Read the Official Description

Kodėl žaliasis kalnų koledžas?

Pažangumo reputacija. Labai patyręs ir specialus fakultetas. Mokymosi aplinka, įsikūrusi vienoje gražiausių šalies miestelių. GMC yra daug priežasčių.

tikslingas

Su mokymo programa, kuri yra pagrįsta socialinio, ekonominio ir aplinkos tvarumo sistema, jūs sužinote ne tik praktinius įgūdžius, reikalingus darbo vietoje, bet ir tai, kaip gyventi tikslingą gyvenimą. 95 proc. Absolventų sako, kad jie daro darbą, kurį jie laiko prasmingu. Jie yra pasirengę imtis karjeros šiandienos sparčiausiai augančiose srityse, įskaitant ekologiškų darbo vietų sektorių. Mūsų absolventai daryti tai, ką jie myli, ir atlygiai.

praktinis

"GMC" mes deriname geriausią klasių teoriją su praktine praktine patirtimi. Rezultatas yra gilesnė mokymosi rūšis, kuri suteikia jums kojų į darbo pasaulį. Studentai ir fakultetai dirba kartu su mokslinių tyrimų projektais, kurie turi realių rezultatų, pvz., Mūsų dizaino / konstrukcijos klasę, kuri pastatė saulės garažą, kuris apmokestina elektrinį traktorių naudoti ūkyje. Kiekvienas studentas gali balsuoti dėl kitų tvarumo idėjų, kurios bus įgyvendintos kolegijoje. Be to, turėsite galimybių atlikti lauko darbus mūsų studentų valdyme, didelėse stažuotės vietose, pavyzdžiui, "Greenpeace", "Killington" slidinėjimo kurorte ar senatoriaus Bernie Sanders biure. Tai tavo pasaulis, ir tai yra "tikrasis pasaulis", seniai kol baigsite studijas.

Asmeninis

Čia klasė yra daugiau nei vieta sėdėti ir užsirašinėti. Tai kur prisijungiate, užsiimate ir bendradarbiaukite su pirmaujančiais pasaulio tvarumo ekspertais - savo profesoriais. Už klasės ribų galite tikėtis dirbti ir mokytis vienas su vienu fakultetu. Jie jus pažįsta čia, o daugelis tampa globėjais visą gyvenimą. Kruopščiai išsiugdę savo karjerą ir pasiruoškite savo karjerai, mūsų karjeros, konsultavimo ir mokymo (CAT) centras padės jums stažuotes, atnaujinsite pastato palaikymą ir praktikuojate interviu.

Kolegija turi nusipelnusią reputaciją kaip tvarumo lyderė. Kai jūs tapiate GMC dalimi, jūs prisijungiate prie tvarumo studijų ir praktikos pasiekimų.

  • Aukštojo mokslo tvarumo gerinimo asociacija (AASHE) priskiriama kolegijos mokymo programai Nr. 1 tautai siekiant tvarumo.
  • "AASHE" taip pat priskiriama "GMC" kaip "tauta" 1-ojo koledžo už tvarumą.
  • Santykinė su visomis 568 institucijomis, dalyvaujančiomis 2013 m. Nacionaliniame studentų apklausoje (NSEP), GMC buvo gerokai didesnis už vidurkį, kurį pasiekė 10% mokyklų atspindintį ir integruotą mokymąsi, studentų tarpusavio sąveika ir didelės įtakos mokymosi praktikai.
  • 2017 m. GMC gavo # 2 reitingą "Sierra" žurnalo "Cool Schools" sąraše, o nuo 2009 m. Jis yra užimtas 15 vietoje (vienintelis nacionalinis kolegija).
  • "GMC" gavo puikų "žaliųjų" įvertinimą per paskutinius keturis "Princeton Review" "Green Honor Roll" leidimus. Vadovas pirmą kartą įvertina "žalias" mokyklas šalyje 2015 m., O "GMC" buvo įvertinta antrajame taške. 2016 ir 2017 m. GMC užėmė trečią vietą.
  • 2015 metais "Forbes" pavadino "GMC" vienu iš "50 koledžų brangakmenių su išpirkimu" ir "SAT neprivaloma politika".
  • 2011 m. GMC tapo klimatui neutraliu miesteliu, strategiškai derinant efektyvumą, švarią energiją ir vietos anglies junginių išmetimą.
Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Green Mountain College

Atsinaujinančios energijos ir ekologinio dizaino pagrindas yra unikali, novatoriška programa, apimanti energijos ir dizaino studijas kartu su "College" aplinkos liberalų ... [+]

Atsinaujinančios energijos ir ekologinio dizaino pagrindas yra unikali, novatoriška programa, apimanti energijos ir dizaino studijas kartu su "College" aplinkos liberalų meno patirtimi.

Naujos kartos mokslininkai, architektai, inžinieriai ir statybininkai žiūri į sukurtą aplinką visiškai naująja prasme. Pernelyg didelis energijos vartojimas ir išteklių suvartojimas skatina šiuos pionierius persvarstyti, kaip mes projektuojame ir kurdami namus ir darbo vietas. Jei ieškote galimybių naujoje ekologiškoje ekonomikoje, atsinaujinanti energija ir ekologinis dizainas suteikia naujų įdomių žaidimo laukų. "Green Mountain" koledžo naujas atsinaujinančios energijos ir ekologinio dizaino sertifikatas padės atverti duris.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Poultney
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Green Mountain College

Mūsų požiūris į gyvūnus yra susijęs su tuo, kaip mes valgome, kaip mes gyvename ir kaip mes gerbiame savo gamtos ar vidaus aplinką. Pasauliui reikia apgalvotų gyvūnų, žem ... [+]

Mūsų požiūris į gyvūnus yra susijęs su tuo, kaip mes valgome, kaip mes gyvename ir kaip mes gerbiame savo gamtos ar vidaus aplinką. Pasauliui reikia apgalvotų gyvūnų, žemės ūkio, politikos, teisės ir laukinės gamtos išsaugojimo priemonių.

Gyvūnų apsauga ir priežiūra yra auganti sritis, atsirandanti dėl žmogaus įtakos laukiniams ir naminiams gyvūnams. Pagrindinis studentams, kurie nori užtikrinti, kad mes turime teigiamą poveikį gyvūnų populiacijoms ir asmenims, tarnauja. Studentai gali laisvai pasirinkti savo kelią, skirtą laukinėms populiacijoms, gyvuliams ar naminiams gyvūnams.

Didesnis susidomėjimas šia svarbia priežastimi rodo didėjantį susirūpinimą dėl žmonių ir laukinių gyvūnų konfliktų, gyvūnų naudojimo ir gyvūnų gerovės. Ši tarpdisciplininė programa, atliekanti gyvūnų tarpusavio sąveiką, kartu su žmonių ir nežmogiškų gyvūnų poveikiu vienas kito gyvenimui, yra skirta mokiniams, turintiems įvairias perspektyvas, įskaitant tvarųjį žemdirbystę, aprūpinimą grynaisiais gyvūnais, filosofiją, biologiją, gamtinių išteklių valdymą, politiką, ir teisė.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Poultney
September 2019
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Green Mountain College

Prisijunk prie naujos kartos žemės ūkio pionierių, kuris keičia visuomenės mąstymą apie maisto gaminimą ir platinimą. ... [+]

Kaip žmonės gamina maistą, gali sustiprėti tokios problemos kaip visuotinis atšilimas, vandens trūkumas ir energijos trūkumas. Ūkininkavimo metodai taip pat gali tapti sprendimo, skirto gyvenamiesiems pasauliui, dalis. Žaliosios kalnų koledžo programa "Tvari žemės ūkis ir maisto sistemos" parodo studentams, kaip dalyvauti dabartinėje maisto revoliucijoje, kuri pertvarko ūkininkavimą ir kaip mes vertiname maistą.

Programoje žemės ūkio ir maisto sistemos yra pristatomos per istorijos, antropologijos, gamtos mokslų, filosofijos, verslo, ekonomikos ir meno lęšius. Kolegijos 22 akrų Cerridwen ūkis yra universiteto mieste esančios žemės ūkio laboratorijos. Ir lauko namuose yra biurų ir klasių patalpos Farm & Food projekte ir kitose regioninėse organizacijose.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Poultney
September 2019
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Green Mountain College

Žalioji kalnų koledžas ruošia rytdienos parko raganierius, miško valdytojus ir laukinės gamtos specialistus, kurie yra mūsų žemės ir išteklių valdytojai. ... [+]

Žalioji kalnų koledžas ruošia rytdienos parko raganierius, miško valdytojus ir laukinės gamtos specialistus, kurie yra mūsų žemės ir išteklių valdytojai.

Gamtos išteklių valdymo (NRM) programa GMC yra unikali - ji sujungia gamtos mokslus su socialiniais ir politikos mokslais ir supažindina su praktiniais metodais. Tai apima dviejų savaičių patirtį, apimančią miško inventorizavimo metodus, laukinės gamtos stebėseną ir poilsio organizavimą. Po ketverių metų galėsite patekti į įvairias gamtos išteklių valdymo užimtumo galimybes ir būti pasirengusioms baigti studijas tokiose srityse kaip gamtos ištekliai, miškininkystė, laukinės gamtos biologija, poilsio organizavimas ar viešoji politika. Absolventai dirba viešosiose agentūrose ir privačiose įmonėse, įskaitant JAV miškų tarnybą, Vermonto gamtos išteklių agentūrą ir Landvest (miškų konsultavimo firmą).... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Poultney
September 2019
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Green Mountain College

"Killington" kurorto valdymo mokykla - viena iš novatoriškiausių ir tikrai unikalių aukštojo mokslo programų šalyje. Mūsų studentų gyvenimo, darbo ir akademinės aplinkos ... [+]

"Killington" kurorto valdymo mokykla - viena iš novatoriškiausių ir tikrai unikalių aukštojo mokslo programų šalyje.

Taikomasis mokymasis geriausiai.

Mūsų studentų gyvenimo, darbo ir akademinės aplinkos tikslas - ugdyti studentą į jo potencialą.

Sunkiai dirbk - sunkiai dirbk.

"KSRM" studentai gyvena "The Lodge", pilnametis gyvenimo ir mokymosi laboratorijoje, esančioje "Killington" privažiavimo keliuose ... kurorto veiklos šerdyje.

"The Lodge" šeimos atmosfera ir parama idealiai tinka taikomam besimokančiajam.

KSRM studentai įgyja 3-4 reikšmingas (mokamas) darbo patirtis "Killington / Pico Resort" ... "Rytų žvėris".

Praktinė praktinė patirtis yra susijusi su sudėtingais verslo ir vadybos kursais.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Poultney
September 2019
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Green Mountain College

Patyręs edukacinis nuotykis reikalauja gerai apmokyto profesionalo lyderio. ... [+]

Nuotykių mokymo programa GMC yra unikali. Mokymo programa reaguoja į pramonės pokyčius ir tendencijas. Be to, kiekvienas kursas yra glaudžiai sąnarių progresavimo dalis, pagal kurią studentams reikia kurti išsamias savų darbų žinias, teorijas, įgūdžius ir pramonę.

PROGRAMOS ATSAKYMAI

Pirmojo kurso mokiniai išmoksta lauko ekspedicijų pagrindus Lauko gyve nimo įgūdžiams, tuo pačiu grįždami į Žaliųjų kalnus Vermontą, Adirondacko aukštumos Niujorke kalnus ar New Hampshire kalnus.

Antrojo kurso studentai dalyvauja 17 kreditų perkėlimo semestre šiaurės rytuose ir už jos ribų. "Immersion Semester" turi 50+ dienų lauko ekspedicijose, kuriose mokiniai mokosi ir praktikuoja lauko, žmogaus ir švietimo įgūdžius, reikalingus nuotykių ir lauko pedagogų. Praeities veikla apima alpinizmą, plaustų gidų mokymą, baidarių ir jūros baidarių ekspedicijas, "whitewater" baidarės, kalnų dviračių grupės valdymą, "canyoning" ir "backpacking".... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Poultney
September 2019
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

Green Mountain College

"GMC" aplinkosaugos studijų programa supakuoja sudėtingą mokymo programą kartu su praktinėmis galimybėmis kurti įgūdžius ir keisti. ... [+]

"GMC" aplinkosaugos studijų programa supakuoja sudėtingą mokymo programą kartu su praktinėmis galimybėmis kurti įgūdžius ir keisti.

"Green Mountain College" aplinkosaugos studijų specialistai gali pasirinkti susikoncentruoti į įvairias sritis: politiką, filosofiją, mokslą, švietimą, bendravimą ir dar daugiau - tačiau jie turi vieną bendrą dalyką: jie nori pakeisti pasaulį. Aplinkosaugos studijų programa suteikia studentams įgūdžių, žinių ir patirties, reikalingos sprendžiant sudėtingas aplinkos ir socialines problemas. Padedant studentams tapti kritiniais mąstytojais ir besimokančiais piliečiais, pagrindiniai aplinkosaugos tyrimai suteikia studentams veiksmingos politinės, ekonominės ir socialinės pertvarkos priemones.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Poultney
September 2019
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Green Mountain College 1 Brennan Circle Poultney, Vermont
05764 Poultney, Vermont, Jungtinės Amerikos Valstijos