Oficialus aprašymas

Goodwin kolegija yra novatoriškas mokymosi bendruomenė, kuri skatina darbštūs studentus tapti geidžiamu darbuotojų.

Mes pritaikyti mūsų programas, skirtas darbdavių poreikius ir mes formuojame juos, kad tilptų studentų gyvenimą. Klasės patogiai siūloma ištisus metus - dienomis, vakarais, savaitgaliais ir internete. Laipsniai gali būti lanksčiai sluoksniuotos visoje sertifikatą, asocijuota, bei bakalauro programų per in-demand įvairiose srityse.

dar geriau, mes apsupti mūsų studentus su asmeninės paramos ir profesinio orientavimo jiems reikia - ne tik uždirbti laipsnių, tačiau pakeisti gyvenimą sau, savo šeimoms ir jų bendruomenėms.

Goodwin kolegija yra nepelno įstaiga aukštojo mokslo ir akredituotos Naujosios Anglijos mokyklų asociacija ir kolegijų (NEASC) per savo Komisiją apie aukštojo mokslo įstaigų. Goodwin koledžas buvo įkurtas 1999 metais, su tarnauja įvairios studentų gyventojus su karjeros orientuota studijų programų, kurie veda į spartaus užimtumo rezultatų tikslo.

Misija

Graduate Management Admission Test arba misija Goodwin College yra ugdyti įvairios studentų gyventojų dinamiškoje aplinkoje, kad atsistos švietimo, prekybos ir bendruomenės. Mūsų novatoriškas studijų programos parengti studentus profesinės karjeros, skatinant mokymąsi visą gyvenimą ir pilietinę atsakomybę. Kaip puoselėti kolegijos bendruomenės mes iššūkį studentams, dėstytojams, darbuotojams ir administracijai visiškai realizuoti savo aukščiausią akademinį, profesinį ir asmeninį potencialą.

Tikslai:

 • Norėdami sukurti dinamišką mokymosi aplinką, kuri paruošia ir avansai studentų profesinės karjeros, o kurti humanitarams, meno ir mokslų dėkingi.
 • Šviesti studentus tokioje aplinkoje, kuri švenčia įvairių kultūrų, amžių, patirtį ir nuomones.
 • Norėdami patikslinti metodus, remti ir išlaikyti bakalauro ir magistro studentams.
 • Pritaikyti mūsų programas prie besikeičiančių poreikių mūsų studentų organizacijos, darbo jėgos ir visuomenei.
 • Praturtinti savo vietos ir pasaulio bendruomenių formavimo ir palaikyti bendradarbiavimo santykius, sukurti švietimo, ekonominius ir kultūrinius privalumus.
 • Norėdami padėti mūsų absolventams nustatyti ir užtikrinti profesinių galimybių.
 • Suteikti studentams su rėmais už Etiški sprendimai ir atlikti patys su profesiniu sąžiningumu.

instituciniai Rezultatai

Tuo Goodwin College, mes tikime, kad kiekvienas studentas, kuris absolventai turėtų turėti tam tikrus gebėjimus, nepriklausomai nuo jų akademinės programos. Mes vadiname šiuos pagrindinius gebėjimus Instituciniai rezultatus.

Po universiteto baigimo, Goodwin Kolegijos studentai bus:

 • Įrodyti, kad moka savo pasirinktoje srityje tyrimas.
 • Turėti efektyvią komunikaciją ir analitinius gebėjimus.
 • Įgyti noro ir įgūdžių, reikalingų mokytis visą gyvenimą.
 • Pademonstruoti pilietinę atsakomybę.

Vertybės (priimtas 2012)

Goodwin Koledžo vertybės yra jos giliai turimi įsitikinimai, kad atstovauti Kolegijai aukščiausius prioritetus ir pagrindines varomąsias jėgas. Jos apibrėžia mūsų aistra, ką mes darome ir kaip mes renkamės rezonuoti su ir kreiptis į studentų, darbuotojų ir didesnio Goodwin bendruomenei.

Kas mes esame

Tikime, kad kiekvienas turėtų turėti prieigą prie geros kokybės švietimo. Mes tikime, kad jūs turėtumėte turėti galimybę pavyks, nesvarbu, kur jūs buvote, arba kai jūs planuojate eiti. Gal neradote sėkmės kitoje kolegijoje, arba jūs tiesiog nemanė, kad jūs turėjote laiko, pinigų ar paramos pamatyti kolegijoje per. Goodwin, yra čia apsukite jį už jus. Pradėkite savo ateitį šiandien Goodwin.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

Goodwin College

Gaukite save pastebėjau ir mokytis įgūdžius, pramonės darbdaviai ieško - su savo bakalauro laipsnį gamybos valdymas. Jūs išmoksite, kaip valdyti žmones, procesus ir įrang ... [+]

Gaukite save pastebėjau ir mokytis įgūdžius, pramonės darbdaviai ieško - su jūsų Bakalauro mokslo laipsnį gamybos valdymas. Jūs išmoksite, kaip valdyti žmones, procesus ir įrangą gamybos aplinkoje.

Iš pramonės veidu, kaip mes jį žinome pasikeitė amžiams. Sužinokite įgūdžių jums reikia sėkmingai šiandienos gamybos, įskaitant: gamybos procesų priežiūra, žmogiškųjų ir mechaninių išteklių per biudžeto ir tvarkaraščio suvaržymų ir užtikrinimas liesos gamybos procesus, todėl aukštos kokybės produktus.

Su bakalauro laipsnį gamybos valdymo, jums bus įgyti įgūdžių ir žinių, kad apimti supratimą: operacijų valdymo, gamybos priežiūrą, liesos gamybos, žalios gamybos, gamybos logistikos, pramonės saugos, gamybos planavimo ir kontrolės, kokybės valdymo, komandos dinamiką, pirkimo ir klientų aptarnavimo.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos East Hartford
Registracija galima
Anglų
Dieninės
6 - 9 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

Goodwin College

Ištirti ir įvertinti gamtos pasaulį ne Goodwin kolegija. Mūsų bakalauro programa Aplinkos studijų jums bus sukurti esminius įgūdžius, reikalingus tapti veiksminga advokat ... [+]

Tapti aplinkos apsaugos advokatas

Ištirti ir įvertinti gamtos pasaulį ne Goodwin kolegija. Mūsų bakalauro programa Aplinkos studijų jums bus sukurti esminius įgūdžius, reikalingus tapti veiksminga advokatą ir dalyvauti aplinkos apsauga.

Konektikuto upės yra jūsų klasėje

Goodwin, kolegija yra 900 akrų Riverfront turtą. Mūsų universitete nustatymas leidžia studentams praleisti laiką lauke, vykdant nekilnojamojo tyrimus ir mokymosi techninius aspektus lauko pirmų rankų. Mūsų Aplinkos studijų programa suteikia techninį mokymą in-paklausos karjeros, o daugiausia dėmesio skiriama moksliniais aspektais aplinkos valdymo.

Tinkinti savo laipsnį

Studentai turi galimybę pritaikyti savo laipsnį, pasirenkant iš dviejų skirtingų takelių:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos East Hartford
Registracija galima
Anglų
Dieninės
6 - 9 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Goodwin College

Mūsų bakalauro laipsnį verslo administravimo suteikia jums su verslo kompetencijų, kad darbdaviai ieškoti savo jėgos. Mūsų studijų programa integruoja analizė teorija, at ... [+]

Pagalvokite verslas yra "tik" verslo? Pagalvokite dar kartą. Su nuolat besikeičiančios pasiekimus Šiandieniniame pasaulyje, verslas yra ne tas pats, kaip tai buvo prieš 20, 15 ar net penkerius metus. Jūsų šansai sėkmingos karjeros smarkiai padidinti, kai gausite savo verslo laipsnį kolegijoje būtų atkreipiamas dėmesys į ateitį. Mes mokome studentus, kaip turi būti sėkmingai besikuriančioms, mažosioms įmonėms ir ne pelno organizacijos - apie apsukrus inovacijų šaltinių šiandieniniame pasaulyje. Tai laisvos mąstymas, sparčiai juda organizacijos keičia verslo veidą ir skatinant inovacijas per kūrybinio taikymo verslo principus.

Mūsų bakalauro laipsnį verslo administravimo suteikia jums su verslo kompetencijų, kad darbdaviai ieškoti savo jėgos. Mūsų studijų programa integruoja analizė teorija, atvejų studijų, mokslinių tyrimų, leidžianti Jums galimybę juos taikyti praktinėse situacijose srityje. Jūs taip pat sužinosite, verslo teisę ir etiką, žmogiškųjų išteklių valdymas, valdymo, klientų santykius daugiakultūrėje pasaulyje, ir tikslinių rinkodaros ir socialinės žiniasklaidos.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos East Hartford
Registracija galima
Anglų
Dieninės
6 - 9 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Goodwin College

Ar žmonės susisiekia su jumis pagalbos? Ar jūsų draugai ateina pas jus do aptarti savo problemas? Tai tikriausiai todėl, kad esate rūpestinga ir labdaros asmuo, kuris yra ... [+]

Žmogaus Paslaugos: Karjera prasmę

Ar žmonės susisiekia su jumis pagalbos? Ar jūsų draugai ateina pas jus do aptarti savo problemas? Tai tikriausiai todėl, kad esate rūpestinga ir labdaros asmuo, kuris yra pasirengęs išklausyti ir padėti, kad žmogus, kuris klestėti Žmogaus paslaugų srityje, Jūsų užuojauta, įsipareigojimas, ir rūpestinga, reikia sparčiai auganti šiandienos žmogaus paslaugų srityje.

Siekti karjeros keitimas gyvybes

Kaip žmogaus Paslaugos profesionalas, kurį naudosite mokymo konsultavimo, bylų valdymo, interviu, įsiurbimo, vertinimo, psichologijos, sociologijos, žmogaus vystymosi ir kitose susijusiose srityse, siekiant padėti žmonėms, tu tarnauji įveikti gyvenimo iššūkius. Jūs taip pat gausite specializuotą mokymą konkrečių jūsų karjeros tikslų, pavyzdžiui, narkotikų ir alkoholio piktnaudžiavimo, krizių prevencijos ir intervencijos, jaunimo vystymosi, negalios studijų ir gerontologijos srityse (tarnauja žmonėms, kurie yra senyvo amžiaus), tarp daugelio kitų. Žmonės susiduria su daug iššūkių ir kliūčių savo gyvenimo šeimininką, ir jiems reikia kvalifikuotų žmogiškųjų paslaugų specialistų, pavyzdžiui, galite padėti.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos East Hartford
Registracija galima
Anglų
Dieninės
6 - 9 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Goodwin College

Mūsų bakalauro laipsnį vadybos ir lyderystės jus pamokysiu, ką jums reikia žinoti, iš anksto per savo dabartinę organizaciją, arba gauti jūsų kojomis į šios bendrovės jūs ... [+]

Man labai patinka pagreitinto valdymo ir vadovavimo pamokas Goodwin. Galiu baigti greičiau nei kitose mokyklose ir gauti savo laipsnį per trumpesnį laiką.

- Šeras Baten, Vadyba ir lyderystė Studentų

Visi pripažįsta puikius vadybininkus ir vadovus, kai jie mato juos. Tikimybė, kad jie nebuvo gimęs, kad taip; jie išmoko ir sukūrė laikui bėgant. mūsų bakalauro laipsnį vadybos ir lyderystės jus pamokysiu, ką jums reikia žinoti, iš anksto per savo dabartinę organizaciją, arba gauti jūsų kojomis į šios bendrovės jūs visada norėjo dirbti duris.

Mūsų vadybos ir lyderystės programa

Su valdymo ir lyderystės mokymus, išmoksi valdyti naujoves, pokyčius, ir talento vystymąsi. Jūs taip pat tapo patyręs tarpasmeninių įgūdžių mokslo - efektyvus bendravimas yra visų sėkmingų santykių pagrindas. Išmokti įgūdžių, kad darbdaviai ieško, įskaitant:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos East Hartford
Registracija galima
Anglų
Dieninės
6 - 9 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Goodwin College

Jūs galite padaryti teigiamą skirtumą vaikų gyvenime. Nuo gimimo iki aštuonerių metų vaikams reikia tvirto paramos ir žinių pagrindo, kad jie galėtų sėkmingai gyventi. Ta ... [+]

Ryto rytoj formavimas

Jūs galite padaryti teigiamą skirtumą vaikų gyvenime. Nuo gimimo iki aštuonerių metų vaikams reikia tvirto paramos ir žinių pagrindo, kad jie galėtų sėkmingai gyventi. Tapdami ankstyvojo ugdymo pedagogu, galite atlikti lemiamą vaidmenį vaiko vystymuisi ir ankstyvam mokymuisi.

Tėvams, šeimoms ir bendruomenėms reikia atsidavusių, globojančių ir paruoštų globėjų, kurie investuoja į vaikų augimą. Ankstyvosios vaikystės pedagogai sutelkia dėmesį į vaiko socialinius, fizinius, emocinius ir pažintinius gebėjimus, taip pat ugdo jų gebėjimus kalboje ir raštingumo.

"Hands-on Learning"

Studentai turės daug praktinio mokymosi galimybių ir įgis patirties įvairiose ankstyvojo vaikystės aplinkose, įskaitant mūsų moderniausią "Riverside" magnetų mokyklą įkvėptą "Reggio Emilia".... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos East Hartford
Registracija galima
Anglų
Dieninės
6 - 9 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Goodwin College Welcomes International Students