Central Methodist University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Iššūkis jūsų protas - vykdykite savo aistras - raskite savo vietą - pastatyk savo sėkmę


Ieškote daugiau iš savo kolegijos patirties - ir iš savęs? Ateikite klestėti CMU. Įgaliotos rūpestingos bendruomenės, supančios bet kokios įsivaizduojamos galimybės, atrasite savo stipriąsias puses. Jūs pamatysite savo balsą. Jūs pasieksite savo geriausius - kaip mokslininką, kaip lyderį, kaip pasaulį, kuris daro skirtumus./>


Akademikai
CMU siūlo daugiau nei 40 studijų programų, kurias dėsto ekspertų fakultetas labai individualizuotose klasėse.Central Methodist University , įkurtas 1854 m., Central Methodist University ketverių metų privatusis, laisvųjų menų universitetas. Pagrindinė CMU kampelienė, įsikūrusi Liberalų menų ir mokslo koledže (CLAS), įsikūrusi Fayette mieste, Misūris, kuriuose dalyvauja 1100 studentų. Daugiau nei 4000 studentų dalyvauja CMU "Graduate and Extended Studies" koledže (CGES), kuri siūlo klases internetu ir visose Misūrio ir regiono vietose. CMU yra susijęs su Jungtinių metodistų bažnyčia ir sveikina visų tikėjimų studentus.


Misija/>

Central Methodist University rengia studentus, kad jie galėtų pasikeisti pasaulyje, pabrėždami akademinį ir profesinį meistriškumą, etišką vadovavimą ir socialinę atsakomybę.


Creed/>

Central Methodist University bendruomenė, atitinkanti savo Jungtinio metodisto paveldą, siekia akademinės kompetencijos, individualių pasiekimų ir socialinės atsakomybės. Kaip šios bendruomenės nariai, mes tikime:

 • Ieškau žinių, tiesos ir išminties;
 • Vertinga laisvė, sąžiningumas, įdomumas ir įvairovė;
 • Gyvenimas tarnybos ir vadovavimo; ir
 • Atsakingas už save ir bendruomenes, kuriose mes gyvename.


Pareiškimas dėl tinkamumo/>

Malonumas palaiko pagarbos, gerumo ir diplomatijos vertybes, kai mūsų tiesioginė ir netiesioginė sąveika su kitais. Įvairovė pripažįsta skirtumus tarp žmonių ir suvokia šiuos skirtumus kaip bendruomenės vertybę.


Pagrindinis vizijos pareiškimas/>

Central Methodist University bus pripažintas ir vertinamas kaip institucija, teikianti išskirtines akademines kompetencijos programas, susietas su tvirta ir palaikoma universitetų aplinka, paruošianti studentus gyventi ir gyventi.

Siekiant užtikrinti, kad CMU edukacinė patirtis sukeltų misijos ir vizijos pareiškimuose įtvirtintus idealus, fakultetas, administracija ir patikėtiniai priėmė naujus visuotinius mokymosi principus ir susijusius rezultatus 2016 metų pavasarį. Šeši iš devynių rezultatų bus naudojami vertinant bendrojo ugdymo programa. Likęs aukštesniojo laipsnio rezultatas bus vertinamas vyresniųjų absolventų lygiu. Sitie yra:


Komunikacija (suformuluoti, multimodalinis, profesionalus)/>

 • Studentai aiškiai kalba, aiškiai ir efektyviai kalba ir rašo.
 • Studentai yra multimodalūs, kurie gali interpretuoti ir išreikšti idėjas įvairiais bendravimo būdais.
 • Studentai yra profesionalūs, sugebantys prisitaikyti ir sąveikauti su kitais pasitikėdami, atsakingai ir užsiimdami.


Smalsumas (atrasti, analizuoti, kurti)/>

 • Studentai gali atrasti, ištirti ir ieškoti sprendimų, pagrįstų sukauptomis žiniomis ir dabartiniais tyrimais.
 • Studentai gali analizuoti, vertinti, aiškinti ir apibendrinti duomenis.
 • Studentai gali kurti ir diegti naujoves taikydami kritinį mąstymą ir bendrus įgūdžius.


Bendruomenė (tarnauti, pagarba, švinas)/>

 • Studentai tarnaus kitiems ir bus etiški ir informuoti piliečiai.
 • Studentai supras ir gerbs įvairovę, įskaitant kitų požiūrius, pozicijas ir įsitikinimus.
 • Studentai kūrybiškai ir bendrai vadovausi, kad gautų teigiamų pokyčių platesniame pasaulyje.

Vertybės


Kas mes esame/>

Central Methodist University yra žinomas dėl aukštos kokybės studentų ir absolventų švietimo programų, savo vertybių centruoto mokymosi patirties ir ilgalaikių bažnytinių santykių, stiprios laisvosios meno tradicijos, jos dėmesio skiriant charakteriui ir vadovavimo plėtrai bei jos absolventų sėkmei tobulinant švietimo ir profesinės veiklos. Charakterizuojamos akademinės kompetencijos ir aktyvios, individualizuotos studentų paslaugos, programos Fayette ir valstijoje siūlomos nuotolinio mokymosi technologijomis, taip pat partnerystėmis su mokyklomis, bažnyčiomis, ligoninėmis ir kitomis aukštojo mokslo institucijomis.


Vertybės/>

Central Methodist University patvirtina savo Wesleyan paveldą ir savo unikalią vietą kaip vienintelis su Jungtiniu metodistu susijęs Universitetas Misūrijoje. Pagrindinis savo miestelio vieta mažoje istorinėje kaimo bendruomenėje suteikia studentams galimybę gyventi ir mokytis saugioje aplinkoje. Universitetas vertina savo stiprią laisvą meną, puoselėdamas puikių profesinių programų pagrindus. CMU ir jos nepasiekiama veikla skatina aplinką, kurioje įvairios studentų organizacijos gali intelektualiai, socialiai ir dvasiškai vystytis. Universiteto gyvenimas pabrėžia sąžiningumą, sąžiningumą, įdomumą ir tvirtą asmeninės atsakomybės jausmą kaip neatskiriamus simbolius ir vadovavimą. Central Methodist University ugdo bendruomenės ir rūpestingumo dvasią tarp studentų, dėstytojų ir personalo.


Švietimo tikslai/>

Central Methodist University sukūrė akademinę programą ir praktinės patirties galimybes, studentų žinių augimą, asmeninį sąžiningumą, dvasingumą ir profesinę kompetenciją. Be to, studentams reikia sukurti pasaulinio pilietiškumo jausmą ir įsipareigojimą gerinti pasaulį. Studentai, turintys CMU išsilavinimą, yra pasirengę:


Akademiniai tikslai/>

 • parodyti žinias apie laisvųjų menų ir akademinių specialybių, taip pat techninius įgūdžius ir profesines kompetencijas.
 • kritiškai ir konceptualiai galvoti ir pritaikyti savo žinias ir įgūdžius problemoms spręsti.
 • tiksliai ir veiksmingai bendrauti klausydamiesi, kalbėdami ir rašydami.


Simbolių tikslai/>

 • toliau plėtoti savęs pažinimą, pasitikėjimą ir garbės bei atsidavimo jausmą, prisiimdami atsakomybę ir vadovaujant kitiems.
 • ieškoti idėjų, klausimų ir įvykių supratimo ne tik jų tiesioginėje bendruomenėje ir už jų ribų, bet ir vertinti įvairovės dovanas.
 • įvertinti savo asmenines pranašumus ir gebėjimus bei ištirti tinkamus karjeros pasirinkimus besikeičiančiame pasaulyje.
 • turėti drąsos priimti sprendimus, pagrįstus etiniais, estetiniais, ekonominiais ir aplinkosauginiais padariniais.
 • prisiimkite gyvenimo pavyzdžių vertybes santykiuose su savimi, šeima, bažnyčia, universitetu ir bendruomene.


Pakeiskite gyvenimą - kreipkitės į CMU studentą/>

Nuo 1854 m. CMU studentai išmoko, gyveno ir augo kaip individai, kurie nori pakeisti pasaulį. Nesvarbu, ar jie mokosi Fayette, internete ar viename iš CMU daugybės centrų Misūrijoje, jie patiria nuolatinį permainą, kuris lemia sėkmę. Ar žinai ką nors, kas myli mūsų universitetą? Padėkite jiems rasti kur jie priklauso - kaip Eagle CMU!

Vietos

Fajetė

Address
411 Central Methodist Square
65248 Fajetė, Misūris, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis