Berea College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Berea College siūlo aukštos kokybės išsilavinimą akademiškai perspektyviems studentams, turintiems ribotus ekonominius išteklius. Kiekvienam studentui skiriama studijų pažadų stipendija, kad nė vienas „Berea“ studentas niekada nemokėtų studijų. „Berea“ yra pirmoji tarprasinė ir koedukacinė kolegija pietuose ir nuolat priskiriama prie pirmaujančių tautos laisvųjų menų kolegijų.

„Berea“ edukacinė patirtis suteikia studentams žinių ir įgūdžių sėkmingai naršyti pasaulyje. Kolegija suteikia sudėtingą, tačiau palankią mokymosi aplinką. Nesvarbu, ar klasėje, ar dalyvaujant pašaukime, ar stažuojantis, ar studijuojant užsienyje, ar susiejant darbą su akademiniais tikslais, edukacinė patirtis tikrai nėra panaši į jokią kitą. Studentai turi patirtinio mokymosi galimybių klasėje ir už jos ribų.

„Berea“ patirtis ugdo intelektualinį, fizinį, estetinį, emocinį ir dvasinį potencialą bei galią prisiimti prasmingus įsipareigojimus ir paversti juos veiksmais.

Vietos

Berea

Address
Chestnut Street,101
40403 Berea, Kentukis, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: