Oficialus aprašymas

Glenville State College, dažnai vadinama ant kalvos Švyturys, yra Vakarų Virdžinija vienintelis centralizuotai įsikūręs visuomenės kolegijoje.

Įkurta 1872 m teikti mokymą ir praktiką bendra mokyklos mokytojų švietimo mokslo, Glenville State College pranoko savo pradinę misiją, ir šiuo metu rengia studentų karjeros mokymo, verslo, žemės išteklių, muzikos, laisvųjų menų, mokslo, kriminalinės justicijos ir žmogaus paslaugas.

Su maždaug 1800 studentus, kolegijos pasigirti vidutinis klasės dydis 15. Koledžo registracija yra sudaryta iš studentų iš 24 narių ir 3 šalių, ir išdidžiai apima daug pirmosios kartos ir tautinių mažumų mokiniams.

Mūsų misija

Glenville State College teikia aukštos kokybės ugdymą įgyvendinant inovacijas projektavimo, pristatymo, ir vertinant programas ir paslaugas, darbuotojų plėtrai ir bendrojo lavinimo paslaugų studentams tradiciją; Aktyvių besimokantiems skirta mokymuisi visą gyvenimą, veiksminga mokymo, taikomas stipendiją, kūrybinę veiklą, ir paslaugų bendruomenė; vadovybė, kuri skatina meistriškumą mokymosi, mokymo, kultūros gyvybingumą, ir ekonominės plėtros pasaulinėje bendruomenėje.

Filosofija ir vertybės

Glenville State College buvo įkurta 1872 metais siekiant teikti kokybiškas švietimo galimybes West Virginia piliečių tikslu. Pradžioje įkurta kaip mokytojo kolegijoje, Glenville State College išlieka mokytojus rengti vadovas. Kartu su savo akcentuojant mokytojų rengimo, kolegijoje reagavo į Vakarų Virdžinija poreikius ir sukūrė papildomų programų įvairiose srityse. Kolegija yra įsipareigojusi šešių vertybių: studentą orientuoto, bendruomenės, sąžiningumas, tradicijų, vadovavimo ir šeima.

Studentų orientuotą

Studentas ateina pradžių GLENVILLE narėje, ir mūsų organizaciniai procesai ir sprendimai vadovaujasi, kas geriausia studentui. Mes siekiame pašalinti kliūtis ir padidinti mokymosi patirtį, ir kiekvienas fakultetas ir darbuotojas ir administratorius asmeniškai įsipareigojusi tarnauti studentams veiksmingų ir lanksčių būdų, nepaisant kam, kada ir kur.

Bendruomenė

Mes besimokančiųjų, kurie vertina mūsų darnios santykius vienas su kitu bendruomenė. Mes siekiame įtrauktį per klausymo ir bendradarbiavimą. Esame kartu palaikė visais laikais per atvirą bendravimą ir mes dirbame kartu kaip miesteliu komanda, kur mūsų darbas trunka mus ir bendruomenėse, kur mes gyvename ar dirbame.

Sąžiningumas

Mes visada teisingi, etikos ir atskaitinga už tai, ką mes sakome, mes bus padaryti. Mes įrodyti atvirą pasitikėjimą, pagarbą mūsų įvairovę ir sąžiningumo visi mes darome. Mes reaguoja, nuosekli ir įsipareigoję nuolat gerinti visose srityse.

Tradicija

Mes didžiuojamės mūsų turtingą tradiciją teikti aukštos kokybės švietimo galimybes ir švietimo reikšmę kuriant ateities. Mes laikomės savo tradicijas gyvas, kaip švęsti mūsų praeities pasiekimus būdu ir kaip reaguoti į naujas galimybes ir iššūkius besikeičiančioje pasaulio sutvėrimą.

vadovavimas

Mes pripažįstame iškilmingai atsakomybę vadovauti. Ruošiame mūsų visuomenės lyderių, kurie yra mąstantis, produktyvus, užsiimanti ir reaguoja piliečiams. Mes nuolat skatinti inovacijas, kurios praturtina mokymosi aplinkas, ir mes parodyti meistriškumą per mūsų švietimo programas ir paslaugas.

Šeimos

Mes esame stiprūs šeimos, kaip atsispindi mūsų rūpestinga, puoselėjant ir pažymėtas patogumas, kurie išskiria mus iš kitų. Mes patenkinti kultūrą, kuri gerbia viena kitą ir mūsų įvairovę, būdami palaikomasis individualiai ir komandoje. Mes aktyviai bendrauti ir užsiimti mūsų išplėstinės šeimos, ar jie yra tėvai, absolventai ar kitų draugą mūsų įstaigoje.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Glenville State College

Baudžiamųjų teisėjų departamento siūlo kursus Crime Scene valdymo, policijos veiklos ir procedūrų, technologijų tyrimams, nepilnamečių justicijos sistemą, ir dar daugiau. ... [+]

Bakalaureato baudžiamojo teisingumo

Baudžiamųjų teisėjų departamento siūlo kursus Crime Scene valdymo, policijos veiklos ir procedūrų, technologijų tyrimams, nepilnamečių justicijos sistemą, ir dar daugiau.

Mes priimančiosios stovyklas, kuriose aukštųjų mokyklų studentai mokosi apklausti liudytojus ir įtariamuosius, tirti nusikaltimo vietoje, imtis pirštų atspaudus, ir rinkti įrodymus. Mūsų studentai gauna patobulinti savo įgūdžius baudžiamojo teisingumo namas, lokaliai vadinamų Crime Scene House.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Charleston
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glenville State College

Bakalaureato laipsnį gamtos išteklių valdymas suteikia studentams žinių, analizės ir praktinių įgūdžių, ir sprendimų priėmimo kompetencijų apsaugoti ir efektyviai panaudo ... [+]

Bakalaureato gamtos išteklių valdymas

Žemės išteklių departamentas didžiuojasi savo hands-on požiūris į mokymąsi. Studentai su sąlyga, patirtimi, kad dubliuotų realaus pasaulio paraiškas kiek įmanoma. Laikomi žemės gausybės centre per Waco centre, departamentas turi state-of-the-art įrenginių ir apie 300 ha žemės ribojasi su lauko projektus pastate. Šiltnamio efektą sukeliančių ir lentpjūvė yra dėl turto studentas naudoti kartu su sandėliavimo pastatų medienos derliaus nuėmimo įrengimai. Kompiuterinės galima atitinkamoms klasėms. Lab yra kompiuteriai, braižytuvai, skenerio ir programinę įrangą, kurios atkartoja tuos, kurie naudojami vyriausybės, verslo ir pramonės biuruose. Platų rankiniai įrankiai, didelis įrangos ir priemonių, tinkamų lauko laboratorijose yra stiprinti mokymą ir mokymąsi. Globalinė padėties nustatymo sistemos (GPS) ir geografinės informacinės sistemos (GIS) technologijos yra naudojamos keliose klasėse.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Charleston
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba