gyvybingo miesto centro ir visų jo siūlomų.

Bay State College Fast Facts“

Vieta

 • Bostonas, MA (gyvena daugiau nei 250 000 studentų)
 • 1 kvartalas nuo modernios Newbury gatvės
 • 2,3 km nuo Fenway parko

Akademikai

 • 15 programų, asocijuotųjų ir bakalauro laipsnių
 • Studentų ir mokytojų santykis yra 15: 1
 • Vidutinis klasės dydis: 18 studentų

Studentai:

 • Maždaug 800 studentų
 • Galima įsigyti universiteto būstą

Bay State College yra privati kolegija, kurios misija yra suteikti studentams kokybišką išsilavinimą, rengiantį profesinę karjerą ir didinant aukštojo mokslo lygį. Bay State College atlieka šią misiją, suteikdama mokymosi aplinką, kurioje mokomoji kompetencija ir studentų paslaugos yra derinamos, siekiant paremti atskirų studentų unikalumą, rengiant juos visapusiškai naudotis etiniu ir socialiniu požiūriu žinomais piliečiais.

112142_pexels-photo-1595391.jpeg

Bay State College istorija

Bay State College atidaryta 1946 m., Kad tarnautų vienai pramonei, oro linijoms, suteikiant studentams praktinius įgūdžius ir ypatingą dėmesį skiriant stipriam švietimo pagrindui. Tada, kaip ir dabar, Kolegija buvo žinoma dėl savo mažų klasių, individualaus dėmesio ir dėmesio konkrečioms karjeroms.

1961 m. Įlankos valstybė persikėlė į dabartinę vietą „Back Bay“ - miesto centre, bet netoli ligoninių, įmonių, parduotuvių, mados ir pramogų.

1975 m. Įlankos valstybei iš pradžių buvo leista suteikti asocijuotuosius laipsnius Massachusetts sandraugos. 1989 m. Bay State tapo akredituota Naujosios Anglijos mokyklų ir kolegijų asociacijos (NEASC) *. 2004 m. Valstybės ir NEASC * leido Bay State suteikti verslo, mados ir pramogų vadybos bakalauro laipsnį.

Septyniasdešimt metų po jos įkūrimo Bay Bay vis dar veikia pagal savo steigėjų viziją. Kolegija teikia pirmaujančius Amerikos darbdavius, turinčius kvalifikuotų absolventų, kurie yra profesionaliai apmokyti ir išsilavinę norimoms profesijoms.

* Bay State College yra akredituota Naujosios Anglijos aukštojo mokslo komisijos (NECHE, anksčiau NEASC).

Misija

Bay State College rengia akademinio griežtumo ir individualios paramos dėka studentus sėkmingai karjerai ir pasauliniam pilietiškumui.

Pagrindiniai principai

Bay State College tai pasiekia savo įsipareigojimu teikti

 • prieinamą, privačią išsilavinimą
 • palaikomasis, rūpestingas personalas ir fakultetas
 • praktinė mokymosi aplinka
 • bendruomenė, apimanti įvairovę
 • fakultetas su realaus pasaulio patirtimi
 • mokymas už klasės ribų
 • socialinės ir etinės atsakomybės kultūra
 • į rezultatus orientuotą požiūrį į studentų sėkmę

Pagrindinės vertybės

Kokybė, pagarba ir parama.

Idėjos pareiškimas

Bay State College bus mūsų regione pasirinkta kolegija karjeros siekiantiems studentams ir darbdaviams, kurie siekia gerai išsilavinusių absolventų.

112185_pexels-photo-1438072.jpeg

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

Bay State College

Pasaulis priklauso nuo technologijos. Jei valdote technologiją, pasaulis priklauso nuo jūsų. Mokykitės ir sklandžiai įsitraukite į naujausius, paklausius techninius įrank ... [+]

Informacinės technologijos, verslo analizės programos apžvalga

Pasaulis priklauso nuo technologijos. Jei valdote technologiją, pasaulis priklauso nuo jūsų. Mokykitės ir sklandžiai įsitraukite į naujausius, paklausius techninius įrankius, naudojamus šiandieninėje darbo vietoje - įskaitant „Odoo“, „Python“, „Google Analytics“, „RapidMiner“, „WEKA“, „MongoDB“, „SQL Server“ su „BI“ ir „Tableau Desktop Edition“. Be to, suapvalinkite visas savo technines žinias visapusiškai iš visų verslo aspektų:

Mokykitės iš profesorių, turinčių išsamų, realaus pasaulio profesinės patirties šioje srityje.Gauti praktinį supratimą apie duomenų analizę su dideliais duomenų rinkiniais, kurie padėtų priimti sprendimus.Sukurti gilų supratimą apie duomenų vizualizacijos svarbą, kad būtų pasiekti teigiami komunikacijos rezultatai.Gauti paklausos įgūdžius dviem ar daugiau praktinių, reikalingų stažuočių, lengvai pasieksite Bostono inovacijų rajoną.... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Boston
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Bay State College

Ši programa yra kur dizainas atitinka verslą. Kiekvieną sezoną mados dizaineriai demonstruoja savo naujausius kūrinius, iš kurių kai kurie galiausiai tampa kilimo ir tūpi ... [+]

Ši programa yra kur dizainas atitinka verslą.

Kiekvieną sezoną mados dizaineriai demonstruoja savo naujausius kūrinius, iš kurių kai kurie galiausiai tampa kilimo ir tūpimo takais. Tai prekių vadybininko užduotis pasirinkti geriausius iš šių dizainų, maišyti ir suderinti spalvas, dydžius ir siluetus, kad klientams būtų suteikta galimybė už kainą, kurią jie nori sumokėti. Tai sudėtinga ir naudinga karjera, ypač kai ji derinama su mados dizainerio kūrybiniais įgūdžiais ir konceptualiais gebėjimais. Ši programa yra kur dizainas atitinka verslą.

Bay State College siūlo unikalią edukacinę kombinaciją su jos programa, mados dizaino bakalauro studijomis, kurios koncentracija yra mados dizaine . Ši programa veiksmingai ruošia studentus kreiptis į mados industriją kaip kūrybinę įmonę ir verslą. Tarpdisciplininio požiūrio dėka studentai gali sutelkti dėmesį į mados prekybos sritis, įskaitant produktų kūrimą, vizualinę prekybą, pasaulinės rinkodaros ir mažmeninės prekybos strategijas, kartu su kūrybišku ir konceptualiu praktiniu dizaino darbu. Mada Dizaino programa apima semestro trukmės stažuotę, kuri padeda toliau stiprinti studentų patirtį, nes jie įgyja vertingos pramonės patirties ir kuria profesionalų tinklą, taip pat verslo išminties, reikalingos puikiems dizainams paversti sėkmingais drabužiais ir aksesuarų linijomis.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Boston
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Bay State College

Nesvarbu, ar jūsų pagrindinis tikslas yra dirbti pramonės lyderiui, valdyti ne pelno organizaciją, ar pradėti savo verslą, pirmiausia turite išmokti valdyti. Bay State Co ... [+]

Valdymo programos apžvalga

Nesvarbu, ar jūsų pagrindinis tikslas yra dirbti pramonės lyderiui, valdyti ne pelno organizaciją, ar pradėti savo verslą, pirmiausia turite išmokti valdyti. Bay State College “ „ BS in Management“ programoje kalbama apie tai, kad jums reikia įrankių, kuriuos turite sėkmingai valdyti, mokymosi aplinkoje, kuri yra įkvepianti ir praktinė:

Mokykitės iš verslo dėstytojų, kurie savo klasėse pristato vidutiniškai 15 metų realaus vadovavimo patirtį.Užpildykite dvi ar daugiau reikalingų stažuočių, lengvai pasieksite visas pirmaujančias Bostono kompanijas!Pasirenkite sutelkti dėmesį į vieną iš 5 pramonės šakų valdymo koncentracijų: „Cloud Security Risk Management“, „Finance“, „Healthcare Management“, žmogiškųjų išteklių valdymas arba rinkodara.Pasirinkite, kad tęstumėte savo mokymąsi internetu, naudodami Bay State College partnerystę su Naujosios Anglijos verslo kolegija, ir uždirbkite savo MBA tik su vienu papildomu studijų metais!... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Boston
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Bay State College

Jei jūsų tikslas yra muzikos versle, pramogų vadybos programa yra tramplinas, kuris padės jums pasiekti kelią. Jums reikės realaus gyvenimo įgūdžių, kuriuos galite gauti ... [+]

Ar domitės pramogų valdymo karjeros kūrimu?

Bay State College turi programą pramogų valdymo srityje, kurioje yra dvi koncentracijos: muzikos pramonė ir garso gamyba.

„Nereikia jokio klausymo! Tai programa, skirta jums dirbti muzikos pramonėje.“

Apie pramogų valdymo programą

Jei jūsų tikslas yra muzikos versle, pramogų vadybos programa yra tramplinas, kuris padės jums pasiekti kelią. Jums reikės realaus gyvenimo įgūdžių, kuriuos galite gauti kaip Bay State College laipsnio dalį. „Bay State“ pramogų vadybos programos absolventai įgijo darbo vietų tokiose įmonėse kaip „Live Nation“, „Walt Disney“, „Cirque du Soleil“, „CBS“ radijas ir daugiau. Praktinių užsiėmimų ir praktinės patirties dėka galite:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Boston
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
31 St. James Avenue
MA 02116 Boston, Massachusetts, Jungtinės Amerikos Valstijos