Oficialus aprašymas

Apie Edinboro University

Edinboro University yra pasiryžęs siekti aukštos kvalifikacijos akademikų ir visais universiteto miestelio gyvenimo aspektais. Aistra studentų sėkmei, išsamus pasiūlymų katalogas ir palanki, tačiau sudėtinga akademinė aplinka nusako ES patirtį.

Edinboro University yra vienas ryškiausių Pensilvanijos mokymosi ir tyrimų centrų. Pripažinti menininkai, medicinos specialistai, „Disney“ ir „Pixar“ animatoriai bei verslo, švietimo, baudžiamosios justicijos ir daugelio kitų sričių lyderiai sukūrė savo sėkmės ES pagrindus. Klasių dydis yra mažas ir jas moko tarptautiniu mastu pripažintas fakultetas, iš kurių 90 procentų turi savo srities terminologinius laipsnius, siūlydami studentams individualizuotą ir aukštos kokybės išsilavinimą, reikalingą jų sėkmei.

Universitetas išsiskiria nuoširdžiu atsidavimu studentų sėkmei, žada dėmesį, kruopštų patarimą ir modernias galimybes, reikalingas studentams pasiekti savo tikslus ir viršyti jų pačių lūkesčius.

Įkurta 1857 m. Kaip privati mokytojų rengimo mokykla, ES išaugo į didžiausią ir išsamiausią Pensilvanijos regiono šiaurės vakarų aukštojo mokslo įstaigą. Su gyvybinga universiteto miestelio bendruomene, daugiau nei 100 akademinių studijų sričių, svarbiausiu studentų apgyvendinimo kompleksu, daugybe klubų ir organizacijų, šalyje pripažintomis paslaugomis studentams su fizine negalia, NCAA lengvosios atletikos, scenos menų, klestinčios Graikijos gyvenimo scenos ir 65 000 - Asmuo absolventų tinklas, Edinboro University yra pasiryžęs teikti aukščiausios kokybės, prieinamą bakalauro, magistro ir bendrojo ugdymo programas.

Savo švietimo programose ar veikloje Edinboro University nediskriminuoja dėl lyties, lyties ar seksualinės orientacijos. 1972 m. Švietimo pataisų IX antraštinė dalis ir kai kurie kiti federaliniai ir valstijų įstatymai draudžia diskriminaciją dėl lyties, lyties ar seksualinės orientacijos užimtumo metu, taip pat visas universiteto vykdomas švietimo programas ir veiklą (tiek įjungtą, tiek neveikiančią) universiteto miesteliu) ir apsaugokite visus žmones, nepaisant jų lyties ar lytinės tapatybės, nuo diskriminacijos dėl lyties, kuri apima seksualinį priekabiavimą ir seksualinį smurtą.

Fakultetas

 • 312 dieninio ir neakivaizdinio mokymo fakultetų
 • 15: 1 studentų ir dėstytojų santykis

Registracija

 • Iš viso 4834 dalyviai
 • 3572 bakalaurai
 • 1212 pirmakursių
 • 1 262 abiturientai

Campus

Įsikūręs Edinboro, Pensilvanija

43 pastatai 585 ha plote

Penkių akrų ežeras, atviri laukai ir miškai

Šiuolaikiški kabinetai ir laboratorijos

Siūlomi laipsniai

Menų bendradarbis, inžinerinių technologijų bendradarbis, mokslo bendradarbis, menų bakalauras, vaizduojamojo meno bakalauras, mokslo bakalauras, mokslo bakalauras švietimo srityje, slaugos mokslo bakalauras, meno bakalauras meno srityje, menų magistro laipsnis, magistro laipsnis vaizduojamojo meno, švietimo magistras, mokslo magistras, slaugos mokslų magistras, socialinio darbo magistras, slaugos praktikos gydytojas.

Siūlomos programos

 • 112 bakalauro laipsnio programų
 • 18 studijų programų
 • 12 asocijuotų studijų programų
 • 15 pažymėjimų

119648_photo-1523240795612-9a054b0db644.jpg

Lengvoji atletika

17 universitetų sporto šakų, taip pat neįgaliųjų vežimėlių krepšinis ir eSportas: vyrų krepšinis, visureigis, futbolas, plaukimas, tenisas, trasa, imtynės ir invalido vežimėlių krepšinis; moterų krepšinis, visureigis, lakrosas, futbolas, krepšinis, plaukimas, tenisas, trasa, vidaus takas ir tinklinis.

Kovojantys škotai varžosi Pensilvanijos valstijos lengvosios atletikos konferencijoje (PSAC) ir Nacionalinėje koledžų atletikos asociacijoje (NCAA), I divizionuose (imtynės) ir II.

Užsakomųjų

Edinboro University yra valstybinis, regioninis, išsamus universitetas.

Misija

Edinboro University misija yra ugdyti studentus asmeniškai, intelektualiai ir profesionaliai, kad jie taptų įnašais į Sandraugos tautą ir už jos ribų.

Vizija

Siūlydamas puikias programas ir paslaugas nuolat besikeičiančiai visuomenei, Edinboro University bus pirmasis studentų, darbdavių ir bendruomenės pasirinkimas.

Vertybės

Edinboro University palaiko svetingą priėmimo ir priklausymo kultūrą ir yra įsipareigojęs:

 • Skatinimas mokytis kaip visą gyvenimą trunkančiame procese
 • Bendruomenės, vertinančios vientisumą, atsakomybę, pagarbą ir įtraukumą, palaikymas
 • Inovacijų, kūrybiškumo, tyrinėjimo ir apmąstymų skatinimas

Kokybės gerinimas visais darnios universitetinės patirties aspektais

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

Edinboro University

Galbūt jus traukia sparčiai populiarėjantis reklamos pasaulis. Galbūt jus sužavėjo tai, kaip vartotojų elgesys skatina naujų produktų kūrimą. Arba jus įkvepia tai, kaip r ... [+]

Patenkinkite vartotojų poreikius šiandieninėje globalioje ir skaitmeninėje rinkoje.

Galbūt jus traukia sparčiai populiarėjantis reklamos pasaulis. Galbūt jus sužavėjo tai, kaip vartotojų elgesys skatina naujų produktų kūrimą. Arba jus įkvepia tai, kaip tiriama rinka daro įtaką pelningumui. Turėdami verslo administravimo - rinkodaros laipsnį - Edinboro University , galite būti viso to storas.

Rinkodara yra būtina viso pasaulio įmonėms. Turėdami verslo rinkodaros laipsnį, galite padėti įmonėms efektyviai kurti, perduoti ir perduoti žinutes apie prekes ir paslaugas. Taip pat galite padėti jiems maksimaliai padidinti pelną, priimdami pagrįstus, tačiau etiškus sprendimus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Edinboro
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Edinboro University

Chemikai gamina šiuolaikinio gyvenimo dalykus - plastiką, kompozitus, vaistus, mikroelektroniką, nanomedžiagas ir dar daugiau. Karjeros galimybės yra begalinės. Puikiai g ... [+]

Išanalizuokite chemijos ateities galimybes.

Chemikai gamina šiuolaikinio gyvenimo dalykus - plastiką, kompozitus, vaistus, mikroelektroniką, nanomedžiagas ir dar daugiau. Karjeros galimybės yra begalinės. Puikiai galite pradėti nuo chemijos mokslų bakalauro.

„Edinboro“ metu laikysitės griežtos mokymo programa, paremtos įrodymais pagrįsto mokslo. Jūs klestėsite nedidelėse paskaitose ir laboratorijose, kurias mokys fakultetas, o ne abiturientai. Kai dirbi kartu su jais ir dalyvauji jų tyrimuose, jie taps tavo mentoriais. Jie taip pat išmokys jus naudotis šiuolaikinėmis biomolekulių analizės ir gamybos priemonėmis ir paruoš jus vertingoms stažuotėms, kurios pagerins jūsų įgūdžius ir sudarys jūsų gyvenimo aprašymą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Edinboro
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Edinboro University

Dideli duomenys yra didelis verslas. Beveik kiekviena pasaulio pramonė šiandien, norėdama surinkti ir išanalizuoti duomenis, pasikliauja technologijomis išmanančiais asme ... [+]

Pasukite didelius duomenis į prasmingą karjerą naudodami „Data Analytics“.

Dideli duomenys yra didelis verslas. Beveik kiekviena pasaulio pramonė šiandien, norėdama surinkti ir išanalizuoti duomenis, pasikliauja technologijomis išmanančiais asmenimis. Vis dėlto trūksta duomenų mokslininkams. Ekspertai vertina, kad per ateinančius kelerius metus reikės 140 000–190 000 kvalifikuotų darbuotojų, kad būtų patenkinti augantys verslo poreikiai.

Duomenų analizės programos bakalauras „Edinboro“ suteiks jums vairuotojo vietą, kad pavyktų sėkmingai mokėti šią aukštos kokybės profesiją.

Mūsų daugiadalykio turinio programa yra pagrįsta matematika, informatika ir statistika. Mažose klasėse jus mokys nuolatiniai fakulteto nariai, kuriems rūpi jūsų progresas. Jie išmokys jus naujausių technologijų, įskaitant „Excel“, „Python“ ir „R“, ir padės įgyti analitinius bei komunikacijos įgūdžius, kurie yra tokie svarbūs darbo vietoje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Edinboro
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Edinboro University

Esate sumanus, susikaupęs ir domitės sudėtingais įmonės darbais. Iššūkis sau su ekonomikos bakalauro laipsniu. ... [+]

Padėkite savo analitinius įgūdžius darbui verslo pasaulyje.

Esate sumanus, susikaupęs ir domitės sudėtingais įmonės darbais. Iššūkis sau su ekonomikos bakalauro laipsniu.

Išmoksite rinkti, tvarkyti ir kritiškai analizuoti duomenis naudodami matematines formules ir statistiką. Sukursite modelius, skirtus numatyti investicijų poveikį, politinius sprendimus, pramonės tendencijas, demografinius rodiklius ir kitus kintamuosius. Galų gale jūs nustatysite, kaip visuomenės, vyriausybės, verslas, namų ūkiai ir asmenys paskirsto savo išteklius konkuruojančioms interesams.

Ekonomikos laipsnis apdovanos jus įdomia karjera ir dideliu uždarbio potencialu.

Jus domina dviguba ekonomikos ir verslo administravimo kryptis? Galite tai padaryti per ketverius metus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Edinboro
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Edinboro University

Jei jus suintrigavo žmogaus proto ir jo santykio su elgesiu tyrinėjimai, tai jums yra vieta. Edinboro mieste mes aistringai ruošiamės bakalaurantui ir sukūrėme į studentą ... [+]

Kodėl verta studijuoti psichologiją Edinboro mieste?

Jei jus suintrigavo žmogaus proto ir jo santykio su elgesiu tyrinėjimai, tai jums yra vieta. Edinboro mieste mes aistringai ruošiamės bakalaurantui ir sukūrėme į studentą orientuotą psichologijos programą, kuri yra nepanaši į bet kurią kitą regione.

Trylika dieninių fakultetų teikia ekspertizę visose pagrindinėse psichologijos srityse. Jie glaudžiai bendradarbiauja su jumis, kad suprastų jūsų specifinius interesus, stipriąsias puses ir įgūdžius, ir padeda sudaryti sėkmės kelią. Psichologijos programos bakalauras Edinboro vienareikšmiškai siūlo intensyvios, semestro trukmės, stažuotės galimybę, leidžiančią įgyti tam tikros srities žinių gilumą. Jūs taip pat turėsite galimybę kaip bakalauro studentas atlikti tyrimus su fakulteto mentoriumi ir dalyvauti regioninėse ir nacionalinėse mokslinėse konferencijose.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Edinboro
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Edinboro University

Naujasis strateginės komunikacijos mokslų bakalauras suteikia jums įrankių, kurių jums reikia bet kurios organizacijos misijai vykdyti. Tai apibendrina profesinę viešųjų ... [+]

Auga kaip profesionalas per Strateginės komunikacijos programos bakalaurą.

Naujasis strateginės komunikacijos mokslų bakalauras suteikia jums įrankių, kurių jums reikia bet kurios organizacijos misijai vykdyti. Tai apibendrina profesinę viešųjų ryšių praktiką, pabrėžiant įmonių, krizių ir konfliktų komunikaciją.

Patyrę dėstytojai išmokys jus sukurti abipusiai naudingus ryšius tarp organizacijų ir jų visuomenės, išlaikant pranešimų nuoseklumą, specifiškumą ir taikymą visose komunikacijos formose.

Per universiteto miestelio organizacijas, tokias kaip „Edinboro taikomieji komunikatoriai“ (ACE) ir Amerikos ryšių su visuomene draugiją (PRSSA), turėsite galimybių plėtoti strateginio planavimo ir viešųjų ryšių įgūdžius. Norėdami gauti daugiau patirties, galite kreiptis į stažuotes vietinėse ne pelno organizacijose ir pelno siekiančiose korporacijose arba užsiimti viešųjų paslaugų veikla per „Lambda Pi Eta“, komunikacijos garbės broliją.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Edinboro
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Edinboro University

Būdamas finansų studentas, išmoksi pritaikyti finansines žinias priimant svarbius sprendimus ir sprendžiant verslo problemas įvairiose aplinkose. Tai įdomus karjeros keli ... [+]

Suraskite daugybę galimybių finansinėje programoje.

Būdamas finansų studentas, išmoksi pritaikyti finansines žinias priimant svarbius sprendimus ir sprendžiant verslo problemas įvairiose aplinkose. Tai įdomus karjeros kelias, jei esate komandos analitikas, norintis sunkiai dirbti, kad patenkintumėte darbdavio lūkesčius ir asmeninius tikslus. Edinboro yra ta vieta, kur reikia tobulinti šiuos įgūdžius.

Jūs išmoksite mažose klasėse, kurias mokys fakultetas, turintis profesinės patirties. Jie padės jums gerai suprasti finansų teoriją, sąvokas ir praktiką. Sužinokite viską apie įvairias verslo funkcijas, pradedant apskaita ir vadyba, baigiant ekonomika, rinkodara ir statistika. Derinkite šias žinias su pagrindiniais kursais, ugdančiais etinio sprendimo ir kritinio mąstymo įgūdžius, ir būsite pasirengę konkuruoti šiandienos verslo pasaulyje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Edinboro
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Edinboro University

Įsivaizduokite save, kaip lipdami įmonių kopėčiomis į daugianacionalinę korporaciją. Arba naudodamiesi savo kompetencija derėtis su užsienio įmonėmis, vykdančiomis verslą ... [+]

Atverkite save galimybių pasauliui.

Įsivaizduokite save, kaip lipdami įmonių kopėčiomis į daugianacionalinę korporaciją. Arba naudodamiesi savo kompetencija derėtis su užsienio įmonėmis, vykdančiomis verslą JAV. Tai prasideda čia, mūsų tarptautinio verslo takeliu. Jūs įgysite pasaulio perspektyvą kartu su tvirtu pagrindu pagrindinėse verslo disciplinose.

Verslo mokykloje Edinboro University tarptautinės patirties turintys fakultetai suteiks jums įgūdžių, reikalingų pritaikyti valdymo metodus užsienio subjektų poreikiams. Norėdami pasiruošti konkuruoti tarptautinėje darbo rinkoje, turėsite galimybę stažuotis su vietinėmis įmonėmis ir patirti didžiausias pasaulio ekonomikas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Edinboro
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

Edinboro University

Animacijos programa Edinboro University pagal animacijos karjeros apžvalgą nuolat priskiriama prie geriausių šalyje. Kaip studentas turėsite prieigą prie visko, ko jums r ... [+]

Įgyvendinkite savo karjeros svajones naudodamiesi garsiąja „Edinboro“ animacijos programa

Animacijos programa Edinboro University pagal animacijos karjeros apžvalgą nuolat priskiriama prie geriausių šalyje. Kaip studentas turėsite prieigą prie visko, ko jums reikia dirbant animacijos srityje, įskaitant profesionalias studijos / lauko filmų ir vaizdo kameras, apšvietimą ir garso įrašymo įrangą, netiesines vaizdo montažo sistemas, animacijos tribūnos stendus, didelį žalią ekraną. plotą, „Screendigital“ skaitytuvus, animacijos linijų testuotojus ir 2D bei 3D kompiuterinės animacijos darbo vietas.

Profesionalios gamybos patirtį turintis fakultetas supažindins jus su moderniausiomis technologijomis ir padės jums įgyti praktinės patirties klasėje ir iš jos. Baigsi dailės bakalauro laipsnį animacijoje ir būsi pasirengęs prisijungti prie kitų sėkmingai dirbančių absolventų, dirbančių šioje įdomioje, labai konkurencingoje srityje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Edinboro
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba