Colby-Sawyer College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Colby-Sawyer College

Colby-Sawyer yra dinamiška ir novatoriškesnė laisvųjų menų ir mokslo kolegija, įsikūrusi vaizdingame Naujojo Hampšyro centriniame Sunapee regione. Kolegijos karjeros metu 100 procentų mūsų studentų dalyvauja vienoje ar daugiau stažuočių savo studijų srityse. Jie taip pat kuria mokymosi portalus, kuriuose jie demonstruoja savo nuolatinę pažangą ir pasiekimus. Visi mūsų studentai baigia savo vyresniuosius metus su "Capstone" projektu, kuriame jie kuria ir demonstruoja gilesnį žinių lygį savo akademinėse mokyklose.

Kas daro Colby-Sawyer skiriamąjį požymį?

 • Studentų sėkmė yra mūsų numeris vienas prioritetas. Kiekvienas svarbus sprendimas čia prasideda klausimu: kaip bus naudingi mūsų studentai?
 • Mūsų mažos klasės dydis (vidutiniškai 19 studentų) ir talentingas fakultetas suteikia savo studentams asmeninį dėmesį ir sudėtingą, tačiau palaikančią akademinę aplinką.
 • Naujos technologijos yra neatskiriama mūsų studentų išsilavinimo dalis. Mūsų belaidžio universiteto mieste kiekvienas studentas sukuria elektroninį portfelį, kuris seka savo pažangą ir pasiekimus per savo kolegijos karjerą.
 • Colby-Sawyer sujungia studentų kolegijos gyvenimo elementus - akademinę, bendrojo lavinimo, socialinę ir sportinę - į darnią edukacinę patirtį.
 • 100 procentų mūsų studentų įgyja esminę išankstinę profesinę patirtį savo studijų srityse per vieną ar daugiau stažuočių, kurios leidžia jiems pritaikyti savo žinias ir įgūdžius bei kurti tinklus būsimoms įsidarbinimo galimybėms.
 • Mūsų studentai pirmaisiais metais įgyja nepaprastą prieigą ir galimybes, ar jie nori prisijungti prie lyderystės programos, dalyvauti teatro renginiuose ar planuojant universiteto renginius.
 • Mūsų absolventai taip pat yra apvalūs, gerai išsilavinę piliečiai, pasirengę būti sėkmingais specialistais ir teigiamai prisidėti prie jų bendruomenių.
 • Mūsų kampelis įsikūręs gražioje Naujojo Hampšyro saloje Sunapee regione, iš kurio atsiveria 360 laipsnių kalnų, miškų ir ežerų vaizdai. Tai puiki vieta poilsiui lauke ir yra tik 90 minučių kelio automobiliu iki Bostono.

Colby-Sawyer College misija

Colby-Sawyer College yra privati ​​nepriklausoma kolegija, siūlančia bakalauro ir magistro studijų programas, paremtas liberaliais menais ir mokslais, skirtą studentams parengti savo profesijas ir nuolatinį mokymąsi. Fakultetas, darbuotojai ir studentai siekia koledžo užsiimančio mokymo ir mokymosi bendruomenės kompetencijos, skatinančios studentų akademinį, intelektinį ir asmeninį augimą. Kolegija rengia studentus klestėti ir daryti teigiamą įtaką dinamiškam, įvairiapusiam ir tarpusavyje susijusiam pasauliui. Colby-Sawyer College buvo įkurta kaip akademija 1837 m. Ir nuo 1928 m . Užsiėmė aukštojo mokslo įstaiga . Misiją priėmė Patarėjų taryba 2015 m. Spalio 16 d. Visi Colby-Sawyer College studentai:

 • mokytis ir naudoti plačią žinių sritį, išsamiai išdėstydami savo pagrindines sritis
 • praturtinti ir pagilinti savęs pažinimą
 • mąstyti kūrybiškai ir kritiškai
 • bendrauti ir veiksmingai bendrauti
 • elgtis etiškai ir profesionaliai
 • suprasti ir panaudoti keletą perspektyvų.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite mūsų tarptautiniame puslapyje adresu http: // Colby-Sawyer .edu / apply / international-applications

Vietos

Naujasis Londonas

Address
541 Main St
NH 03257 Naujasis Londonas, Naujasis Hampšyras, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis