Oficialus aprašymas

Ne jūsų tipiškas ketverių metų universitetas.

DSU buvo įkurta 1881 m. Kaip mokytojų rengimo mokykla Dakotos teritorijoje. Šiandien mes esame viena iš technologiškai pažangiausių universitetų Midwest. Viešasis universitetas, mums vadovauja Pietų Dakotos sistemos valdyba, akredituota Aukštojo mokslo komisijos.

Mes specializuojamės kompiuterių vadyboje, kompiuterių informacinėse sistemose ir kitose susijusiose bakalauro ir magistrantūros programose. Mes išliekame ištikimi savo šaknims, ypatingą dėmesį skiriant mokytojų, turinčių patirties kompiuterių technologijų naudojimui mokymo ir mokymosi procese, rengimui. Mes turime daugiau nei 45 didžiųjų bendrovių, iš kurių galima rinktis, ir tvirtą studijų programą.

Vieta

Mes įsikūrę Madisone, Pietų Dakotoje. Tai šurmuliuojanti bendruomenė, turinti draugišką, nedidelį miestelį. Galite apsilankyti mūsų universiteto miestelyje internete arba surengti apsilankymą.

Dydis

Mūsų bendras įstojimas į 2017 m. Rudenį buvo 3 307 su 381 pirmuoju bakalauro laipsniu.

Klases

Mokykloje ir internete dirbame, kad išlaikytume mažus klasių dydžius. Studentų ir dėstytojų santykis yra tik 17,4: 1. Studentams, negalintiems patekti į mūsų pagrindinį miestelį, siūlome kursus internetu arba per Universiteto centrą - Sioux Falls.

Lengvoji atletika

DSU yra Šiaurės žvaigždės atletų asociacijos (NSAA), Nacionalinės tarpkolegacinės atletikos asociacijos (NAIA) narė. Mūsų talismanai yra DSU Trojos arklys ir Lady T, o mes atstovaujame dvylika sporto komandų.

Misija

DSU suteikia mokymąsi, kuris integruoja technologijas ir naujoves, kad absolventai būtų pasirengę prisidėti prie vietos, nacionalinio ir pasaulinio klestėjimo.

Vizija

Remdamasi savo išskirtine misija, DSU taps:

 • Pasirinktas universitetas tiems, kurie ieško į studentą orientuotos institucijos, siūlančios novatoriškas programas, pagrįstas mokymu, moksliniais tyrimais, technologijomis, stipendijomis ir paslaugų kokybe.
 • Akademinė bendruomenė, kuri veikia kaip ekonominis variklis vietinėse, nacionalinėse ir pasaulio rinkose.
 • Campus, pripažintas savo pasiekimais nuolatinio kokybės gerinimo srityje.

Vertybės

 • Studentų sėkmė.
 • Universiteto kompetencija.
 • Mokymo, stipendijų ir paslaugų skirstymas.
 • Akademinė laisvė ir sąžiningumas.
 • Įvairovė, pagarba ir įtrauktis.
 • Nuolatinis tobulinimas.
 • Bendruomenė, bendradarbiavimas ir komunikacija.
 • Technologijos ir inovacijos klasėje ir už jos ribų.

112142_pexels-photo-1595391.jpeg

Kodėl DSU?

Dirbkite su naujausiomis technologijomis.

Kas nori mokytis pasenusioje klasėje? „DSU“ dėmesys skiriamas technologijoms, kurias iš tikrųjų naudosite savo karjeroje. Mes orientuojamės į praktinį mokymą.

Dėl šios priežasties mūsų mokiniai mato didesnę sėkmę. Mūsų reputacija gaminant kvalifikuotus darbuotojus verčia darbdavius ieškoti DSU absolventų. Ji taip pat išlaiko mūsų bendrąjį rodymo rodiklį, kuris yra 99% naujausia baigiamoji klasė - daugelis didžiųjų įmonių mato 100 proc .

Tai nėra tavo senelių klasė.

Mūsų studentai dirba su profesionalia technologija. Mūsų neseniai atnaujintas mokslo centras siūlo naujausias chemijos, biologijos ir fizikos laboratorijas, kurios rengia studentus darbui Hematech, NASA, Los Alamos ir kitose pirmaujančiose mokslo organizacijose.

Bet tai ne tik mokslas. Visos mūsų didžiosios įmonės ir programos yra pripildomos naujausiomis technologijomis klasėje ir už jos ribų.

 • Visose klasėse yra elektros lizdų.
 • Aukštos klasės kompiuterinės laboratorijos, įskaitant žaidimų dizainą ir įsilaužėlių laboratorijas.
 • SMART plokštės.
 • „iPad“, „Kindles“ ir „Chromebook“ įrenginiai.
 • 3D spausdintuvai.
 • Starfish Early Alert System.
 • Standartinė programinė įranga programoms, tokioms kaip „Digital Arts“
 • 24/7 prieigą prie kelių pastatų rankiniu skaitytuvu.
 • Visi studentai gauna nešiojamąjį kompiuterį kaip dalį mūsų nešiojamojo kompiuterio programos.

Be to, DSU yra akademiškai griežta ketverių metų įstaiga, kuri varžosi bet kurioje regiono privačioje mokykloje ir kainuoja mažiau.

112185_pexels-photo-1438072.jpeg

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

Dakota State University

Kadangi duomenų pažeidimai, kenkėjiškų programų infekcijos ir programinės įrangos pažeidžiamumas šiandienos technologijų pasaulyje yra tokie dažni, labai svarbu visiškai ... [+]

Kadangi duomenų pažeidimai, kenkėjiškų programų infekcijos ir programinės įrangos pažeidžiamumas šiandienos technologijų pasaulyje yra tokie dažni, labai svarbu visiškai suprasti, kaip vyksta šie išpuoliai. Kaip kibernetinės operacijos (siūlomos universitetuose ir internete), jūs iškirsite giliai, kad suprastumėte įsilaužėlių mentalitetą, motyvaciją ir metodus, kurie vykdo tokius išpuolius.

Pradėsite nuo tvirtos programavimo, matematikos ir tinklų bazės, o tada pritaikysite šias žinias labiausiai techninėms kibernetinio saugumo sritims. Šio laipsnio esmė - jūs sužinosite, kaip veikia atvirkštinė inžinerija, analizuoja kenkėjišką programą ir išnaudoja programinę įrangą. Jūs geriau suprasite įsilaužėlių mąstyseną ir galėsite aptikti plačiai paplitusių kompiuterinių sistemų pažeidžiamumą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Sioux Falls
August 2019
Dieninės
8 semestrus
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Dakota State University

Jūs ne tik mokosi programuoti, kai studijuojate kompiuterių mokslą; jūs valdote kompiuterius nuo jų pamatų iki naujausių įrankių ir programų. Mūsų kompiuterių mokslai (si ... [+]

Jūs ne tik mokosi programuoti, kai studijuojate kompiuterių mokslą; jūs valdote kompiuterius nuo jų pamatų iki naujausių įrankių ir programų. Jūs galite kurti ir inžineruoti sprendimus, kad išspręstumėte šiandienos problemas, o taip pat vis sudėtingesnės ir įdomesnės galimybės, atsirandančios dėl kompiuterių perversmo mūsų visuomenėje. Panašiai kaip internetas buvo programuojamas kompiuterių mokslininkų, daiktų internetas bus programuojamas kompiuterių mokslininkų! Mūsų kompiuterių mokslai (siūlomi universitetuose ir internete) suteikia jums įrankius, žinias ir viziją kurti sistemas ir programas, praturtinančias jūsų dominančias sritis.

Geriausia, DSU yra regioninis lyderis visose „tech“ srityse. Tai suteikia jums galimybę imtis pažangių kursų kompiuterių moksle arba iš ekspertų instruktorių susijusiose srityse, tokiose kaip saugumas ir tinklų kūrimas. Jūs netgi galite pagreitinti savo įgūdžius per 4 1 programą, kuri leidžia jums pradėti galvą link MSACS arba vieno iš mūsų kitų studijų pakopų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Sioux Falls
August 2019
Dieninės
8 semestrus
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Dakota State University

Kompiuterių informacinių sistemų srityje yra žmonių, kurie projektuoja ir kuria sistemas, žmonės, kurie naudojasi šiomis sistemomis, ir žmonės, atsakingi už šių sistemų v ... [+]

Kompiuterinės informacinės sistemos yra svarbios visiems verslo pasaulio aspektams. Kompiuterių informacinių sistemų srityje yra žmonių, kurie projektuoja ir kuria sistemas, žmonės, kurie naudojasi šiomis sistemomis, ir žmonės, atsakingi už šių sistemų valdymą. Tradicinių darbuotojų, tokių kaip programuotojai, verslo analitikai, sistemų analitikai ir dizaineriai, poreikis yra didelis. DSU kompiuterinė informacinė sistema yra siūloma universitetuose ir internete.

Kompiuterinių informacinių sistemų studijos DSU privalumai

Mūsų NVS laipsnis yra pagrįstas pagrindiniais 48 kreditais, kurie apima stažuotę ir (arba) bakalauro studijas. Tada pasirinksite specializaciją vienoje iš trijų sričių: verslo analizės, projektų valdymo ir programų kūrimo.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Sioux Falls
August 2019
Dieninės
8 semestrus
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Dakota State University

Jei esate žaidėjas ar dizaineris, besidomintis 3D dizainu ir modeliavimu, DSU jus išmokys, kaip tai padaryti. Jūs išmoksite pagrindinius vaizdo žaidimų projektavimo, kūri ... [+]

Jei esate žaidėjas ar dizaineris, besidomintis 3D dizainu ir modeliavimu, DSU jus išmokys, kaip tai padaryti. Jūs išmoksite pagrindinius vaizdo žaidimų projektavimo, kūrimo ir gamybos įgūdžius. Ateikite sukurti geresnį žaidimą DSU. DSU kompiuterinio žaidimo dizaino pagrindinis universitetas siūlomas šiuolaikinėse mokymosi erdvėse.

Kompiuterinių žaidimų dizaino DSU privalumai

DSU kompiuterinių žaidimų projektavimo programa yra viena iš stipriausių tautos. Tai vienintelė mokslo žaidimų dizaino programa valstybėje ir viena iš nedaugelio Aukštutinės Midwesto regione. Kursiniai darbai yra griežti, įskaitant skaičiavimus ir fiziką kartu su kompiuterių programavimo ir vizualinio dizaino klasėmis.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Madison
August 2019
Dieninės
8 semestrus
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Dakota State University

Skaitmeninio meno ir dizaino gamybos animacijos programa (siūloma universitetuose) suteikia tvirtą pagrindą 3D skaitmeniniam dizainui ir animacijai. Išmoksite, kaip sukur ... [+]

Skaitmeninio meno ir dizaino gamybos animacijos programa (siūloma universitetuose) suteikia tvirtą pagrindą 3D skaitmeniniam dizainui ir animacijai. Išmoksite, kaip sukurti realias skaitmenines aplinkas ir simbolius šiuolaikinės pramogos karjerai.

Gamybinės animacijos DSU privalumai

Gamybos animacijos programa iš tikrųjų yra skaitmeninio meno ir dizaino laipsnio specializacija. Jūs gausite pagrindinius reikalavimus, kurie padės jums dirbti su multimedijos dizaino komandomis ir tradiciniais menais, pavyzdžiui, piešimo ir tapybos darbais.

Skaitmeninio meno užsiėmimai yra nedideli praktiniams projektams. Fakultetas turi realaus gyvenimo patirtį šioje srityje. Kaip studentas savo klasėse, gausite realaus patarimo, kuris bus nedelsiant taikomas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Madison
August 2019
Dieninės
8 semestrus
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Dakota State University

Skaitmeninio meno ir dizaino kompiuterinės grafikos programa (siūloma universitetuose) yra tvirtas grafinio dizaino ir 3D dizaino pagrindas, turintis technologinį dėmesį. ... [+]

Skaitmeninio meno ir dizaino kompiuterinės grafikos programa (siūloma universitetuose) yra tvirtas grafinio dizaino ir 3D dizaino pagrindas, turintis technologinį dėmesį. Sužinosite, kaip sukurti nuostabią grafiką, naudodami naujausią programinę įrangą, technologijas ir įrangą.

Kompiuterinės grafikos studijos DSU privalumai

Kompiuterinės grafikos programa iš tikrųjų yra skaitmeninio meno ir dizaino laipsnio specializacija. Studentai mokosi kurti įvairias kompiuterines platformas, kurios leidžia studentams tapti universaliais verslo pasaulyje. Ir su pagrindine klasių grupe, kuri supažindina ir remiasi kitomis žiniasklaidos priemonėmis, pvz., Garso ir skaitmeniniu pasakojimu, bus sukurta daugybė kompiuterinių grafinių įgūdžių.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Madison
August 2019
Dieninės
8 semestrus
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Washington Avenue North,820
57042 Madison, South Dakota, Jungtinės Amerikos Valstijos