Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į Compass koledžo kino meno.

Sveiki atvykę į koledžą, kad yra kitoks, nei bet kuri kita mokykloje jūs kada nors patyrė. Mes esame vienintelė konservatorijos stiliaus, interdenominational kolegija tautos, kurios mokymo programa yra būdingi pramogų industrijos. Su unikaliu, veiklos pagrįstos mokymo programą, mes apibrėžia kino švietimą mes siūlome kokybę ir mūsų absolventai sėkmės.

Puikus dalykas, apie mūsų yra skirtingi, kad esate skirtingi, taip pat. Ten yra jumyse menininkas. Tu tai žinai. Mes žinome. Ir jei jūs esate pasirengę rasti savo vietą kaip viena iš sparčiausiai augančių pramonės šakų pasaulyje menininkas, Mūsų pasiaukojanti dėstytojai ir darbuotojai yra čia, kad padėtų nukreipti Jus į savo svajonę.

Film School yra kelionė. Kompasas jus nurodė savo tikrąją kryptį. Kelionė su mumis.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Compass College of Cinematic Arts

Kompasas kolegija kino menų siūlo Dailės (BFA) laipsnį kino ir medijos meno bakalauro, derinant intensyvus, taikomas studiją kino ir medijų meno kūrimo proceso su keturių ... [+]

Kompasas kolegija kino menų siūlo Dailės (BFA) laipsnį kino ir medijos meno bakalauro, derinant intensyvus, taikomas studiją kino ir medijų meno kūrimo proceso su keturių koncentracijų: vykdomosios gaminti, rašyti, po gamybos ir veikiantis. Ši programa yra skirta studentams, kurie nori dirbti didžiąją studiją, pavyzdžiui, "Warner Brothers", "Disney", "Pixar" ar "Paramount, kur bakalauro laipsnį reikalaujama. Tai taip pat puikus pasirinkimas, jei esate verslininkas nori statyti savo gamybos įmonę arba daugiaformatį verslą, ar dirbti įmonių rinkodaros ar multimedijos agentūrų.

Dailės programos bakalauras yra 120 kredito valandos minimalus ir pradeda iš karto parengti studentus kino ir medijų meno gamybai. Jūs pradėsite nuo pat pirmos dienos mokymosi pasakojimo pasakojimo ir kaip meną perduoti šį įgūdį į scenarijaus ar kitokia. Sužinosite, gaminančių, įranga, apšvietimo ir kino estetika. Iš ten, jūs judėti į klases orientuota į ikimokyklinio gamybos, postprodukcijos, kinematografija ir režisūros.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Compass College of Cinematic Arts