Bluffton University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tuo Bluffton, galite būti tikri, kad išskirtinio bakalauro, magistrantūros ir toliau ir profesinio mokymo programas.

Duodamą mūsų keturių ilgalaikis vertybių atradimas, bendruomenės, pagarbos ir paslaugų, rasite simbolių statybos išsilavinimą, kuris padeda jums pasiekti savo asmeninius ir profesinius tikslus naudoti pasaulinėje rinkoje. Pagrįstas į menonitų vertybių taikos ir paslaugų, BLUFFTON tikėjimas tradicijos tarnauja kaip naudingą pagrindą jūsų asmeninės tyrinėjimo ir tikėjimo ugdymą. Kitaip tariant, ne Bluffton jums sukurti krikščioniškąsias vertybes už pasaulio bendruomenei.

Namai ir daugialypė studentų kūno daugiau nei 1100, Bluffton įsikūręs 65 akrų sodrus, miškingų tuo, kad užpakalinio Little Creek Riley bankų veiklai Bluffton, Ohajas kaime. Jūs greitai pajusite mūsų universiteto bendruomenės dalis, kaip jums sukurti santykius su bendraamžiais ir skirta fakultete.

Kaip bakalauro studentas, mūsų aktyvus studentiško gyvenimo lengva susirasti naujų draugų ir glaudi, draugiška atmosfera jūsų namuose-Away iš namų.

Akademinių programų

BLUFFTON požiūris į mokymąsi per savo studijų programų susilieja prasmingas, asmeninių sąveiką su vadovėlio studijų, paskaitų, universiteto veiklą, paslaugų galimybių ir įvairių kultūrų variantų, kurie nuves jus visoje JAV ir visame pasaulyje.

Karjeros

Mūsų studijų ir tęstinio mokymo programos, kad būtų galima baigti savo laipsnį, kartu išlaikydamos pusiausvyrą darbą, šeimą, bažnyčią ir kitus įsipareigojimus. Absolventų ir tęstinio mokymo klases patogiai siūlomi Bluffton, Archbold ir Piqua, Ohajas.

Bluffton Skirtumas

Bluffton yra susijusi su menonitų bažnyčios-JAV, tačiau iš BLUFFTON studentų daugumą sudaro ne menonitų. Tai sukuria aplinką, kurioje visi studentai kviečiami tyrinėti ir ateiti į savo savo įsitikinimus.

Mūsų istorija

Įsikūręs Mažosios Riley Creek Bluffton, mažame miestelyje šiaurės vakarų Ohajo bankus, Bluffton universitetas buvo įkurtas 1899 m, kaip Centrinės menonitų kolegija. Kaip akmuo buvo padėtas už mokyklos pirmojo pastato, Nojus C. Hirschy, BLUFFTON pirmasis prezidentas, sudaryta jo pastabų su idėja, kuri pasirodė kaip patvarus, kaip ir pati struktūra: ". Leiskite mums tikėtis puikių dalykų" Mes turime, ir mes toliau tai daryti.

Nors Bluffton yra susijusi su menonitų bažnyčios JAV, jo studentų, dėstytojų, darbuotojų ir absolventai nebūtinai menonitų. Elmer Neufeld Universitetas septintasis prezidentas pastebėjo "Bluffton neturėtų būti vertinama kaip kažkaip mažiau nei menonitų jo įvairovę, o daugiau nei menonitų, labiau krikščioniškos taikos bažnyčios liudytojo augančio iš šios patirties." Šiandien Bluffton toliau įsipareigojusi perduoti palei mūsų vertybių - atradimas, bendruomenės, pagarbos ir paslaugų - kiekvienam naujos kartos studentų.

MŪSŲ MISIJA

"Formos iki istorinio taikos bažnyčios tradicijos ir maitina meistriškumo visose savo programas etapais noras, Bluffton universitetas siekia parengti studentus visų sluoksnių gyvybės, taip pat pašaukimą, už atsakingą pilietiškumą, už tarnybą visoms tautoms, o galiausiai , dėl Dievo visuotinės karalystės tikslais. "

Menonitų tikėjimas

Menonitai tiki, su jų krikščionių brolių ir seserų, iš didžiųjų teiginius tikėjimo Dievas tampa žmogaus, Kristaus, Evangelijos jėga, Šventosios Dvasios darbą ir Raštų institucijos viešpatavimas.

Į menonitų paveldo, šie įsitikinimai lėmė savitų akcentų; tikėjimas yra savanoriškas; Krikščionys pašaukti meilės, susitaikymo ir taikos gyvenime; neteisybė turi būti įveikti geras; laimė yra daugiau nei materialinės gerovės; moralinis autoritetas yra daugiau nei politinės galios; gyvenimas turi būti gyveno tiesiog; visa gamta yra Dievo dovana turi būti puoselėjamos su dėkingumu ir ūkvedžiavimo prasme; ir mylintis, aukojimo paslauga aukščiausia išraiška ištikimybės Kristui.

Vietos

Bluffton

Address
1 University Drive,
45817-2104 Bluffton, Ohajas, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: