Greenville University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Greenville kolegija buvo įkurta 1892 metais Nemokami metodistų bažnyčios su ketinimų teikti savitą, Kristaus orientuotą aukštesnįjį išsilavinimą vyrų ir moterų. Kolegija pirmasis prezidentas, Wilson T. Hogue, naudojamas šūkis "Švietimas charakterio" apibūdinti Koledžo tikslas. Jo misija 120 metų - suteikiančio studentus gyvenime charakterio ir paslaugų - aidi šiam tikslui.

Mūsų misija:

Greenville kolegija suteikia studentus gyvenime charakterio ir paslaugų per transformavimas Kristus orientuotas švietimas laisvųjų menų, mokslų, ir profesinių studijų.

Mūsų vizija:

Greenville kolegija mano, kad Dievas sukūrė kiekvieno iš mūsų studentams unikaliai formuoti pasaulį! Todėl, mes

Siūlyti pertvarkos Kristaus orientuotą mokymosi patirtį, kuri skatina, praturtina ir tveria Sutelkti dėmesį į visą asmenį plėtros, kad kiekvienas studentas klesti dvasiškai, intelektualiai, emociškai, relationally, ir fiziškai Įkvėpti mūsų studentus priimti Dievo kvietimą Duoti savo darbą kaip garbinimo ir pasveikinti prisikėlusio Kristaus buvimą užpildyti mus aprūpinti mums ir atsiųsti mums

Pagrindinės vertybės:

Kristumi orientuotas švietimas

Greenville Koledžo šaknys glūdi krikščioniškoje kolegijoje judėjimo XIX amžiuje Amerikoje, kad buvo suinteresuota suteikti išsilavinimą, orientuotą į gyvenimo, mirties ir prisikėlimo Kristaus pasekmes. Tai reiškia, kad Dievo darbą Kristaus fone - per aktų kūrimo, išpirkimo ir restauravimo - rėmeliai ugdymo procesą tiek ir iš klasėje. Ji taip pat teigia, kad švietimas yra niekada dėl jo paties, bet yra vertinamas kaip dalis didesnio lenkimo sukurtos tam atgal Dievui ir Dievo tikslais ir per Jėzų Kristų.

Atvirą ir draugiška bendrija

Greenville kolegija pripažįsta ir palankiai vertina kiekvieną asmenį kaip svarbiausią dalį didesnės grupės - grupė, kuri myli, gerbia ir remia savo narius. Nors bendruomenė palaiko tam tikrus standartus savo nariams, taip pat vertina kiekvieno asmens tapatybę ir siekia atvirumui kiekvienas iš fono ir patirtimi. Auginti aplinką, džiaugiasi nuomonių įvairovę ir tradicijas, Greenville kolegija skatina atvirumą ir autentiškų veiksmus svetingumą tarp savo studentų, dėstytojų ir kitų darbuotojų.

Holistinis mokymo

Greenville kolegija siekia palengvinti studentų transformaciją per mokymą. Iki šių čekiai perspėjimą mylėti Viešpatį visa širdimi, protu, siela ir jėga, fakulteto pasinaudoti šia mandatą į klasę, kaip jie moko iš širdies įteigti Kristaus kaip simbolį savo studentams. Jie stengiasi perteikti autoritetingą ir šiuolaikinę žinių proto disciplinos, taip pat įkvėpti aistros į savo studentams už pasirinkto pašaukimo.

visuotinį informuotumą

Greenville kolegija nesutinka studentai ir dėstytojai parodyti sąmoningumą, jautrumą ir gebėjimą reaguoti į skirtumus kultūrų, socialinių praktikų ir religijų. Tai taip pat reiškia, kad mes nekantriai pripažinti Dievo tautos sąsajas. Be to, Greenville kolegija pabrėžia savo bendruomenės už užmegzti ryšius su kitomis kultūromis ir tautų, siekiant spręsti pasaulio problemas poreikį.

Creative ir kritiškai mąstyti

Statybinės dėl laisvųjų menų, Greenville Kolegijos modelių pamatų ir skatina kūrybingą ir kritiškai vertinti idėjų ir iššūkių. Per akademiškai griežtą mokymo programą, fakulteto skatinti originalų ir vaizduotės mąstymą, o vertinant drausmingą ir pagrįstą analizę.

Simbolių ir paslaugų

Greenville kolegija skatina studentus pažinti save, pripažinti savo tapatybę per savęs atradimo ir specialiųjų talentų vystymas jie buvo suteikta Dievo. Mes siekiame įteigti studentams įgūdžių savistaba, kad jie galėtų nuolat vertinti savo charakterį ir sukurti giliai suvokti, kaip jie gali atrodyti ne apie save ir patenkinti kitų poreikius. Studentai geriausiai realizuoti savo potencialą per visą praktikos tarnauti kitiems.

Studentų gyvenimas Vienas iš labiausiai įsimintinų aspektais jūsų kolegijoje patirtį bus gyvena mūsų gražus 50-akras miesteliu. Greenville Campus yra įsikūręs Greenville, Ilinojus, gražus miestas 7000 žmonių, esančių 45 mylių / 72 kilometrų nuo Sankt Luisas širdyje ir yra lengvai prieinama iš I-70, I-55, I-64 ir I-57 , Mūsų unikalus vieta suteikia neįkainojamų galimybių informavimo, linksmo hands-on-mokymosi ir pilietinį aktyvumą.

Mūsų Residence LIFE programa yra grindžiama bendromis tikėjimą Kristumi, pagarbos, pasitikėjimo, draugystės ir komandinio darbo. Kiekvienas patogiai gyventi salė dirba pagal Residence Hall komanda, kuri apima gyvenamosios vietos švietimo (CRE) ir studentų Resident kapelionų (RCS) Koordinatorius. Jūs būsite apsuptas protingas, labdaros žmonių, kurie čia pateikti kryptis, vedimo ir paramos. Socialinės ir švietimo programų įvairovė yra planuojama kiekvienoje salėje, nuo grindų partijų ir "Roomies Night Out" brolis sesuo grindų veiklą ir Biblijos studijas. Jūs galite dalyvauti mūsų mentorystės programoje, gali būti praturtintas Mūsų tikėjimas pagrįstas programas, ir ištirti savo ilgalaikius tikslus mūsų karjeros vieta programą.

Bakalauro, magistro ir interneto programas Greenville kolegija teikia kokybišką septyni laisvieji menai už daugiau nei 1600 studentų. Mes siūlome daugiau nei 50 bakalauro didžiųjų taip pat suaugusiųjų ir studijų programas galima rasti internete arba partnerystės vietose. Gerbiami akademinės programos, rūpintis fakulteto ir tikros krikščionių bendruomenės keičia studentų gyvenimą iš viso pasaulio.

Įsijunk! Mes siūlome daugiau nei 50 studentų organizacijoms, įskaitant paslaugų ir socialinių klubų, muzikos grupių, studentų vyriausybės, komandiruočių klubai, veiklos grupių, studentų leidiniuose. Greenville net turi savo studentą paleisti radijo stotį, WGRN 89,5 FM.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Bakalauro studijos » Matyti Pirmosios pakopos Pathway programos » Matyti Health Bakalauras » Matyti Vienerių metų MBA studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Bakalauras muzikos versle

Su bendrabučiu Dieninės September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Greenville

Nuolat keičiasi klimatas muzikos versle tarnauja kaip pagrindinis muzikos versle fone. Studentai mokosi studijuoti platų temų, įskaitant autorių teises, įrašo sutartys, Music Publishing, menininkai vadybos Įrašų kompanija operacijų, interneto rinkodaros ir paskirstymo bei Tarptautinės muzikos verslo. [+]

Nuolat keičiasi klimatas muzikos versle tarnauja kaip fonas Majoras muzika Verslo. Studentai mokosi studijuoti platų temų, įskaitant autorių teises, įrašo sutartys, Music Publishing, menininkai vadybos Įrašų kompanija operacijų, interneto rinkodaros ir paskirstymo bei Tarptautinės muzikos verslo.

Greenville kolegija tarnavo kaip nuleidžiamas įpasirinktus daugelio gamintojų, vadybininkų ir vykdytojų. Muzikos pagrindinis verslas yra skirtas sujungti realaus gyvenimo darbo patirtį su klasėje, siekiant parengti absolventus atvykti ir vidutinio lygio karjeros.

Karjeros galimybės išskirtinis muzikos versle didžiųjų apima pozicijas pagrindinių ir nepriklausomų kompanijų tokiose srityse kaip komercinės ir nepriklausomos muzikos gamyba, metu, menininkų ir verslo valdymo, rinkodaros, reklamos, viešumo, muzikos leidybos ir medijų teisė. Absolventai taip pat siekti verslumo galimybes, kaip verslo savininkams ir nepriklausomų rangovų įvairovė.... [-]


Bakalauro dvigubos inžinerijos

Su bendrabučiu Dieninės September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Greenville

Inžinerijos Dual Laipsnis partnerystės atsiranda 2 laipsnių: iš meno fizikos ar chemijos iš GC bakalauro ir bakalauro inžinerijos iš partnerystės mokykloje. Mūsų Inžinerinės Dual Laipsnis studentams matėme didelę sėkmę ne dviejų geriausių inžinerinių mokyklų šalyje, su 98% studentų sėkmingai užbaigti savo inžinerijos laipsniui su mūsų universitetų partnerių. [+]

BA fizika ar chemija + LST Engineering Inžinerija Dual Laipsnis apžvalga

Jau beveik pusę amžiaus Greenville kolegija buvo pasiūlyta Engineering Dual Laipsnis programa, bendradarbiaujant su dviejų geriausių inžinerinių mokyklų tauta Ilinojaus universiteto Champaign-Urbana ir Vašingtono universiteto Sent Luise.

Graduate Management Admission Test arba Inžinerija Dual Laipsnis partnerystės rezultatai 2 laipsnių: iš meno fizikos ar chemijos iš GC bakalauro ir bakalauro, inžinerijos partnerystės mokykloje. Mūsų Inžinerinės Dual Laipsnis studentams matėme didelę sėkmę ne dviejų geriausių inžinerinių mokyklų šalyje, su 98% studentų sėkmingai užbaigti savo inžinerijos laipsniui su mūsų universitetų partnerių. ... [-]


Bakalauro fizikos

Su bendrabučiu Dieninės September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Greenville

Fizikos pagrindiniai reikalavimai apima 33-37 kreditų fizikos ir 26 kreditų chemijos, IT Technologijos, ir matematiką. Fizikos pagrindinė gali sukelti bet kuria meno bakalauro arba bakalauro laipsnį. [+]

Fizika bando plėtoti bendrą supratimą apie visų materijos ir energijos formų. Šiandienos visuomenė turi apmokyti fizikos asmenis, siekiant išlaikyti aukštą technologinį lygį mūsų visuomenėje. Fizika naudoja matematinius metodus aprašyti procesus ir plėtoja naujas idėjas, kad būtų suteikta inžinieriams įgyvendinti. Fizikos katedra siekia suteikti studentams iš pagrindinių fizikinių principų supratimą ir parodyti, kaip šie principai yra pritaikyti prie daugelio tipų įsidarbinimo galimybes mūsų visuomenėje.

Tiems kryptys fizikos, departamentas yra pasirengęs susitikti su trijų grupių poreikius: studentams, kurie planuoja mokyti vidurinės mokyklos fizikos studentai, kurie planuoja eiti į aukštosios mokyklos fizikos ir studentai, planuojantys vykti dirbti į vyriausybę ar pramoninės laboratorija po baigimo. Studentai gali pasirinkti baigti arba bakalauro laipsnį arba bakalauro laipsnį. Studentai, atitinkantys už bakalauro laipsnį, turi atitikti užsienio kalba reikalavimus, kaip nurodyta bendrojo lavinimo gaires. Studentai, atitinkantys BS laipsnį turi baigti 4 - 8 kredito valandos Praktika sutelkta mokslinių tyrimų patirtį.... [-]


Bakalauro kompiuterių ir informacinių sistemų

Su bendrabučiu Dieninės September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Greenville

Kompiuterių ir informacinės sistemos pagrindiniai padės parengti studentus veikti kaip informacijos specialistų pasaulyje, kuris yra nuolat pasamdytas technologija. Šis preparatas apima analizės ir kritinio mąstymo įgūdžius, auginimą, taip pat gebėjimą dirbti ir bendrauti su kitais apie sudėtingus projektus. [+]

Graduate Management Admission Test arba kompiuterių ir informacinių sistemų pagrindinis padės parengti studentus veikti kaip informacijos specialistų pasaulyje, kuris yra nuolat pasamdytas technologija. Šis preparatas apima analizės ir kritinio mąstymo įgūdžius, auginimą, taip pat gebėjimą dirbti ir bendrauti su kitais apie sudėtingus projektus. Studentai išmoks integruoti įžvalgų Dievo kūrinijos, gautais iš kompiuterių mokslo ir informacinių sistemų su savo krikščioniškojo pasaulio suvokimą ir pateikti save kaip moralinių ir atsakingų krikščionių specialistų ir tarnautojų lyderių.

Kompiuteris ir informacinės sistemos pagrindinis pabrėžia teorinius pagrindus informacines sistemas, kurios leis jiems, kaip visą gyvenimą besimokantiems, siekiant neatsilikti nuo sparčiai kintančių technologijų per savo karjerą. Studentai taip pat sužinoti techninių įgūdžių, reikalingų pradėti kaip informacijos specialistų šių baigimo. Studentai, sėkmingai baigę kompiuterio ir informacinių sistemų pagrindinių gali tikėtis pradinio lygio profesinius pozicijas ir įleidimą į aukštosios mokyklos baigus.... [-]


Bakalauro skaitmenine žiniasklaida

Su bendrabučiu Dieninės 3 - 4 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Greenville

Skaitmeninės žiniasklaidos pagrindinių rengia studentus tapti turinio kūrėjus pasaulyje, kuris yra nuolat formuoja technologija. Pasirengimas apima analizės ir kritinio mąstymo įgūdžius auginimą, taip pat gebėjimą dirbti ir bendrauti su kitais sudėtingais tarpdisciplininių projektų integruojant skaitmeninę muziką ir grafinio dizaino; žiniatinklio skaitmenines ryšio priemones; ir interneto plėtros įgūdžių. [+]

Skaitmeninės žiniasklaidos pagrindinių rengia studentus tapti turinio kūrėjus pasaulyje, kuris yra nuolat formuoja technologija. Pasirengimas apima analizės ir kritinio mąstymo įgūdžius auginimą, taip pat gebėjimą dirbti ir bendrauti su kitais sudėtingais tarpdisciplininių projektų integruojant skaitmeninę muziką ir grafinio dizaino; žiniatinklio skaitmenines ryšio priemones; ir interneto plėtros įgūdžių.

Ieškoti savo kelio

Žaidimo dizainas ir programavimas

Eksperimentuoti ir studijų žaidimai. Sužinokite vaizdo žaidimų projektavimo ir prototipų kūrimo programas. Užpildykite teorines ir laboratorinius darbus, kad dėmesys sutelkiamas į vaizdo žaidimų kūrimo procese. ... [-]


Vaizdo įrašai

Greenville University

Kontaktai

Greenville College

Adresas 315 E. College Avenue, Illinois
62246-1145 Greenville, Illinois, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė http://www.greenville.edu/
Telefonas +1 618-664-2800