Brookline College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Į Brookline kolegijaMes didžiuojamės mūsų paveldą. Jau daugiau nei 30 metų, mes turime ne tik buvo patenkinti mokymo poreikius mūsų studentų, bet mes jau padėti pakeisti savo gyvenimą. Ir mes įsipareigoję tęsti šią tradiciją.

Šis įsipareigojimas apima siūlant programas gyvybinių karjeros srityse; sudarant sąlygas lanksčiau tenkinti šiandienos užimtas gyvenimo būdą; išlaikyti patyrusius dėstytojus, skirtą teikti ne tik kokybišką išsilavinimą; ir ugdyti kvalifikuotus darbuotojus, kad yra skirta teikti paslaugas ir paramą nuo pradžios iki pabaigos.

Misija Brookline kolegija yra nepriklausoma, akredituota institucija, skirta patenkinti mokymo poreikius besivystančios daugiakultūrėje visuomenėje. Įstaiga yra įsipareigojusi parengti studentus akademiniu ir profesionaliai patenkinti nuolat kintančius darbo reikalavimus verslas, Pramonė, viešųjų paslaugų organizacijos, Ir medicinos paramos agentūros veikia labai pažangią ir plečia technologijų bendruomenės.

Tikslai

Teikti išsamią, koncentruotas, kokybiškas edukacines programas, kuriais remsis studentas per kompetencijų, reikalingų, kad būtų patenkinti darbo reikalavimus labai technologinės aplinkos plėtra. Teikti paslaugas, kurios bus remiamos įvairios studentų organizacijos jų vykdymo povidurinio švietimo apie įvairiais lygiais ir panaikinti į savo švietimo tikslų užbaigimo kliūtis. Norėdami pateikti naujoviškus požiūrius ir metodikas netradicinės ugdymo aplinkoje pabrėžiant įgūdžių įvairovę. Pripažinti ir integruoti mokymąsi visą gyvenimą ir akademinės patirties, kaip jos būtų taikomos kiekvieno studento studijų programą. Suteikti studentams galimybę susipažinti su fakulteto nariai, kurių akademinė kvalifikacija ir praktinė patirtis suteiks vertingos lyderystės būtina parengti studentus sėkmingai integruotis į darbo rinką. Suteikti besimokantiesiems akademinių, pažinimo ir profesinių įgūdžių, reikalingų karjeros. Norėdami pateikti visus su rankų studentus dirbti žinias informacinių technologijų procedūrų ir programų.

Brookline College Vietos Brookline Kolegija turi miesteliai įsikūrę Phoenix, Tempe, Tucson, ir Albuquerque Jūsų patogumui. Ir nepamirškite, taip pat galite imtis kai kurių programų internete. Visi miesteliai yra lengvai gauti ir yra patogiai įsikūręs šalia gyvenamųjų namų, parduotuvių, restoranų ir pramogų rajonų. Internete miesteliu yra ypač lengva gauti - viskas, ko jums reikia, yra kompiuteris su interneto prieiga. Visi miesteliai pasiūlyti realaus pasaulio patirtį su hands-on mokymo kartu su kursinių, kad galėtų imtis jums mokytis uždirba mažiau laiko nei jūs manote. Pasirinkite žemiau, kad universitete yra patogus jums.

Finiksas, AZ bendrabučiu Tempė, Arizona Su bendrabučiu Tuksonas, AZ bendrabučiu Albukerkė, NM bendrabučiu Dabar naršo bendrabučiu

Visos programos yra internete ir visiškai mokoma anglų kalba.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Online BScs » Matyti Online Bakalauras » Matyti Health BScs » Matyti Health MSc » Matyti Health Associate of Science » Matyti Health Diplomai » Matyti Associate of Science »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

Mokslo Bakalauro - baudžiamojo teisingumo laipsnį

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 120  September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Tucson Albuquerque + 3 daugiau

Bakalauro laipsnis kriminalinės justicijos programa suteikia studentams platesnį baudžiamosios justicijos sistemą, kuri padės jiems spręsti tam tikrus klausimus per teisingumo administravimo srityje asortimentą. [+]

Ši programa yra siūlomi Albuquerque, NM; Tuksonas, AZ; ir internete.

Sveiki atvykę į Brookline koledžo bakalauras Mokslas - kriminalinės justicijos programa. Sveikiname savo sprendimą duoti atgal į savo bendruomenę įvesdami šį įdomų srityje! Tuo Brookline, mes suprantame, kad tvirtą pagrindą baudžiamosios teisenos praktika ir procesai gali būti tarp darbo ir savo karjeros skirtumas. Be to, mes pripažįstame, kad išsilavinimo svarbą bendrų studijų. Taigi, mes sukūrėme mūsų programą įtraukti tiek liberalios meninio ugdymo pagrindai su kritinėmis elementų teisėsaugos laipsnį.

Bakalauro laipsnis kriminalinės justicijos programa suteikia studentams platesnį baudžiamosios justicijos sistemą, kuri padės jiems spręsti tam tikrus klausimus per teisingumo administravimo srityje asortimentą. Ji nagrinėja teorinius priežastis nusikalstamumo, baudžiamosios justicijos tyrimų metodus, ir aspektai profesionalumo ir etikos baudžiamosios teisenos praktikams. Kad tilptų savo tvarkaraštį, studentai gali pasirinkti vykdyti baudžiamojo teisingumo laipsnį internete ar miesteliu.... [-]