Read the Official Description

Velnio valstybinis universitetas rengia studentų sėkmingos karjeros siekiantis, Atsakingas pilietybės bei mokymąsi visą gyvenimą. Pasitelkus savo daugelį partnerystės ir savo karjeros orientuotą ir plataus masto švietimo, Velnio tarnauja mūsų sparčiai besikeičiančioje pasaulio ekonomikoje ir visuomenėje.

Mes vertiname išsilavinimą, kuris yra karjeros orientuotos, subalansuoti teoriją ir praktiką, kuria kritinį mąstymą pabrėžia aktyvų mokymąsi, ir skatina atsakomybę ir už visą gyvenimą siekti žinių troškimą.

a13528cb-8fbe-4d58-b871-b1170f70e7ea

Kas vieta yra patogiau nei savo namuose?

Velnio siūlo pasirinkite programas internetu forma, todėl jūs galite judėti į priekį nejudinant visame mieste. Mes siūlome daug sertifikatų, taip pat bakalauro laipsnį užbaigimo programas ir magistro studijų programas.

Be to, mūsų daug programų, kurios gali būti baigtas visiškai internete, mes taip pat turime keletą programų, kurios pridėtinę funkcija kai akis į akį instrukcija. Mūsų Šildymas Vėdinimas Oro kondicionavimo ir šaldymo laipsnis, technikos mokymas ( "Pro-Mo-Tedas) ir magistro laipsnį verslo administravimo visi suteikia galimybę turėti geriausią iš abiejų pasaulių ... iš kursinių dauguma internete, sumaišytas su tam tikru veidu -į akį tradicinėje klasėje metu, siekiant suteikti jums galimybę susitikti kitus į savo programą ir sužinoti savo fakulteto instruktoriai!

b8370fbe-cbe1-4b87-b5c1-671bb6330564

Būti pasirengę Online

Prisijungę mokymosi suteikia didelį lankstumą Užimta Besimokantieji. Tačiau mokymosi internetu taip pat reikalauja metodinį požiūrį. Ne kiekvienas jaučiasi mokymąsi interneto aplinkoje. Mes pateikėme keletą jūsų peržiūros elementus, taip pat tokią viktoriną, siekiant padėti jums atsakyti į klausimą "Ar mokymosi internetu man tinka?"

Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: