Bloomsburg University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pasiruoškite atskleisti savo vidinį Husky!

Tai yra jaudinantis laikas jums. Jūs ketinate atrasti ką jūs esate, o Bloomsburg University suteikia jums galimybių ištirti visus savo interesus. Nuo 1839 m. BU turi akademinės kompetencijos tradicijas. Daugiau nei 70 000 absolventų, turinčių stažuotes ir karjeros jungtis, tinklas padės jums pereiti nuo vyresnio amžiaus vidurinės mokyklos iki darbo jėgos, paruoštos tik ketverius metus.

Mūsų draugiška universitetų bendruomenė čia, Bloomsburg University yra pasirengusi jus pasveikinti. Jūs patirsite pritaikomas pagrindines klases, studentų tyrimus ir bendradarbiavimą su savo profesoriais, taip pat savanoriška veikla bendruomenėje. Su 56 pagrindiniais ir 58 nepilnamečiais studentai pasiekia asmeninę ir profesinę sėkmę per patirtines galimybes, kurios papildo mokymąsi klasėje. Mes turime technologiją ir praktinį mokymą, kuris padės jums išsiskirti. Su daugiau nei 250 studentų klubų ir organizacijų, kažkas yra visiems. Per visas šias patirtis jūs būsite pakankamai patogūs, kad įsikibtų į jus įkyrusias idėjas, užsiimtų nauja veikla, pvz., Alpinizmas ar šokis, ir pradėti savo karjerą - tuo pačiu metu!

Vienas dalykas, kuris mus išskiria, yra "Professional U". "BU" metu jūsų daug patirties, sujungiant jus su absolventais, darbdaviais ir galimybėmis, integruos akademinę patirtį į profesinę patirtį "realaus pasaulio" nustatymuose. Mes orientuojamės į rengimą ir įkvėpimą studentams tapti pasitikintys lyderiais per vieną profesinę patirtį per metus vienam studentui.

Kodėl Bloomsburg University ?

Bloomsburg University siūlo asmeninį ir draugišką mokymosi aplinką, kuri palengvina tarptautinių studentų perėjimą prie naujos švietimo sistemos ir kultūros. Siekdami padėti mūsų tarptautiniams studentams prisitaikyti, mes siūlome:

 • Bendradarbiavimo mentorystės programa, padėsianti prisitaikyti prie universitetinio gyvenimo JAV
 • Akademinė ir ESL parama
 • Priimtini studentai turi teisę gauti 50% neakivaizdinių studijų mokinių pagal finansinį poreikį
 • Praktinės patirties galimybės
 • Tyrimų dotacijos galimybės
 • "Career Prep Boot Camp", rengianti jus pasauliui

Atpažinimai ir skiriamieji ženklai

Bloomsburg University yra žinomas dėl šių pripažinimo ir skirtumų, o sąrašas nuolat auga!

Nacionalinės ir regioninės pripažinimai:

 • Populiariausi universitetai Šiaurės regione - JAV naujienos
 • # 5 tarp ketverių metų koledžų Pensilvanijoje - Schools.com. Reitingas skirtas prieinamumui, lankstumui ir studentų paslaugoms, naudojant naujausius vyriausybės duomenis, siekiant įvertinti kolegijas ir universitetus visoje valstybėje.

Akademinės programos skirtumai:

 • Slaugos programa įvertinta # 1 PA ir # 60 JAV - CollegeAtlas.org
 • "Digital Forensic" programa yra paskirta kaip Nacionalinis akademinės kompetencijos centras "Cyber ​​Defense Education".
 • Narys - NCAA gynybos smegenų sukėlėjų vertinimo, mokslinių tyrimų ir švietimo konsorciumo departamentas.
 • Geriausios Šiaurės Amerikos mokyklos - Pardavimų mokymo fondo (SEF) sąrašas geriausių universitetų, siūlančių profesionalų pardavimų mokymą 2017 m
 • Įstojo į vieną iš 25 geriausių specialiojo ugdymo bakalauro laipsnių 2017 m. - geriausio išsilavinimo laipsniai, vadovaujantys švietimo profesijų ir kolegijų vadovams.
 • Viena iš dešimties mokyklų MA baudžiamosios teisenos didžiųjų - Zippia.com

BU yra puiki vieta būti tau. Puiki vieta tau tapti .

Vietos

Bloomsburgas

Bloomsburg University

Interneto svetainė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis