Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Įvadas

Oficialus aprašymas

AACSB Accredited

Silbermano verslo kolegija

Silbermano verslo kolegija yra viena iš tautos aukščiausio lygio verslo mokyklų, siūlančių bakalauro, magistro ir magistro laipsnius, įskaitant MBA, MBA vykdantysis direktorius; Tiekimo grandinės valdymo magistras, apskaita, apmokestinimas ir skaitmeninis marketingas (internete); ir baigę pažymėjimus.

Silbermano verslo koledžo New Jersey laipsnis padės jums tapti verslo ir vadybos lyderiu - žmogumi, kuris atneš etikos perspektyvas bet kuriai profesinei aplinkai. Tiesiog paklauskite tų, kurie atėjo prieš jus ir tapdami žymiais vadovais verslo pasaulyje. Jūsų verslo kursų kursai suteiks jums pirmąją patirtį verslo bendruomenei, suteiks jums patikimų metodų finansinei ir strateginei analizei, bendram verslo planavimui ir įgyvendinimui.

Silbermano verslo kolegijoje galite įgyti verslo laipsnį lankydami vieną iš trijų mūsų universitetų arba užsiregistravę mūsų internetiniame magistro programoje "Skaitmeninis marketingas".

Naujasis Džersis

 • Florham Campus Madison, NJ
 • Metropolitan Campus, Teaneck, NJ

Kanadoje

 • Vankuverio universitetas, Vankuveryje, Kanadoje

FDU Vankuverio universitetas, įsikūręs Vankuverio mieste, Kanadoje, siūlo verslo vadybos ir informacinių technologijų bakalauro studijų programas.


Misija

Silbermano verslo kolektyvo Misija "Fairleigh Dickinson" universitete - tai mokymosi centras, skirtas šiandieninių rytų lyderių ugdymui, pasiruošti studentams sėkmingai prisidėti prie pasaulinės aplinkos ir suprasti verslumą.


Vizija

"Silbermano verslo kolegija" bus pripažįstama globaliai, suinteresuotosioms šalims ir bendraamžiais, už jos kompetenciją mokymo, intelektinės įmokų ir programų, kurios plečia žinias, siekiant skatinti verslo vadybos praktiką. Mes tapsime pavyzdine verslo mokymosi kompetencijos programa mokymo ir stipendijų srityje, o studentai galės veiksmingai dirbti sudėtingoje ir dinamiškoje daugiakultūrėje darbo aplinkoje.


Bendros vertybės

Pagal "Fairleigh Dickinson" universiteto misiją Silbermano kolegija padeda mokiniams pasiekti ne tik save, bet ir prisidėti prie dinamiškos pasaulinės rinkos.

 • Mes esame įsipareigoję labai veiksmingai mokyti ir įtraukti mokinius į mokymosi partnerius.
 • Mes siekiame asmeninio ir profesinio sąžiningumo bei aukštų etinių elgesio standartų.
 • Mes esame pasiryžę įtvirtinti tinkamą vadovavimo atsakomybę, įskaitant socialinę, ekonominę ir aplinkosauginę.
 • Mes orientuojami į rezultatus ir siekiame savo studentų individualios ir organizacinės sėkmės.
 • Mes vertiname įvairovę, atvirumą ir abipusę pagarbą, ir tikime, kad jie yra labai svarbūs mūsų programų sėkmei.
 • Mes remiame ir skatiname savo studentus, dėstytojus ir darbuotojus dalyvauti pilietinėse srityse, bendruomenės informavimo ir didesnių pasaulinių sutarčių.
 • Mes vertiname nuolatinį tobulėjimą, o mūsų absolventai yra visą gyvenimą trunkantys mokiniai.
 • Mes ir toliau reaguoja į besikeičiančius pasaulinės, daugiakultūrės verslo aplinkos poreikius.
 • Mes laikome, kad mūsų absolventai yra svarbūs partneriai ir vertina daugelio suinteresuotųjų šalių įtraukimą į mūsų mokymosi aplinką.
 • Mes esame speciali mokytojų mokslininkų bendruomenė ir vertina stipendijų vaidmenį didinant mokymo vaidmenį.
 • Mes tikime, kad verslo ugdymas yra susijęs su profesine veikla, ekonomine, socialine ir aplinkosaugos atsakomybe.
 • Mes vertiname kitų kultūrų ir požiūrių vertinimą.
 • Mes tikime, kad aktyvus mokymasis bendradarbiaujant yra svarbus įrankis, kad mokymosi patirtis taptų labiau tinkama, įdomi ir naudinga.


Silberman - viena iš 5% pasaulio verslo mokyklų su AACSB akreditavimu

Silbermano verslo kolegija yra akredituota "AACSB International" - pasaulyje pirmaujančios kolegialių verslo mokyklų akreditavimo institucijos. Mažiau nei 5% verslo mokyklų visame pasaulyje yra suteikta AACSB akreditacija.

"Silberman" yra pirmaujantis aukštos kokybės, novatoriškas vadovavimo verslui lyderis, taikydamas taikomuosius mokslinius tyrimus ir fakulteto profesinę veiklą, o dabar plečia studentų visame pasaulyje per internetines verslo studijų programas.


Puikus verslo mokyklos reitingas

Mes didžiuojamės galėdami sakyti, kad "Silberman" yra aukščiausioji verslo mokykla, kurią nepriklausomai vertina šie gerbiami šaltiniai:

 • Prinstono apžvalgoje "Silberman College" yra viena iš geriausių tautos verslo mokyklų.
 • JAV naujienos
 • "Eduniversal" kursai "Silberman College" kaip "puiki verslo mokykla"
 • "Start-Class rates" "Silberman" yra antrasis tik "Rutgers" verslo mokyklai Niu Džersyje.
 • Silbermano Rottmano inovacijų ir verslumo institutas, garbingas "Excellence" programos "Inovacijų verslumas" apdovanojimu, kurį suteikė "Deshpande Foundation"
 • "Tax Talent, Inc." įvertina Silbermaną, kuri yra viena iš dešimties pagrindinių apskaitos magistrantūros studijų magistrantūros programos
 • Apskaitos laipsnio peržiūros kursai "Silberman" yra vienas iš Top 10 geriausių bakalauro studijų apskaitos programos, New Jersey


Vadovaujantis globaliu įmonių tvarumu ir socialine atsakomybe per partnerystę su Jungtinėmis Tautomis

Nuo 2009 m. Silberman yra išplėstinė pasirašiusiųjų dalyvė Jungtinių Tautų "Atsakingo valdymo švietimo principai" (PRME) - pasaulinis verslo mokyklų tinklas, kurio tikslas - pertvarkyti verslo vadybos švietimo, mokslinių tyrimų ir minties lyderystę, plėtojant mokymo programas. įtraukti tvarumą ir socialinę atsakomybę. Kiekvienais metais mes pranešame apie mūsų pažangą.


Online magistro studijų programa

"Silberman" internetinis magistras skaitmeninėje rinkodaros srityje dabar atveria studentams nacionaliniu ir pasauliniu lygiu galimybes gauti diplomą iš Fairleigh Dickinson universiteto.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Bakalauro studijos » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

Bakalauro laipsnį apskaitos

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Madison Teaneck + 1 daugiau

Mūsų bakalauro apskaitos programa yra įvertinta dešimtuku geriausių bakalauro studijų apskaitos programa, New Jersey, apskaitos laipsnio apžvalga, ir kai kurie iš mūsų fakulteto buvo pripažinti neaktyvių pedagogų Naujosios Džersio asociacija patvirtintų viešųjų buhalterių (NJSCPA). Dauguma "SCB Accounting majors" baigia darbo pasiūlymą. [+]

Apskaitos bakalauro laipsniui reikalingų bakalauro laipsnį sudaro septyni reikalaujami kursai, skirti pagrindiniams universiteto ir verslo pagrindinio ugdymo programos vykdymui, ir mažiausiai 121 kreditų.

Pradedančiųjų metų, jūs įvesite verslo, vadybos informacinių sistemų ir matematikos pradinius kursus kartu su pagrindine humanitarinių ir socialinių mokslų studijų programa bei kursais.

Antrus metus jūs pateksite įvadinius apskaitos kursus ir verslo kursus įvairiose disciplinose. Sunki koncentracija pagrindinių kursų apskaitos metu prasideda trečiaisiais metais.

Kodėl studijuoti apskaitą FDU?

Ar tu žinai...

FDU apskaitos studentai surinko # 1, 3 ir 5 sertifikatų apskaitininko egzaminą Niu Džersyje.Dauguma apskaitos specialistų gauna darbo pasiūlymus praėjus vieneriems metams, kol jie baigia studijas."New Jersey" sertifikuotų viešųjų buhalterių draugija (NJSCPA) skiria stipendijas FDU studentams.Trys FDU fakultetai buvo apdovanoti NJSCPA Outstanding Educator apdovanojimais.Sertifikuotos viešosios apskaitos firmos riboja įdarbinimą tik tokiose kolegijose kaip FDU, kurie atitinka studentų kvalifikaciją patvirtinto auditoriaus egzaminui.Studentai 4 1 kombinuotojo laipsnio programoje gali baigti bakalauro ir magistro laipsnį penkerius metus.Būtini kursaiACCT3241 Tarpinė finansinė apskaitaACCT3242 Tarpinė finansinė apskaita IIACCT3243 Apskaitos sąnaudos: matavimas ir kontrolėACCT3390 apskaitos informacinės sistemosACCT4261 Išplėstinė apskaitaACCT4263 audito koncepcijosACCT4267 federalinių mokesčių pagrindai... [-]

Bakalauro verslo administravimas

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Madison Teaneck + 1 daugiau

Didžioji verslo administravimo įstaiga, norėdama įgyti plačią supratimą apie administravimo principus ir, jei norite, pasirinkti koncentracijos sritį, kad atitiktų jūsų karjeros tikslus. [+]

Pritūpinkite Silbermano forumo siekiančiam verslo administravimo magistrui, kad būtumėte tobulėjęs absolventas. Galite pasirinkti užbaigti verslo administravimo centrą su koncentracijos sritimi ar be jos. Verslo administravimo magistras suteikia jums galimybę koncentruotis į koncentracijos sritį, vykdydamas pažangius verslo kursus, kurie padeda nustatyti jūsų įgūdžių rinkinį.

Visi studentai, įstojusieji į bakalauro studijų programą, turi užpildyti Universiteto ir verslo pagrindų mokymo programas, be kreditų, nurodytų žemiau savo verslo administravimo magistro laipsnį.

Verslo administravimo bakalauras be koncentracijos

BS laipsnio reikalavimai verslo administravimo magistrui... [-]


Rinkodaros bakalauro laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Madison Teaneck + 1 daugiau

Mūsų marketingo studijų programa skirta parengti jus už pardavimų, mažmeninės prekybos, reklamos, produktų valdymo, tiesioginės rinkodaros ir mokslinių tyrimų karjerą. Kursiniai darbai, projektai ir stažuotės suteikia jums mokslinių tyrimų, tarptautinės rinkodaros, vartotojų elgesio ir komunikacijos principų ir praktikos. Galite pasirinkti kurti konkrečių karjeros sričių, pavyzdžiui, sporto ir renginių rinkodaros, viešųjų ryšių ir skaitmeninės rinkodaros, kursus. [+]

Rinkodaros specialistai susiduria su tarpdisciplininiais kursais, kurie plėtoja platų verslo įgūdžių spektrą. Rinkodaros mokymo programa yra skirta parengti studentus už karjeros pardavimo, mažmeninės prekybos, reklamos, produktų valdymo, tiesioginės rinkodaros ir mokslinių tyrimų. Šis pasiruošimas vyksta per kursų pasiūlymus pagrindinėse rinkodaros koncepcijose ir papildomas karjeros specialiais kursais. Mokymosi procesą sustiprina projektai, atvejų studijos ir stažuotės.

Reikalavimai bakalauro laipsniui marketingo srityje

Visi studentai, įstojusieji į bakalauro studijų programą, privalo užpildyti Universiteto ir verslo pagrindų mokymo programas, be pagrindinių reikalavimų, išvardytų toliau.... [-]


Vadybos bakalauro laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Madison Teaneck + 1 daugiau

Jei jūsų tikslas yra užtikrinti vadovavimo poziciją, šis pagrindas suteikia jums pasaulinės verslo valdymo perspektyvos, akcentuojant etiką ir tvarią verslo praktiką, taip suteikiant jums esminių tarpasmeninių ir valdymo įgūdžių. [+]

Vadovavimo magistras yra skirtas studentams, norintiems plėtoti tarpasmeninius ir valdymo įgūdžius, kuriuos jie gali naudoti, pradedant nuo pirmojo profesinio darbo, taip pat kuriant ilgalaikę perspektyvą ir vertybių sistemą, kuri padės jiems visą savo karjerą.

Vadybos katedros kursų pasiūlymai pabrėžia:

Klasės pamokų metodas, kuris įtraukia mokinį į mokymosi procesąKoncentracija į žinias ir įgūdžių rinkinius, kurie yra praktiški ir tinkami naudotiGlobali perspektyva, kuri pabrėžia etiką ir ilgalaikę tvarią verslo praktikąKomandinio mokymo ir mokymosi naudojimas

Mūsų tikslas yra, kad mūsų valdymo didžiosios bendrovės:

Gauti solidžią koncepcinį pagrindą valdymo disciplinosePlėtoti kompetencijas, kad jie taptų labai veiksmingi atskirai ir su kitaisPlėtoti ir demonstruoti šias kompetencijas pasitelkiant praktinį mokymąsi, įskaitant darbą realiaisiais projektais ir paslaugas bendruomeneiPatikrinkite griežtą jų bendrų pasiekimų įvertinimąĮveskite greitą sėkmingą ir naudingą karjerą... [-]

Verslininkystės bakalauro laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Madison Teaneck + 1 daugiau

"Rothman" inovacijų ir verslumo institutas Silbermano koledže, "Verslumo gairių inovacijų verslumo apdovanojimų" kompetencijos nugalėtojas, derina klasių ir informavimo programas, kad suteiktų jums galimybę mokytis ir praktiškai verstis realia aplinka. Ji siūlo išsamų ir praktinį supratimą apie klausimus, susijusius tiek su verslo pradžia, tiek su inovacijų skatinimu įmonėse. [+]

Verslininkai yra labai paklausūs, nes jie yra labai svarbūs mūsų visuomenei kuriant ekonominius variklius, kurie padeda mūsų ekonomikai augti. Jie skatina technologinius ir socialinius pokyčius, o jų naujovės ir kūrybiškumas formuoja mūsų ateitį.

Silbermano "Rothman" inovacijų ir verslumo institutas, nacionaliniu lygiu laikomas verslumo centras, neseniai apdovanotas Dehpande fondo "Verslumo gairių naujovių diegimo kompetencija".

"Rothman Institute" bakalauro verslo programa apima klasių darbo ir informavimo programas, kurios suteikia jums galimybę mokytis ir praktikuoti verslumą realioje aplinkoje. Ji siūlo išsamų ir praktinį supratimą apie klausimus, susijusius tiek su verslo pradžia, tiek su inovacijų skatinimu įmonėse.... [-]


Bakalauras

Bakalauro laipsnį finansų srityje

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Madison Teaneck + 1 daugiau

Finansų magistro laipsnis FDU padės gerai suprasti finansų analizę, finansų valdymą ir finansų sistemas. Jūs galite pasirinkti siekti koncentracijos turto valdymo konsultacijoje. [+]

"Fairleigh Dickinson" finansai suteikia jums supratimą apie finansinę analizę, finansų valdymą ir finansų sistemas. Ši programa yra siūloma per "Fairleigh Dickinson" Silbermano verslo kolegiją tiek "Florham Campus", tiek "Metropolitan Campus" vietose. Kolegija turi prestižą AACSB International akredituotą asociaciją, skirtą tolesnėms koledžinėms verslo mokykloms, kuri pripažįsta savo fakulteto kokybę, akademines programas ir išteklius. Mažiau nei trečdalis visų JAV verslo mokyklų turi AACSB pripažinimą, o "Fairleigh Dickinson University" suteiks savo bakalauro verslo laipsnį.

Reikalavimai finansų bakalauro laipsniui

Visi studentai, įstojusieji į finansų bakalauro studijų programą, privalo baigti universiteto ir verslo pagrindinių studijų programą. Du finansų kursai "Core" yra FIN3250 finansinės analizės principai ir FIN3310 tarpinė finansinė analizė. Toliau pateikiami papildomi pagrindiniai reikalavimai.... [-]


Vaizdo įrašai

FDU Silberman College: Greih Wilson McClain, Accelerated 4+1

FDU Silberman College: Marcela Alzate Gomez, Traditional MBA

Kontaktai

Adresas Florham Campus 285 Madison Avenue
07940 Madison, New Jersey, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė https://view2.fdu.edu/academics/silberman-college/

Adresas Metropolitan Campus 1000 River Road
07666 Teaneck, New Jersey, Jungtinės Amerikos Valstijos