George Mason University - Undergraduate Programs

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie Masoną

Masonas yra jaunas universitetas, kuris per trumpą laiką padarė įspūdingų žingsnių dėl savo dydžio, augimo ir įtakos. Šiandien, kaip didžiausias Virdžinijos valstybinis mokslinių tyrimų universitetas, mes nustatome lygiagretųjį pažangų švietimą, kuris atitiktų mūsų studentų ir bendruomenių poreikius. Tuo tikslu turime 10 mokyklų ir koledžų, skirtų įvairioms studijų sritims.

George Mason: Asmeniškai patriotizmas.

Georgeas Masonas, kurio vardas yra mūsų universitetas, buvo vienas didžiausių iš Jungtinių Amerikos Valstijų steigėjų. Masonas parengė Virdžinijos teisių deklaraciją, kuri tapo pirmųjų dešimties JAV Konstitucijos pakeitimų pavyzdžiu, žinomu kaip "Teisių įstatymas".

Mes esame Virdžinijoje. Bet mes tarnaujame pasauliui.

Masonas yra įsipareigojęs sukurti teisingesnį, laisvą ir klestintį pasaulį. Įsikūręs viename iš svarbiausių pasaulio politinių, ekonominių ir intelektualinių centrų, mes prisiimame atsakomybę tarnauti kitiems: padėti mūsų studentams sėkmingai praturtinti mūsų bendruomenės gyvenimą ir padėti spręsti kai kurias sudėtingiausias pasaulines problemas Mūsų laikas.

Vietos

Fairfax

Address
4400 University Drive
22030 Fairfax, Virdžinija, Jungtinės Amerikos Valstijos

Vašingtonas

Address
Vašingtonas, Kolumbijos apygarda, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis