Cabrini University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įkurta 1957 m., Cabrini University yra gyvenantis katalikų institutas Pensilvanijoje, kuris džiaugiasi visų tikėjimų, kultūrų ir kilmės asmenų mokiniais.

Mūsų bakalauro ir magistrantūros studijos padeda mokiniams sužinoti, kas jie yra, ir ką jie gali atlikti savo gyvenime, karjeroje ir visuomenėje. Mūsų studentai yra įgalioti geresnį gyvenimą sau ir kitiems nuo to laiko, kai jie žengia į kampusie.

Mūsų sveikatingos ir saugios bendruomenės yra trumpu traukiniu iš Filadelfijos ir netoli nuo pasaulinės klasės prekybos ir valgomojo.

Mes esame tik dvi valandos iš Niujorko ir dvi su puse valandos nuo Vašingtone, todėl mūsų kampelis yra puikus atspirties taškas tyrinėti Rytų pakrantę.

  • 2.150 studentų (37% vyrų, 63% moterų)
  • 33% studentų įvairovė
  • 1300 bakalauro studijų
  • 850 absolventas

Cabrini University yra saugioje bendruomenėje, trumpame traukinyje nuo Philadelphia.Mes yra kelios minutės nuo Prūsijos karaliaus prekybos centro, didžiausio prekybos komplekso rytinėje pakrantėje, ir mažiau nei tris valandas nuo Niujorko ir Vašingtono

Vidutinė akademinė ir reikalinga stipendija yra $ 23,000.00.Mūsų bendra apskaičiuota kaina yra $ 46,000.00. Cabrini yra vertinamas kaip geriausias mažas universitetas ir geriausia vertė studentams, turintiems daugiau kaip 35 akademines dideles.

Studentų mokytojų santykis nuo 16 iki 1

Vidutinis klasės dydis 16

92% visą darbo dieną dirbančių dėstytojų turi doktorantūros ar terminalo laipsnį.

92 proc. „Cabrini“ absolventų dirba, baigia mokyklą arba baigia darbo metus per 10 mėnesių nuo baigimo.

Vietos

Radnoras

Address
610 King of Prussia Road
19087 Radnoras, Pensilvanija, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis