Oficialus aprašymas

Chowan universitetas yra Krikščionių švietimo įstaiga įkurta 1848 iki baptistų šeimos ir pavadino Chowan - kuris reiškia "žmonės iš pietų", - pagerbti Amerikos indėnų Algonquin Chowanook gentį. Jau daugiau nei 165 metų, Chowan mėgavosi ilgą ir garbingą tradiciją tikėjimo ir mokslo Šiaurės rytų NC. Mūsų misija yra teikti rūpestinga aplinka būdingas Krikščioniškos vertybės ir intelektinės laisvės kurioje mokiniai gali įgyti žinių, įgūdžių, kūrybiškumą ir etines vertybes, jie turi klestėti sparčiai keičiasi, kultūriškai įvairiu pasaulio visuomenei.

Chowan universitetas yra įsipareigojusi tarnauti vidutinius studentus. Iki "vidutinis", turime galvoje studentus su VPS nuo 2.25-3.25, o "vidutinė" SAT balai (apie 1300 už trijų dalių SAT). Studentai žemiau šiuos kriterijus, gali būti priimami, jeigu jie rodo įsipareigojimą Chowan universiteto patirtimi ir akademinį potencialą.

Daugelis mūsų studentų yra pirmosios kartos studentai, o tai reiškia, jų tėvai nedalyvavo kolegijoje ar baigti aukštąjį išsilavinimą. Dėl Chowan"įsipareigojimas atskiro dėmesio į Krikščionių aplinkaŠie studentai klestėti Chowan universitetas. Chowan universitetas Bendrija siekia tikėti ir gyventi Jėzaus Kristaus mokymus. Šis tikslas yra pasiekiama per mentorystės ministerijos ir mokymo krikščioniškosios dėstytojams ir kitiems darbuotojams, ir misija ir paslaugų patirtimi miesteliu, bendruomenėje, Jungtinėse Amerikos Valstijose ir visame pasaulyje.

Mūsų pastoracinis miesteliu ministerija komanda suteikia galimybę studentams augti savo tikėjimą, o taip pat patenkinti kitų poreikius. Vietos, nacionaliniu ir tarptautinę misiją kelionės, mokinystė Residence Hall Biblijos studijos, konsultavimo, ir daug vienas ant vieno dėmesio ir maldos suteikti studentams transformacijos išsilavinimą.

Visi studentai, kurie siekia baigti savo laipsnį Chowan universitetas turi stoti į įvadinis kursas apie Bibliją. Studentai taip pat turi dalyvauti perspektyvų renginių, kurie yra siūlomi per savaitę, kurie yra susiję su holistinį pristatymus ir paskaitas, religines šventes, teatro spektaklių ir kitų Chowan Bendrija susijusios renginius sauja.

Esame čia ne tam įskiepyti kam, bet parodyti jiems krikščionišką gyvenimo būdą, kaip paaiškėjo, į gyvenimo ir tarnystės Jėzaus Kristaus. Nekrikščioniškų studentai ir studentai iš kitų religinių tradicijų yra gerbiamas ir čia pasveikino ir klestėti šioje aplinkoje.

Vieta

Įsikūręs pačioje mažoje istorinio miesto Murfreesboro šiaurės rytų Šiaurės Karolina, Chowan universitetas yra trumpas vairuoti tiek Šiaurės Karolina Virdžinija ir paplūdimiai. Chowan taip pat nuvažiuoti į daug patogumų, įskaitant prekybos, restoranų, pramogų parkai ir didmiesčių, tokių kaip Virginia Beach.

Iš Murfreesboro miestas yra nedidelis bendruomenė, mitingus aplink kampusie. Chowan turi geriausias abiejų pasaulių; Murfreesboro yra mažas, saugus bendruomenė, tačiau pagrindiniai miesto patogumai yra tik truputį pavažiavus.

Chowan universitetas gyvena ant 450 + akrų miesteliu, apsuptas miškingų plotų ir kelių ežerų. Mes įsikūrę Šiaurės Karolinos dalis, paskirta kaip "vidiniai bankų", ir mūsų miesteliu atspindi gamtos grožį Intracoastal keliais.

Murfreesboro patiria visus keturis sezonus, tačiau pasižymi švelniu oru. Vidutinis aukštos temperatūros per mokyklines mėnesių 65 laipsnių Celsijaus (18).

Vertybių ugdymo Vertė

Chowan universitetas žinomas, turintys "Tikėjimas į savo ateitį." Daug daugiau nei šūkiu, mūsų misija yra teikti išsilavinimą, kuris paverčia paprastus studentus į ypatingų absolventų. Mes tai darome sąžiningai, pasitikėdami Dievo Jėzaus Kristaus asmenyje, su optimizmu dėl kiekvieno studento sėkmės. Mūsų dėstytojai ateina į Chowan mokyti, patarti ir užsiimti studentų klasėje, laukuose ir teismuose, konkurenciją ir visoje užklasinę veiklą. Tikėjimas veiksmų pabrėžia visa tai mes darome. Neužtenka mokyti studentus, kaip arba ką galvoti; mokome studentus, kaip gyventi su garbė ir sąžinė naudojant savo galvą, širdį ir rankas.

"Jėzus augo išmintimi ir brandą ir malone Dievo ir žmonių akyse." Luke 2:52

Vadovas: mokome Tuo Chowan, studentai turės imtis klases mokslo, vaizduojamojo meno, literatūros, istorijos, sveikatos ir religijos disciplinų. Bet dar svarbiau, jie išmoks kiekviena disciplina yra susijęs su kitais. Mūsų integruoto ugdymo gamina išskirtines mąstytojų, kurie gali prasmės pasaulyje, kuriame mes gyvename.

"Ir ką jūs girdėjote man pasakyti, daugelio liudininkų akivaizdoje patikėti patikimiems žmonėms, kurie taip pat bus kvalifikuoti mokyti kitus." - 2 Timotiejui 2: 2

Širdies: Patariame

Fakultete ir darbuotojai, kurie supa mūsų studentų eiti kartu su jais ir įkvėpti savo profesinius ir asmeninius svajones su aistra. Fakulteto patarėjai mentorių studentams vieną ant vieno ir nuosekliai modeliuoti ir skatinti tinkamą ir sveiką sprendimų priėmimą.

"Neatitinka šio pasaulio modelis, bet pasikeiskite, atnaujindami savo protą. Tada jums bus suteikta galimybė išbandyti ir patvirtinti tai, ką Dievo valia yra-jo geras, malonus ir tobula." - Rom 12: 2

Rankos: Mes vykdome

Galimybės paslaugų gausu nariams Chowan bendruomenei. Studentai prisijungti dėstytojų ir kitų darbuotojų išversti kas yra mokoma ir kas išmoko į tai, kas yra padaryta. Nuo drabužiai mūsų bendruomenės skurstantiems mylėti našlaičius su ŽIV / AIDS Pietų Afrikoje, mes rimtai mūsų misiją teikti šviesą ir tiesą Jėzaus Kristaus vardu.

"Tikrai sakau jums, ką padarė vieną iš šitų mažiausiųjų brolių ir seserų mano, tu man". - Evangelija pagal Matą 25:40 Mes teikiame septyni laisvieji menai kad iššūkiai visą studentas. Transformuotos tarnavimo mūsų studentams suteikti vertės, ką mes darome ne Chowan universitete.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Chowan University

Per savo puikios ugdymo turinio, sąveikos su dideliu profesoriai, ir daug veiklos galimybių, Chowan departamentas muzikos gali padėti jums padidinti savo potencialą ir pa ... [+]

Dailės bakalauras muzikoje

Per savo puikios ugdymo turinio, sąveikos su dideliu profesoriai, ir daug veiklos galimybių, Chowan departamentas muzikos gali padėti jums padidinti savo potencialą ir pasiekti savo tikslus, kaip muzikantas. Baigusiems mūsų programos nuėjo Norėdami būti kompozitorių ELEMENTARY SCHOOL muzikos mokytojų, vidutinės ir aukštos mokyklos juostos ir chorinės direktorių, atlikėjų ir įrašų inžinierių. Kaip muzikos dur, jums bus suteikta tvirtą pagrindą muzikos per muzikos teorijos, regėjimo dainavimo ir ausų mokymą, muzikos istorijos, fortepijono klasę, vadovauti, ansamblių tyrimo ir taikomuosius muziką. Jūs studijuoti bent vieną iš šių taikomųjų muzikos srityse per savo kadenciją: ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Murfreesboro
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BBA

Chowan University

Verslo mokykla Chowan universiteto įsivaizduoja verslo bendruomenės talentingų ir etinių asmenims su profesinių kompetencijų, leidžiančių jiems dirbti drauge sėkmingai ko ... [+]

Mokslo Bakalauro Verslo Administravimo

"Verslo mokykla Chowan universitetas yra geriausia vieta pelėsiai jūsų charakterį, potencialą ir profesionalumas. Mokykla leidžia kiekvienas studentas galimybę pasiekti savo geriausius per iššūkius, vienas ant vieno fakulteto sąveiką, mažoms grupėms, ir galimybė rasti savo stipriąsias puses. Aš kraujuoti Chowan mėlyna, nes iš verslo, kad bus amžinai įtakos mano gyvenimą ir darbo etika mokyklos patirtimi. " - Danielle Coleman klasė 2013, BS verslo administravimo, Koncentracija vadybos, Mažojoje Apskaita Tuo Chowan, mes plėtoti etinius verslo lyderius rytoj. Remdamasi mūsų krikščioniško paveldo stiprumo, mes suteikti mūsų studentams nukreipiant jas į verslo teorijos, organizacinių įgūdžių, techninių mokėjimą, ir kritinių analizių, parengti juos karjeros sparčiai besikeičiančioje verslo pasaulyje meistriškumo.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Murfreesboro
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Chowan University

Chowan anketa Psichologijos katedra turi keletą unikalių savybių, kurios leidžia išsiskirti iš kitų bakalauro programas. Mes siekiame Jums užtikrinti rasti savo aistra. S ... [+]

Mokslo Bakalauro Psichologijos

"Psichologija programa ne Chowan yra sukurta siekiant pasirengti jums už absolventas lygio darbo ketinimą. Buvau vienintelis žmogus mano klasėje turėjo grupės patirtį, ir vienas iš nedaugelio, kurie buvo praktikuojama klientų apklausas. Aš nuolat rasti sau situacijose per klasę, kur aš pranašumą kitų studentų dėka mano patirtį Chowan ". - Tonya Sinclair neseniai psichologija absolventas Chowan anketa Psichologijos katedra turi keletą unikalių savybių, kurios leidžia išsiskirti iš kitų bakalauro programas. Mes siekiame Jums užtikrinti rasti savo aistra. Skirtingai nuo daugumos bakalauro programas, siūlome keletą laipsnių galimybes, įskaitant tris specializuotų takelius studijų. Nors mūsų programa apima bendrą pagrindą visiems studentams, mūsų studijų takelius leidžia studentams įgyti geresnį jausmą savo konkrečioje srityje interesų. Kai tampate dalis Chowan universiteto Psichologijos katedros, turėsite ypatingą vietą - vieta mokytis, smagiai, augti emociškai ir dvasiškai - vieta priklauso.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Murfreesboro
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Chowan University

Chowan universiteto Mokyklos Švietimo yra įsipareigojusi kompetencijos mokymo, mokymosi ir paslaugų, ir dirba vienas ant vieno norint pasiekti šį tikslą kiekvienoje šviet ... [+]

Mokslo Bakalauro pradinėje Švietimo

Chowan universiteto Mokyklos Švietimo yra įsipareigojusi kompetencijos mokymo, mokymosi ir paslaugų, ir dirba vienas ant vieno norint pasiekti šį tikslą kiekvienoje švietimo studentas! Chowan yra pakankamai mažas, kad tai taptų realybe, su dėstytojų ir konsultantų patikrinti savo studentams ir pažangą, jie reguliariai pateikti įsitikinkite, kad jie pasiektų savo individualius tikslus. Mokytojai gali padėti studentams įveikti bet kokius sunkumus, su kuriais gali susidurti, patvirtinantį, kad praėjusių metų 100% artimųjų norma mūsų pagrindinio ugdymo didžiųjų atsižvelgiant į Praxis II egzaminą!

Pagrindinio ugdymo studentai yra specialiai apmokyti per kursinį darbą ir lauko darbams plėtoti profesinius ir lyderystės įgūdžius, skirtų naudoti pradinėse mokyklose - nuo vaikų darželio iki 6-osios klasės.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Murfreesboro
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Chowan University

Šis laipsnis nagrinėja įvairius veiksnius ir sudėtingumą, Afrikoje ir jos vieta pasaulio istorijoje, kartu su kitais nacionaliniais ir kultūros istoriją. ... [+]

Mokslų bakalauras Afrikos-Amerikos istorijos ir kultūros

Šis laipsnis nagrinėja įvairius veiksnius ir sudėtingumą, ne tik Afrikos-Amerikos patirtį, bet jos kontekste pasaulio istorijoje. Studentai ištirti Afrikos-Amerikos patirtį Šiaurės Amerikoje iš kolonijinio laikotarpio iki dabar. Juodas bendruomenės gyvenime ir juoda atsparumo pagal vergijos per Afrikos-Amerikos patirties ištakos per "Jim Crow" eros ir evoliucija juoda vadovavimo, per Civilinių teisių kova iki šios dienos.

Taip pat kursinių, kuri siūlo net išsamesnis pažvelgti į šių epochų.

Studentai taip pat išnagrinės įvairias kitas nacionalines ir kultūrines istorijas įgyti perspektyvą mažumų grupių ir kitų žmonių pernelyg dažnai ignoruojamas tradicinių apklausose. Temos svyruoja nuo sąveikos su istoriniu poveikis bus aptarta suteikiant studentams platesnį supratimą apie tautos kūrimą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Murfreesboro
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Chowan University

Chowan pasirengimo teisė patariamoji programa taip specializuotą stebėti tyrimą, kuriame bus pateikti asmens konstitucinės istorijos apžvalgą, teismų sistemą, Politika, b ... [+]

Mokslų bakalauras Pasirengimo teisė / Istorija

Amerikos advokatų asociacija pabrėžia, kad nėra pageidautinas didelis arba rekomenduojamas mokymo tiems, kurie rengiasi teisės mokykloje. Asmenys, suinteresuoti vyksta į teisės mokyklą gali jaustis patogiai šios labiausiai studijų programas kartu su konsultuoti per Chowan pasirengimo teisėsaugos patariamoji programą. Ši programa nėra pagrindinis, bet iš padedant studentams, kurie atitinka reikalavimus gauti į teisės mokyklą, nepriklausomai nuo jų bakalauro pagrindinė priemonė.

Studentai įtraukiant į Pasirengimo teisė patariamoji programa seks specializuotą stebėti tyrimą, kuriuo bus įtraukti kursus:

JAV Konstitucinis Istorija Amerikos teismų sistema Amerikos politika Verslo teisė baudžiamoji teisė Baudžiamasis procesas Studentai domisi vykdo teisinę karjerą turėtų kreiptis į Pasirengimo teisės koordinatorius anksti savo studijas. Pasirengimo teisė koordinatorius bus suteikti studentams su: Individualų dėmesį renkantis studijų programą visoje savo koledžo karjerą, dažnai peržiūrint jų pažangą; Up-to-data informacijos apie teisės mokyklos priėmimo; ir Informacija apie Law School Priėmimo Test (PASKUTINĖS) ir patarimus apie ruošiantis jį. ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Murfreesboro
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Chowan University

Su į ateitį akis, Chowan yra sukurti aplinka, kurioje kūrybiškumas ir inovacijos bus sujungti gaminti studentą, kuris yra estetiškai, teoriškai ir techniškai apmokytas gr ... [+]

Mokslo Bakalauro grafinio Susisiekimo

Su į ateitį akis, Chowan yra sukurti aplinka, kurioje kūrybiškumas ir inovacijos bus sujungti gaminti studentą, kuris yra estetiškai, teoriškai ir techniškai apmokytas grafinis dizainas, interaktyvus dizainas, spausdinimo technologiją, pakuotės dizainas, ir / arba studio menas. Derinant savo technologinius išteklius ir fakulteto kompetenciją, universitetas atnaujins savo pastangas ugdyti studentų kūrybines idėjas, meno gebėjimas, saviraiškos ir profesinių įgūdžių, kaip jie studijuoja vaizdo, skaitmeninis dizainas, spausdinimas dizaino, piešimo, skaitmeninės vaizdavimo, pakavimo, web dizainas, fotografija, tapyba, keramika, mišri ir tt, tuo meno ir technologijų sankirtoje. Nesvarbu, ar naudojate "šimtamečių metodus arba stumdami skaitmeninio kūrybingumo ribas", departamentas gamins unikalius ir užtikrintai absolventams įgūdžių, kad šiuolaikinis Spausdinimo technologija, dizainas, ir meno paklausą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Murfreesboro
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Chowan University

Tuo Chowan universiteto, mes integruoti strategijas sociologijos ir nusikaltimų tyrimo srityje sertifikavimo į kriminalinės justicijos mokymo programą parengti visus savo ... [+]

Mokslų bakalauras kriminalinės justicijos

Tuo Chowan universiteto, mes integruoti strategijas sociologijos ir nusikaltimų tyrimo srityje sertifikavimo į kriminalinės justicijos mokymo programą parengti visus savo studentus žavus karjeros baudžiamosios teisenos profesijų įvairovę. Derinant dinaminius kursus - kaip įmonių ir baltos apykaklės nusikalstamumo, padegimas tyrimo, įrodymų baudžiamajame procese, Nepilnamečių nusikalstamumas ir policijos Bendrijos santykiai - su realaus pasaulio darbo patirties per stažuotes visuose vietos, valstybės ir lygių, ir federalinių agentūrų, studentai įvaldyti įgūdžius būtina sėkmės savo srityje.

Studentai taip pat prisijungti klasėje žinias su realaus pasaulio patirtį per narystės organizacijų specialiai skirta studentams, siekiantiems baudžiamojo teisingumo laipsnį. Chowan universitetas skyriuje Alpha Phi Sigma Nacionalinės kriminalinės justicijos Honor ir kriminalinės justicijos klubo studentams siūlo papildomų švietimo, paslaugų ir stipendijų galimybes. Baudžiamasis teisingumas didžiųjų gali uždirbti šiose srityse laipsnis:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Murfreesboro
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Chowan University

Absolventai iš sporto mokslo programos yra pasirengę siekti karjeros galimybes sveikatos ir kūno kultūros pratybų mokslo, sporto vadybos ir instruktavimas. ... [+]

Mokslo Bakalauro sporto mokslo

"Sport Mokslas departamentas suteikia studentams platų žinių ir įgūdžių. Nuo mūsų keliais koncentracijų ir mūsų geriausios fakultetas, sporto studijų katedra gali paruošti jums už bet atletika karjerą! " - Drew Praster, Sportas Mokslas Magistras, Vyresnysis vadybininkas Premium pardavimai Šarlotės "Hornets", ir atskirti Alumnus Absolventai iš sporto mokslo programos yra pasirengę siekti karjeros galimybes sveikatos ir kūno kultūros pratybų mokslo, sporto vadybos ir instruktavimas. Papildomas tikslas yra suteikti visiems studentams su galimybėmis plėtoti fizinę, socialinę, intelektualinę, emocinę, aplinkos ir dvasinę sveikatą.

... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Murfreesboro
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Chowan University

Chowan universiteto Švietimo skirta pakopos studentams, kurie būtų veiksmingos, aukštos kvalifikacijos mokytojai ir kurie yra įrengti mokymo strategijas ir pedagogikos ga ... [+]

Mokslo Bakalauro vidurinio ugdymo

Chowan universiteto Švietimo skirta pakopos studentams, kurie būtų veiksmingos, aukštos kvalifikacijos mokytojai ir kurie yra įrengti mokymo strategijas ir pedagogikos gali auklėti visiems besimokantiems, kuriame nuolatos besikeičiančiame pasaulyje. Stipri pagrindinė mokymo programa, kartu su profesionalių ir specialybės srityje tyrimų siūlomų anksto paslaugų mokytojus Chowan universiteto, suteikia būsimiems pedagogams žinių, įgūdžių ir polinkių, reikalingą dirbant su įvairiais studentais ir mokymosi aplinkose. Galimybės yra numatyta kandidatų mokytis ir įvertinti teorijas ir principus geriausios praktikos ne tik universitetinėje aplinkoje, bet ir bendradarbiaujant su ekvivalentas mokytojams ir kitiems specialistams, kurie jiems suteikti praktinio taikymo realaus pasaulio aplinkoje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Murfreesboro
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Chowan Video 2014