Oficialus aprašymas

Švietimas moterų keliu


Cottey College yra nepriklausoma, laisvųjų menų ir mokslo moterų koledžas Nevada, Misūris. Nuo 1884 m. Kolegija jaunoms moterims suteikė galimybę mokytis ir ugdyti lyderius, vaidmenų pavyzdžius ir pasitikinčius asmenis./>


Šiandien "Cottey" unikalus moterų išsilavinimo, aukštų akademinių standartų derinys, pagrindinis dėmesys lyderių ugdymui, kiekvieno studento tarptautinės patirties prisiėmimas ir motyvuota, didelės energijos bendrija yra jos sėkmės pagrindas. "Cottey" turime daugybę galimybių, kad atitiktų jūsų poreikius. Galite baigti meno bakalauro laipsnį per ketverius metus su bet kuria iš šių didžiųjų įmonių, verslo, anglų, aplinkosaugos studijų, sveikatos mokslų, tarptautinio verslo, tarptautinių santykių, liberalų menų ar psichologijos. Absolventai mūsų BA yra gerai pasirengę patekti į darbo pasaulį ir pažangias studijas absolventų ar teisės mokykloje. Be to, Cottey siūlo dvejų metų kolegijos laipsnio galimybes. Jūs galite užsitikrinti meno asociacijos narius, mokslo daktaro laipsnį, dailės magistro laipsnį, dailės magistro laipsnį, dailę, dailės daktaro laipsnį ar daktaro laipsnį. Šios studijų programos yra kruopščiai suplanuotos, kad būtų lengviau pereiti į ketverių metų kolegiją ar universitetą, jei norite baigti studijas kitoje nei viena iš aukščiau išvardytų didžiųjų sričių. Mūsų absolventai pereina į dinamišką verslo, pramogų, rinkodaros, švietimo, sporto, komunikacijų ir daugelio kitų karjerą. Svarbiausia, kad jie toliau palaiko ypatingą ryšį su Kolegija ir kitais savo gyvenimo ir karjeros metais./>

Visų moterų švietimo galia


Jei norite būti aplinkoje, kurioje jaučiatės:/>

 • galingesnis,
 • pasitikintis savimi,
 • įkvėptas įsitraukti
 • glaudžios bendruomenės dalis

tada moterų koledžas, kaip ir " Cottey College , yra puikus pasirinkimas. Apsvarstykite šiuos faktus ir jūsų sprendimas turi būti akivaizdus:

 • Moterų kolegijų absolventai yra daugiau nei du kartus dažniau nei bendrojo lavinimo kolegijų absolventai, norintys gauti daktaro laipsnius.
 • Beveik pusė moterų kolegijų absolventų užsidirbo aukštųjų laipsnių, o 81 proc. Toliau mokosi už kolegijos.
 • Moterų kolegijų absolventai yra sėkmingesni karjeros srityje; jie paprastai turi aukštesnes pareigas, yra laimingesni ir uždirba daugiau pinigų.

Kur tu eisi?


Su tokiu įrašu, kaip mes ką tik paminėjome, važiuodami į Cottey pasiruošę daryti viską, ko norite gyvenime. Ar netikėk mus? Pažvelkite į šiuos skaičius:/>

 • Verslo savaitės sąraše iš 50 moterų, kurios auga "Corporative America" ​​žvaigždėse, 30 proc. Įgijo bakalauro laipsnį iš moterų koledžų.
 • 33 procentai moterų "Fortune 1000" įmonių valdybos narių yra moterų koledžo absolventai.
 • Maždaug ketvirtadalis dabartinių kongresų dalyvavo moterų kolegijose.
 • Vienas iš septynių moterų kabineto narių valstybės valdžioje dalyvavo moterų kolegijoje.
 • 20 procentų moterų, kurias "Black Enterprise Magazine" paskelbė kaip 20 galingiausių Afrikos amerikiečių moterų "Corporate America", baigė moterų kolegijas.

Misija, vizija, mokymosi rezultatai ir vertybės


Misija/>

Cottey College , nepriklausoma laisvųjų menų ir mokslo kolegija, moko moteris prisidėti prie pasaulinės visuomenės narių sudėtingomis mokymo programomis ir dinamišku universitetų patirtimi. Mūsų įvairialypėje ir palaikančioje aplinkoje moterys ugdo savo asmeninio ir profesinio intelekto dalyvavimo ir įžvalgų veiksmų kaip besimokančiųjų, lyderių ir piliečių potencialą.

Vizija

Cottey College bus aukštojo mokslo įstaiga, pasirinkusi įvairioms moterims, siekiančioms naudotis išskirtinėmis edukacinėmis programomis, ir sutelkti dėmesį į tris pagrindines temas: lyderystę, socialinę atsakomybę ir pasaulinį supratimą. Atsargiai ir pagarbiai kiekvienam studentui suteiksime moterims galimybę pagerinti savo gyvenimą, realizuoti visą savo potencialą ir padaryti vertingą indėlį į visuomenę. Cottey College bus augantis, energingas, išskirtinis ir atrankinis moterų koledžas, gerai žinomas ir gerbiamas programoms, pateiktoms įvairiais ir prieinamais formatais, naujausiomis priemonėmis ir akademine kompetencija.

Pagrindinės vertybės

Cottey College pagrindinės vertybės yra pagrįstos tradicijomis ir istorija, kaip nustatyta įkūrėjų Virginia Alice Cottey ir remiami PEO Sisterhood nuosavybė. Šios septynios vertybės aiškina mūsų tapatybę, praeitį, dabartis ir ateitį.


Mokykite moterys būti sąmoningomis ir mąstančiomis pasaulinės visuomenės narėmis./>

Skatinti intelektinį augimą, mokslą, kultūrą ir visuomenę bei stiprius praktinius įgūdžius, įskaitant komunikaciją, analizę ir problemų sprendimą.

Gerinti atsakomybę skatinti moterų teigiamą indėlį per asmeninį ir profesinį gyvenimą.

Pagarba Skirtumas, sukuriant atvirumo ir idėjų, perspektyvų, kultūrų, patirties ir daugiakultūrės visuomenės įvairovės vertinimo atmosferą.

Plėsti pasaulines perspektyvas, pamirštant studentus naujomis kultūromis ir patirtimi bei gerinant jų supratimą apie mūsų pasaulio ekonomikos ir kultūros praktikos tarpusavio ryšį.

Atlikite apgalvotus veiksmus, ugdydami tyrimo, vientisumo, sąžiningumo ir abipusės pagarbos atmosferą.

Plėtoti moterų lyderystę suteikiant galimybes intelektualiai, socialiai, estetiškai, dvasiškai ir fiziškai augti, siekiant realizuoti individualų potencialą.

" Cottey College studentų mokymosi rezultatai

Sėkmingas Cottey studentas

 1. Pripažįsta moterų vaidmenis
  "Cottey" studentas demonstruoja moterų praeities, dabartinių ir besikeičiančių įžvalgų suvokimą.
 2. Praturtina jos žinias
  "Cottey" studentas demonstruoja daugelio akademinių disciplinų idėjų supratimą.
 3. Mano kritiškai
  "Cottey" studentas nagrinėja problemas prieš priimdamas argumentus ar sudarant savo išvadas.
 4. Efektyviai bendrauja
  "Cottey" studentas naudoja tinkamas priemones aiškiai bendrauti.
 5. Išsprendžia problemas
  "Cottey" studentas kuria sprendimus, integruodamas ir taikydamas žinias ir įgūdžius į visas studijų ir patirties sritis.
 6. Gerbia įvairovę
  "Cottey" studentas yra dėmesingas kultūriniams kontekstuose, lygina ir kontrasto modelius ir gerbia skirtumus.
 7. Sėkmingai bendradarbiauja
  "Cottey" studentas pagarbiai elgiasi su kitais, kad skatintų palaikančią aplinką ir prisidėtų prie idėjų ir pastangų, kad būtų skatinamas grupės darbas.
 8. Atsakingi aktai
  "Cottey" studentas yra refleksyvus ir elgiasi kaip asmeniškai ir socialiai atsakingas pasaulinių, nacionalinių ir vietos bendruomenių narys.


Garbės kodeksas

Cottey College garbės kodeksas apibrėžia ir išreiškia etišką dvasią, kurioje mes, "Cottey" bendruomenės nariai, siekia moterų išsilavinimo. Pripažindama, kad mokymosi bendruomenė negali gerai veikti be pagarbos pagrindinei moralinei tvarkai, mes taip pat suprantame, kad kompetencijos tobulinimas reikalauja dar didesnių įsipareigojimų. Taigi, be pagrindinių moralinių principų, mes taip pat teigia, kad Virginia Alice Cottey pabrėžia, kad yra puikus asmeninio pobūdžio ir konkretesni profesinių asociacijų, prižiūrinčių aukštojo mokslo elgesį ir kokybę, etinis standartas. Mes, " Cottey College bendruomenės nariai, įsipareigoja dirbti su:

 1. Asmeninė atsakomybė.
 2. Akademinė sąžiningumas ir žodžio vientisumas.
 3. Moralinė pagarba asmenims ir jų turtui.
 4. Etinis rūpestis dėl kolegijos bendruomenės ir platesnės žmonijos visuomenės.

Siekdami šių idealų, mes siekiame, kad ši kolegija, kaip aukštojo humaniško mokymosi centras, toliau vykdytų savo misiją.


Greiti faktai


Tipas: nepriklausoma, laisvųjų menų ir mokslo kolegija moterims./>

Studentų kabinetas: "Cottey" gyvenamųjų studentų skaičius iš 350 moterų paprastai yra 40 valstybių, Kanados ir 26 šalių.

Vieta: Nevada, Misūris (pop 9000), maždaug 100 mylių į pietus nuo Kansas City. Universitetas užima 14 pastatų 11 miesto blokų ir 33 akrų miškingos poilsio zonos su sodu.

Paveldas: Virdžinija Alice Cottey 1884 m. Įkūrė koledžą, tvirtai įsitikinę, kad moterys nusipelnė tokios pačios švietimo kokybės kaip ir vyrai. 1927 m. Ji paliko koledžą PEO Sisterhood, todėl ji tapo vienintele nesektualia kolegija, kuriai priklauso moterys. PEO Sisterhood, filantropinė švietimo organizacija, kurioje yra daugiau nei 225 000 narių, skirta moterų švietimo galimybėms suteikti.

"Cottey" švietimas: pabrėžia aukštus akademinius standartus, suteikiančius unikalias asmeninio tobulėjimo galimybes per gyvenimo, kultūros ir intelekto patirtį. Visame pasaulyje gyvena daugiau nei 8.900 absolventų. Cottey College nediskriminuoja savo programos ir veiklos, susijusios su rasės, tikėjimo, tautybės kilme, amžiumi, seksualine orientacija ar fizine negalia, priėmimo, prieigos ar gydymo.

"Residence Halls": trijų gyvenamųjų patalpų, iš kurių kiekviename yra 100-150 studentų, gyvenančių apartamentuose stiliaus apartamentuose. Kiekviename liukso (suite) kambaryje gali apsistoti 10-12 studentų. Jame yra vienviečiai ir dviviečiai miegamieji, svetainė, didelis vonios kambarys ir virtuvėlė.

Organizacijos: studentai gali būti lyderiai daugiau nei 40 organizacijų universitetuose, atstovaujančių akademines sritis, kultūrinius ir pramoginius interesus ar socialinę, religinę ir savanorišką veiklą.

Paslaugos: "Student Life" tarnyba teikia lyderių ugdymą, konsultavimo paslaugas ir ribotą sveikatos kliniką.

JAV naujienos


Cottey džiaugiasi, kad jis vėl bus pripažintas tarp labiausiai šalies elitinių kolegijų ir universitetų. Tai siūlome kaip įrodymą apie mūsų įsipareigojimą suteikti studentams sudėtingą mokymo programą už prieinamą kainą. JAV naujienos/>

# 7 geriausios kolegijos

# 2 geriausios vertės kolegijos

# 2 Mažiausio studento skolos baigimas

# 3 labiausiai proporcingi tarptautiniai studentai

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Cottey College

Aplinkosaugos studijos siūlo įvairias madingų ir praktinių kursų pasirinkimą. Programa yra pritaikyta studentams rengti sėkmingai baigus studijas ar tenkinant karjerą. ... [+]

Aplinkosaugos studijos siūlo įvairias madingų ir praktinių kursų pasirinkimą. Programa yra pritaikyta studentams rengti sėkmingai baigus studijas ar tenkinant karjerą. Mūsų tikslas - parengti būsimus lyderius pilietinėse ar federalinėse tarnybose, aplinkosaugos konsultacijose, aplinkosaugos teisės aktuose, žuvies ir laukinės gamtos, aplinkosaugos vertinimo ir valdymo srityse arba naujose "žaliosios" pramonės ir paslaugų srityse.

Aplinkos tyrimai gali būti jums, jei ...Jums patinka laukas ir aukštųjų technologijų analizėJus domina įvairios disciplinos (ir norite išbandyti įvairius dalykus)Jūs stengiatės įgyti 21-ojo amžiaus darbo įgūdžių patenkinamam ir gerai mokamam karjeros lygiuiJūs rūpinatės savo įtaka planetaiJūs ieškote intelektualiai stimuliuojančių ir į galvą minčių idėjųJūs vertinaite geros praktikos įgūdžius, reikalingus mokyklos, kitų disciplinų ir profesijųJums patinka tiltai disciplinos, pavyzdžiui, turizmas, verslas, hidrologija, toksikologija, istorija, anglų kalba, biologija, chemija, geografija, GIS / GPS, nuotolinis stebėjimas)Klasės iš pirmo žvilgsnio... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Nevada
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cottey College

Ką reiškia šiandien moteris? Ką tai praeityje reiškia? Kas yra feminizmas? Kaip kultūra-populiari kultūra ir aukšta kultūra atspindi ir formuoja mūsų patirtį kaip moterys ... [+]

Programos aprašymas

Ką reiškia šiandien moteris? Ką tai reiškia praeityje? Kas yra feminizmas? Kaip kultūra-populiari kultūra ir aukšta kultūra atspindi ir formuoja mūsų patirtį kaip moterys? Kaip moterys turi įtakos pasaulyje? Kaip mes galime pagerinti moterų padėtį Jungtinėse Amerikos Valstijose ir visame pasaulyje?

Tai tik keletas klausimų, kuriuos mes prašome moterų, lyties ir seksualumo studijose , labai tarpdisciplininė studijų sritis, kuri daro įtaką viskam, ką mes darome Cottey College Kadangi moterų, lyčių ir seksualumo studijų pasiekiamumas yra toks plati, jis suteikia stiprus papildymas bet kokiu pagrindiniu pasirinkimu.

Vienas iš labiausiai unikalias Cottey moterų, lyčių ir seksualumo studijų programos ypatybes yra tai, kad jis gyvena moterų koledže. Nuo Virdžinijos Alice Cottey noro mokyti moteris būti "gerai žinoma, mąstoma, subrendę suaugusieji" kolegijos dabartinei misijai " mokyti ... moterys prisideda prie pasaulinės visuomenės, pasitelkdamos sudėtingą mokymo programą ir dinamišką universitetų patirtį "," Kottai pagrindinis rūpestis yra moterys. Šis moterų švietimo įsipareigojimas yra moterų, lyčių ir seksualumo studijų pagrindas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Nevada
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cottey College

Tarptautinė verslo programa rengia studentus sėkmingai verstis verslais šiandieninėje pasaulio ekonomikoje. Tai suteikia pagrindines žinias apie apskaitą, rinkodarą, vald ... [+]

Programos aprašymas

Tarptautinė verslo programa rengia studentus sėkmingai verstis verslais šiandieninėje pasaulio ekonomikoje. Tai suteikia pagrindines žinias apie apskaitą, rinkodarą, valdymą ir finansavimą, ir išplečia šias žinias klasėse pasauliniame versle, tarptautiniuose finansavimuose, tarptautiniame valdyme ir kursuose apie verslą konkrečiose pasaulio geografinėse vietovėse. Tai pabrėžia "mokymosi darant" standartą. Kai kurie svarbiausi dalykai yra:

Vienas semestras verslo kursų studijų užsienyje, paimtas geografinėje studento pasirinktoje vietoje.Vasaros stažuotė tarptautinėje įmonėje.Patirti mokymosi komponentai, leidžiantys studentams pritaikyti savo klasėje mokymąsi. Pavyzdžiui, įžanginės finansų klasės mokiniai gali dirbti su vietiniu verslu apskaitos ar verslo planuose. Daugumoje kursų yra atvejų tyrimai, kuriuose studentai turi naudoti savo žinias spręsti verslo problemas, kurios įvyko įvairiose įmonėse.Visų antrųjų metų Cottey studentų kelionė į užsienį per pirmąją savaitės pavasario pertrauką, kurią moka koledžas.Pavyzdinis programos planas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Nevada
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cottey College

Dėkojame už susidomėjimą Cottey bakalaureato programa tarptautiniuose santykiuose! Mes siūlome didelę ir nepilnamečią tarptautiniuose santykiuose ir daugybę apklausų kurs ... [+]

Programos aprašymas

Dėkojame už susidomėjimą Cottey bakalaureato programa tarptautiniuose santykiuose! Mes siūlome didelę ir nepilnamečią tarptautiniuose santykiuose ir daugybę apklausų kursų pagrindiniuose politikos sričių polinkiuose, įskaitant Amerikos politiką, tarptautinius santykius, lyginamąją politiką, viešąją politiką ir viešąjį administravimą. Mūsų programa skirta parengti sėkmingą karjerą viešojo sektoriaus ir privačiojo sektoriaus pareigoms neformaliose laboratorijose, ne pelno organizacijose ir žiniasklaidoje. Be to, mes glaudžiai konsultuojame savo mokinius, kai jie rengiami aukštąjį išsilavinimą / teisės mokyklą. Mūsų neseniai absolventai šiuo metu siekia aukštojo mokslo laipsnių viešojo administravimo ir teisės srityse. Svarbiausi mūsų programos dalykai yra:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Nevada
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cottey College

Kiekviena organizacija nuo verslo pradžios iki pasaulinių, sudėtingų kompanijų yra pastatyta iš standartinių verslo principų, kuriuos mokė "Cottey" verslo progr ... [+]

Kiekviena organizacija nuo verslo pradžios iki pasaulinių, sudėtingų kompanijų yra pastatyta iš standartinių verslo principų, kuriuos mokė "Cottey" verslo programose. "Cottey" žinios, įgūdžiai ir metodai gali būti taikomi beveik bet kokiame karjeros plane.

Kas skiriasi "Cottey"? Patirtinis mokymasis pabrėžiamas "Cottey" verslo kursuose, leidžiantis jums taikyti teoriją ir mokytis realiose situacijose. Pavyzdžiui, įžanginės finansų klasės mokiniai gali dirbti su vietiniu verslu apskaitos ar verslo planuose. Daugelyje kursų yra atvejų tyrimai, kuriuose studentai taiko savo žinias sprendžiant verslo problemas realiose organizacijose./>

Kolegija moka už visų antrųjų metų Cottey studentų kelionę į užsienį per pirmąją pavasario pertraukos savaitę.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Nevada
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Cottey College

Biologija yra gyvųjų organizmų ir gyvybinių procesų tyrimas. Biologai tiria visų gyvų būtybių struktūrą, funkciją, paveldimus ir evoliuciją - mikroorganizmus, grybus, aug ... [+]

Programos aprašymas

Biologija yra gyvųjų organizmų ir gyvybinių procesų tyrimas. Biologai tiria visų gyvų būtybių struktūrą, funkciją, paveldimus ir evoliuciją - mikroorganizmus, grybus, augalus ir gyvūnus. Šios gyvenimo formos yra mokomos visais lygmenimis: molekulėmis, ląstelėmis, organizmu ir populiacijomis. Per laboratorijos darbą ir lauko darbus biologijos specialistai įgyja pagrindinį supratimą apie organizmus, jų buveines ir procesus, kurie reguliuoja jų gyvenimo veiklą.

Biologijos studentas pristato savo tyrimą apie bioluminescencines bakterijas

"Cottey" norime įsitikinti, kad jūsų biologijos mokymas apima įvairias temas, o ne tik tas, kurios tiesiogiai susijusios su biologija. Svarbu turėti stiprią mokslo bendravimo, vadovavimo ir patirtinio mokymosi aplinką, įgūdžius, kurie padės sėkmingai dirbti ne tik "Cottey", bet ir visą savo karjerą. Šie įgūdžiai yra įtraukti į biologijos mokymo programą ir į mūsų bendrojo lavinimo pasiūlymus. "Cottey"... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Nevada
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

We Are Cottey