Oficialus aprašymas

apie EPS

EPS ugdymas padeda mokiniams atrasti savo gyvenimo tikslą ir parengti padaryti skirtumą už bendrąjį gėrį tiek namie, tiek visame pasaulyje. EMU griežtos akademikai pabrėžia vienas ant vieno santykius su profesoriais, tarpkultūrinį sąmoningumą, rūpintis kūrimo ir paslaugų kitiems.

EPS siūlo bakalauro, magistro ir seminarijų programas iš Menonitų anabaptystów perspektyvos spalvingas nustatymo gražus Shenandoah Valley.

Studentai imtis kursus mūsų pagrindinis Campus Harrisonburg, Virdžinija; mūsų Lankasteris, Pensilvanija vietoje; Prisijungė; ir visame pasaulyje per mūsų gerai žinomas kryžminio kultūrinę programą.

Tik teisę dydis

EPS yra pakankamai mažas, kad jūs galite lengvai sužinoti, klasiokai ir fakulteto įvairių programų. Profesoriai yra mentoriai kas žinote asmeniškai ir patars 1: 1. Galite įsitraukti į įvairią veiklą, pavyzdžiui, teatro, Studentų Vyriausybės asociacijos, sielovados, vidines arba Międzyuczelniany sporto, muzikos ir choro įvairovė. Visa tai suteiks galimybių išmokti daugiau apie save ir plėtoti vertingą patirtį savo ateities gyvenimo aprašymą.

Laisvųjų menų

Kaip bakalauro studijų studentė, kokia jūsų dur, jums bus naudinga iš liberalios meninio ugdymo vertę. Darbdaviai ir Aukštųjų mokyklų vertiname pareiškėjams su laisvųjų menų švietimo fondas, nes jie yra gerai suapvalinti kritiškai mąstyti ir spręsti problemas, kurie turėjo didelį poveikį klausimų ir idėjų iš disciplinose ir visuomenei.

Gyvenimas po baigimo

EPS absolventai uždirbti daugiau nei laipsnio - jie atrasti savo gyvenimo tikslą ir vadovauti organizacijoms, kuriose jie tarnauja bendram labui. EPS absolventai yra sėkmingi verslininkai, atspindintys praktikų, ir profesionalai. Tūkstančiai turėjo didelę įtaką tarptautinių paslaugų agentūrų, tokių kaip menonitų centrinio komiteto ir menonitų nelaimių tarnybos, be kitų denominationally pagrindu ir pasaulietinė paslaugų programas.

EPS absolwentka Leymah Gbowee yra viena iš trijų moterų apdovanotas 2011 Nobelio taikos premija. Leymah pradėjo savo kelionę į EPS su mūsų pasaulslavenās Vasaros Taikos stiprinimo instituto ir išvyko uždirbti konfliktų transformacijos šeimininkus.

Beveik 90% EPS tokie taškai, kurie atsakė į alumni apklausų rasti darbą savo srities studijų per baigimo metus. Darbdaviai samdyti EPS absolventus visais lygmenimis dėl jų stiprių moralės ir vertybių, pagarbos kitiems, noras padaryti skirtumą, bendravimą ir kritinio mąstymo įgūdžius ir pasitikėjimą savimi. Sužinokite daugiau apie bakalauro sėkmę po baigimo.

Kas yra Menonitų?

Nėra susipažinę su menonitų? Menonitai priklauso istorinių taikos bažnyčių. Daugelis EPS studentai iš menonitų tikėjimo tradiciją, bet EPS dauguma studentų iš kitų religinių tradicijų. Dešimtys religinių grupių atstovauja miesteliu iš viso pasaulio. Kad įvairovė leidžia tarpkultūrinių susidūrimų miesteliu ir klasėse.

Virginia Pensilvanija

EPS yra pagrindinis miesteliu ir Lankasteris, Pensilvanija svetainę, siūlo užsiėmimus ne darbo vietoje tiek Pensilvanijos ir Virdžinijos, ir siūlo klases (ir dviem laipsniais) internete. Nesvarbu, ar esate mūsų gražus kampusie į Shenandoah Valley (Harrisonburg, VA) - šalia dviejų nacionalinės miškų ir Shenandoah nacionalinis parkas - mūsų klestinčios klasėse, esantys Lankasteris, PA, ar ne Filadelfijoje bažnyčioje, jūs pastebėsite, svetingumą ir bendruomenė, kuri yra tokia svarbi, kad EPS.

EPS mano ...

EMU bendros pagrindinės vertybės yra ne iš Christian University, kaip niekas kitas širdies. Mūsų bakalauro, magistro, seminarijoje ir kitas programas parengti studentus tarnauti ir vadovauti visame pasaulyje.

Pasaulinis Bendrija ir Tarpkultūrinis sąmoningumas

Mes gyvename vis prijungtas pasaulyje. Čia mes klausiame savęs, kaip mūsų pasirinkimai įtakos kitiems visame pasaulyje.

Mūsų gerai žinomas tarpkultūrinė programa - daugiau nei tris dešimtmečius senų - yra vienas iš stipriausių tarpkultūrinių studijų programų šalyje. Tai dalis to, ką daro EPS krikščionių universitetas, kaip niekas kitas.

Tarpkultūrinis tyrimas - visada su veteranas dėstytojams ir kitiems darbuotojams - yra reikalavimas EPS studentams. Kai dalyvauja trijų savaičių programas vietinės bendruomenės ar daugiau Šiaurės Amerikoje. Kai praleisti semestrą miestų Vašingtone dalyvauja įdomių stažuotes. Kiti praleisti semestrą kitoje pasaulio, dažnai Artimuosiuose Rytuose, Centrinėje ir Rytų Azijoje, Lotynų Amerikoje, ar Afrikoje dalis.

Kai jūs keliavo į Centrinę Ameriką, aplankė kavos pupelių laukus, ir liko su stengiasi ūkininkams, jūs pradėsite suvokti paveikslą. Arba kai jūsų kryžminio kultūros studijos priimti jus į Pietų Afrikos miestelis Soweto sužinoti apie istoriją ir išlikęs poveikio apartheido pirmų rankų, jūsų jausmas empatija yra pagilintas, kartu su savo supratimą apie mūsų inter prijungtas pasaulyje.

Tvarumas ir Stewardship

EPS buvo praktikuojančių tvarumą ilgą prieš "Žalioji" tapo madinga. Mūsų energiją tausojančius pastatus yra kai kurie iš geriausių atlikimas kolegijų objektų šalyje.

Mūsų Saulės masyvas ant Hartzler bibliotekos stogo buvo didžiausia saulės instaliacija Virdžinijos valstybės, kai ji buvo įdiegta 2010 metais. Mūsų universitete sodas suteikia gaminti valgomajame; kompostuoti atliekos valgykloje maitina sodas. Tvarumas yra austi į mokymo programas įvairiuose lygmenyse.

Tikėjimas ir stipendijų

Tikėjimas yra svarbu ne EPS. Mes visi keliavo kartu - nors mes galime imtis skirtingais keliais - į gilinti savo tikėjimą, mokymosi, kaip mes gyventume, kad tikėjimas dieną dieną, ir pasiekti akademinius ir profesinius tikslus.

Maždaug bakalauro studentų kūno Trečiasis Menonitų. Dešimtys nominalų ir tikėjimo tradicijų, ir daugiau nei 30 tautybių, visi EPS šeimos dalis.

Kai kurie iš būdų bakalauro studentai sujungti su Kristumi miesteliu yra: koplyčių visą savaitę, sekmadienį vakare šventės, šlovinimas per muziką, Biblijos studijas gyventi salėse, ir malda partnerius, norinčių padėti jums per savo metus. Kiti studentai patinka būti dalis besimokančių suaugusiųjų, kurie dalijasi panašiomis vertybėmis ir tikslus tinklą.

Paslaugų kitiems

Pasiekti kitiems yra labai svarbi. Tuo EPS, jums dalyvauti bendruomenės paslaugų, o gal net surasti jai gyvenimas keičiasi. Daugelis absolventai padaryti savanorišką tarnybą metus ar daugiau po baigimo, arba net visą gyvenimą per bažnyčios ministerijos ir kitų paslaugų profesijų.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Eastern Mennonite University

Tuo EPS, gausite geriausios mokslinį išsilavinimą dėka profesorių, kurie yra savo srities specialistai ir mūsų gerai suapvalinti, tarpdisciplininio mokymosi metodą. Tai d ... [+]

Aplinkos tvarumas majoras

Tuo EPS, gausite geriausios mokslinį išsilavinimą dėka profesorių, kurie yra savo srities specialistai ir mūsų gerai suapvalinti, tarpdisciplininio mokymosi metodą. Tai dalis to, ką daro EPS krikščionių universitetas, kaip niekas kitas.

Aplinkos tvarumo didžiųjų išmokti tikrai suprasti aplinkos tyrimų ir problemų pobūdį, atsižvelgiant kursus disciplinų įvairovė. Biologija, sociologija ir taikos stiprinimo profesoriai glaudžiai bendradarbiaus aplinkos tvarumo kursus, pynimo priekį mąstymas tvarumo praktika klausimai tarptautinių ir Bendrijos plėtros ir išsaugojimo.

Tuo pačiu metu, studentai gauti išsamesnę išsilavinimą vienoje srityje pasirenkant mokslo ar socialinį tvarumą takelį per aplinkos tvarumo dur.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Harrisonburg Lancaster
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Eastern Mennonite University

Jei jus domina biologija, jus domina gyvenime. Žmonėms, gyvūnams, miškai, upeliai ir dirvožemio ... tai yra dalykai rūpi ir susižavėjimas. ... [+]

Studijos biologijos EPS

Jei jus domina biologija, jus domina gyvenime. Žmonėms, gyvūnams, miškai, upeliai ir dirvožemio ... tai yra dalykai rūpi ir susižavėjimas.

Tuo EPS jums dirbti petys į petį su kitais, kurie dalijasi savo interesus, kaip jums atlikti eksperimentus, analizuoti duomenis, studijų diagramas, diskusijos problemas ir imtis išvykas. Biologija studentai turi galimybę dirbti su fakulteto mokslinių tyrimų projektų biologijos privilegija.

Naujausi pavyzdžiai studentų mokslinių tyrimų apima projektus dėl senėjimo genetikos, iš aukšto druskos dietos įtaką hipertenzijos, ekologinės gamybos ir mėlynės ir stebėjimo metodai kokoso raganosis poveikis elniaragiai jų veisimosi vietų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Harrisonburg
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Eastern Mennonite University

EMU chemijos ir biochemijos programos teikia tvirtą pagrindą keturių pagrindinių sričių Chemija: organinės, analitinė, fizinių ir biologinių chemija. ... [+]

Chemija Laidos metu EPS

EMU chemijos ir biochemijos programos teikia tvirtą pagrindą keturių pagrindinių sričių Chemija: organinės, analitinė, fizinių ir biologinių chemija.

Pavyzdžiai mokslinių tyrimų projektų Chemijos studentų ir fakulteto EPS yra skirtingi, bet turi du dalykus bendra: sukurti priežiūros ir chemija bendram labui. Studentai, kurie dirba prie projekto daugiau nei vieną vasarą paprastai pamatyti jį iki pabaigos ir pasidalinti savo išvadas moksliniuose žurnaluose.

Per pastaruosius 10 metų, daugiau nei 90% EPS studentams, kurie baigė EPS anksto medicinos programa buvo priimta į medicinos mokyklą, palyginti su šalies vidurkiu 49%.

Visame pasaulyje žino mokslininkai ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Harrisonburg Lancaster
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Eastern Mennonite University

EPS Biblija ir religija studentai knistis giliai į Šventąjį Raštą, padaryti savo dvasinio ugdymo darbą, ir rasti savo gyvenimo tikslą, kaip Jėzaus pasekėjai; jie tampa pa ... [+]

Biblija ir religija ne EPS

EPS Biblija ir religija studentai knistis giliai į Šventąjį Raštą, padaryti savo dvasinio ugdymo darbą, ir rasti savo gyvenimo tikslą, kaip Jėzaus pasekėjai; jie tampa pasirengę tarnauti bendrajam gėriui arti namų ir visame pasaulyje.

Kaip pereiti, jums bus pasirengę dalyvauti seminarijų ar studijas, ar pradėti iš karto dirbti bažnyčiose, paslaugų organizacijų, mokyklų, ligoninių ir bendruomenines organizacijas. Jums bus sukurti savęs suvokimą ir gebėjimus, kad skirtumas per įsipareigojimą Anabaptist menonitų vertybių tarpkultūrinį supratimą, rūpintis kūrimo, nesmurtinį taiką ir paslaugų kitiems, kaip Jėzus modeliuojama.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Harrisonburg Lancaster
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Eastern Mennonite University

Mūsų ekspertų fakultetas imtis praktinių studijų inžinerijos ir teikti aukščiausios normos techninį išsilavinimą per krikščionių laisvųjų menų kontekste. ... [+]

Inžinerinės studijos: Kompiuterių ir Mechaninė

Mūsų ekspertų fakultetas imtis praktinių studijų inžinerijos ir teikti aukščiausios normos techninį išsilavinimą per krikščionių laisvųjų menų kontekste.

Šioje programoje, griežtos mokslininkai ir pažangios problemų sprendimo susilieja su tokiomis vertybėmis, kaip tvarumo ir tarpkultūrinį sąmoningumą. EPS STEM absolventai dažnai jaučiasi labiau pasirengę už aukštosios mokyklos ar darbo vietų nei jų kolegos iš didesnėms įstaigoms.

Inžinerinės Įranga

EPS baigia 4 milijonų JAV dolerių renovacijai, kad Suter mokslo centras, kuriame įsikurs prototipų laboratoriją su 3-D Spausdintuvai, kompiuterių dizaino laboratorijoje; techninė parama Lab, ir tarpai už fakultetas / Studentų bendradarbiaujant paremti inžinerijos ir kita kamieninių programas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Harrisonburg Lancaster
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Eastern Mennonite University

Prisijunkite miesteliu, kur taika ir teisingumas yra didelė dalis pokalbio visoje disciplinų. Pasirinkite pagrindinis taiką ir plėtrą, ir jums kasti giliai į darbo social ... [+]

Taikos stiprinimo ir pagrindinių plėtros

Prisijunkite miesteliu, kur taika ir teisingumas yra didelė dalis pokalbio visoje disciplinų. Pasirinkite pagrindinis taiką ir plėtrą, ir jums kasti giliai į darbo socialinių pokyčių sudėtingumo. Programa profesoriai gyveno tarptautiniu mastu ir yra įsipareigojusi dirbti už teisingumą šalyje ir visame pasaulyje.

EPS bakalauro pagrindinis unikaliai praturtintas teisingumo centro buvimą ir taikos stiprinimo miesteliu, kuris traukia taikos specialistai iš viso pasaulio.

Pagrindinis į taiką ir plėtrą sudaro 52-54 SH.

Taikos stiprinimo ir plėtros pagrindinių rengia studentų profesinės praktikos į taiką ir tarptautinį ir bendruomenės plėtros srityse. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas suprasti ir skatinti konstruktyvų socialinį pokytį link taikos, teisingumo ir gerovės žmonėms situacijose nukentėjusiems konflikto, skurdo ir nelygybės.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Harrisonburg Lancaster
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Eastern Mennonite University

EPS yra krikščionių laisvųjų menų kolegijoje skirta menonitų vertybes taikos stiprinimo ir paslaugų. Tiria istoriją iš pasaulinės perspektyvos, vienas, kad išryškina mūsų ... [+]

Istorija ... žmonijos istorija

EPS yra krikščionių laisvųjų menų kolegijoje skirta menonitų vertybes taikos stiprinimo ir paslaugų. Tiria istoriją iš pasaulinės perspektyvos, vienas, kad išryškina mūsų reikia vienas kitam. Studijų istoriją su mumis, ir mes analizuoti žmogiškąją patirtį per taikos ir teisingumo objektyvu.

Istorija mūsų kieme

Mūsų universitete yra tik dvi valandas nuo tiek Vašingtonas, Kolumbijos apygarda, tautos kapitalo, ir Richmond, Confederate kapitalo. Mes taip pat netoli daugelio kitų istorinių vietų istorijoje gausu Virginia, įskaitant unikalų muziejaus Amerikos pasienyje kultūros netoliese Staunton, daug pilietinio karo mūšio, ir National Park Service istorinio Sklyine diską.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Harrisonburg Lancaster
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Eastern Mennonite University

EPS informatikos programa siekia pagaminti kvalifikuotų Kompiuterijos specialistai su pagarba kultūros ir socialinio poveikio kompiuterinių technologijų mūsų šiuolaikinio ... [+]

Kompiuterių mokslas

EPS informatikos programa siekia pagaminti kvalifikuotų Kompiuterijos specialistai su pagarba kultūros ir socialinio poveikio kompiuterinių technologijų mūsų šiuolaikinio pasaulio bendruomenei.

Visa mokymo programa yra skirta patenkinti ACM 2013 curriculum gairės. Departamentas bendradarbiauja su institutu atestavimo Kompiuterijos specialistai gali pasiūlyti vieną iš dviejų galimų sertifikatus baigus arba laipsnį ir sėkmingai užbaigus CS2013 egzaminą. Studentai, kurie pirmi 50% arba didesnis abiejų egzamino dalių teisę į ICCP sertifikuotas IT Technologijos Associate pažymėjimus. Studentai, kurie pirmi 70% ar didesnis pretenduoti į ICCP Certified Kompiuterių mokslininkas - meistriškumo lygį.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Harrisonburg Lancaster
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Eastern Mennonite University

Skaitmeninė žiniasklaidos pagrindinis dėmesys sutelkiamas į interneto, skaitmeninės vaizdo, garso ir fotografijos, kaip vis masyvas pristatymo sistemų sankirtos. ... [+]

Visual ir ryšių Menai departamentas (Vaca) siūlo didžiųjų studijoje meno, meninio ugdymo, bendravimo, skaitmeninės žiniasklaidos ir fotografijos. Šie didžiųjų parengti studentus tęsti profesinę darbo vietų kūrimą karjeros įvairovė ir siekti studijų darbus į programų masyvo.

Mūsų didžiųjų parengti studentus perkelti patogiai iš studijoje, galerijoje, į lauką ir prie jų kūrybinės veiklos ekrane. Sužinoti profesinio galimybes EPS alums? Aplankykite mūsų Vaca karjeros puslapį ..

Specialybių ir Nepilnamečiai Menas pagrindinis ir meninis ugdymas patvirtinimas

Rengia studentus, kurie tęs profesionalaus meno susijusių karjerą, savarankišką meno kūrinį ir magistro darbus meno. Meno pagrindinė siūlo studija meno variantų po studentai baigti pagrindinę mokymo programą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Harrisonburg Lancaster
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
50 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Eastern Mennonite University

Tuo EPS ruošiame jums būti sėkmingas, skatinti bendrąjį gėrį ir būti aktyviu lyderiu šiandienos rinkoje. Mūsų dėstytojai padės jums padidinti savo verslo žinias, mokytis ... [+]

Verslo ir ekonomikos studijos Administracija pagrindinis verslas

Tuo EPS ruošiame jums būti sėkmingas, skatinti bendrąjį gėrį ir būti aktyviu lyderiu šiandienos rinkoje. Mūsų dėstytojai padės jums padidinti savo verslo žinias, mokytis svarbių praktinių įgūdžių ir plėtoti vertybes grindžiamas požiūris į verslo ir valdymo.

Mūsų absolventai suprasti žmonių vertę versle ir žinau, kaip svarbu susitikimas ekonominis poreikis yra pasaulio valstybės ir taikos stiprinimo procesą. Esame įsipareigoję kompetencijos, etikos ir socialinio teisingumo, o mes skatiname tyrimą disciplinose, sutelkti dėmesį į tvarumo, ir pasaulinės perspektyvos plėtrai. Tuo EPS jums:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Harrisonburg Lancaster
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Start your Journey!

Welcome to Eastern Mennonite!

Campus Tour

Student Life