Oficialus aprašymas

CARVER kolegija

Apie Carver kolegija

Kaip ir dauguma istoriškai juoda kolegijose, Carver Kolegija buvo įkurta siekiant patenkinti aukštojo mokymosi įstaigą Norintiems biblinį ir teologinį mokymą poreikį. Kadangi Dievas atvėrė įstaigos duris 1943 metais daugiau nei tūkstančiai vyrų ir moterų yra baigę. Šie absolventai tarnauti Dievui visame pasaulyje tokiose šalyse kaip Kenija, Gana, Jamaika, ir, žinoma, JAV.

Tuo Carver College, Raštas atgyja kaip Dievas naudoja Kristaus centre fakulteto nariai iš savo tarnų plėtrai. Studentai turi galimybę, per mokymo ir praktinės patirties studijuoti platų klausimų, kaip jie sukurti Biblijos pasaulėžiūrą. Tuo Carver, jums bus suteikta galimybė dalyvauti vasaros misijų keliones į vietas, pavyzdžiui, Kenijos, Pietų Afrikos ar Karibų.

Mūsų mokyklos devizas: "Mokymas Transform", mes rimtai mūsų pašaukimą mokyti ir aprūpinti mūsų studentus ministerijos gyvenime. Mokymo Carver studentai gauna pirmą transformuoja savo širdis ir tada suteikiančias jiems eiti traukinį ir transformuoti kitų širdis. Jei nori gauti šį mokymo rūšį, Carver yra jūsų kolegijoje.

Atminkite, kad galimybės tokio pobūdžio yra retas ir brangus. Jei jie praleido negalima paimti. Todėl mes kviečiame jus pasinaudoti galimybe tapti augančio šeimoje Carver kolegijos dalimi. Čia ne Carver kolegijos jums patiks "Šeima" atmosferą, vienas sudarytas iš kolegų krikščionių iš visų gyvenimo ir įvairių etninių grupių ir kultūrų sluoksnių.

Tuščias

Misija

CARVER kolegija egzistuoja šlovinti Dievą auklėti studentus pasieks Kristui pasaulis tarnauja Bažnyčios bendruomenę ir pasaulį kaip Bibliją mąstančių, profesionaliai kompetentingų vyrų ir moterų pobūdžio.

Nediskriminavimo politika

CARVER leidžia įleistas visiems studentams, nepriklausomai nuo jų rasės, odos spalvos, tautybės ar etninės kilmės, sveikatos, amžiaus, lyties ar negalios. Kolegija suteikia kiekvienas ir kiekvienas studentas lygias teises ir privilegijas, ir neriboja niekam prieigą prie bet kurio jos įrenginių ar programų akademinių studijų. Drožėjas taip pat neturi diskriminuoti savo švietimo politikos, finansų išmokomis, ar nuomojant praktikos administracija.

institucinis Goas

  • CARVER Bible College turi penkis institucinius tikslus, kurie yra tiesiogiai susiję su Carver misija:
  • Krikščionių Atsakomybė: Carver įkvepia studentus suprasti, kad kiekvienas krikščionis turi pareigą dalyvauti pasiekti pasaulį Kristui.
  • Krikščionių Išsilavinimas: Carver ugdo studentus plati ir išsamių žinių apie Biblijos ir teologijos.
  • Krikščionių paslaugos: Carver suteikiančias studentus su profesinių įgūdžių aptarnauti bažnyčią, bendruomenės ir kitų susijusių sričių.
  • Krikščioniškos perspektyvos: Carver atskleidžia apskritai studentų dalykinėse srityse iš Biblijos požiūriu.
  • Krikščionių Charakteris: Carver skatina vystymąsi ir gyvenimo būdą brandžios krikščionybės simbolį.

Kodėl verta rinktis CARVER

CARVER specializuojasi įrengiant rytojaus bažnyčios ir pusiau bažnyčios vadovus ministerijos visose gyvenimo srityse. Kolegijos tikslas yra parengti absolventus, kurie įgijo išminties ir žinių, reikalingų gyvenimo vaisingas gyvenimą paslaugų, pasirengusi atsiliepti į Dievo kvietimą tarnauti visame pasaulyje (Apd 1, 8). Jau daugiau nei 60 metų, Carver siekė vykdyti savo mandatą padėti pasaulinę bažnyčią jo padarymo pasaulio evangelizacijos ir mokinystės, ir taip, buvo gaminami aukščiausios kokybės tarnautojo lyderiai nori ir gali atsakyti į Dievo kvietimą, kur ji gali būti. Iš Pietų Afrikos Nigerija, Haityje ir Jamaikoje, tiek didmiesčių ir kaimo vietovėse visoje JAV. CARVER studentai pasirengę tarnauti Viešpačiui visų ministerijos rakursais.

CARVER visiškai rengia savo studentus tarnauti Dievui į vaidmenis ir funkcijas, bažnyčioje ir pusiau bažnyčios ministerijų įvairovė. Nors tik du dalykai šiuo metu siūlomi, yra Biblijos studijų ir teologijos studentai gali uždirbti nepilnamečius sielovados studijų, krikščioniškojo auklėjimo, muzika, teologija, ir misijas.

CARVER Biblijos
Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Carver College

Biblijos studijų menų bakalauras skirtas parengti studentus tarnauti pastoriaus, evangelisto, misionieriaus, patarėjo ar mokytojo pareigoms. Ši studijų programa suteiks s ... [+]

Biblijos studijų menų bakalauras (Biblijos studijų bakalauro laipsnis)

Biblijos studijų menų bakalauras skirtas parengti studentus tarnauti pastoriaus, evangelisto, misionieriaus, patarėjo ar mokytojo pareigoms. Ši studijų programa suteiks studentams išsamų supratimą apie Bibliją už ministerijos ir aukštojo mokslo teologijos studijas. Programa reikalauja 120 kreditų valandų baigimo su reikalingų kursinių Biblijos, teologijos, profesinės ir bendrosios studijos. Be to, studentai turi galimybę pasirinkti nepilną koncentraciją, kurios pabaigimui reikia 12 kreditų valandų.

Mokymosi tikslai

Studentai:

Pademonstruokite pažangiausias žinias apie BiblijąGau... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Atlanta
September 2019
Dieninės
Ištęstinės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Carver College

Psichologijos menų bakalauras skirtas parengti studentus tarnauti daugybėje žmonių paslaugų srityse. ... [+]

Psichologijos menų bakalauras (psichologijos bakalauro laipsnis)

Psichologijos menų bakalauras skirtas parengti studentus tarnauti daugybėje žmonių paslaugų srityse. Ši studijų programa suteiks studentams psichologijos, Biblijos ir pasirengimo magistro studijoms supratimą. Programa reikalauja 120 kreditų valandų baigimo su reikalingų kursinių Biblijos, teologijos, profesinės ir bendrosios studijos. Be to, studentai turi galimybę pasirinkti nepilną koncentraciją, kurios pabaigimui reikia 12 kreditų valandų.

Mokymosi tikslai

Studentai:

Parodykite visą Biblijos žinias.Gaukite įgūdžių, kad tinkamai interpretuotumėte Raštus.Modelis krikščioniškojo po... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Atlanta
September 2019
Dieninės
Ištęstinės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Carver College

Mokslo bakalauro verslo programos tikslas - suteikti studentams įgūdžius, kurie leistų dirbti vadovaujančiose ir administruojančiose pareigose įvairiuose pelno nesiekianč ... [+]

Bachelor of Science in Business Administration (BS in Business Administration)

Mokslo bakalauro verslo programos tikslas - suteikti studentams įgūdžius, kurie leistų dirbti vadovaujančiose ir administruojančiose pareigose įvairiuose pelno nesiekiančiose ir ne pelno organizacijose, taip pat išankstines studijas verslo, vadybos ir susijusiose srityse. Programa reikalauja 120 semestro valandų baigimo ir apima kursinius Biblijos studijos ir bendrosios studijos.

Mokymosi tikslai

Be jų mokymosi tikslų Biblijos studijoms ir bendrojo lavinimo kursams, studentai ...

Išsamiai supraskite pagrindinius verslo principus.Gaukite įgūdžių ir gebėjimų, reikalingų norint su... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Atlanta
September 2019
Dieninės
Ištęstinės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Carver College Student Life

Location address
Carver College
3870 Cascade Road SW,
Atlanta, GA 30331

Atlanta, Georgia, US
Social Media