Globe Institute of Technology

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mes žinome savo mokymosi patirtį yra svarbu jums. Taigi norime jums žinoti, kai kurie iš mūsų savybių, privalumų ir naudos išsilavinimą pateikta Globe technologijos institutas:

Atitinkamos įmonės, sveikatos priežiūros ir technologijų programas, kad atitiktų jūsų poreikius ir potencialą

Mūsų sertifikatas programos ir studijų programos Niujorke yra pastatytas ant plataus pagrindo žinių fromthe verslo valdymo ir informacinių technologijų srityse. Yra dinamiška, akredituota programsthat sužavės ir įkvėpti jus.

Finansinė pagalba

Kiekvienas turi gauti išsilavinimą jie nori ir reikia. Kartu Globe technologijos institutas nori pamatyti jums pasiekti savo planus ateičiai. Mes galime pasiūlyti finansinę pagalbą studentams, kurie qualify.Our finansinė parama komanda dirbs su jumis, siekiant nustatyti savo geriausius variantus geriau patirtį.

Vertingi karjeros pasitarė paslaugos

Kiekvienas turi gauti išsilavinimą jie nori ir reikia. Kartu Globe technologijos institutas nori pamatyti jums pasiekti savo planus ateičiai. Mes galime pasiūlyti finansinę pagalbą studentams, kurie qualify.Our finansinė parama komanda dirbs su jumis, siekiant nustatyti savo geriausius variantus geriau patirtį.

Globe technologijos institutas yra akredituota, specializuotos aukštosios mokyklos siūlymo bakalaureato, asocijuota, bei sertifikatų programų verslo ir informacinių technologijų.

Iš Globe technologijos instituto misija yra suteikti studentams iš įvairių sluoksnių, įskaitant tuos, kurie tradiciškai buvo nepakankamai atstovaujama aukštojo mokslo išsilavinimą ir parengti studentus su rinkos paruoštas įgūdžių, reikalingų sėkmingam karjeros atvykti, plėtrą ir pažangą.

Globe technologijos institutas siekia įgyvendinti savo misiją, skatinant studentą orientuoto mokymosi aplinką, pabrėžiant abipusę pagarbą ir toleranciją, palaiko tam skirtą dėstytojams ir kitiems darbuotojams ir pažangiausiomis technologijomis.

Parama tikslus

Teikti studentą orientuoto mokymosi aplinką, kuri spręstų unikalius poreikius individų įvairių sričių, gebėjimų ir amžiaus ir atspindi koledžo vietą įvairovę Įteigti stiprų bendrumo jausmą ir padėką ir pagarbą multikultūralizmo, pliuralizmo, įvairovės ir išsilavinimą, kuris suteikia galimybę sėkmės pagrindą bendruomenės ir karjera Norėdami padidinti mokinių intelektinę, socialinę ir asmeninį augimą teikiant dinamišką bendrąją ugdymo programą Siekiant pasiūlyti kursus ir paramos paslaugų spektrą spręsti specifinius poreikius studentų, kurie nėra akademiškai paruošti kolegijos lygio darbo Pateikti išsamią paslaugų studentams skirtas suteikti galimybes asmeninio praturtėjimo, stiprinti mokinių lyderystės įgūdžius ir skatinti toleranciją ir supratimą apie pasaulį, kuriame mes gyvename Siekiant išlaikyti atvirą priėmimo politiką ir prieinamą mokslą ir sumažinti socialines ir finansines kliūtis švietimo galimybes Plėtoti ryšius su nepakankamai bendruomenių ir suteikti prieigą prie programų ir paslaugų, plėtojant lanksčias planavimo ir pristatymo sistemas Puoselėti akademinės laisvės atmosferą, kuri būtų palanki intelektualinei tyrimo ir įvairovės minties ir diskusijos Suteikti galimybes karjeros mobilumą ir asmeninio praturtėjimo siūlydami individualius kursus kredito ir ne kredito tęstinio mokymo kursus Norėdami naudoti vertinimo praktiką, išlaikyti ir pagerinti standartus mokinių pasiekimų, mokymo programos kokybę, išteklių ir paslaugų, kurios remia profesinį augimą ir plėtrą personalo Norėdami naudoti strateginį planavimą ir rezultatų vertinimą, kad būtų užtikrintas Koledžo finansinio vientisumą ir numatyti tinkamą prioritetų ir lėšų paskirstymo

Vietos

Niujorkas

Globe Institute Of Technology

Address
500 7th Avenue New York
NY 10018

10018 Niujorkas, Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 212-349-4330

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis