Ferrum College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Absolventai ir dabartiniai panterai iliustruoja mūsų įsipareigojimą mokinių sėkmei

Esame pasiryžę siekti akademinės kompetencijos, ir mes manome, kad mūsų studentai nusipelno sėkmingų rezultatų, kol jie net nebaigę. Mūsų dabartiniai studentai dalyvauja galimybėse, stiprinančiose jų atsinaujinimą ir suteikdami jiems realios patirties dabar. Mūsų „ Ferrum College absolventai yra gyvi įrodymai, kad „Ferrum“ ugdymas duoda sėkmę, kurią mūsų studentai nori!

„ Ferrum College misija

Mūsų misija yra ugdyti studentus aukštojo mokslo disciplinose ir padėti jiems būti apgalvotiems ir suvokiamiems, būti artikuliuotiems ir profesionaliai sugebantiems, rūpintis ir rūpintis savo bendruomenės, tautos ir pasaulio piliečiais.

„ Ferrum College patirtis

„ Ferrum College teikiame unikalias galimybes ir puikią mokymosi patirtį, kuri pakeis mūsų studentų gyvenimą svetingoje, palaikančioje bendruomenėje. Mes norime, kad mūsų studentai, iš visų gyvenimo sričių, būtų įgalioti atrasti savo potencialą, pasiekti savo tikslus ir pakeisti savo bendruomenes. „Ferrum“ patirtis turi daug galimybių stažuotis, praktinį mokymąsi, tarptautines ir vidaus keliones, mokslininkų programas, asmeninį tobulėjimą ir aptarnavimą bendruomenei.

Campus Life

Ferrum College gali pasigirti įvairiais užsiėmimais ir patogumais, apimančiais įvairius studentų klubus ir organizacijas, taip pat devyniolika NCAA III skyriaus sportinių sporto šakų vyrams ir moterims, taip pat moterų imtynių, jojimo programos ir linksmybės. Mūsų programa „Ferrum Outdoors“ leidžia patirti nuotykius netoliese esančiuose kalnuose ir valstybiniuose parkuose, ežeruose ir upėse. „30.000 kvadratinių pėdų“ „Hank Norton Center“ yra įsikūrusi daugelyje mūsų lauko sporto programų. Mūsų universitetas „YMCA“ sveikina Kolegiją ir bendruomenę, o YMCA narystė prieinama visiems studentams.

Akreditacija

Ferrum College yra akredituota Pietų Kolegijų asociacijos ir mokyklų komisijos kolegijose (SACSCOC) apdovanoti bakalaureato laipsnį. Kreipkitės į SACSCOC 1866 m. Pietų Lane, Decatur, Gruzijoje, 30033-4097 arba skambinkite 404-679-4500, jei norite klausimų dėl „ Ferrum College akreditacijos.

Ferrum College yra akredituota Jungtinių metodistų bažnyčios senato. Ji yra Jungtinių metodistų bažnyčios Nacionalinės mokyklų ir kolegijų asociacijos narė.

Pranešimas apie nediskriminavimą

Ferrum College , priimdama, prižiūrėdama, gydydama ar įsidarbindama savo programose ir veikloje, nediskriminuoja dėl rasės, religijos, spalvos, nacionalinės kilmės, amžiaus, veterano statuso, lyties ar negalios. Ferrum College patvirtina kiekvieno asmens orumą ir vertę, nepaisant seksualinės orientacijos ar lytinės tapatybės, ir netoleruoja priekabiavimo ar diskriminacijos jokio asmens atžvilgiu.

Pripažinimas

„Geriausios regioninės kolegijos“ pietuose
- JAV naujienos

„Geriausias sprogimo sprogimas“ - Pietryčių
- Vašingtonas Mėnesio, 2015, 2016, 2017 m

„Švietimo būklė: viršutinės vidurinės mokyklos

„Karinis draugiškumas“
- Karo draugiškų mokyklų vadovas, 2014, 2015, 2016, 2017

„Dauguma įvairiausių kolegijų Virdžinijoje“
- „Niche.com“, 2017 m

Fakultetas

„2016-17 geriausias sveikatos skatinimo specialistas“
- Amerikos sveikatingumo taryba, dr. Lynise Anderson

„2017 m. Mokslo politikos bendradarbis“
- Amerikos entomologijos draugija, dr. Tim Durham

„Eugenijos P. Odumo premija už ekologijos ugdymą“
- Amerikos ekologinė draugija, 2016 m., Dr. Carolyn Thomas ir dr. Bob PohladFerrum College students in the library" src="https://cdn02.masterstudies.com/img/element_db/11/111296_10296790183_c72c7bd6f8_b.jpg" alt="Ferrum College students in the library" />Ferrum kolegija

Vietos

Ferras

Address
John Wesley Hall
215 Ferrum Mountain Road

24088 Ferras, Virdžinija, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis