Oficialus aprašymas

AACSB Accredited

Silbermano verslo kolegija

Silbermano verslo kolegija yra viena iš tautos aukščiausio lygio verslo mokyklų, siūlančių bakalauro, magistro ir magistro laipsnius, įskaitant MBA, MBA vykdantysis direktorius; Tiekimo grandinės valdymo magistras, apskaita, apmokestinimas ir skaitmeninis marketingas (internete); ir baigę pažymėjimus.

Silbermano verslo koledžo New Jersey laipsnis padės jums tapti verslo ir vadybos lyderiu - žmogumi, kuris atneš etikos perspektyvas bet kuriai profesinei aplinkai. Tiesiog paklauskite tų, kurie atėjo prieš jus ir tapdami žymiais vadovais verslo pasaulyje. Jūsų verslo kursų kursai suteiks jums pirmąją patirtį verslo bendruomenei, suteiks jums patikimų metodų finansinei ir strateginei analizei, bendram verslo planavimui ir įgyvendinimui.

Silbermano verslo kolegijoje galite įgyti verslo laipsnį lankydami vieną iš trijų mūsų universitetų arba užsiregistravę mūsų internetiniame magistro programoje "Skaitmeninis marketingas".

Naujasis Džersis

 • Florham Campus Madison, NJ
 • Metropolitan Campus, Teaneck, NJ

Kanadoje

 • Vankuverio universitetas, Vankuveryje, Kanadoje

FDU Vankuverio universitetas, įsikūręs Vankuverio mieste, Kanadoje, siūlo verslo vadybos ir informacinių technologijų bakalauro studijų programas.


Misija

Silbermano verslo kolektyvo Misija "Fairleigh Dickinson" universitete - tai mokymosi centras, skirtas šiandieninių rytų lyderių ugdymui, pasiruošti studentams sėkmingai prisidėti prie pasaulinės aplinkos ir suprasti verslumą.


Vizija

"Silbermano verslo kolegija" bus pripažįstama globaliai, suinteresuotosioms šalims ir bendraamžiais, už jos kompetenciją mokymo, intelektinės įmokų ir programų, kurios plečia žinias, siekiant skatinti verslo vadybos praktiką. Mes tapsime pavyzdine verslo mokymosi kompetencijos programa mokymo ir stipendijų srityje, o studentai galės veiksmingai dirbti sudėtingoje ir dinamiškoje daugiakultūrėje darbo aplinkoje.


Bendros vertybės

Pagal "Fairleigh Dickinson" universiteto misiją Silbermano kolegija padeda mokiniams pasiekti ne tik save, bet ir prisidėti prie dinamiškos pasaulinės rinkos.

 • Mes esame įsipareigoję labai veiksmingai mokyti ir įtraukti mokinius į mokymosi partnerius.
 • Mes siekiame asmeninio ir profesinio sąžiningumo bei aukštų etinių elgesio standartų.
 • Mes esame pasiryžę įtvirtinti tinkamą vadovavimo atsakomybę, įskaitant socialinę, ekonominę ir aplinkosauginę.
 • Mes orientuojami į rezultatus ir siekiame savo studentų individualios ir organizacinės sėkmės.
 • Mes vertiname įvairovę, atvirumą ir abipusę pagarbą, ir tikime, kad jie yra labai svarbūs mūsų programų sėkmei.
 • Mes remiame ir skatiname savo studentus, dėstytojus ir darbuotojus dalyvauti pilietinėse srityse, bendruomenės informavimo ir didesnių pasaulinių sutarčių.
 • Mes vertiname nuolatinį tobulėjimą, o mūsų absolventai yra visą gyvenimą trunkantys mokiniai.
 • Mes ir toliau reaguoja į besikeičiančius pasaulinės, daugiakultūrės verslo aplinkos poreikius.
 • Mes laikome, kad mūsų absolventai yra svarbūs partneriai ir vertina daugelio suinteresuotųjų šalių įtraukimą į mūsų mokymosi aplinką.
 • Mes esame speciali mokytojų mokslininkų bendruomenė ir vertina stipendijų vaidmenį didinant mokymo vaidmenį.
 • Mes tikime, kad verslo ugdymas yra susijęs su profesine veikla, ekonomine, socialine ir aplinkosaugos atsakomybe.
 • Mes vertiname kitų kultūrų ir požiūrių vertinimą.
 • Mes tikime, kad aktyvus mokymasis bendradarbiaujant yra svarbus įrankis, kad mokymosi patirtis taptų labiau tinkama, įdomi ir naudinga.


Silberman - viena iš 5% pasaulio verslo mokyklų su AACSB akreditavimu

Silbermano verslo kolegija yra akredituota "AACSB International" - pasaulyje pirmaujančios kolegialių verslo mokyklų akreditavimo institucijos. Mažiau nei 5% verslo mokyklų visame pasaulyje yra suteikta AACSB akreditacija.

"Silberman" yra pirmaujantis aukštos kokybės, novatoriškas vadovavimo verslui lyderis, taikydamas taikomuosius mokslinius tyrimus ir fakulteto profesinę veiklą, o dabar plečia studentų visame pasaulyje per internetines verslo studijų programas.


Puikus verslo mokyklos reitingas

Mes didžiuojamės galėdami sakyti, kad "Silberman" yra aukščiausioji verslo mokykla, kurią nepriklausomai vertina šie gerbiami šaltiniai:

 • Prinstono apžvalgoje "Silberman College" yra viena iš geriausių tautos verslo mokyklų.
 • JAV naujienos
 • "Eduniversal" kursai "Silberman College" kaip "puiki verslo mokykla"
 • "Start-Class rates" "Silberman" yra antrasis tik "Rutgers" verslo mokyklai Niu Džersyje.
 • Silbermano Rottmano inovacijų ir verslumo institutas, garbingas "Excellence" programos "Inovacijų verslumas" apdovanojimu, kurį suteikė "Deshpande Foundation"
 • "Tax Talent, Inc." įvertina Silbermaną, kuri yra viena iš dešimties pagrindinių apskaitos magistrantūros studijų magistrantūros programos
 • Apskaitos laipsnio peržiūros kursai "Silberman" yra vienas iš Top 10 geriausių bakalauro studijų apskaitos programos, New Jersey


Vadovaujantis globaliu įmonių tvarumu ir socialine atsakomybe per partnerystę su Jungtinėmis Tautomis

Nuo 2009 m. Silberman yra išplėstinė pasirašiusiųjų dalyvė Jungtinių Tautų "Atsakingo valdymo švietimo principai" (PRME) - pasaulinis verslo mokyklų tinklas, kurio tikslas - pertvarkyti verslo vadybos švietimo, mokslinių tyrimų ir minties lyderystę, plėtojant mokymo programas. įtraukti tvarumą ir socialinę atsakomybę. Kiekvienais metais mes pranešame apie mūsų pažangą.


Online magistro studijų programa

"Silberman" internetinis magistras skaitmeninėje rinkodaros srityje dabar atveria studentams nacionaliniu ir pasauliniu lygiu galimybes gauti diplomą iš Fairleigh Dickinson universiteto.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Mūsų bakalauro apskaitos programa yra įvertinta dešimtuku geriausių bakalauro studijų apskaitos programa, New Jersey, apskaitos laipsnio apžvalga, ir kai kurie iš mūsų fa ... [+]

Kodėl studijuoti apskaitą FDU?Ar tu žinai...FDU apskaitos studentai surinko # 1, 3 ir 5 sertifikatų apskaitininko egzaminą Niu Džersyje.Dauguma apskaitos specialistų gauna darbo pasiūlymus praėjus vieneriems metams, kol jie baigia studijas.4 1 Kombinuotosios studijų programos studentai per penkerius metus gali baigti bakalauro ir magistro laipsnį.Naujosios Džersio pripažintų buhalterių draugijos (NJSCPA) , Viešųjų įmonių apskaitos priežiūros valdybos (PCAOB), Silbermano verslo kolegijos ir kiti nuolat skiria stipendijas FDU studentams. Skaitykite apie galimas stipendijas buhalteriniams studentams .Apskaitos programa pelnė IMA (vadybos apskaitininkų instituto) pritarimą aukštiems švietimo standartams, leidžiantiems studentams vykdyti sertifikuotą valdymo apskaitininko (CMA) įgaliojimą.Mūsų apskaitos programa gavo nacionalinį apdovanojimą už inovacijas.Trys FDU fakultetai buvo apdovanoti NJSCPA išskirtiniais pedagogų apdovanojimais.Valstybinės apskaitos įmonės riboja įdarbinimą tik kolegijose, pvz., FDU, kurios gali gauti studentus į „Certified Public Accountant“ egzaminą.Reikalavimai laipsniui... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Madison Teaneck
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Didžioji verslo administravimo įstaiga, norėdama įgyti plačią supratimą apie administravimo principus ir, jei norite, pasirinkti koncentracijos sritį, kad atitiktų jūsų k ... [+]

Aprūpinkite save „ Silberman“ į priekį galvojančiu verslo administravimo specialistu, kad jis taptų pageidaujamu absolventu. Galite pasirinkti, kad verslo administravimas būtų užbaigtas su koncentracijos sritimi arba be jos.

Pagrindinė verslo administravimo sistema suteikia galimybę sutelkti dėmesį į koncentracijos sritį, vykdydama pažangius verslo kursus, kurie padeda nustatyti jūsų įgūdžių rinkinį.

Visi moksleiviai, įtraukti į Mokslo bakalauro programą, privalo užpildyti universiteto ir verslo pagrindinę mokymo programą , papildomai prie žemiau jūsų verslo administravimo pagrindinio laipsnio pasirinktų kreditų.

BS verslo administravimo be koncentracijosBS laipsnio reikalavimai verslo administravimo majorui... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Madison Teaneck
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Mūsų marketingo studijų programa skirta parengti jus už pardavimų, mažmeninės prekybos, reklamos, produktų valdymo, tiesioginės rinkodaros ir mokslinių tyrimų karjerą. Ku ... [+]

Didžiųjų bendrovių rinkodara susiduria su tarpdisciplininiais kursais, kurie plėtoja įvairius verslo įgūdžius. Rinkodaros mokymo programa skirta parengti studentus karjerai pardavimo, mažmeninės prekybos, reklamos, produktų valdymo, tiesioginės rinkodaros ir mokslinių tyrimų srityse.

Šis pasirengimas atliekamas kursuose, teikiamuose pagrindinėse rinkodaros koncepcijose ir papildant konkrečiais karjeros kursais . Mokymosi procesas stiprinamas projektais, atvejų tyrimais ir stažuotėmis.

Reikalavimai bakalauro laipsniui marketingo srityje

Visi studentai, įstojusieji į bakalauro studijų programą, privalo užpildyti Universiteto ir verslo pagrindų mokymo programas, be pagrindinių reikalavimų, išvardytų toliau.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Madison Teaneck
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Jei jūsų tikslas yra užtikrinti vadovavimo poziciją, šis pagrindas suteikia jums pasaulinės verslo valdymo perspektyvos, akcentuojant etiką ir tvarią verslo praktiką, tai ... [+]

Pagrindinė vadovybė yra skirta studentams, norintiems plėtoti tarpasmeninius ir vadybos įgūdžius, kuriuos jie gali panaudoti pradedant savo pirmuoju profesiniu darbu, taip pat kuriant ilgalaikę perspektyvą ir vertės sistemą, kuri tarnaus jiems visą savo karjerą.

Vadybos katedros kursų pasiūlymai pabrėžia:

Klasės pamokų metodas, kuris įtraukia mokinį į mokymosi procesąKoncentracija į žinias ir įgūdžių rinkinius, kurie yra praktiški ir tinkami naudotiGlobali perspektyva, kuri pabrėžia etiką ir ilgalaikę tvarią verslo praktikąKomandinio mokymo ir mokymosi naudojimas

Mūsų tikslas yra, kad mūsų valdymo didžiosios bendrovės:

Gauti solidžią koncepcinį pagrindą valdymo disciplinosePlėtoti kompetencijas, kad jie taptų labai veiksmingi atskirai ir su kitaisPlėtoti ir demonstruoti šias kompetencijas pasitelkiant praktinį mokymąsi, įskaitant darbą realiaisiais projektais ir paslaugas bendruomeneiPatikrinkite griežtą jų bendrų pasiekimų įvertinimąĮveskite greitą sėkmingą ir naudingą karjerąVadybos bakalauro laipsnis... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Madison Teaneck
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

"Rothman" inovacijų ir verslumo institutas Silbermano koledže, "Verslumo gairių inovacijų verslumo apdovanojimų" kompetencijos nugalėtojas, derina klasių ir informavimo p ... [+]

Verslininkai yra labai paklausūs, nes jie yra labai svarbūs mūsų visuomenei kuriant ekonominius variklius, kurie padeda mūsų ekonomikai augti. Jie skatina technologinius ir socialinius pokyčius, o jų naujovės ir kūrybiškumas formuoja mūsų ateitį.

Silbermano "Rothman" inovacijų ir verslumo institutas, nacionaliniu lygiu laikomas verslumo centras, neseniai apdovanotas Dehpande fondo "Verslumo gairių naujovių diegimo kompetencija".

Rothman instituto bakalauro verslumo programa apjungia klasių darbą ir informavimo programas, suteikiančias jums galimybę mokytis ir praktikuoti verslą realioje aplinkoje. Jis suteikia išsamų ir praktinį supratimą apie klausimus, susijusius su verslo pradėjimu ir inovacijų skatinimu verslo aplinkoje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Madison Teaneck
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Finansų magistro laipsnis FDU padės gerai suprasti finansų analizę, finansų valdymą ir finansų sistemas. Jūs galite pasirinkti siekti koncentracijos turto valdymo konsult ... [+]

„ Fairleigh Dickinson “ finansinis kapitalas suteikia jums finansinės analizės, finansų valdymo ir finansų sistemų supratimą. Ši programa yra siūloma per „Fairleigh Dickinson“ „Silberman“ verslo kolegiją „Florham Campus“ ir „Metropolitan Campus“ vietose.

Kolegija turi prestižinę AACSB International akreditaciją - asociaciją „Advance Collegiate Schools of Business“, kuri pripažįsta savo fakulteto, akademinių programų ir išteklių kokybę. Mažiau nei trečdalis visų JAV verslo mokyklų turi AACSB pripažinimą, pridėtinę vertę savo verslo bakalauro laipsnį Fairleigh Dickinson University.

Finansų bakalauro laipsnio reikalavimai

Visi Finansų bakalauro studijų programoje dalyvaujantys studentai turi baigti Universiteto ir Verslo pagrindų mokymo programą. Du pagrindiniai finansiniai kursai yra FIN3250 finansinės analizės principai ir FIN3310 tarpinė finansinė analizė. Toliau pateikiami papildomi pagrindiniai reikalavimai.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Madison Teaneck
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

FDU Silberman College: Greih Wilson McClain, Accelerated 4+1

FDU Silberman College: Marcela Alzate Gomez, Traditional MBA

Address
Florham Campus 285 Madison Avenue
07940 Madison, New Jersey, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Address
Metropolitan Campus 1000 River Road
07666 Teaneck, New Jersey, Jungtinės Amerikos Valstijos