Greenville University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Greenville kolegija buvo įkurta 1892 metais Nemokami metodistų bažnyčios su ketinimų teikti savitą, Kristaus orientuotą aukštesnįjį išsilavinimą vyrų ir moterų. Kolegija pirmasis prezidentas, Wilson T. Hogue, naudojamas šūkis "Švietimas charakterio" apibūdinti Koledžo tikslas. Jo misija 120 metų - suteikiančio studentus gyvenime charakterio ir paslaugų - aidi šiam tikslui.

Mūsų misija:

Greenville kolegija suteikia studentus gyvenime charakterio ir paslaugų per transformavimas Kristus orientuotas švietimas laisvųjų menų, mokslų, ir profesinių studijų.

Mūsų vizija:

Greenville kolegija mano, kad Dievas sukūrė kiekvieno iš mūsų studentams unikaliai formuoti pasaulį! Todėl, mes

Siūlyti pertvarkos Kristaus orientuotą mokymosi patirtį, kuri skatina, praturtina ir tveria Sutelkti dėmesį į visą asmenį plėtros, kad kiekvienas studentas klesti dvasiškai, intelektualiai, emociškai, relationally, ir fiziškai Įkvėpti mūsų studentus priimti Dievo kvietimą Duoti savo darbą kaip garbinimo ir pasveikinti prisikėlusio Kristaus buvimą užpildyti mus aprūpinti mums ir atsiųsti mums

Pagrindinės vertybės:

Kristumi orientuotas švietimas

Greenville Koledžo šaknys glūdi krikščioniškoje kolegijoje judėjimo XIX amžiuje Amerikoje, kad buvo suinteresuota suteikti išsilavinimą, orientuotą į gyvenimo, mirties ir prisikėlimo Kristaus pasekmes. Tai reiškia, kad Dievo darbą Kristaus fone - per aktų kūrimo, išpirkimo ir restauravimo - rėmeliai ugdymo procesą tiek ir iš klasėje. Ji taip pat teigia, kad švietimas yra niekada dėl jo paties, bet yra vertinamas kaip dalis didesnio lenkimo sukurtos tam atgal Dievui ir Dievo tikslais ir per Jėzų Kristų.

Atvirą ir draugiška bendrija

Greenville kolegija pripažįsta ir palankiai vertina kiekvieną asmenį kaip svarbiausią dalį didesnės grupės - grupė, kuri myli, gerbia ir remia savo narius. Nors bendruomenė palaiko tam tikrus standartus savo nariams, taip pat vertina kiekvieno asmens tapatybę ir siekia atvirumui kiekvienas iš fono ir patirtimi. Auginti aplinką, džiaugiasi nuomonių įvairovę ir tradicijas, Greenville kolegija skatina atvirumą ir autentiškų veiksmus svetingumą tarp savo studentų, dėstytojų ir kitų darbuotojų.

Holistinis mokymo

Greenville kolegija siekia palengvinti studentų transformaciją per mokymą. Iki šių čekiai perspėjimą mylėti Viešpatį visa širdimi, protu, siela ir jėga, fakulteto pasinaudoti šia mandatą į klasę, kaip jie moko iš širdies įteigti Kristaus kaip simbolį savo studentams. Jie stengiasi perteikti autoritetingą ir šiuolaikinę žinių proto disciplinos, taip pat įkvėpti aistros į savo studentams už pasirinkto pašaukimo.

visuotinį informuotumą

Greenville kolegija nesutinka studentai ir dėstytojai parodyti sąmoningumą, jautrumą ir gebėjimą reaguoti į skirtumus kultūrų, socialinių praktikų ir religijų. Tai taip pat reiškia, kad mes nekantriai pripažinti Dievo tautos sąsajas. Be to, Greenville kolegija pabrėžia savo bendruomenės už užmegzti ryšius su kitomis kultūromis ir tautų, siekiant spręsti pasaulio problemas poreikį.

Creative ir kritiškai mąstyti

Statybinės dėl laisvųjų menų, Greenville Kolegijos modelių pamatų ir skatina kūrybingą ir kritiškai vertinti idėjų ir iššūkių. Per akademiškai griežtą mokymo programą, fakulteto skatinti originalų ir vaizduotės mąstymą, o vertinant drausmingą ir pagrįstą analizę.

Simbolių ir paslaugų

Greenville kolegija skatina studentus pažinti save, pripažinti savo tapatybę per savęs atradimo ir specialiųjų talentų vystymas jie buvo suteikta Dievo. Mes siekiame įteigti studentams įgūdžių savistaba, kad jie galėtų nuolat vertinti savo charakterį ir sukurti giliai suvokti, kaip jie gali atrodyti ne apie save ir patenkinti kitų poreikius. Studentai geriausiai realizuoti savo potencialą per visą praktikos tarnauti kitiems.

Studentų gyvenimas Vienas iš labiausiai įsimintinų aspektais jūsų kolegijoje patirtį bus gyvena mūsų gražus 50-akras miesteliu. Greenville Campus yra įsikūręs Greenville, Ilinojus, gražus miestas 7000 žmonių, esančių 45 mylių / 72 kilometrų nuo Sankt Luisas širdyje ir yra lengvai prieinama iš I-70, I-55, I-64 ir I-57 , Mūsų unikalus vieta suteikia neįkainojamų galimybių informavimo, linksmo hands-on-mokymosi ir pilietinį aktyvumą.

Mūsų Residence LIFE programa yra grindžiama bendromis tikėjimą Kristumi, pagarbos, pasitikėjimo, draugystės ir komandinio darbo. Kiekvienas patogiai gyventi salė dirba pagal Residence Hall komanda, kuri apima gyvenamosios vietos švietimo (CRE) ir studentų Resident kapelionų (RCS) Koordinatorius. Jūs būsite apsuptas protingas, labdaros žmonių, kurie čia pateikti kryptis, vedimo ir paramos. Socialinės ir švietimo programų įvairovė yra planuojama kiekvienoje salėje, nuo grindų partijų ir "Roomies Night Out" brolis sesuo grindų veiklą ir Biblijos studijas. Jūs galite dalyvauti mūsų mentorystės programoje, gali būti praturtintas Mūsų tikėjimas pagrįstas programas, ir ištirti savo ilgalaikius tikslus mūsų karjeros vieta programą.

Bakalauro, magistro ir interneto programas Greenville kolegija teikia kokybišką septyni laisvieji menai už daugiau nei 1600 studentų. Mes siūlome daugiau nei 50 bakalauro didžiųjų taip pat suaugusiųjų ir studijų programas galima rasti internete arba partnerystės vietose. Gerbiami akademinės programos, rūpintis fakulteto ir tikros krikščionių bendruomenės keičia studentų gyvenimą iš viso pasaulio.

Įsijunk! Mes siūlome daugiau nei 50 studentų organizacijoms, įskaitant paslaugų ir socialinių klubų, muzikos grupių, studentų vyriausybės, komandiruočių klubai, veiklos grupių, studentų leidiniuose. Greenville net turi savo studentą paleisti radijo stotį, WGRN 89,5 FM.

Vietos

Grinvilis

Greenville College

Address
315 E. College Avenue, Illinois
62246-1145 Grinvilis, Ilinojaus valstija, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 618-664-2800

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis