Oficialus aprašymas

Įsikūręs ant pietryčių Atlanto pakrantėje Brunswick, pusiaukelėje tarp Savana ir Džeksonvilis, Florida, Kolegija pakrančių Gruzijoje yra bakalauro aukštasis Universiteto sistemos Gruzijoje. Kolegija užtikrina prieinamą ir interaktyvų išsilavinimą gamtos grožį ir gausiai saulės Gruzijos Golden Isles, plotas pažymėti pasaulinės klasės golfo aikštynų ir kurortuose, taip pat nuostabų įvairovės jūrų buveinių, laukinių gyvūnų ir jūros būtybių.

Studentai atrasti galimybes visais lygiais: lyderio vaidmens visose universiteto gyvenimo srityse; bendruomenės dalyvavimas, vykdant paslaugų mokymosi, hands-on taikymą klasėje medžiaga, iš savanorystės dvasią ir pasiryžimą kuriant teigiamus pokyčius; į pagyrimu programos, stažuotės, stipendijos ir stipendijos, kurie skatina natūralų smalsumą; ir on-campus įsidarbinimo galimybės ir stipendijos, kuri ne tik skatina kolegijos įperkamumą, bet ir skatinti akademinį, sporto ir veiklos programą, dalyvavimą.

Koledžo biuras Poilsis ir Wellness palaiko studentų veiklą, kuri kapitalizacija Koledžo arti dviejų didžiųjų paplūdimiai su greitai važiuoja per grindinys prie abiejų Sankt Simons Island arba Jekyll Island. Leidimai Jekyll Island išduodami fulltime studentų, suteikiant prieigą prie visų Valstybinio pajūrio žaidimų patogumais. Off-kampusie nuotykių ekskursijos į Sankt Simons Island yra Stand-up irklas laivą ir baidarės. Studentai gali imtis į vandenį, taip pat žygis paplūdimiai ir takai mūsų regioninių ekosistemų lauko nukreiptas mokymosi pakrantės aplinką, kuri yra gyvas laboratorija ir vienas iš pirmųjų paskirtų, saugomų pelkių tautos.

Kolegija siūlo bakalaureato laipsnių Amerikos studijų, biologijos mokslų, verslo administravimo, švietimo, sveikatos informatikos, matematikos, Slauga (BSN), Psichologija, viešųjų reikalų ir neseniai pridėjo laipsnį tarpdisciplininių studijų. Per aktyvų programos stažuočių ir paslaugų mokymasis, studentų komanda bendruomenės partneriais, tokiais kaip Gruzija departamento gamtos išteklių, Jekyll Island tarnybos ir Gruzijos vėžlys centras, Pietryčių Gruzijos sveikatos sistema, ir Federalinės teisėsaugos mokymo centras įdomių patirtis realaus pasaulio taikymo kursinių bendruomenėje. Studentai visoje visų disciplinų turėti prasmingą galimybes bendradarbiauti su fakulteto bendradarbiavimo autorinių ir bendrai pateikti materialinės mokslinių tyrimų ir ataskaitų.

Fakultetas pasimėgauti ir paramą mokinio sąveiką, tarnauja kaip mentoriai, patarėjų, ir net įstojusių į bylą vardu studentams ne iš klasės rengimo ir mokymo valandų. Studentai yra žinoma pagal pavadinimą, ne tik bendraklasiai, bet dėstytojams ir kitiems darbuotojams. Kolegijos vizija yra būti pasirinkimo kolegijos studentams per Gruzijos ir už jos ribų, teikti prieinamas ir išsilavinimą. Pasisako kompetenciją stipendijų ir bendruomenės dalyvavimo, Kolegija skatina mokinių lyderystę, akademinę pažangą ir laiku baigimo per studentą orientuotas programas, kurios siūlo turtingą ir įvairų mokinių patirtį.

Pažymėti gražus miesteliu, visi, bet vienas pastatas Kolegijos yra arba buvo pastatytas arba pilnai renovuotas per pastaruosius šešerius metus ir statyba prasidėjo antrą komplektą pagrindu gyventi salėje. Nuo įstojimo į Pietų Amerikos Valstijos Atletiškas konferenciją 2011 m Jūrininkų padarė savo ženklą ant sporto arenoje, laimėjo NAIA vyrų nacionalinis golfo čempionatą 2014 m. Pakrančių Gruzijos atletika programa šiuo metu palaiko aštuonis konkurencinius sporto komandų: trys vyriški komandos (krepšinio, golfo ir teniso) ir penkių moterų komandas (krepšinis, golfas, teniso, futbolo ir tinklinio). Golfo, Tenisas, ir tinklinio komandos nacionaliniu užėmė.

Tai miesteliu, kad būtų galima tiksliai apibūdinti kaip rūpestinga bendruomenė dalyvaujančių, interaktyvios studentų, dėstytojų ir darbuotojų. Studentai gali ateiti į pajūrio Gruzijoje dėl vienos priežasties, bet jie lieka daug.

Misija

Kaip valstybinės kolegijos Universiteto sistemos Gruzijos pakrančių Gruzijos kolegija bus pasirinkimo gyventojų Gruzijoje ir už jos ribų kolegija, teikiant prieinamas ir įperkamas kokybiškas išsilavinimas. Pasisako kompetenciją stipendijų ir bendruomenės dalyvavimo, Kolegija skatina studentų progresavimą ir laiku baigimo per studentą orientuotas programas, kurios siūlo turtingą ir įvairų mokinių patirtį. Studentai pasirengę prasmingų karjeros, pažangių studijų, mokymosi visą gyvenimą ir dalyvavimą pasaulio ir technologijų visuomenėje. Įstaiga teiks susieti ir bakalaureato laipsnių, kurie palaiko intelektinius, ekonominius ir kultūrinius poreikius Bendrijos ir regione.

Vizija

Pakrančių Gruzijos kolegija bus pasirinkimo kolegijos studentams per Gruzijos ir už jų ribų, teikiant išskirtinį išsilavinimą rytojaus lyderių ir piliečių per mokymąsi tarnaujant, pasaulio suvokimo ir užsiima verslumą.

Vertybės

Pakrančių Gruzijos vertybių kolegija rėmo misiją ir viziją, ir vadovauti įstaigai per besikeičiančiais laikais ir prioritetų nustatymo:

Geros kokybės švietimas:

Įsipareigojimas teikti aukštos kokybės, naujoviškų ir lanksčias mokymosi galimybes ir paslaugas prieinama studentą orientuoto aplinką, sukuriant atradimą, kad vertybės ir apima tiek paklausimą ir kūrybiškumą klimatą; tikisi studentus aktyviai atsakomybę už savo išsilavinimą; puoselėti glaudžius studentas-mokytojo obligacijas; siūlome nuolatinį vertinimą studijų programų; integruoti visas programas, kurios skatina mokinių galimybes ir sėkmę.

Patirtinis mokymasis:

Integruoti prasmingą patirtinį ir holistinį bendruomenės paslaugų miesteliu ir platesnei bendruomenei su instrukcija ir svarstymų praturtinti mokymosi patirtį, ugdant dosnumo eksploatuoti požiūrį, mokyti pilietinę atsakomybę ir stiprinti bendruomenes.

Visuotinį informuotumą:

Įsipareigojimas teikti pridėtinės vertės švietimą skatinant tarpkultūrinį supratimą, puoselėti pagarbą ir padėką tarp ir tarp studentų, dėstytojų ir darbuotojų, ir ugdyti bendradarbiavimo ryšius su tarptautinėmis programomis ir pasaulio bendruomenių.

Vadovavimas:

vadovavimo advokatas vaidmenys gerbiant profesionalumą, atsakomybę ir motyvaciją per patobulintų įgūdžių organizuojant, planuojant, problemų sprendimą ir perduoti parengti studentus susitikti rytojaus darbo jėgą bei regiono besikeičiančius vystymosi poreikius.

verslumas:

Įlieti žvalgybą ir inovacijas visoje ugdymo procese, o inkaro šiuos verslumo strategijas socialinių ir bendruomenės reikmėms.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

College of Coastal Georgia

Dailės bakalauras su Major Amerikos studijų rengia studentus karjeros, kur stiprūs analitiniai ir bendravimo įgūdžiai yra vertinami kartu su kūrybiškumu ir pasaulio suvok ... [+]

Dailės bakalauras Amerikos studijų

Dailės bakalauras su Major Amerikos studijų rengia studentus karjeros, kur stiprūs analitiniai ir bendravimo įgūdžiai yra vertinami kartu su kūrybiškumu ir pasaulio suvokimo. Amerikos studijų didžiųjų kritiškai išanalizuoti American Life į mokymo programą, kuri pabrėžia novatorišką paslaugų mokymąsi, istorinių žinių ir šiuolaikinių teorinių požiūrių aktyviai bendradarbiauti su bendruomene ir regione. Kadangi pasaulis auga vis tarpusavyje susiję, Amerikos studijų programas skatinti gilią istorinę, kultūrinę ir sociologinį supratimą apie Jungtinių Amerikos Valstijų poziciją pasaulio kultūrai ir ūkiui.

Amerikos studijų absolventai klestėti srityse, kaip antai žurnalistika, masinės komunikacijos, rinkodaros, švietimo, Techninių tekstų rašymas, apsaugos vadybos ir aplinkosaugos vadybos. Amerikos studijų programa taip pat rengia studentus studijų programų, įskaitant į meno, humanitarinių, socialinių mokslų, teisės, verslo, viešosios politikos ir švietimo srityse.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Brunswick
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BBA

College of Coastal Georgia

Bakalauro verslo administravimo (BBA) yra sukurta siekiant suteikti studentams tvirtą pagrindą verslo kompetencijų pabrėžiant taikymą realaus pasaulio darbo aplinkoje. BB ... [+]

Verslo administravimo bakalauras

Bakalauro verslo administravimo (BBA) yra sukurta siekiant suteikti studentams tvirtą pagrindą verslo kompetencijų pabrėžiant taikymą realaus pasaulio darbo aplinkoje. BBA laipsnis jungia pamatinių bendrojo lavinimo kursuose, daug dėmesio skiriama verslo pagrindų ir tada Kurių koncentracijos srityje egzaminą. Be to, studentai privalo atlikti stažuotę per savo vyresniojo metus.

Nors studentai uždirba BBA laipsnį gauti pagrindinis bendro verslo, šie plotai koncentracijos yra prieinamos:

apskaita ekonomika finansai Apskritai verslo Sveikatos priežiūros administracija Svetingumo, turizmo ir kurortas valdymas ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Brunswick
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

College of Coastal Georgia

Mokslo bakalauras Švietimo su dviguba dur ankstyvoje vaikystėje ir specialiojo ugdymo atitinka nustatytus Universiteto sistemos Gruzija, Gruzijos Profesinių standartų Kom ... [+]

Mokslo Bakalauro švietimo

Mišinių tradicinius ir netradicinius požiūrius į mokytojų rengimo, daugiausia dėmesio skiriant turinio žinių patirtimi, efektyvių mokymo strategijas ir klasėje valdymas, absolventai įžengs į mokytojo profesiją pasiruošęs patenkinti esamų ir būsimų klasių iššūkius. Mokytojų kandidatai baigtas profesinis mokymas kursinių, turinio kursinių matematikos, mokslo ir skaitymas, taip pat struktūros, prižiūrimi lauko patirtimi mokyklose.

Mokslo bakalauras Švietimo su dviguba dur ankstyvoje vaikystėje ir specialiojo ugdymo atitinka nustatytus Universiteto sistemos Gruzija, Gruzijos Profesinių standartų Komisija, ir nacionalinės tarybos akreditacijos mokytojų rengimo standartus. Mokytojų kandidatai sėkmingai užbaigti šią programą, bus sertifikuota ankstyvoje vaikystėje ir specialiojo ugdymo, K-5 klases.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Brunswick
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
College of Coastal Georgia

Mokslo bakalauras Psichologija yra skirta studentams, kurie nori padaryti skirtumą į kitų gyvenimus, arba pasirengti karjeros pabrėžiant fundamentaliuosius arba taikomuos ... [+]

Mokslo Bakalauro Psichologijos

MŪSŲ BENDRA koncentracija bus siūlomi CAMDEN centre!

Mūsų generalinis Koncentracija dėmesio fundamentaliųjų ir taikomųjų mokslinių tyrimų ir pasirengimo tolesnio ugdymo antrosios pakopos dabar patogiau Camden apskrities gyventojų nei bet kada anksčiau! Pažanga, nuotolinio mokymosi technologijas yra leidžia mums pirmą kartą pasiūlyti visą komplektą kursai Generalinės koncentracija Camden centras. Kursai bus prieinama visiškai vietoje, visiškai "on-line, gyva transliuojamas realiu laiku tarp Brunsviko universitete ir Camden centro, o" hibridas "(kombinacija vietoje ir on-line) formatu. Šį rudenį dr Drew bus būti mokymo psichologija koregavimo at Camden centras, dr Culley bus gyvai transliuojami Bendrijos Psichologija tarp Brunsviko universitete ir Camden centras ir dr Popiežius yra malonu būti mokymo jo asmenybės teorijos kursą (taip pat tiesiogiai transliuojamame tarp Braunšveigo ir Camden centro). ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Brunswick
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
College of Coastal Georgia

Gamtos mokslų departamentas (DNS) siūlo bakalaureato laipsnį biologijos mokslo, kad rengia studentų karjeros, profesinės biologų iš įvairių sričių. Mūsų programa siūlo tr ... [+]

Mokslų bakalauras Biologijos

Gamtos mokslų departamentas (DNS) siūlo bakalaureato laipsnį biologijos mokslo, kad rengia studentų karjeros, profesinės biologų iš įvairių sričių. Mūsų programa siūlo tris takelius Tyrimas: Baltijos pajūrio aplinkos ekologija, mokytojų mokymo vidurinėje lygio arba iš anksto profesinei, studentams, kurie planuoja eiti į medicinos, veterinarijos, biomedicinos mokslų, odontologijos, farmacijos ar kineziterapijos. Studentai bus panardintas į interaktyvias ekvivalentas ir laboratorinių patirtimi, taip pat lauko patirtimi, susijusia su jų pasirinktu keliu. Naujoviškas ir griežtas mokymo programos parengti studentus magistrantūros studijų pasirinktoje biomedicinos mokslų profesijos, arba karjeros galimybių, pavyzdžiui, vidurinės mokyklos mokslo švietimo, gamtos išteklių valdymo ir ekologinių tyrimų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Brunswick
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
College of Coastal Georgia

Mokslo bakalauro laipsnį kriminalinės justicijos dėmesys skiriamas baudžiamojo teisingumo sistemos ir jos sudedamųjų dalių tyrimo, taip pat priežastis ir pasekmes nusikal ... [+]

Mokslo bakalauro laipsnį kriminalinės justicijos dėmesys skiriamas baudžiamojo teisingumo sistemos ir jos sudedamųjų dalių tyrimo, taip pat priežastis ir pasekmes nusikaltimų. Laipsnis programa pabrėžia integruotą požiūrį į baudžiamojo teisingumo sistema, išryškinant ryšius tarp sistemos komponentų. Mokymo programa yra sukurta siekiant suteikti studentams pamatai žinių pagrindas baudžiamosios justicijos sistemą, kad bus parengti studentus karjeros teisėsaugos srityse policijos ir baudžiamųjų tyrimų, taip pat saugumo, korekcijas, probacijos ir lygtinio paleidimo.

Koncentracijos Viešojo valdymo koncentracija daugiausia dėmesio skiriama viešojo sektoriaus organizacijų valdymo. Dėl baudžiamojo teisingumo studentų, šio koncentracijos tikslas yra plėtoti įgūdžius, reikalingus asmenų, kurie valdo baudžiamojo teisingumo ir saugumo organizacijas ir tiems, kurie parengti ir vertinant politiką. Visuomenė valdymo koncentracija suteikia paklausius valdymo ir vadovavimo kompetencijas, kurios gali būti taikomos tiesiogiai darbo vietoje, o formuojant esminius vertybių užtikrinti studentams klestėti baigus savo karjerą kaip valstybės tarnautojų. Tėvynės saugumo koncentracija suteikia unikalią galimybę studentams, besidomintiems dėmesio savo tyrimus didžioji vietovių, įtrauktų į sudėtingą arenoje tėvynės saugumą. Šio koncentracijos tikslas yra suteikti išsamią studiją sudėtingose ​​srityse, su kuriomis susiduria mūsų tautą, pavyzdžiui, imigracijos politikos, sienų saugumo, muitinės vykdymo, elektroniniais nusikaltimais, ir viešosios politikos šiose srityse vertinimo. Informacija užtikrinimas ir kibernetinės gynybos koncentracija leidžia studentams įvaldyti pagrindinius įgūdžius suprasti tinklo gynybos, duomenų bazių valdymo sistemų, elektroninių nusikaltimų, kibernetinio saugumo ir saugumo konstrukcija ir kriptografija. Baigęs ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Brunswick
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

College of Coastal Georgia