Edinboro University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie Edinboro University

Edinboro University yra pasiryžęs siekti aukštos kvalifikacijos akademikų ir visais universiteto miestelio gyvenimo aspektais. Aistra studentų sėkmei, išsamus pasiūlymų katalogas ir palanki, tačiau sudėtinga akademinė aplinka nusako ES patirtį.

Edinboro University yra vienas ryškiausių Pensilvanijos mokymosi ir tyrimų centrų. Pripažinti menininkai, medicinos specialistai, „Disney“ ir „Pixar“ animatoriai bei verslo, švietimo, baudžiamosios justicijos ir daugelio kitų sričių lyderiai sukūrė savo sėkmės ES pagrindus. Klasių dydis yra mažas ir jas moko tarptautiniu mastu pripažintas fakultetas, iš kurių 90 procentų turi savo srities terminologinius laipsnius, siūlydami studentams individualizuotą ir aukštos kokybės išsilavinimą, reikalingą jų sėkmei.

Universitetas išsiskiria nuoširdžiu atsidavimu studentų sėkmei, žada dėmesį, kruopštų patarimą ir modernias galimybes, reikalingas studentams pasiekti savo tikslus ir viršyti jų pačių lūkesčius.

Įkurta 1857 m. Kaip privati mokytojų rengimo mokykla, ES išaugo į didžiausią ir išsamiausią Pensilvanijos regiono šiaurės vakarų aukštojo mokslo įstaigą. Su gyvybinga universiteto miestelio bendruomene, daugiau nei 100 akademinių studijų sričių, svarbiausiu studentų apgyvendinimo kompleksu, daugybe klubų ir organizacijų, šalyje pripažintomis paslaugomis studentams su fizine negalia, NCAA lengvosios atletikos, scenos menų, klestinčios Graikijos gyvenimo scenos ir 65 000 - Asmuo absolventų tinklas, Edinboro University yra pasiryžęs teikti aukščiausios kokybės, prieinamą bakalauro, magistro ir bendrojo ugdymo programas.

Savo švietimo programose ar veikloje Edinboro University nediskriminuoja dėl lyties, lyties ar seksualinės orientacijos. 1972 m. Švietimo pataisų IX antraštinė dalis ir kai kurie kiti federaliniai ir valstijų įstatymai draudžia diskriminaciją dėl lyties, lyties ar seksualinės orientacijos užimtumo metu, taip pat visas universiteto vykdomas švietimo programas ir veiklą (tiek įjungtą, tiek neveikiančią) universiteto miesteliu) ir apsaugokite visus žmones, nepaisant jų lyties ar lytinės tapatybės, nuo diskriminacijos dėl lyties, kuri apima seksualinį priekabiavimą ir seksualinį smurtą.

Fakultetas

 • 312 dieninio ir neakivaizdinio mokymo fakultetų
 • 15: 1 studentų ir dėstytojų santykis

Registracija

 • Iš viso 4834 dalyviai
 • 3572 bakalaurai
 • 1212 pirmakursių
 • 1 262 abiturientai

Campus

Įsikūręs Edinboro, Pensilvanija

43 pastatai 585 ha plote

Penkių akrų ežeras, atviri laukai ir miškai

Šiuolaikiški kabinetai ir laboratorijos

Siūlomi laipsniai

Menų bendradarbis, inžinerinių technologijų bendradarbis, mokslo bendradarbis, menų bakalauras, vaizduojamojo meno bakalauras, mokslo bakalauras, mokslo bakalauras švietimo srityje, slaugos mokslo bakalauras, meno bakalauras meno srityje, menų magistro laipsnis, magistro laipsnis vaizduojamojo meno, švietimo magistras, mokslo magistras, slaugos mokslų magistras, socialinio darbo magistras, slaugos praktikos gydytojas.

Siūlomos programos

 • 112 bakalauro laipsnio programų
 • 18 studijų programų
 • 12 asocijuotų studijų programų
 • 15 pažymėjimų

119648_photo-1523240795612-9a054b0db644.jpg

Lengvoji atletika

17 universitetų sporto šakų, taip pat neįgaliųjų vežimėlių krepšinis ir eSportas: vyrų krepšinis, visureigis, futbolas, plaukimas, tenisas, trasa, imtynės ir invalido vežimėlių krepšinis; moterų krepšinis, visureigis, lakrosas, futbolas, krepšinis, plaukimas, tenisas, trasa, vidaus takas ir tinklinis.

Kovojantys škotai varžosi Pensilvanijos valstijos lengvosios atletikos konferencijoje (PSAC) ir Nacionalinėje koledžų atletikos asociacijoje (NCAA), I divizionuose (imtynės) ir II.

Užsakomųjų

Edinboro University yra valstybinis, regioninis, išsamus universitetas.

Misija

Edinboro University misija yra ugdyti studentus asmeniškai, intelektualiai ir profesionaliai, kad jie taptų įnašais į Sandraugos tautą ir už jos ribų.

Vizija

Siūlydamas puikias programas ir paslaugas nuolat besikeičiančiai visuomenei, Edinboro University bus pirmasis studentų, darbdavių ir bendruomenės pasirinkimas.

Vertybės

Edinboro University palaiko svetingą priėmimo ir priklausymo kultūrą ir yra įsipareigojęs:

 • Skatinimas mokytis kaip visą gyvenimą trunkančiame procese
 • Bendruomenės, vertinančios vientisumą, atsakomybę, pagarbą ir įtraukumą, palaikymas
 • Inovacijų, kūrybiškumo, tyrinėjimo ir apmąstymų skatinimas

Kokybės gerinimas visais darnios universitetinės patirties aspektais

Vietos

Edinboro

Address
Edinboro university
219 Meadville Street
Edinboro, Pennsylvania 16444

Edinboro, Pensilvanija, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis