Oficialus aprašymas

Apie Elizabethtown College

Mūsų įsipareigojimas yra šviesti tarnybai . Manome, kad mokymasis yra kilmingiausias, kai jis naudojamas kitiems, nepriklausomai nuo pasirinktos karjeros. Mes rengiame savo mokinius, kad galėtume vadovauti turtingam tikslui ir prasmei, skatindami nepriklausomą mintį, asmeninį vientisumą ir socialinę atsakomybę. Tai yra mokymosi gyvenimo pagrindas. Mes skatiname taikos, smurto, žmogaus orumo ir socialinio teisingumo vertybes.

107102_rsz_adobestock_83038067.jpg

Elizabethtown College “ misija yra:

Elizabethtown College teikia transformacinę ugdymo patirtį, kuri puoselėja asmenines stiprybes ir kuria aistrą mokymuisi visą gyvenimą ir tikslingam darbui.

Transformacinė edukacinė patirtis

Elizabethtown College švietimo poveikis yra ilgalaikis ir plataus užmojo, nes jis giliai transformuojasi. Studentai įgyja naujus proto ir širdies įpročius - kai kurie per bakalauro patirtį, kiti kaip studentai auga už kolegijos ribų.

Mūsų švietimo savybės

Mūsų mokymosi patirtis sujungia aukštą stipendijos standartą su keturiais parašo atributais, kurie apima įsipareigojimus ugdyti mūsų mokinius santykių centruose, kurie orientuoti į mokymąsi, skatinti mūsų studentams tarptautines ir tarpkultūrines perspektyvas, papildyti mokymą klasėje su patirtinėmis mokymosi galimybėmis, ir paruošti savo mokinius tikslingam gyvenimui ir prasmingam darbui.

107786_IMG_0500.JPG

Mokymasis orientuotas į mokymąsi

Mūsų mokomosiose programose studentai įtraukiami į tokius būdus, kurie sulaukia jų giliausio dėmesio, susiduria su mokymosi patirtimi, kuri yra įtikinama, ir iškvieskite iš atsakymų, kurie pasiekia daugiau nei tai, ką jie galvojo. Šioje mokymosi bendruomenėje mūsų fakulteto nariai ir kiti darbuotojai demonstruoja savo aistrą savo dalykams ir tęstiniam mokymuisi, kad mūsų mokiniai matytų, kaip yra įtikinamas gilus įsitraukimas. Studentai gauna asmeninį dėmesį, nes visi darbuotojai įsipareigoja išreikšti nuoširdų ir tikrą susidomėjimą mūsų mokinių sėkme. Mūsų koledžo klasės sąmoningai laikomos mažomis, kad padėtų mūsų mokiniams individualiai patenkinti savo poreikius ir užsitikrintų jų augimą.

107103_rsz_adobestock_128130222.jpg

Tarptautinės ir tarpkultūrinės perspektyvos

Elizabethtown siūlo globalizuotą mokymo programą ir mokymo programą. Studijų ir plėtros programos padeda studentams suprasti ir veiksmingai bendradarbiauti su kitomis kultūromis ir gyvenimo bei darbo globalizacija. Mūsų darbuotojai apima fakulteto narius ir kitus darbuotojus, kurie yra pasaulio šalių piliečiai, kurie kalba daugybe kalbų ir kurie turėjo daugybę studijų ir gyvenamųjų patalpų patirties kitose žemynuose. Studentai mokosi kartu su kitų kultūrų studentais. Be to, jie susiduria su mūsų tarptautiniu pasauliu, kai jie lanko, studijuoja ar gyvena tokiuose įvairiuose miestuose kaip Harisburgas, Filadelfija, Londonas, Pekinas ir Kito.

Patirtinis mokymasis

Elizabethtown siekia išplėsti studentų mokymosi kontekstą, skatindamas mokymosi patirtį, per kurią mokiniai mokosi. Per šį patirtinį mokymąsi studentai tobulina gebėjimą susieti teoriją ir patirtį, ir jie yra geriau pasirengę toliau mokytis visą gyvenimą. Šios galimybės yra prieinamos per stažuotes ir externships, lauko įdarbinimo užduotis, nepriklausomų ir bendradarbiaujančių mokslinių tyrimų projektus, paslaugų mokymąsi ir pilietinį dalyvavimą, lyderių ugdymą ir universitetų malonumą.

Tikslo gyvenimas

Tiek mokymo programoje, tiek mokymo programoje Kolegijos švietimo programa skatina supratimą apie švietimą tikslo gyvenimui, paremtą holistiniu studentų vystymosi modeliu, integruojančiu karjeros raidą; refleksija apie pašaukimą, prasmę ir gyvenimą; ir įsipareigojimas dalyvauti pilietiniame gyvenime. Dėl to Elizabethtown absolventai yra pasirengę padaryti pasaulį geresne vieta. Jie tai daro iš dalies, gyvendami taip, kad atspindėtų jų individualius įsipareigojimus, atitiktų kitų poreikius ir vertintų asmeninį ir etinį vientisumą.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Elizabethtown College

„ Elizabethtown College “ tarptautinis verslas (IB) siūlo praktinę, naujovišką ir integruotą mokymo programą, kurioje verslo įgūdžiai derinami su kitų kultūrų supratimu, ... [+]

Pasaulinė patirtis šiandieniniame verslo pasaulyje tampa vis svarbesnė, o įmonės ieško darbuotojų, turinčių pasaulinę perspektyvą, supranta mūsų tarpusavio ryšį su kitomis šalimis ir galėtų derėtis su žmonėmis iš kitų kultūrų.

„ Elizabethtown College “ tarptautinis verslas (IB) siūlo praktinę, naujovišką ir integruotą mokymo programą, kurioje verslo įgūdžiai derinami su kitų kultūrų supratimu, užsienio kalbos mokėjimu ir veiksminga komunikacija pasauliniu mastu. Atsižvelgiant į mūsų programos atrankinį pobūdį, mes kiekvienais metais įgyjame išskirtinę klasę, kad sužinotume apie pasaulinį verslo valdymą per patariamąją tarybą ir fakultetą. Su tarptautiniu verslo laipsniu iš E-miesto, jūs būsite pasirengę pozicijoms pasaulinėse kompanijose, tokiose kaip importo / eksporto atitikties specialistas, pasaulinių kompanijų konsultantas, tarptautinis ekonomistas, pasaulinis finansų vadovas arba tarptautinis buhalteris.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Elizabethtown
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba