Chowan University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Chowan universitetas yra Krikščionių švietimo įstaiga įkurta 1848 iki baptistų šeimos ir pavadino Chowan - kuris reiškia "žmonės iš pietų", - pagerbti Amerikos indėnų Algonquin Chowanook gentį. Jau daugiau nei 165 metų, Chowan mėgavosi ilgą ir garbingą tradiciją tikėjimo ir mokslo Šiaurės rytų NC. Mūsų misija yra teikti rūpestinga aplinka būdingas Krikščioniškos vertybės ir intelektinės laisvės kurioje mokiniai gali įgyti žinių, įgūdžių, kūrybiškumą ir etines vertybes, jie turi klestėti sparčiai keičiasi, kultūriškai įvairiu pasaulio visuomenei.

Chowan universitetas yra įsipareigojusi tarnauti vidutinius studentus. Iki "vidutinis", turime galvoje studentus su VPS nuo 2.25-3.25, o "vidutinė" SAT balai (apie 1300 už trijų dalių SAT). Studentai žemiau šiuos kriterijus, gali būti priimami, jeigu jie rodo įsipareigojimą Chowan universiteto patirtimi ir akademinį potencialą.

Daugelis mūsų studentų yra pirmosios kartos studentai, o tai reiškia, jų tėvai nedalyvavo kolegijoje ar baigti aukštąjį išsilavinimą. Dėl Chowan"įsipareigojimas atskiro dėmesio į Krikščionių aplinkaŠie studentai klestėti Chowan universitetas. Chowan universitetas Bendrija siekia tikėti ir gyventi Jėzaus Kristaus mokymus. Šis tikslas yra pasiekiama per mentorystės ministerijos ir mokymo krikščioniškosios dėstytojams ir kitiems darbuotojams, ir misija ir paslaugų patirtimi miesteliu, bendruomenėje, Jungtinėse Amerikos Valstijose ir visame pasaulyje.

Mūsų pastoracinis miesteliu ministerija komanda suteikia galimybę studentams augti savo tikėjimą, o taip pat patenkinti kitų poreikius. Vietos, nacionaliniu ir tarptautinę misiją kelionės, mokinystė Residence Hall Biblijos studijos, konsultavimo, ir daug vienas ant vieno dėmesio ir maldos suteikti studentams transformacijos išsilavinimą.

Visi studentai, kurie siekia baigti savo laipsnį Chowan universitetas turi stoti į įvadinis kursas apie Bibliją. Studentai taip pat turi dalyvauti perspektyvų renginių, kurie yra siūlomi per savaitę, kurie yra susiję su holistinį pristatymus ir paskaitas, religines šventes, teatro spektaklių ir kitų Chowan Bendrija susijusios renginius sauja.

Esame čia ne tam įskiepyti kam, bet parodyti jiems krikščionišką gyvenimo būdą, kaip paaiškėjo, į gyvenimo ir tarnystės Jėzaus Kristaus. Nekrikščioniškų studentai ir studentai iš kitų religinių tradicijų yra gerbiamas ir čia pasveikino ir klestėti šioje aplinkoje.

Vieta

Įsikūręs pačioje mažoje istorinio miesto Murfreesboro šiaurės rytų Šiaurės Karolina, Chowan universitetas yra trumpas vairuoti tiek Šiaurės Karolina Virdžinija ir paplūdimiai. Chowan taip pat nuvažiuoti į daug patogumų, įskaitant prekybos, restoranų, pramogų parkai ir didmiesčių, tokių kaip Virginia Beach.

Iš Murfreesboro miestas yra nedidelis bendruomenė, mitingus aplink kampusie. Chowan turi geriausias abiejų pasaulių; Murfreesboro yra mažas, saugus bendruomenė, tačiau pagrindiniai miesto patogumai yra tik truputį pavažiavus.

Chowan universitetas gyvena ant 450 + akrų miesteliu, apsuptas miškingų plotų ir kelių ežerų. Mes įsikūrę Šiaurės Karolinos dalis, paskirta kaip "vidiniai bankų", ir mūsų miesteliu atspindi gamtos grožį Intracoastal keliais.

Murfreesboro patiria visus keturis sezonus, tačiau pasižymi švelniu oru. Vidutinis aukštos temperatūros per mokyklines mėnesių 65 laipsnių Celsijaus (18).

Vertybių ugdymo Vertė

Chowan universitetas žinomas, turintys "Tikėjimas į savo ateitį." Daug daugiau nei šūkiu, mūsų misija yra teikti išsilavinimą, kuris paverčia paprastus studentus į ypatingų absolventų. Mes tai darome sąžiningai, pasitikėdami Dievo Jėzaus Kristaus asmenyje, su optimizmu dėl kiekvieno studento sėkmės. Mūsų dėstytojai ateina į Chowan mokyti, patarti ir užsiimti studentų klasėje, laukuose ir teismuose, konkurenciją ir visoje užklasinę veiklą. Tikėjimas veiksmų pabrėžia visa tai mes darome. Neužtenka mokyti studentus, kaip arba ką galvoti; mokome studentus, kaip gyventi su garbė ir sąžinė naudojant savo galvą, širdį ir rankas.

"Jėzus augo išmintimi ir brandą ir malone Dievo ir žmonių akyse." Luke 2:52

Vadovas: mokome Tuo Chowan, studentai turės imtis klases mokslo, vaizduojamojo meno, literatūros, istorijos, sveikatos ir religijos disciplinų. Bet dar svarbiau, jie išmoks kiekviena disciplina yra susijęs su kitais. Mūsų integruoto ugdymo gamina išskirtines mąstytojų, kurie gali prasmės pasaulyje, kuriame mes gyvename.

"Ir ką jūs girdėjote man pasakyti, daugelio liudininkų akivaizdoje patikėti patikimiems žmonėms, kurie taip pat bus kvalifikuoti mokyti kitus." - 2 Timotiejui 2: 2

Širdies: Patariame

Fakultete ir darbuotojai, kurie supa mūsų studentų eiti kartu su jais ir įkvėpti savo profesinius ir asmeninius svajones su aistra. Fakulteto patarėjai mentorių studentams vieną ant vieno ir nuosekliai modeliuoti ir skatinti tinkamą ir sveiką sprendimų priėmimą.

"Neatitinka šio pasaulio modelis, bet pasikeiskite, atnaujindami savo protą. Tada jums bus suteikta galimybė išbandyti ir patvirtinti tai, ką Dievo valia yra-jo geras, malonus ir tobula." - Rom 12: 2

Rankos: Mes vykdome

Galimybės paslaugų gausu nariams Chowan bendruomenei. Studentai prisijungti dėstytojų ir kitų darbuotojų išversti kas yra mokoma ir kas išmoko į tai, kas yra padaryta. Nuo drabužiai mūsų bendruomenės skurstantiems mylėti našlaičius su ŽIV / AIDS Pietų Afrikoje, mes rimtai mūsų misiją teikti šviesą ir tiesą Jėzaus Kristaus vardu.

"Tikrai sakau jums, ką padarė vieną iš šitų mažiausiųjų brolių ir seserų mano, tu man". - Evangelija pagal Matą 25:40 Mes teikiame septyni laisvieji menai kad iššūkiai visą studentas. Transformuotos tarnavimo mūsų studentams suteikti vertės, ką mes darome ne Chowan universitete.

Vietos

Murfreesboro

Address
One University Place
27855 Murfreesboro, Šiaurės Karolina, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis