Oficialus aprašymas

Tinka švietimas

Kaip viena iš seniausių ir prestižiškiausių bažnyčios laisvųjų menų kolegijos pietuose, Erskine apdovanoja akademinį griežtumą ir krikščionišką autentiškumą. Mūsų absolventai vadovauja kompanijoms, daro įtaką profesinėms sritims ir daro savo ženklą savo kultūra daugeliu kitų būdų.

Kiekvienas iš 19 „Erskine“ studijų programų gali būti pritaikytas bendradarbiaujant su fakultetais, kad būtų sukurtas mokymosi kursas, atitinkantis jūsų asmeninius ir karjeros interesus. Semestro trukmės studijos užsienyje taip pat teikiamos Škotijoje, Anglijoje, Prancūzijoje arba Meksikoje. „Erskine“ taip pat remia tradicinę kuravimo laboratoriją ir pristato ją savo klasėse ir tarp savo bendraamžių per novatorišką programą, kuri naudoja tarpusavio bendradarbiavimą ir studijų grupes, siekdama sustiprinti kursų turinį ir modeliuoti gerus mokymosi įpročius.

Kodėl Erskine?

Mokymosi istorija

Nuo to laiko, kai 1839 m. Ją įsteigė asocijuota reformatų presbiterio (ARP) bažnyčia, Erskine College yra įsipareigojusi laikytis principo, kad faktai ir vertybės - mokymasis ir tikėjimas - yra neatsiejami. Su šiuo pagrindu Erskine yra įsipareigojęs plėtoti visą asmenį kaip visą gyvenimą trunkantį mokinį, skatindamas mokinius kritiškai mąstyti apie savo akademines studijas, su protu ir širdimis atvirai tiesai.

Studentų dėmesys

Kiekvienas iš 19 „Erskine“ studijų programų gali būti pritaikytas bendradarbiaujant su fakultetais, kad būtų sukurtas mokymosi kursas, atitinkantis jūsų asmeninius ir karjeros interesus. Visos jūsų klasės bus dėstomos jūsų profesorių, o ne dėstytojų padėjėjų. Ir jūs gausite daug laiko su šiais profesoriais, nes mūsų studentų ir dėstytojų santykis yra 11: 1, o beveik visose klasėse yra mažiau nei 25 studentai.

Svarbiausia, kad Erskine fakultetas laiko, kad tikrai pažintų jus ir stengtųsi tobulėti tiek asmeniškai, tiek akademiškai link augimo kaip viso žmogaus.

Paskirties vieta: Vakaruose

Erskine College yra įsikūręs istoriniame „West West“ mieste, Abbeville County, South Carolina. Su 1200 gyventojų ir 90 akrų universiteto miesteliu, kuriame yra tik 800 metų studentas, „Due West“ yra ramioje kolegijos mieste, puikiai tinka studijoms. Nuo sporto iki meno, Erskine miestelyje yra daug ką nuveikti, bet per 30 minučių automobiliu rasite daugybę parduotuvių, istorinių vietų ir daugybę pramogų vietų, kuriose siūloma valtis, žvejyba, žygiai, žirgai žirgais ir kalnų dviračiais.

115257_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Institucinė misija

Erskine College egzistuoja, kad pagarbintų Dievą kaip krikščionišką akademinę bendruomenę, kurioje studentai yra pasirengę klestėti kaip visą asmenį tarnystės gyvenimui, vykdant bakalauro laisvųjų menų ir absolventų teologinį išsilavinimą.

Kolegijos misija (bakalauro programos)

Erskine College misija yra suteikti mokiniams klestėti, suteikiant puikų laisvojo meno ugdymą Kristaus centre, kur mokymasis ir Biblijos tiesa yra integruojamos visam asmeniui plėtoti.

Seminarinė misija (magistrantūros programos)

Erskine teologinė seminarija remia Dievo misiją pasaulyje, iš Biblijos reformuotų perspektyvų mokydama krikščionių bažnyčioje aptarnaujančius asmenis.

113445_pexels-photo-1326947.jpeg

Vieta

Erskine College yra įsikūręs Vakarų Vakarų akademiniame kaime, 1200 gyventojų, esančių istoriniame Abbeville apskrityje, Pietų Karolina, turtingoje kolonijinio, revoliucinio karo ir pilietinio karo istorijoje. Miestas ir koledžas, turintys daugybę antebellum pastatų, yra įtraukti į Nacionalinį istorinių vietų registrą. Kasmetinis pavasario festivalis atneša daugybę turistų, norinčių pasidalinti apskrities kultūriniu ir istoriniu paveldu.

Vakaruose, netoli daugelio ežerų ir poilsio zonų, lengvai pasiekiami 26 ir 85 tarpmiestiniai maršrutai, suteikia ramią ir ramią atmosferą studijoms. Atstumas iki oro uostų centrų ir kultūros centrų atstovauja Atlanto, Šarlotės, Kolumbijos ir „Greenville“ miestus. Mažesni miestai, pvz., „Greenwood“ ir „Anderson“, yra maždaug 20 mylių atstumu.

Gyvenimo gyvenimas

Erdvus „Erskine“ 90 akrų universitetas siūlo tiek klasikinius, tiek modernius patogumus. Erskine pastato parašų bokštus papildo modernus mokslo įrenginys ir naujas muzikos ir matematikos švietimo kompleksas. Centrinėje vietoje yra „Bowie“ menų centras, modernus muziejus ir galerija. „Galloway“ veiklos centre yra dvi treniruoklių salės, sportinių futbolo aikštelės, aerobikos / svorio kambarys, laipiojimo siena ir sporto treniruotė. Literatūros draugijos, kaip senosios koledžo, įsikūrusios miesteliu. Studentai valgo apdovanojimus pelnę kavinėje ir universiteto kavinėse.

113235_pexels-photo-901964.jpeg

Mokymo planas

Erskine studentus moko profesoriai, o ne absolventai, o mokymo programa remiasi meno tradicijomis. „Erskine“ yra apie mentorystę ir santykinį mokymąsi, skirtą paskatinti didybę, stiprinti akademinį augimą ir rengti rytojaus lyderius. „Erskine“ yra pasiryžusi suteikti gerai apvalią švietimo patirtį, skirtą visam asmeniui plėtoti.

Erskine fakulteto nariai dalijasi savo gyvenimu ir iššūkį studentams tobulėti visuose gyvenimo aspektuose. Erskine yra pasiryžęs šviesti kitą kartos mokymosi visą gyvenimą grupę, kuri turės įtakos jų šeimoms, jų bendruomenėms, jų šaliai ir pasauliui.

Lengvoji atletika

Kolegija palaiko patikimas ir įvairias laisvalaikio ir sporto programas. Kolegija skatina sportinę veiklą tarp visų studentų, tikėdamasi, kad dalyvavimas sporto šakoje tarpkultūrinėje, intramuralinėje ar rekreacinio lygio pagalboje prisideda prie asmens asmeninio tobulėjimo.

„Erskine“ konkuruoja tarpkultūriniame lygyje kaip Nacionalinės kolegijos atletų asociacijos (NCAA) II skyriaus narė ir konferencijos „Carolinas“ narė. Be to, prisijungus prie Nacionalinės krikščionių koledžo atletikos asociacijos (NCCAA) skyriaus, praėjusiais metais gaminau dvi nacionalines čempionato komandas, vyrų golfo ir moterų „Softball“.

Kolegijoje yra 15 skirtingų grupių: vyrų ir moterų krepšinio, vyrų ir moterų kroso, vyrų ir moterų golfo, vyrų ir moterų futbolo, vyrų ir moterų teniso, beisbolo, futbolo, futbolo, tinklinio ir moterų lacrosse.

Finansinė pagalba

Erskine mokymas yra patirtis, kurios vertė negali būti lengvai matuojama doleriais. Daugiau nei 90 proc. Mūsų studentų gauna finansinę paramą. Be tradicinių finansinės pagalbos šaltinių, pvz., Federalinės ir valstybės pagalbos, Erskine siūlo įvairias stipendijas tiems studentams, kurie demonstruoja akademinius gebėjimus ir praturtins Erskine bendruomenę. Erskine kviečia studentus ir jų šeimas tapti jos šeimos dalimi ir yra pasiryžęs dirbti su jais, kad padėtų finansuoti investicijas į „Erskine“ patirtį.

112185_pexels-photo-1438072.jpeg

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Erskine College

Erskine College turi inžinerinę dvigubą studijų programą su Clemsono universitetu. Ši programa siūlo tvirtą krikščionių laisvųjų menų fondą ir didelį techninės specializa ... [+]

Inžinerija

Erskine College turi inžinerinę dvigubą studijų programą su Clemsono universitetu. Ši programa siūlo tvirtą krikščionių laisvųjų menų fondą ir didelį techninės specializacijos lygį. Šios programos studentai paprastai baigia trejus metus Erskine ir nuo dviejų iki trejų metų Clemson, uždirbdami inžinerijos bakalauro laipsnį iš Clemson ir bakalauro laipsnį biologijos, chemijos, matematikos ar fizikos srityje.

Inžinerinis dvejinimasis mokymas su Erskine College

Dvigubos švietimo programos leidžia studentams pradėti akademinę karjerą vykdant bakalauro laipsnį partnerio institucijoje, ruošiantis inžinerijos laipsniui iš Clemsono universiteto. Studentai įstoja į iš anksto nustatytą trejų metų laisvųjų menų ar mokslo programą, kurią sudaro ne mažiau kaip 90 valandų trukmės kreditas prieš perkėlimą į Clemsoną. Per šį laiką jie papildo savo programą su inžinerijos bakalauro laipsniu.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Due West
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Erskine College

Čia, Erskine, Biologijos departamentas siekia padėti studentams geriau suvokti pasaulį, kuriame mes gyvename, gerindami biologinių mokslų supratimą. Biologijos specialist ... [+]

Biologija

Čia, Erskine, Biologijos departamentas siekia padėti studentams geriau suvokti pasaulį, kuriame mes gyvename, gerindami biologinių mokslų supratimą. Biologijos specialistas pabrėžia atradimą, mokslinį mąstymą ir įgūdžius, reikalingus karjerai ar tolesniam tyrimui.

Yra dvi koncentracijos.

Biologijos mokslininkas, akcentuojantis biomedicinos mokslą (BS-Biomed) , skirtas studentams, kurie planuoja siekti aukštesnio laipsnio medicinoje, farmakologijoje ar vaistinėje, ir biomedicinos tyrimų, teismo medicinos, genetikos, fiziologijos, biochemijos ar molekulinės karjeros srityse. biologija.Biologijoje pagrindinis dėmesys skiriamas ekologijai, aplinkos mokslams ir laukinės gamtos biologijai (BS-EEW) yra skirtas studentams, norintiems dirbti ar tęsti magistrantūros studijas išsaugojimo biologijos, ekologijos, zoologijos, botanikos, laukinės gamtos vadybos ar aplinkos mokslo srityse.... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Due West
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Erskine College

„Erskine“ chemijos programa skirta studentams pasiruošti karjerai chemijos ir chemijos srityse. Chemija yra labai plati studijų sritis, apimanti įgūdžius ir asmenybes iš ... [+]

Chemija

„Erskine“ chemijos programa skirta studentams pasiruošti karjerai chemijos ir chemijos srityse. Chemija yra labai plati studijų sritis, apimanti įgūdžius ir asmenybes iš labai analitinių ir matematinių iki plačiai vizualių, sintetinių ir kūrybingų. Tai įvairovė daro chemijos studijas krikščionių laisvųjų menų bendruomenėje idealiu pasirinkimu! Čia, Erskine, mūsų chemijos didžiosios įmonės skatinamos kurti savo techninius laboratorinius ir mokslinius įgūdžius, tuo pačiu kuriant esminį chemiko, visuomenės ir bažnyčios santykių supratimą.

Erskine yra nedidelė koledžas mažame mieste, turinčioje santykinai BIG chemijos programą. Erskine turi labai ilgą chemijos meistriškumo tradiciją, kuri yra seniausių koledžo metų. Studentų, besimokančių universitete, chemijos srityje dalis yra stebėtinai didelė, o mūsų puikūs įrenginiai „Daniel-Moultrie“ mokslo centre atspindi Erskine įsipareigojimą sukurti stiprią chemijos programą. Mūsų programa yra orientuota į STUDENTą, o mūsų studentai turi prieigą prie laboratorinių, mokomųjų ir mokslinių tyrimų priemonių, kurios gerokai viršija tai, ko tikitės rasti mažoje laisvųjų menų kolegijoje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Due West
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Erskine College

Ar patogu įsivaizduoti kompiuterių programas, kurti realaus pasaulio problemas, naudojant matematiką, arba padėti vaikams išmokti mylėti matematiką? Jei mėgstate matemati ... [+]

Matematika

Ar patogu įsivaizduoti kompiuterių programas, kurti realaus pasaulio problemas, naudojant matematiką, arba padėti vaikams išmokti mylėti matematiką? Jei mėgstate matematikos tikslumą ir grožį, galbūt norėsite būti vienu iš žmonių, kurie gyvena ieškodami sprendimų.

Erskine College matematikos katedra siekia padėti studentams didinti jų gebėjimą spręsti problemas ir abstrakčius argumentavimo gebėjimus, kad jie pasirengtų greitai besikeičiančiai visuomenei.

Erskine matematikos katedroje yra grynas matematikos kelias ir mokytojų sertifikavimo programa. Grynas takas rengia studentus matematikos, taip pat inžinerijos, informatikos, verslo, teisės ir tyrimų karjerai.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Due West
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
2 Washington St
SC 29639 Due West, Pietų Karolina, Jungtinės Amerikos Valstijos