Oficialus aprašymas

Colby-Sawyer College

Colby-Sawyer yra dinamiška ir novatoriškesnė laisvųjų menų ir mokslo kolegija, įsikūrusi vaizdingame Naujojo Hampšyro centriniame Sunapee regione. Kolegijos karjeros metu 100 procentų mūsų studentų dalyvauja vienoje ar daugiau stažuočių savo studijų srityse. Jie taip pat kuria mokymosi portalus, kuriuose jie demonstruoja savo nuolatinę pažangą ir pasiekimus. Visi mūsų studentai baigia savo vyresniuosius metus su "Capstone" projektu, kuriame jie kuria ir demonstruoja gilesnį žinių lygį savo akademinėse mokyklose.

Kas daro Colby-Sawyer skiriamąjį požymį?

 • Studentų sėkmė yra mūsų numeris vienas prioritetas. Kiekvienas svarbus sprendimas čia prasideda klausimu: kaip bus naudingi mūsų studentai?
 • Mūsų mažos klasės dydis (vidutiniškai 19 studentų) ir talentingas fakultetas suteikia savo studentams asmeninį dėmesį ir sudėtingą, tačiau palaikančią akademinę aplinką.
 • Naujos technologijos yra neatskiriama mūsų studentų išsilavinimo dalis. Mūsų belaidžio universiteto mieste kiekvienas studentas sukuria elektroninį portfelį, kuris seka savo pažangą ir pasiekimus per savo kolegijos karjerą.
 • Colby-Sawyer sujungia studentų kolegijos gyvenimo elementus - akademinę, bendrojo lavinimo, socialinę ir sportinę - į darnią edukacinę patirtį.
 • 100 procentų mūsų studentų įgyja esminę išankstinę profesinę patirtį savo studijų srityse per vieną ar daugiau stažuočių, kurios leidžia jiems pritaikyti savo žinias ir įgūdžius bei kurti tinklus būsimoms įsidarbinimo galimybėms.
 • Mūsų studentai pirmaisiais metais įgyja nepaprastą prieigą ir galimybes, ar jie nori prisijungti prie lyderystės programos, dalyvauti teatro renginiuose ar planuojant universiteto renginius.
 • Mūsų absolventai taip pat yra apvalūs, gerai išsilavinę piliečiai, pasirengę būti sėkmingais specialistais ir teigiamai prisidėti prie jų bendruomenių.
 • Mūsų kampelis įsikūręs gražioje Naujojo Hampšyro saloje Sunapee regione, iš kurio atsiveria 360 laipsnių kalnų, miškų ir ežerų vaizdai. Tai puiki vieta poilsiui lauke ir yra tik 90 minučių kelio automobiliu iki Bostono.

Colby-Sawyer College misija

Colby-Sawyer College yra privati ​​nepriklausoma kolegija, siūlančia bakalauro ir magistro studijų programas, paremtas liberaliais menais ir mokslais, skirtą studentams parengti savo profesijas ir nuolatinį mokymąsi. Fakultetas, darbuotojai ir studentai siekia koledžo užsiimančio mokymo ir mokymosi bendruomenės kompetencijos, skatinančios studentų akademinį, intelektinį ir asmeninį augimą. Kolegija rengia studentus klestėti ir daryti teigiamą įtaką dinamiškam, įvairiapusiam ir tarpusavyje susijusiam pasauliui. Colby-Sawyer College buvo įkurta kaip akademija 1837 m. Ir nuo 1928 m . Užsiėmė aukštojo mokslo įstaiga . Misiją priėmė Patarėjų taryba 2015 m. Spalio 16 d. Visi Colby-Sawyer College studentai:

 • mokytis ir naudoti plačią žinių sritį, išsamiai išdėstydami savo pagrindines sritis
 • praturtinti ir pagilinti savęs pažinimą
 • mąstyti kūrybiškai ir kritiškai
 • bendrauti ir veiksmingai bendrauti
 • elgtis etiškai ir profesionaliai
 • suprasti ir panaudoti keletą perspektyvų.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite mūsų tarptautiniame puslapyje adresu http: // Colby-Sawyer .edu / apply / international-applications

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

Colby-Sawyer College

Sujungsite savo aistra su gamtos pasauliu su biogeochemija, biologija, chemija ir ekologija spręsti ir spręsti problemas tarp žmonių ir aplinkos. ... [+]

Tai dalykų pobūdis

Sujungsite savo aistra su gamtos pasauliu su biogeochemija, biologija, chemija ir ekologija spręsti ir spręsti problemas tarp žmonių ir aplinkos.

Aplinka - žemyn prie mokslo

Gauti pažangių mokslinį ir kiekybinį supratimą apie šiuolaikinius aplinkosaugos klausimus su bakalauro laipsniu Aplinkos mokslai . Pasinaudokite mokslinių tyrimų galimybėmis daugelio ežerų ir upių regionuose, miškuose ir kalnuose, arba pasivaikščiokite už savo gyvenamosios vietos tvenkinio, laukų, klevo cukraus namų, permakultūros sodo ir medžių darželio ar 86 akrų sertifikuotų medžių ūkio.

Sujunkite savo klases ir laboratorijų mokymą su lauko studijų kursais Kolorado upės baseine, dykuma Pietvakarių saloje, Martos vynuogynų salos bendruomene arba Naujųjų Hampšyro baltomis kalnuose.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos New London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Colby-Sawyer College

Išgirsk savo smalsumą mokydami gyvenimą visomis jo formomis - nuo atskirų organizmų ir jų bendruomenių iki sistemų, ląstelių ir procesų, kurie sudaro gyvas būtybes. ... [+]

Jūsų elementas

Išgirsk savo smalsumą mokydami gyvenimą visomis jo formomis - nuo atskirų organizmų ir jų bendruomenių iki sistemų, ląstelių ir procesų, kurie sudaro gyvas būtybes.

Išsiaiškinti visas biologijos sritis ir išmokti naudotis moksliniais procesais. Ištirkite molekulinės, ląstelės, organizmo ir ekologinės biologijos sąvokas ir pritaikykite teoriją praktikai.

Atlikite pažangiausius tyrimus su savo profesoriais regiono daugelyje ežerų ir upių, miškų ir kalnų, arba susipažinkite su universiteto tvenkiniu, laukais, 86 akrų sertifikuotu medžių ūkiu, klevo cukraus namais, permakultūros sodu ir medelyne.

Sužinokite, kaip užvirinti alų ar kepti klevo sirupą į praktinius kursus. Suderinkite savo klases ir laboratorinius mokymus lauko studijų kursuose Kolorado upės baseine, dykumoje Pietvakariuose, Martos vynuogynų salos bendruomenėje arba Naujojo Hampšyro Baltojo kalnuose.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos New London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Colby-Sawyer College

Kadangi daugiamečiai milijardų dolerių pramonė nuolat auga, sporto programos kiekvienu lygmeniu reikalauja aukštos kvalifikacijos specialistų, norinčių valdyti sporto ver ... [+]

Žingsnis iki plokštės

Kadangi daugiamečiai milijardų dolerių pramonė nuolat auga, sporto programos kiekvienu lygmeniu reikalauja aukštos kvalifikacijos specialistų, norinčių valdyti sporto verslą. Būkite svarbiausio užkulisinio derinio, padedančio sportininkams šviesti sporto vadybos bakalauro laipsnį, dalis .

Pasiruoškite karjerą kaip sporto vadybos specialistą, kuris mano, kad kritiškai vadovauja efektyviai ir priima etikos sprendimus. Vadovaudamasi Sporto valdymo komisijos standartais, Colby-Sawyer mokymo programa leidžia jums sutelkti dėmesį į vieną iš keturių koncentracijos sričių: sporto verslo, sporto informacijos ir žiniasklaidos, sporto studijų ar sporto ir poilsio lyderio.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos New London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Colby-Sawyer College

Verslas paliečia beveik kiekvieną šiuolaikinės visuomenės aspektą. Iš mažmeninės prekybos į mokslinius tyrimus, patarimų analizės, konsultavimosi su atitiktimi, verslo ka ... [+]

Jūsų ateitis: dabar atviras verslui

Verslas paliečia beveik kiekvieną šiuolaikinės visuomenės aspektą. Nuo mažmeninės prekybos iki tyrimų, konsultacijų dėl analizės, konsultacijų dėl reikalavimų laikymosi, verslo karjeros yra daugiau negu maitinimo kostiumai, vandens aušintuvai ir portfeliai - tai begalinis galimybės pasaulis, kuriame esate jūsų ateities generalinis direktorius.

Jūsų darbotvarkėje

Colby-Sawyer 's bakalauro laipsnį verslo administravimo turi penkias koncentracijas, kad padėtų jums blizgesį savo pageidaujamą kompetencijos sritį. Pasirinkite dėmesį į apskaitą ir finansus, bendrą verslą, valdymą, rinkodarą ar tvarų verslą.

Išnagrinėti organizacines struktūras, valdymą ir veiklą, taip pat sparčiai besikeičiančios aplinkos ekonominį poveikį ir globalizacijos svarbą. Išnagrinėkite naujų technologijų taikymą, geriausią komandinį darbą ir kaip sukurti sėkmingas pelno siekiančias įmones, taip pat etinius, humanistinius ir socialinius rūpesčius.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos New London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

Colby-Sawyer College

Pasirinkite bakalauro studijų programą giliai žinomiems vaizduojamojo meno sritims, kad galėtumėte ištirti įvairias karjeros galimybes. Pasirinkite BFA laipsnį, skirtą in ... [+]

Padarykite savo meno svajones profesionalia realybe

Maišykite spalvą , šešėlį ir tekstūrą, kad sukurtumėte šviesią ateitį su studijų meno laipsniu.

Pasirinkite bakalauro studijų programą giliai žinomiems vaizduojamojo meno sritims , kad galėtumėte ištirti įvairias karjeros galimybes. Pasirinkite BFA laipsnį, skirtą intensyviam vizualinių menų tyrimui , kuris paruoš jūsų profesionalų menininko karjerą. Abi galimybės sukuria savo kūrybinį ir kritinį mąstymą kartu su studija ir techniniais įgūdžiais.

Pasirinkite iš koncentracijų keramikos, piešimo, grafinio dizaino, tapybos, fotografijos, grafikos ir skulptūros , ir eksperimentuoti už savo koncentracijos, norint įgyti platesnes meno žinias.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos New London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Colby-Sawyer College

Skatinkite savo kūrybišką aistra, norą perkelti žmones ir savo susidomėjimą vaizdo ryšiu grafinio dizaino laipsniu. ... [+]

Kalbėk atspalviais, kontūrais, iliustracijomis ir vaizdais

Skatinkite savo kūrybišką aistra, norą perkelti žmones ir savo susidomėjimą vaizdo ryšiu grafinio dizaino laipsniu.

Vizualiai bendrauokite idėjas, kurios įkvepia, informuoja ir patraukia, mokydamos konceptualizuoti, tyrinėti, rašyti, redaguoti, kritikuoti, bendradarbiauti ir užduoti klausimus.

Pasirinkite mūsų BA programą išsamių dizaino žinių lankstumo ieškoti profesijų už lauko ribų arba pasirinkti BFA programą, jei ketinate siekti grafikos dizainerio karjeros . Nežinomas grafinis dizainas gali būti derinamas su bet kuria studijų programa, kad būtų įdėtas įmantrus dizaino koncepcijų ir praktikos supratimas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos New London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Colby-Sawyer College

Pateikta įspūdingų personažų ir visų elementų, kurie suteikia puikias pramogas - nuo dramos ir romantikos iki karo ir nusikaltimų, - istorija ir politinės studijos yra pa ... [+]

Padaryti istoriją ir nerimauti dėl demokratijos

Pateikta įspūdingų personažų ir visų elementų, kurie suteikia puikias pramogas - nuo dramos ir romantikos iki karo ir nusikaltimų, - istorija ir politinės studijos yra pasirengusios atlikti savo vaidmenį formuojant ateitį per pamokas iš praeities.

Įdėkite jį į perspektyvą

Padidinkite supratimą apie tai, kaip socialinės, politinės ir kultūrinės jėgos formuoja visuomenes, ypač JAV. Kurkite savo rašytinius ir žodinius bendravimo įgūdžius, kad mokytumėte kitus apie praeities ir šiuolaikines kultūras ir politines sistemas kūrybiškai ir kritiniais būdais, įskaitant mokslines diskusijas ir daugybės perspektyvų naudojimą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos New London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Colby-Sawyer College

Susipažinkite su žmogaus patirtimi ir atlikite svarbų vaidmenį atsakydami į klausimus apie pažinimą ir elgesį su Colby-Sawyer psichologijos laipsniu. ... [+]

Tai žmogaus gamta

Susipažinkite su žmogaus patirtimi ir atlikite svarbų vaidmenį atsakydami į klausimus apie pažinimą ir elgesį su Colby-Sawyer psichologijos laipsniu.

Susitikimas protu

Padidinkite supratimą apie psichologiją ir socialinę bei kultūrinę patirtį, kurios formuoja žmogaus elgesį, kad atitiktų besikeičiančius žmonių, organizacijų ir bendruomenių poreikius. Kursinis darbas sveikatos ir biologinės psichologijos, konsultavimo ir nenormalios psichologijos, socialinės psichologijos, mokslinių tyrimų projektavimas ir analizė traukia jus į tikslų sveikų elgesio sprendimų ir strategijų kūrimą.

Dalyvaukite intensyvaus, pažangiausių mokslinių tyrimų projektų kartu su savo profesoriais ir siekti savo mokslinių tyrimų interesų, turinčių klinikinę patirtį mūsų žmogaus sąveikos laboratorijoje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos New London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

12 Reasons to Choose Colby-Sawyer College

International Student Spotlight - Ioannis Bechlivanos

I'm a Colby-Sawyer Charger: John Rojas

Location address
541 Main St
New London, New Hampshire, NH 03257 US
Social Media