Fremont College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Fremont College buvo įkurtas vadovaujantis principu, kad švietimas yra augimo pagrindas ir kad studentai turėtų turėti galimybę išnaudoti visą savo potencialą. Fremont College darbdaviai, dėstytojai ir darbuotojai mano, kad kiekvienas, pasiryžęs sunkiam darbui ir norintis pakeisti savo gyvenimą geresniu, nusipelno galimybės gauti pasaulinio lygio išsilavinimą.

Derindamas geriausius kelių institucijų ir teorijų metodus, Fremont College siekia būti profesinio švietimo novatoriumi. Fremont College išaugo dydžiu, kokybe ir naujovėmis. Fremont College darbdaviai, absolventai, studentai, dėstytojai ir puiki patariamoji taryba kiekvieną dieną rašo naujus skyrius, kai jie tampa Fremont College istorijos dalimi.

Mūsų misija yra panaikinti atotrūkį tarp tradicinės klasės ir XXI amžiaus darbo vietos ir suteikti mūsų absolventams galimybę prisidėti prie bendruomenės teikiant veiksmingą edukacinę patirtį, paremtą novatoriškais mokymo metodais.

Vietos

Cerritos

Address
Studebaker Road,18000
90703 Cerritos, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: