Erskine College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tinka švietimas

Kaip viena iš seniausių ir prestižiškiausių bažnyčios laisvųjų menų kolegijos pietuose, Erskine apdovanoja akademinį griežtumą ir krikščionišką autentiškumą. Mūsų absolventai vadovauja kompanijoms, daro įtaką profesinėms sritims ir daro savo ženklą savo kultūra daugeliu kitų būdų.

129324_1.jpg

Kiekvienas iš 19 „Erskine“ studijų programų gali būti pritaikytas bendradarbiaujant su fakultetais, kad būtų sukurtas mokymosi kursas, atitinkantis jūsų asmeninius ir karjeros interesus. Semestro trukmės studijos užsienyje taip pat teikiamos Škotijoje, Anglijoje, Prancūzijoje arba Meksikoje. „Erskine“ taip pat remia tradicinę kuravimo laboratoriją ir pristato ją savo klasėse ir tarp savo bendraamžių per novatorišką programą, kuri naudoja tarpusavio bendradarbiavimą ir studijų grupes, siekdama sustiprinti kursų turinį ir modeliuoti gerus mokymosi įpročius.

Kodėl Erskine?

Mokymosi istorija

Nuo to laiko, kai 1839 m. Ją įsteigė asocijuota reformatų presbiterio (ARP) bažnyčia, Erskine College yra įsipareigojusi laikytis principo, kad faktai ir vertybės - mokymasis ir tikėjimas - yra neatsiejami. Su šiuo pagrindu Erskine yra įsipareigojęs plėtoti visą asmenį kaip visą gyvenimą trunkantį mokinį, skatindamas mokinius kritiškai mąstyti apie savo akademines studijas, su protu ir širdimis atvirai tiesai.

Studentų dėmesys

Kiekvienas iš 19 „Erskine“ studijų programų gali būti pritaikytas bendradarbiaujant su fakultetais, kad būtų sukurtas mokymosi kursas, atitinkantis jūsų asmeninius ir karjeros interesus. Visos jūsų klasės bus dėstomos jūsų profesorių, o ne dėstytojų padėjėjų. Ir jūs gausite daug laiko su šiais profesoriais, nes mūsų studentų ir dėstytojų santykis yra 11: 1, o beveik visose klasėse yra mažiau nei 25 studentai.

Svarbiausia, kad Erskine fakultetas laiko, kad tikrai pažintų jus ir stengtųsi tobulėti tiek asmeniškai, tiek akademiškai link augimo kaip viso žmogaus.

Paskirties vieta: Vakaruose

Erskine College yra įsikūręs istoriniame „West West“ mieste, Abbeville County, South Carolina. Su 1200 gyventojų ir 90 akrų universiteto miesteliu, kuriame yra tik 800 metų studentas, „Due West“ yra ramioje kolegijos mieste, puikiai tinka studijoms. Nuo sporto iki meno, Erskine miestelyje yra daug ką nuveikti, bet per 30 minučių automobiliu rasite daugybę parduotuvių, istorinių vietų ir daugybę pramogų vietų, kuriose siūloma valtis, žvejyba, žygiai, žirgai žirgais ir kalnų dviračiais.

129271_IMG_1142.jpg

Institucinė misija

Erskine College egzistuoja, kad pagarbintų Dievą kaip krikščionišką akademinę bendruomenę, kurioje studentai yra pasirengę klestėti kaip visą asmenį tarnystės gyvenimui, vykdant bakalauro laisvųjų menų ir absolventų teologinį išsilavinimą.

Kolegijos misija (bakalauro programos)

Erskine College misija yra suteikti mokiniams klestėti, suteikiant puikų laisvojo meno ugdymą Kristaus centre, kur mokymasis ir Biblijos tiesa yra integruojamos visam asmeniui plėtoti.

Seminarinė misija (magistrantūros programos)

Erskine teologinė seminarija remia Dievo misiją pasaulyje, iš Biblijos reformuotų perspektyvų mokydama krikščionių bažnyčioje aptarnaujančius asmenis.

129269_IMG_4260.jpg

Vieta

Erskine College yra įsikūręs Vakarų Vakarų akademiniame kaime, 1200 gyventojų, esančių istoriniame Abbeville apskrityje, Pietų Karolina, turtingoje kolonijinio, revoliucinio karo ir pilietinio karo istorijoje. Miestas ir koledžas, turintys daugybę antebellum pastatų, yra įtraukti į Nacionalinį istorinių vietų registrą. Kasmetinis pavasario festivalis atneša daugybę turistų, norinčių pasidalinti apskrities kultūriniu ir istoriniu paveldu.

Vakaruose, netoli daugelio ežerų ir poilsio zonų, lengvai pasiekiami 26 ir 85 tarpmiestiniai maršrutai, suteikia ramią ir ramią atmosferą studijoms. Atstumas iki oro uostų centrų ir kultūros centrų atstovauja Atlanto, Šarlotės, Kolumbijos ir „Greenville“ miestus. Mažesni miestai, pvz., „Greenwood“ ir „Anderson“, yra maždaug 20 mylių atstumu.129327_8.jpg

Gyvenimo gyvenimas

Erdvus „Erskine“ 90 akrų universitetas siūlo tiek klasikinius, tiek modernius patogumus. Erskine pastato parašų bokštus papildo modernus mokslo įrenginys ir naujas muzikos ir matematikos švietimo kompleksas. Centrinėje vietoje yra „Bowie“ menų centras, modernus muziejus ir galerija. „Galloway“ veiklos centre yra dvi treniruoklių salės, sportinių futbolo aikštelės, aerobikos / svorio kambarys, laipiojimo siena ir sporto treniruotė. Literatūros draugijos, kaip senosios koledžo, įsikūrusios miesteliu. Studentai valgo apdovanojimus pelnę kavinėje ir universiteto kavinėse.

129270_DSC00518.jpg

Mokymo planas

Erskine studentus moko profesoriai, o ne absolventai, o mokymo programa remiasi meno tradicijomis. „Erskine“ yra apie mentorystę ir santykinį mokymąsi, skirtą paskatinti didybę, stiprinti akademinį augimą ir rengti rytojaus lyderius. „Erskine“ yra pasiryžusi suteikti gerai apvalią švietimo patirtį, skirtą visam asmeniui plėtoti.

Erskine fakulteto nariai dalijasi savo gyvenimu ir iššūkį studentams tobulėti visuose gyvenimo aspektuose. Erskine yra pasiryžęs šviesti kitą kartos mokymosi visą gyvenimą grupę, kuri turės įtakos jų šeimoms, jų bendruomenėms, jų šaliai ir pasauliui.

Lengvoji atletika

Kolegija palaiko patikimas ir įvairias laisvalaikio ir sporto programas. Kolegija skatina sportinę veiklą tarp visų studentų, tikėdamasi, kad dalyvavimas sporto šakoje tarpkultūrinėje, intramuralinėje ar rekreacinio lygio pagalboje prisideda prie asmens asmeninio tobulėjimo.

„Erskine“ konkuruoja tarpkultūriniame lygyje kaip Nacionalinės kolegijos atletų asociacijos (NCAA) II skyriaus narė ir konferencijos „Carolinas“ narė. Be to, prisijungus prie Nacionalinės krikščionių koledžo atletikos asociacijos (NCCAA) skyriaus, praėjusiais metais gaminau dvi nacionalines čempionato komandas, vyrų golfo ir moterų „Softball“.

Kolegijoje yra 15 skirtingų grupių: vyrų ir moterų krepšinio, vyrų ir moterų kroso, vyrų ir moterų golfo, vyrų ir moterų futbolo, vyrų ir moterų teniso, beisbolo, futbolo, futbolo, tinklinio ir moterų lacrosse.129329_12.jpg

Finansinė pagalba

Erskine mokymas yra patirtis, kurios vertė negali būti lengvai matuojama doleriais. Daugiau nei 90 proc. Mūsų studentų gauna finansinę paramą. Be tradicinių finansinės pagalbos šaltinių, pvz., Federalinės ir valstybės pagalbos, Erskine siūlo įvairias stipendijas tiems studentams, kurie demonstruoja akademinius gebėjimus ir praturtins Erskine bendruomenę. Erskine kviečia studentus ir jų šeimas tapti jos šeimos dalimi ir yra pasiryžęs dirbti su jais, kad padėtų finansuoti investicijas į „Erskine“ patirtį.

129267_DSC_4803.jpg

Vietos

Due West

Address
2 Washington St
SC 29639 Due West, Pietų Karolina, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis