Oficialus aprašymas

Nėra geresnio būdas jums įsivaizduoti, kad čia nei pas mus.

Būdamas Carson-Newman yra geriausias būdas sužinoti, kaip jums tinka šiuo viršų reitingą laisvųjų menų universitetas, įkurtas 1851 m.

Žr ką jūsų gyvenimas gali atrodyti čia. Pasivaikščiojimas mūsų universitete ir gauti jausmas, kad jums bus svarbi aktyvaus miesteliu, kuris yra 2,000 studentai stiprus.

Vizija, misija, tikėjimas ataskaitos

Vizija

Būsime krikščionių laisvųjų menų pagrindu universitetas pasirinkimo pietryčiuose švietimo ir paslaugų.

Misija

Mūsų misija kaip krikščionių pedagogų padėti mūsų studentams pasiekti visą savo potencialą, kaip išsilavinusių piliečių ir pasaulio tarnautojas lyderių.

Teigimas Tikėjimo

Dievas - "Pradžioje Dievas sukūrė dangų ir žemę."(Pradžios 1: 1)
Yra vienas tikras Dievas, kuris yra Kūrėjas, Atpirkėjas ir saugotoja visatos. Dievas yra amžinas; Dievas yra šventas; Dievas yra meilė; Dievas yra trivienės, atskleidė, kaip Tėvo, Sūnaus, ir Šventosios Dvasios, kiekvienas su skirtingais asmeninių savybių, bet be skaidymo prigimties, esmės, ar yra, ir kuris vienintelis yra vertas garbinimo.

Kristus - "Kristuje visa Dievybės pilnatvė gyvena kūnišku pavidalu."(Kolosiečiams 2: 9)
Kristus yra amžinasis Dievo Sūnus, antrasis asmuo, Trejybės, kuris, jo inkarnacija, buvo sumanyta iš Šventosios Dvasios, gimė iš Mergelės Marijos, pilnai Dievo ir visiškai žmogus. Jėzus puikiai gyveno ir atskleidė Dievo valią, buvo nukryžiuotas, palaidotas, ir prikeltas iš numirusių trečią dieną. Atsižvelgdama sutaikino žmonijos nuodėmes ant kryžiaus, Jis įžengė į dangų, išaukštintas dešinėje Dievo, ir sugrįš į valdžią ir šlovę teisti pasaulį. Kristus gyvena visiems tikintiesiems, kaip gyvenimo, bet kada, šiuo Viešpaties.

Šventoji Dvasia - "Ir Aš paprašysiu Tėvą, ir jis duos jums kitą advokatą, būti su tavimi amžinai. Tai yra tiesa, spirito kurios pasaulis neįstengia priimti, nes Jos nemato jam, nei žino jį. Jūs jį žinote, nes jis pasilieka su jumis, ir bus jumyse."(Jono 14: 16-17)
Šventoji Dvasia yra Dievo Dvasia. Dvasia išaukština Jėzų Kristų ir nuteistieji žmonių nuodėmės, neteisybę, ir dėl teismo. Dvasia įgalina žmonija suprasti tiesą, ragina visas į Gelbėtoją, poveikis regeneracijai tiems, kurie priima Kristų kaip savo Gelbėtoją ir infuses tikinčiuosius su Dvasios vaisius.

išganymas - "Tai malone per tikėjimą, kad esate išgelbėti. Tai ne iš savęs; jis yra Dievo, o ne darbais dovana, kitaip kas nors turėtų pasigirti."(Ef 2: 8)"Kas ragina bus išgelbėtas Viešpaties vardas."(Romiečiams 10:13)
Nusidėjėlių išgelbėjimu yra visiškai Dievo darbas malonės, laisvai pasiūlyta visiems, kurie priimti Jėzų Kristų kaip Viešpatį ir Gelbėtoją, kuris savo gyvenimo, mirties ir prisikėlimo amžinąjį atpirkimą tikinčiajam. Tai malone išgelbėjimui per tikėjimą, yra pritvirtintas per atgailą ir priėmimo Jėzaus Kristaus kaip Viešpaties.

Šventasis Raštas - ALL Raštas yra Dievo įkvėptas ir naudingas mokyti, draudė, koreguoti ir mokymą, teisumu. , , ,"(2 Timotiejui 3: 16)Viešpaties įstatymas yra tobulas, atgaivinti sielą. VIEŠPATIES įstatai yra patikimas, išminties paprasta. Viešpaties priesakai teisūs, suteikiant džiaugsmo į širdį. . . . Viešpaties potvarkių tikrai ir visiškai teisus."(Ps 19: 7-9)
Šventasis Raštas yra Dievo įkvėptas knygos Senojo ir Naujojo Testamento Raštus, autoritetingų tikėjimo ir praktikos, kuriame išganymo ir švento gyvenimo būdas yra apšviesta. Kriterijus, pagal kurį Biblija turi būti aiškinamas yra Jėzus Kristus.

žmonija - "Taigi Dievas sukūrė žmoniją pagal savo paveikslą; Dievo paveikslą, sukūrė juos; vyrą ir moterį sukūrė juos."(Pradžios 1:27)
Sukurta pagal Dievo paveikslą, žmonija yra karūnavimo darbas kūrimą. Iki laisvo pasirinkimo, žmonės sukyla prieš Dievo meilės, nutrūko santykiai iki peržengti Dievo įsakymų ir priskiriamiems pasmerkimo. Tik Dievo malonė gali atkurti žmones į tinkamą santykį su Dievu ir leistų joms atlikti kūrybinį tikslą Dievą.

Bažnyčia - "Jis sukūrė viską po savo kojomis, ir padarė jam galvą viršum visko Bažnyčiai, kuri yra Jo kūnas, pilnatvė, kuris visa visame pripildo."(Ef 1: 20-23)
Bažnyčia yra sudaryta iš visų teisingų Kristaus mokiniai. Jėzus Kristus yra Bažnyčios galva. Krikščionys yra susieti save su vietinių bažnyčių. Bažnyčia yra savarankiška institucija, veikianti pagal Kristaus viešpatavimą. Kiekvienas bažnyčia suteikta galia garbinti, atlikti tarnystę, ir pasinaudoti dovanų ir privilegijų į jas investuotą Kristaus.

Paskutinis dalykai - Dievo savo laiką ir savo būdu, Dievas atneš pasauliui savo atitinkamą pabaigoje. Dievas paskyrė dieną, kai jis teis pasaulį Jėzaus Kristaus, kai visi žmonės turi gauti savo vos atlygį; Nepavykus eis į amžiną bausmę; teisiųjų, į amžinąjį gyvenimą.

Mūsų Krikščionių Pasaulio Peržiūrėti

Krikščionių universitetas yra švietimo padalinys bažnyčioje, Kristaus kūnas. Kristus yra Viešpats iš krikščioniškojo universiteto, nes jis yra bažnyčia. Kristuje ", , , paslėpti visus išminties ir pažinimo turtai."(Kolosiečiams 2: 3) Kristus yra"neregimojo Dievo atvaizdas. . . . Nes Jam buvo sukurta viskas, tiek danguje ir žemėje, kas regima ir nematoma. . . viskas buvo sukurtas Jį ir Jam. Jis yra pirma visų daiktų, ir visa juo vyksta kartu."(Kolosiečiams 1: 15-17) Kristus yra kūrėjas ir centras visatoje.

Jėzus skelbė: "Aš esu kelias, tiesa ir gyvenimas." (Jono 14: 6) Tokiu būdu, tai tiesa, tai gyvenimas krikščionių universitetas skatina. Mūsų Viešpats kviečia mus į "Myliu Viešpatį, savo Dievą, visa savo širdimi, visa savo siela, visomis savo jėgomis ir visu savo protu."(Mt 22:37) Šis kvietimas mes priimame. Viskas tiesa yra Dievo tiesa. Visi garso mokymasis yra mūsų krikščioniškojo paveldo ir pašaukimo dalis, ir yra orientuota į krikščionišką pasaulėžiūrą, kur Jėzus yra Viešpats, ir mes esame Jo mokiniai.

Biblija

Kadangi patikėtinių Carson-Newman universiteto taryba savo reguliariai planuojama spalio 19 posėdis, 2007 gavo rekomendaciją iš patikėtinis apsvarstyti pareiškimą dėl valdybos narių apie Šventojo Rašto įsitikinimus. BE nutarė, kad patikėtinių Carson-Newman universiteto taryba nėra vieningai patvirtinti šį pareiškimą: "Mes, patikėtinių Carson-Newman universiteto taryba, ar patvirtinti Šventojo Rašto kaip buvo suteikta Dievo per žmones, su žmonėmis. Pilnas ir galutinis Dievo Žodis yra apreikštas Jėzuje Kristuje. "

Teigimas krikščioniškos bendrijos ir elgesio

Kaip tyčia krikščionių akademinės bendruomenės Karson-Newman universitetas siekia laikytis krikščioniškų principų visose savo bendruomeninio gyvenimo aspektus. Mes pateikti save mokymų ir pavyzdžiu Jėzaus Kristaus visose mūsų santykius ir darbą. Asmenys, kurie nori tapti Karson-Newman šeimos dalis tikimasi perimti moralines, etines, ir biblijos vertybes ir išjungti kampusie. Be seksualumo srityje, gyvenimo būdo dera su Biblijos mokymu tikimasi. Konkrečiai nurodyta, seksualinės intymumo turi būti išreiškiamas tik viduje santuokos sandoros, kurią turi būti tarp vyro ir moters. Mūsų krikščioniškos vertybės tarnauti interesus visų per Karson-Newman šeima.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Carson-Newman University

Jau daugiau nei trisdešimt metų, Karson-Newmanas buvo mokyti studentus apie filmus ir filmų. Tarpdisciplininis kino pagrindinis dabar susilieja kursinių filmų gamybos i ... [+]

Dailės bakalauras kino studijų

"Kino Mokykla" ne Carson-Newman

Jau daugiau nei trisdešimt metų, Karson-Newmanas buvo mokyti studentus apie filmus ir filmų. Tarpdisciplininis kino pagrindinis dabar susilieja kursinių filmų gamybos ir raštu su akademinių studijų filmuotą krikščionių kontekste. Kino studentai patobulinti savo amatą, kaip kino kūrėjų, o studijuoja kino estetiką ir filmuotą pramonės verslą.

Mossy Creek "Dokumentinis menų festivalis yra tik vienas iš daugelio būdų Karson-Newman kino studentai sujungti į profesiją. Festivalis siūlo studentams ir profesionaliems dokumentinių filmų kūrėjai galimybę pasidalinti savo istorijas su miesteliu ir bendruomenėje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Jefferson City USA Online
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Carson-Newman University

Karson-Newman universitetas yra institucinis narys nacionalinės asociacijos muzikos mokyklų. Muzikos departamentas gali padėti jums įgyvendinti savo aistra ar jūs ieškote ... [+]

Dailės bakalauras muzikoje

Karson-Newman universitetas yra institucinis narys nacionalinės asociacijos muzikos mokyklų. Muzikos departamentas gali padėti jums įgyvendinti savo aistra ar jūs ieškote atlikti, mokyti, arba sukelti garbinimą. Mes turime didžiuotis tradiciją rengti mūsų studentai turėtų sugebėti ir būti kompetentingi specialistai įmerkta į muzikos meną. Skirta matyti studentai sėkmingai, mūsų patyrę ir draugiškas fakultetas uždirbo reputaciją iššūkį studentams stumia juos pavyks. Su muzikos fakulteto studentų santykis yra mažesnis nei 10: 1, studentai pasinaudoti mažesnių klasių, turinčių daugiau individualaus dėmesio naudą.

Mūsų misija yra puoselėti ir iššūkis studentams krikščionių aplinkoje padėti jiems pasiekti savo potencialą, kaip išsilavinę muzikantai tarnauti ir švino bažnyčios, mokyklos ir bendruomenės. Mūsų departamentas tarnauja Karson-Newman universiteto misiją (1) teikiant profesionalias studijų programų muzika (2), teikiant laisvųjų menų studijų programą muzikoje, ir (3) teikti bendrą muzikos mokymas (kursai, ansambliai ir taikomos pamokas) ir veiklos galimybes universiteto bendruomene, siekiant kurti muzikinius įgūdžius ir žinias apie muzikos gyvenimo praturtinimo.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Jefferson City USA Online
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Carson-Newman University

Sveiki atvykę į Karson-Newman Mokykla religijos tinklalapį. Mūsų mokykla siūlo turtingą ir įvairų pasirinkimą laipsnių akcentų, kad nuo pagrindinio Religija dur stambią s ... [+]

Dailės bakalauras religijoje: Lyderystė ir etika

Sveiki atvykę į Karson-Newman Mokykla religijos tinklalapį. Mūsų mokykla siūlo turtingą ir įvairų pasirinkimą laipsnių akcentų, kad nuo pagrindinio Religija dur stambią su vienu iš šių akcentų: Biblijos kalbas, Biblijos studijas, bažnyčios poilsiui ir jaunimo ministerija,, filosofijos ir religijos, lyderystės ir etikos, Sielovada ir dvasingumas ir menas.

Mūsų mokykla apima tapatybę, kuri atspindi mūsų baptistų paveldą ir tai, kas geriausia ideali laisvųjų menų fone. Pagrindiniai trajektorijos, kurios formuoja mūsų misiją ir persona yra šie: fakultetas leis studentui parengti teologinę ir filosofinę raštingumą; pagerinti kritinę skaitymo, rašymo ir mąstymo įgūdžius; sukurti biblinę pamatai ir kompetenciją spręsti gyvenimo klausimus ir problemas į 21-ajame amžiuje; ugdyti tvirtas dvasingumą; sukurti misija, socialinės sąmonės ir pasaulio pilietiškumo jausmą; ir pasirengti įsipareigojimą ir vadovavimo vietinės bažnyčios.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Jefferson City USA Online
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Carson-Newman University

Apskaitos pagrindinis ne Carson-Newman rengia studentus karjeros galimybes, įskaitant viešojo sektoriaus apskaitos, pramonės ir vyriausybės įvairovė. ... [+]

Mokslo Bakalauro Apskaitos

Verslo, Bakalauro

Karson-Newman departamentas Verslo suteikia studentams už unikalią mokymosi patirtį krikščionių laisvųjų menų aplinkos galimybes. Verslo departamentas priima Karson-Newman universiteto pareiškimą paskirtis, kaip ji stengiasi šviesti savo studentus iš esmės susijusių su jų ateities vaidmenis, kaip krikščionių verslo ir bendruomenių lyderių pasaulio visuomenei srityse.

Verslo departamentas siekia: tapti Premier Business programa. mokyti su kompetencijos profesionalus, rūpestinga ir puoselėjant būdu. pateikti laipsnišką mokymo programą, kuri yra sudėtinga ir integruota. gaminti profesionaliai, etiškai ir techniškai paruošti tarnas lyderiai. prisidėti prie aplinkos išsaugojimo ir ekonominės plėtros regione. suteikti studentams su krikščionių vadovavimo ir mentorystės modelį. ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Jefferson City USA Online
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Carson-Newman University

Jei jus domina pramonės karjeros ar studijuojant biotechnologijos, galite pasirinkti "dvigubo pagrindinis" abiejose biologijos ir chemijos ar net biochemijos. Mes turime ... [+]

Mokslo Bakalauro Biotechnologijos

Biologijos tyrimas, Carson-Newman paruošia įvairių karjeros galimybes baigus programą studentas. Įvairių grupių fakulteto siūlome daugiau nei 37 skirtingų kursų visose biologijos srityse. Be tradicinių kursai, biologijos katedra siūlo unikalias galimybes atskirų tyrimų per externships, nepriklausomų projektų ir mokymo asistentais. Po universiteto baigimo, absolventai įvesti profesinio srityse, įskaitant sveikatos priežiūros profesijų, švietimo, mokslinių tyrimų ir pramonės įvairovę.

Norėdami sužinoti apie kai pažangiausius mokslinius tyrimus, naudojant biotechnologijas, peržiūrėti trumpą video internete:

... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Jefferson City USA Online
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Carson-Newman University

Psichologija departamentas prie Karson-Newman universiteto siekiama suteikti puikią bakalauro mokymosi patirtį per palaikančioje krikščionių aplinkoje. Departamentas yra ... [+]

Psichologijos mokslų bakalauro laipsnis

Psichologija departamentas prie Karson-Newman universiteto siekiama suteikti puikią bakalauro mokymosi patirtį per palaikančioje krikščionių aplinkoje. Departamentas yra įsikūręs Chamblissas pastatas. Be tradicinių akademinių kursų, psichologijos katedra siūlo keletą praktinių galimybių per Bendrijos lauko darbams, stažuotes, nepriklausomų mokslinių tyrimų projektų ir mokymo asistentais. Vienas skiriamasis bruožas psichologijos katedra yra mūsų dėmesio dėl Bendrijos dalyvavimo ir paslaugų. Po universiteto baigimo, absolventai įvedėte profesinio srityse, įskaitant psichikos sveikatos ministerija, švietimo, teisės, mokslinių tyrimų, verslo ir pramonės įvairovę.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Jefferson City USA Online
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Carson-Newman University

Pasirinkite šį laipsnį įvesti sparčiai keičiasi ir auga laukus Biochemijos ir biotechnologijų-arba iš karto po kolegijos ar prieš įvesdami aukštosios mokyklos; ji taip pa ... [+]

Mokslų bakalauras Biochemijos

Chemija ir biochemija

Chemija yra kartais vadinamas "centrinė mokslas". Chemija dėmesys skiriamas kompozicijos, charakteristikų pakeitimus ir šiuo klausimu ir todėl turi natūralių ryšius su srityse kaip biochemijos ir meteorologija, medicinos ir inžinerijos, archeologijos ir neurologijos, arba elektronikos ir psichologija.

Po 4 metų bakalauro programą, chemijos, kai kurie iš mūsų absolventai eiti į darbą vyriausybės, pramonės, ar švietimo, bet kiti tęsti mokslus-įskaitant aukštosios mokyklos, medicinos mokyklą, vaistinė mokykloje ar kitų sveikatos profesijas. Kad būtų aiškiau, daug karjeros galimybių laisvų chemija, čia yra dalinis sąrašas turimų KN chemijos absolventų įvairiuose etapuose savo karjerą faktinių pozicijas: laboratorinių tyrimų (fundamentaliųjų ir taikomųjų), medicinos misionierius, vadybininkas iš gamyklos (JAV ir užsienyje ), vidurinės mokyklos chemijos mokytoja, aplinkosaugos analitikas, personalo konsultantas kontoroje, universiteto profesorius, kėdė Biochemijos į medicinos mokyklą, farmacijos pardavėjas, komercinės kūrėjas vartojimo prekių, vyresnysis direktorius Federalinės radioaktyviųjų programas, patentų holdingo išradėjas, ir vadybininkas (farmacijos, personalo, mokslinių tyrimų).... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Jefferson City USA Online
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Carson-Newman University

Studentai su Finansų dur yra pasirengę valdyti investicijas, valdyti riziką, biudžeto, ir gauti kapitalą ir analizuoti nekilnojamojo turto sandorius. Absolventai dirba a ... [+]

Mokslų bakalauras Finansų ir ekonomikos

Verslo, Bakalauro

Karson-Newman departamentas Verslo suteikia studentams už unikalią mokymosi patirtį krikščionių laisvųjų menų aplinkos galimybes. Verslo departamentas priima Karson-Newman universiteto pareiškimą paskirtis, kaip ji stengiasi šviesti savo studentus iš esmės susijusių su jų ateities vaidmenis, kaip krikščionių verslo ir bendruomenių lyderių pasaulio visuomenei srityse.

Verslo departamentas siekia: tapti Premier Business programa. mokyti su kompetencijos profesionalus, rūpestinga ir puoselėjant būdu. pateikti laipsnišką mokymo programą, kuri yra sudėtinga ir integruota. gaminti profesionaliai, etiškai ir techniškai paruošti tarnas lyderiai. prisidėti prie aplinkos išsaugojimo ir ekonominės plėtros regione. suteikti studentams su krikščionių vadovavimo ir mentorystės modelį. ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Jefferson City USA Online
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Carson Newman Campus Tour