Florida College of Integrative Medicine

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie FCIM

Nesvarbu, ar jus domina integracinė medicina, kaip karjera ar esamos medicinos praktikos plėtra, Florida College of Integrative Medicine (FCIM) siūlo unikalią programą, kuri integruoja Rytų medicinos mokymus ir metodus su Vakarų medicinos mokslais. FCIM yra unikali tuo, kad ši žinių integracija yra nuosekliai demonstruojama visoje mūsų mokymo programoje, kuri geriau ruošia mūsų absolventus, kad patenkintų besikeičiančius Amerikos sparčiai besivystančio sveikatos priežiūros kraštovaizdžio poreikius.

Kaip institucija, skirta efektyviai integruoti Rytų medicinos mokymus ir Vakarų medicinos mokslus, FCIM siekia suteikti mūsų sėkmingiems absolventams, kurių kiekvienas turės tiek bakalauro laipsnį sveikatos priežiūros studijose, tiek ir Rytų medicinos magistro laipsnį. besikeičiančius Amerikos besikeičiančios sveikatos priežiūros sistemos poreikius.

Istorija

Florida College of Integrative Medicine (FCIM) yra viena seniausių Amerikos akupunktūros mokyklų. Įkurta 1990 m., FCIM buvo pirmoji Floridos mokykla, akredituota Akupunktūros ir Rytų medicinos (ACAOM) akreditavimo komisijoje ir kurią leido Floridos nepriklausomos švietimo komisija.

Nuo 1990 m. FCIM puoselėjo puikią reputaciją kaip viena iš pirmaujančių Amerikos rytietiškos medicinos įstaigų, ypač Floridos valstijoje ir JAV pietryčiuose. 1997 m. FCIM pradėjo priimti tarptautinius studentus ir jau sėkmingai baigė absolventus iš tokių šalių kaip Australija, Anglija, Rusija, Korėja, Vietnamas, Filipinai, Turkija, Iranas, Indija, Kinija ir Taivanas.116952_116879_bannerwithimage.jpg

Rytų medicinos programos misija

Mūsų misija

FCIM misija yra suteikti visapusišką švietimą tradicinės kinų medicinos principuose, koncepcijose ir praktikoje, kuri skirta mokyti individualų studentą tapti kvalifikuotu ir licencijuotu sveikatos priežiūros specialistu, kuris teikia akupunktūros diagnostiką ir gydymą, vaistažoles, papildomą terapiją ir diagnostiką. sveikatos skatinimo, palaikymo ir atkūrimo bei ligų prevencijos metodai.

Rytų medicinos programos misija ir filosofija

Rytų medicinos programos misija yra pasiūlyti visapusišką švietimą pagrindinėse Rytų medicinos teorijose ir praktikose, tuo pačiu užtikrinant, kad absolventai būtų gerai susipažinę su atitinkamomis Vakarų medicinos mokslo koncepcijomis ir technologijomis.

Vakarų medicinos mokslų integracija į Rytų medicinos programą sustiprina mūsų studentų ir absolventų teikiamą Rytų medicinos gydymo kokybę. Griežta mokymo programa yra plati ir nuodugni ir skirta prisidėti prie profesionalaus ir asmeninio studentų augimo, padedant jiems kurti atsakingą nepriklausomą sprendimą ir užtikrinti veiksmingą pacientų priežiūrą.

Mūsų misija yra visų mūsų mokomosios veiklos ir programų kertinis akmuo, kuris neabejotinai pasireiškia mūsų leidiniuose, priėmimo procesuose, klasėje, klinikinėse procedūrose, fakulteto pasirinkimuose ir tęstinio mokymo programose. Remdamiesi pasauliniu požiūriu, kuris apima kiekvieno žmogaus kūno harmonijos ir pusiausvyros palaikymo svarbą, mes siekėme skatinti profesionalius pirminės sveikatos priežiūros specialistus, kurie yra gydomi akupunktūros diagnostika ir rytietiškos medicinos gydymu, taip pat papildomomis terapijomis ir diagnostikos metodais, visiems sveikatos skatinimas, palaikymas ir atkūrimas bei ligų prevencija.116953_116878_image.png

Vietos

Orlandas

Address
7100 Lake Ellenor Drive
FL 32809 Orlandas, Floridoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: