Fresno Pacific University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Fresno Pacific University yra vienintelis akredituotas slovakų krikščionių universitetas, jungiantis kiekvieno studento neišnaudotą potencialą su neribota proga profesiniam, asmeniniam ir etiniam augimui. Nepelninga ir nepriklausoma, FPU siūlo daugiau nei 100 sričių studijuoti iki 4000 tradicinių studentų, suaugusiųjų laipsnio baigimo, absolventų ir seminarų studentų pagrindiniame miestelyje Pietryčių Fresnoje ir visame slėnyje regioniniuose universitetuose Šiaurės Fresnoje, Visalijoje, Beikersfilde ir Mercede taip pat internete. Mūsų studentai persekioja dideles idėjas ir ištyrė gilų tikėjimą per penkias mokyklas: Verslo mokyklą; Gamtos mokslų mokykla; humanitarinių mokslų, religijos ir socialinių mokslų mokykla; švietimo mokykla; ir Fresno Ramiojo vandenyno biblinė seminarija. Universitetas taip pat siekia apie 10.000 studentų per profesinio tobulinimo studijas.

Nuo 1944 m. Atidarytos klasės FPU paskatino pirmosios kartos studentus pasiekti daugiau, tuo pačiu pastatydamas aukščiausią keturių metų aukštąjį išsilavinimą. Mes siekiame, kad švietimas būtų prieinamas, teikiant finansinę pagalbą 98 proc. Tradicinių bakalaurų ir ketverių metų absolventų garantiją tiems, kurie atitinka reikalavimus. Remiantis "Aukštojo mokslo kronika", ne tik Ispaniškas tarnaujantis institutas, FPU yra vienas iš 10 didžiausių aukštųjų mokyklų aukštųjų mokyklų aukštųjų mokyklų aukštųjų mokyklų . Universitetas yra akredituotas WASC vyresnioji kolegija ir universiteto komisija (WSCUC) ir įtraukta į " US News"

Pasiruošimas studentams pasiekti daugiau, nei manoma, galimas, prasideda fakultete. Daugiau nei 80 proc. Turi daktaro laipsnį ir visi kartu su sudėtingomis stipendijomis naudoja tikrovišką programą. Individualus dėmesys ir ryšiai už klasės ribų padeda mokytis visą gyvenimą per dėstytojų ir studentų santykius.

Fresno Pacific University - galimas čia.

Vietos

Fresnas

Fresno Pacific University

Address
Fresno Pacific University
1717 S Chestnut Ave

93702 Fresnas, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 559-453-2000

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis