Oficialus aprašymas

Iššūkis jūsų protas - vykdykite savo aistras - raskite savo vietą - pastatyk savo sėkmę


Ieškote daugiau iš savo kolegijos patirties - ir iš savęs? Ateikite klestėti CMU. Įgaliotos rūpestingos bendruomenės, supančios bet kokios įsivaizduojamos galimybės, atrasite savo stipriąsias puses. Jūs pamatysite savo balsą. Jūs pasieksite savo geriausius - kaip mokslininką, kaip lyderį, kaip pasaulį, kuris daro skirtumus./>


Akademikai
CMU siūlo daugiau nei 40 studijų programų, kurias dėsto ekspertų fakultetas labai individualizuotose klasėse.Central Methodist University , įkurtas 1854 m., Central Methodist University ketverių metų privatusis, laisvųjų menų universitetas. Pagrindinė CMU kampelienė, įsikūrusi Liberalų menų ir mokslo koledže (CLAS), įsikūrusi Fayette mieste, Misūris, kuriuose dalyvauja 1100 studentų. Daugiau nei 4000 studentų dalyvauja CMU "Graduate and Extended Studies" koledže (CGES), kuri siūlo klases internetu ir visose Misūrio ir regiono vietose. CMU yra susijęs su Jungtinių metodistų bažnyčia ir sveikina visų tikėjimų studentus.


Misija/>

Central Methodist University rengia studentus, kad jie galėtų pasikeisti pasaulyje, pabrėždami akademinį ir profesinį meistriškumą, etišką vadovavimą ir socialinę atsakomybę.


Creed/>

Central Methodist University bendruomenė, atitinkanti savo Jungtinio metodisto paveldą, siekia akademinės kompetencijos, individualių pasiekimų ir socialinės atsakomybės. Kaip šios bendruomenės nariai, mes tikime:

 • Ieškau žinių, tiesos ir išminties;
 • Vertinga laisvė, sąžiningumas, įdomumas ir įvairovė;
 • Gyvenimas tarnybos ir vadovavimo; ir
 • Atsakingas už save ir bendruomenes, kuriose mes gyvename.


Pareiškimas dėl tinkamumo/>

Malonumas palaiko pagarbos, gerumo ir diplomatijos vertybes, kai mūsų tiesioginė ir netiesioginė sąveika su kitais. Įvairovė pripažįsta skirtumus tarp žmonių ir suvokia šiuos skirtumus kaip bendruomenės vertybę.


Pagrindinis vizijos pareiškimas/>

Central Methodist University bus pripažintas ir vertinamas kaip institucija, teikianti išskirtines akademines kompetencijos programas, susietas su tvirta ir palaikoma universitetų aplinka, paruošianti studentus gyventi ir gyventi.

Siekiant užtikrinti, kad CMU edukacinė patirtis sukeltų misijos ir vizijos pareiškimuose įtvirtintus idealus, fakultetas, administracija ir patikėtiniai priėmė naujus visuotinius mokymosi principus ir susijusius rezultatus 2016 metų pavasarį. Šeši iš devynių rezultatų bus naudojami vertinant bendrojo ugdymo programa. Likęs aukštesniojo laipsnio rezultatas bus vertinamas vyresniųjų absolventų lygiu. Sitie yra:


Komunikacija (suformuluoti, multimodalinis, profesionalus)/>

 • Studentai aiškiai kalba, aiškiai ir efektyviai kalba ir rašo.
 • Studentai yra multimodalūs, kurie gali interpretuoti ir išreikšti idėjas įvairiais bendravimo būdais.
 • Studentai yra profesionalūs, sugebantys prisitaikyti ir sąveikauti su kitais pasitikėdami, atsakingai ir užsiimdami.


Smalsumas (atrasti, analizuoti, kurti)/>

 • Studentai gali atrasti, ištirti ir ieškoti sprendimų, pagrįstų sukauptomis žiniomis ir dabartiniais tyrimais.
 • Studentai gali analizuoti, vertinti, aiškinti ir apibendrinti duomenis.
 • Studentai gali kurti ir diegti naujoves taikydami kritinį mąstymą ir bendrus įgūdžius.


Bendruomenė (tarnauti, pagarba, švinas)/>

 • Studentai tarnaus kitiems ir bus etiški ir informuoti piliečiai.
 • Studentai supras ir gerbs įvairovę, įskaitant kitų požiūrius, pozicijas ir įsitikinimus.
 • Studentai kūrybiškai ir bendrai vadovausi, kad gautų teigiamų pokyčių platesniame pasaulyje.

Vertybės


Kas mes esame/>

Central Methodist University yra žinomas dėl aukštos kokybės studentų ir absolventų švietimo programų, savo vertybių centruoto mokymosi patirties ir ilgalaikių bažnytinių santykių, stiprios laisvosios meno tradicijos, jos dėmesio skiriant charakteriui ir vadovavimo plėtrai bei jos absolventų sėkmei tobulinant švietimo ir profesinės veiklos. Charakterizuojamos akademinės kompetencijos ir aktyvios, individualizuotos studentų paslaugos, programos Fayette ir valstijoje siūlomos nuotolinio mokymosi technologijomis, taip pat partnerystėmis su mokyklomis, bažnyčiomis, ligoninėmis ir kitomis aukštojo mokslo institucijomis.


Vertybės/>

Central Methodist University patvirtina savo Wesleyan paveldą ir savo unikalią vietą kaip vienintelis su Jungtiniu metodistu susijęs Universitetas Misūrijoje. Pagrindinis savo miestelio vieta mažoje istorinėje kaimo bendruomenėje suteikia studentams galimybę gyventi ir mokytis saugioje aplinkoje. Universitetas vertina savo stiprią laisvą meną, puoselėdamas puikių profesinių programų pagrindus. CMU ir jos nepasiekiama veikla skatina aplinką, kurioje įvairios studentų organizacijos gali intelektualiai, socialiai ir dvasiškai vystytis. Universiteto gyvenimas pabrėžia sąžiningumą, sąžiningumą, įdomumą ir tvirtą asmeninės atsakomybės jausmą kaip neatskiriamus simbolius ir vadovavimą. Central Methodist University ugdo bendruomenės ir rūpestingumo dvasią tarp studentų, dėstytojų ir personalo.


Švietimo tikslai/>

Central Methodist University sukūrė akademinę programą ir praktinės patirties galimybes, studentų žinių augimą, asmeninį sąžiningumą, dvasingumą ir profesinę kompetenciją. Be to, studentams reikia sukurti pasaulinio pilietiškumo jausmą ir įsipareigojimą gerinti pasaulį. Studentai, turintys CMU išsilavinimą, yra pasirengę:


Akademiniai tikslai/>

 • parodyti žinias apie laisvųjų menų ir akademinių specialybių, taip pat techninius įgūdžius ir profesines kompetencijas.
 • kritiškai ir konceptualiai galvoti ir pritaikyti savo žinias ir įgūdžius problemoms spręsti.
 • tiksliai ir veiksmingai bendrauti klausydamiesi, kalbėdami ir rašydami.


Simbolių tikslai/>

 • toliau plėtoti savęs pažinimą, pasitikėjimą ir garbės bei atsidavimo jausmą, prisiimdami atsakomybę ir vadovaujant kitiems.
 • ieškoti idėjų, klausimų ir įvykių supratimo ne tik jų tiesioginėje bendruomenėje ir už jų ribų, bet ir vertinti įvairovės dovanas.
 • įvertinti savo asmenines pranašumus ir gebėjimus bei ištirti tinkamus karjeros pasirinkimus besikeičiančiame pasaulyje.
 • turėti drąsos priimti sprendimus, pagrįstus etiniais, estetiniais, ekonominiais ir aplinkosauginiais padariniais.
 • prisiimkite gyvenimo pavyzdžių vertybes santykiuose su savimi, šeima, bažnyčia, universitetu ir bendruomene.


Pakeiskite gyvenimą - kreipkitės į CMU studentą/>

Nuo 1854 m. CMU studentai išmoko, gyveno ir augo kaip individai, kurie nori pakeisti pasaulį. Nesvarbu, ar jie mokosi Fayette, internete ar viename iš CMU daugybės centrų Misūrijoje, jie patiria nuolatinį permainą, kuris lemia sėkmę. Ar žinai ką nors, kas myli mūsų universitetą? Padėkite jiems rasti kur jie priklauso - kaip Eagle CMU!

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

Central Methodist University

Ar manote, kad švietimas ir fizinis aktyvumas yra svarbūs? Pasukite savo aistra sveikatai ir norą mokyti į karjerą per CMU kūno kultūros magistro laipsnį. Ši programa sup ... [+]

Ar manote, kad švietimas ir fizinis aktyvumas yra svarbūs? Pasukite savo aistra sveikatai ir norą mokyti į karjerą per CMU kūno kultūros magistro laipsnį. Ši programa suporuoja sveikatos mokslų ir praktinio mokymo įgūdžius, kad suteiktų jums sėkmingai reikalingos profesinės patirties. Jūs ne tik pakeisite tuos, kuriuos mokai, bet ir patiria pasitenkinimą bei pasiekimus.

Apie šią programą/>

Kūno kultūros magistras rengia jus būti švietimo lyderiu, nes jūs skatinate sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą. Per klases, kurios orientuotos į fizines ir kognityvines sąvokas, įgysite sugebėjimų, kuriuos mokyklos ieško per klasę ir praktines mokymosi patirtis.

... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Fayette
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

Central Methodist University

Biologija yra gyvenimo studija. Nuo biologinių biosferų, ekosistemų ir biologinių bendruomenių iki organizmų, ląstelių ir organelių, biologija suteikia studentams plačią ... [+]

Biologija yra gyvenimo studija. Nuo biologinių biosferų, ekosistemų ir biologinių bendruomenių iki organizmų, ląstelių ir organelių, biologija suteikia studentams plačią ir gilią įtaką gyvųjų sistemų mokslui. CMU biologijos specialistai gauna puikų pasirengimą įvairioms karjeros sritims, derinant klasėje pagrįstas koncepcijas su praktine laboratorine patirtimi, taip pat stiprią analizę, motyvaciją ir bendravimo įgūdžius.

Apie šią programą

Biologijos magistras rengia moksleivius biologijos mokslų baigimo mokyklai. Ji taip pat rengia moksleivius įvažiuoti į bet kurią profesiją, susijusią su medicina, mokymu ir kitomis sritimis, įskaitant ekonominę, pramoninę ir taikomąją biologiją.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Fayette
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Central Methodist University

Ar jums patinka dirbti su formulėmis, atpažinti modelius, manipuliuoti simboliais ir išspręsti galvosūkių problemas? CMU matematikos studentai ruošiasi sėkmingai mokytis ... [+]

Ar jums patinka dirbti su formulėmis, atpažinti modelius, manipuliuoti simboliais ir išspręsti galvosūkių problemas? CMU matematikos studentai ruošiasi sėkmingai mokytis matematikos kalbos žodžiu, raštu ir simboline forma.

Apie šią programą

Matematikos pagrindai yra įvairūs ir apima tokias sritis kaip algebra, skaičiavimas, geometrija, inžinerija, analizė ir statistika. Per šią studijų programą galėsite tobulinti įgūdžius, reikalingus norint įgyti įvairių karjeros galimybių.

Kaip CMU Matematikos magistras, turėsite galimybes:

tapti veiksminga matematikos kalba, surenkant ir analizuojant duomenis, sprendžiant problemas, taikant skaičiavimus ir pateikiant sprendimusdalyvauti mokymosi veikloje per projektus, stažuotes ir mokslinių tyrimų galimybestobulinti žinias ir įgūdžius, reikalingus norint ieškoti karjeros pasirinkimo tokiose srityse kaip mokymas, skaičiavimas, inžinerija, verslas, ekonomika, statistika, fizinis mokslas ir kitos sritys, reikalaujančios stiprių kiekybinių įgūdžiųgauti pasiruošimą, reikalingą kitam žingsniui į aukštąją mokykląTurimi laipsniai/>Matematikos mokslų bendradarbis - CLAS , CGESMatematikos menų bakalauro laipsnis - CLAS , CGESMatematikos mokslų bakalauro laipsnis - CLAS , CGESyra matematikos nepilnametis - CLAS , CGESKiti CMU matematikos programos:/>Vidurinės mokyklos mokslas - matematikaVidurinis ugdymas - matematikos sertifikatasMatematikos magistrasPriėmimo sąlygos... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Fayette
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Central Methodist University

Jei turite aistra muzikai ir nori siekti karjeros, kad pabrėžia savo talentus ir asmeninius interesus, CMU muzikos magistras yra didžiulis žingsnis teisinga kryptimi. Per ... [+]

Jei turite aistra muzikai ir nori siekti karjeros, kad pabrėžia savo talentus ir asmeninius interesus, CMU muzikos magistras yra didžiulis žingsnis teisinga kryptimi. Per šią programą jūs ne tik įgysite patirties ir žinių įvairiuose muzikos žanruose, bet ir sustiprinsite spektaklio įgūdžius ir pasitikėjimą.

Apie šią programą/>

Muzikos magistras siūloma mūsų studentams per "Swinney" muzikos konservatoriją. Šis pagrindas dažnai yra puikus pasirinkimas, jei norite pridėti nepilnamečių į savo edukacinę patirtį. Mūsų klasės praturtino gerai suvoktas muzikos žinias ir sukuria pagrindą, reikalingą muzikinei karjerai.

Kaip CMU muzikos magistras, turėsite galimybę:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Fayette
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Central Methodist University

Ar tau priklauso prožektorius? Ar norėtumėte, kad veikimo įgūdžiai atitiktų kitą lygį? Atsiminkite savo aistra atlikimui, "už scenos" gamyba ar režisūrą, ir pav ... [+]

Ar tau priklauso prožektorius? Ar norėtumėte, kad veikimo įgūdžiai atitiktų kitą lygį? Atsiminkite savo aistra atlikimui, "už scenos" gamyba ar režisūrą, ir paverskite ją patraukliomis karjeromis su CMU teatro meno pagrindais. Jūs gausite išskirtinę praktinę patirtį, kuriant žinias ir įgūdžius, reikalingus norint patekti į tavo vietą.

Apie šią programą/>

Teatro meno magistras pristatomas per teatro menų bakalauro arba teatro menų bakalauro studijų programą. Šios parinktys gali būti papildytos sertifikavimu mokyti kalbą ar dramą antriniame lygmenyje. Jei norėtumėte ieškoti šio sertifikavimo, rengdami savo studijų planą turėtumėte pasirinkti švietimo ir teatro meno (vidurinio lygio) akcentus. Nepriklausomai nuo jūsų pasirinkto kelio jūs gausite tvirtą patirtį, reikalingą teatruose, agentūrose, švietimo įstaigose ir aukštesniųjų mokyklų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Fayette
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Central Methodist University

Ar norite kurti sėkmingą verslą ar prisidėti prie jau įkurto verslo ir padėti tai pasiekti? Ar jūsų idėjos pagerins klientų pasitenkinimą ir pelną? Kiekviena organizacija ... [+]

Ar norite kurti sėkmingą verslą arba prisidėti prie jau įkurto verslo ir padėti tai pasiekti? Ar jūsų idėjos pagerins klientų pasitenkinimą ir pelną? Kiekviena organizacija, neatsižvelgiant į pramonę, priklauso nuo verslininkų gebėjimų. Prisijunkite prie mūsų verslo studentų CMU, o jūs taip pat pateksite į atlygį ir sėkmingą karjerą.

Apie šią programą/>

Verslo pagrindinis dėmesys skiriamas įvairioms sritims, įskaitant rinkodarą ir reklamą, valdymą, finansavimą, verslumą ir dar daugiau. Per šį pagrindinį dalyką sukursite įgūdžius, kurie sukurs ir transformuos jus į reikalaujamą profesiją, pasirengusią imtis verslo pasaulio.

Kaip CMU verslo magistras, turėsite galimybes:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Fayette USA Online
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Central Methodist University

Kalbant apie praeities sprendimus ir veiksmus, įdomūs apie istorinius įvykius ir turintys nuomonių apie socialinius ir politinius klausimus, yra tik keletas iš daugybės ž ... [+]

Kalbant apie praeities sprendimus ir veiksmus, įdomūs apie istorinius įvykius ir turintys nuomonių apie socialinius ir politinius klausimus, yra tik keletas iš daugybės ženklų, kuriuos domina istorija. Jūs sužinosite apie praeities ir dabarties sprendimus, kurie formuoja žmogaus istoriją, ir pasiruoškite karjerą toje srityje, kuria esate aistringas, kaip CMU istorijos pagrindą.

Apie šią programą/>

Studentai, studijuojantys istoriją, mokosi analizuoti, aiškinti ir paaiškinti praeities įvykius, studijuodami istorinius dokumentus, kaupdami ir įrašydami duomenis, taip pat skelbdami idėjas ir paaiškinimus. Galimybės yra begalinės, kai esate Istorijos pagrindas CMU, nes jūs gausite pasiruošimą jums reikia daugybę karjeros. Tapkite istoriku, žurnalistu, lektoriumi, archeologu ar net ekskursijos vadovu istorinėje svetainėje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Fayette
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Central Methodist University

Mūsų kompiuterinių technologijų magistras jums tinka, jei jums patinka dirbti su kompiuteriais ir domitės programavimu. Per šį pagrindinį dalyką galėsite tobulinti įgūdži ... [+]

Mūsų kompiuterinių technologijų magistras jums tinka, jei jums patinka dirbti su kompiuteriais ir domitės programavimu. Per šį pagrindinį dalyką galėsite tobulinti įgūdžius, kurių reikia norint paversti savo aistra technologijomis pagal užsakomąsias profesijas.

Apie šią programą/>

Kompiuterinių mokslų magistras sukurs savo analitinius, komunikacinius ir problemų sprendimo įgūdžius, kai išmokysite ištirti, kaip veikia kompiuterių sistemos. Jūs sukursite įgūdžius, kad pasirengtumėte šiai nuolat besikeičiančiai sričiai, klases, sutelkiant dėmesį į duomenų bazių technologijas, programavimo kalbas ir aparatinę bei programinę įrangą.

Kaip CMU kompiuterių mokslo magistras, turėsite galimybes:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Fayette USA Online
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Central Methodist University

Jei jus domina socialiniai reiškiniai, politinės sistemos, tarptautiniai santykiai ir viešoji teisė, jums bus labai naudinga CMU politikos mokslų pagrindas. Per šią studi ... [+]

Jei jus domina socialiniai reiškiniai, politinės sistemos, tarptautiniai santykiai ir viešoji teisė, jums bus labai naudinga CMU politikos mokslų pagrindas. Per šią studijų programą galėsite tobulinti įgūdžius, reikalingus, kad jūsų aistra ir interesai taptų reikalaujančia profesija.

Apie šią programą/>

Mūsų politologijos studentai susipažįsta su pagrindiniais autoriais, darbais ir teorijomis, politologija, politine teorija ir įvairiomis politinėmis sistemomis. Jie mokosi taikyti kiekybinės ir kokybinės duomenų analizės įgūdžius realaus pasaulio socialinių mokslų duomenims, pristatyti, aptarti ir ginti mokslinius tyrimus.

Kaip CMU politologijos magistras, turėsite galimybę:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Fayette
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Central Methodist University

Ar žmogaus elgesys jus žavisi? Ar manote, kad analizuojate svajones, bandote suprasti žmogaus vystymąsi ar įdomu, kaip veikia protas? Jei šie dalykai jus domina, jūs puik ... [+]

Ar žmogaus elgesys jus žavisi? Ar manote, kad analizuojate svajones, bandote suprasti žmogaus vystymąsi ar įdomu, kaip veikia protas? Jei šie dalykai jus domina, jūs puikiai tinka CMU psichologijos magistro laipsniui. Jūs sužinosite apie emocijas, mintis ir elgseną, tuo pačiu sukursite paklausos įgūdžių rinkinį, kuris padės jums sėkmingai atlyginti karjerą.

Apie šią programą/>

Psichologijos pagrindinis dėmesys skiriamas moksliniams tyrimams nenormalaus psichologijos, konsultavimo, socialinių procesų, asmenybės ir biologinės plėtros srityse. Kaip šio didžiojo studento, turėsite galimybių praktikai patirtį ir stažuotes. Ši programa dažnai naudojama kaip aukštojo mokslo studijų pagrindas tokiose srityse kaip psichologija, konsultavimas, ministerija ir kitos sritys.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Fayette USA Online
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba