University of Denver

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie Denverio universitete

Įkurta 1864-vos per kelerius metus po to, kai Denverio mieste pats buvo įkurta-Denver universitetas yra vienas iš šalies premjeras privačių universitetų.

Universiteto 125-akras miesteliu, keletas mylių į pietus nuo miesto centro Denver, gyvena daugiau nei 11.500 studentų Sveikindamas iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų regionuose ir 83 kitų šalių.

Universitetas siūlo:

daugiau nei 100 bakalauro studijų programos. daugiau nei 120 studijų ir profesinės programas.

Nepriklausomai nuo to, ką jie studijuoja, University of Denver studentai pradėti asmeninio ugdymo kelionę, kuri padeda jiems rasti ir sekti savo individualų tikslą.

Collaborative, patirtinio mokymosi

Mūsų studentai glaudžiai bendradarbiauti su fakulteto, bendraamžiais ir bendruomenės nariams apie projektus, mokslinių tyrimų ir duomenų rinkimo vietoje. Jie kerta disciplinas, atrasti naujas perspektyvas ir požiūrius į problemų sprendimą.

Ir iš klasėje, mūsų studentai mokosi veikdami, nesvarbu, ar jie rinkti duomenis lauke ar pradėti teorijos į praktiką į klinikinėje aplinkoje.

Padaryti poveikį, vietos ir pasaulio mastu

Ne tik mes dirbame, siekiant pagerinti mūsų bendruomenės nedelsiant, bet mes siunčiame mūsų studentų ir dėstytojų užsienį studijų ir mokslinių tyrimų su plataus masto poveikį. Lygiai taip pat svarbu, mes sveikiname studentus ir dėstytojus iš viso pasaulio, naujų idėjų ir įžvalgų mūsų miesteliu.

Per vietinių ir tarptautinių mokymosi paslaugų programų, mūsų studentai dirbo kartu su bendruomenių visur nuo miesto centro Denver Afrikoje, Europoje, Azijoje ir už jos ribų. Vadovavo mūsų dėstytojų ir studentų mokslinių tyrimų padarė apčiuopiamą skirtumą daugybę sričių, kurti naujas medicinos technologijas, aplinkos apsaugos, archeologijos atradimai ir daug daugiau.

Tačiau didžiausią įtaką universitetas turi tai per savo auklėtinių. Kai jie palikti čia, University of Denver studentai eiti padaryti prasmingą ir ilgalaikį indėlį į jų profesijas ir jų bendruomenėms.

Vietos

Denveris

University of Denver

Address
University of Denver
2199 S. University Blvd.

CO 80208 Denveris, Koloradas, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas
+1 303-871-2000

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis