Oficialus aprašymas

Greenville kolegija buvo įkurta 1892 metais Nemokami metodistų bažnyčios su ketinimų teikti savitą, Kristaus orientuotą aukštesnįjį išsilavinimą vyrų ir moterų. Kolegija pirmasis prezidentas, Wilson T. Hogue, naudojamas šūkis "Švietimas charakterio" apibūdinti Koledžo tikslas. Jo misija 120 metų - suteikiančio studentus gyvenime charakterio ir paslaugų - aidi šiam tikslui.

Mūsų misija:

Greenville kolegija suteikia studentus gyvenime charakterio ir paslaugų per transformavimas Kristus orientuotas švietimas laisvųjų menų, mokslų, ir profesinių studijų.

Mūsų vizija:

Greenville kolegija mano, kad Dievas sukūrė kiekvieno iš mūsų studentams unikaliai formuoti pasaulį! Todėl, mes

Siūlyti pertvarkos Kristaus orientuotą mokymosi patirtį, kuri skatina, praturtina ir tveria Sutelkti dėmesį į visą asmenį plėtros, kad kiekvienas studentas klesti dvasiškai, intelektualiai, emociškai, relationally, ir fiziškai Įkvėpti mūsų studentus priimti Dievo kvietimą Duoti savo darbą kaip garbinimo ir pasveikinti prisikėlusio Kristaus buvimą užpildyti mus aprūpinti mums ir atsiųsti mums

Pagrindinės vertybės:

Kristumi orientuotas švietimas

Greenville Koledžo šaknys glūdi krikščioniškoje kolegijoje judėjimo XIX amžiuje Amerikoje, kad buvo suinteresuota suteikti išsilavinimą, orientuotą į gyvenimo, mirties ir prisikėlimo Kristaus pasekmes. Tai reiškia, kad Dievo darbą Kristaus fone - per aktų kūrimo, išpirkimo ir restauravimo - rėmeliai ugdymo procesą tiek ir iš klasėje. Ji taip pat teigia, kad švietimas yra niekada dėl jo paties, bet yra vertinamas kaip dalis didesnio lenkimo sukurtos tam atgal Dievui ir Dievo tikslais ir per Jėzų Kristų.

Atvirą ir draugiška bendrija

Greenville kolegija pripažįsta ir palankiai vertina kiekvieną asmenį kaip svarbiausią dalį didesnės grupės - grupė, kuri myli, gerbia ir remia savo narius. Nors bendruomenė palaiko tam tikrus standartus savo nariams, taip pat vertina kiekvieno asmens tapatybę ir siekia atvirumui kiekvienas iš fono ir patirtimi. Auginti aplinką, džiaugiasi nuomonių įvairovę ir tradicijas, Greenville kolegija skatina atvirumą ir autentiškų veiksmus svetingumą tarp savo studentų, dėstytojų ir kitų darbuotojų.

Holistinis mokymo

Greenville kolegija siekia palengvinti studentų transformaciją per mokymą. Iki šių čekiai perspėjimą mylėti Viešpatį visa širdimi, protu, siela ir jėga, fakulteto pasinaudoti šia mandatą į klasę, kaip jie moko iš širdies įteigti Kristaus kaip simbolį savo studentams. Jie stengiasi perteikti autoritetingą ir šiuolaikinę žinių proto disciplinos, taip pat įkvėpti aistros į savo studentams už pasirinkto pašaukimo.

visuotinį informuotumą

Greenville kolegija nesutinka studentai ir dėstytojai parodyti sąmoningumą, jautrumą ir gebėjimą reaguoti į skirtumus kultūrų, socialinių praktikų ir religijų. Tai taip pat reiškia, kad mes nekantriai pripažinti Dievo tautos sąsajas. Be to, Greenville kolegija pabrėžia savo bendruomenės už užmegzti ryšius su kitomis kultūromis ir tautų, siekiant spręsti pasaulio problemas poreikį.

Creative ir kritiškai mąstyti

Statybinės dėl laisvųjų menų, Greenville Kolegijos modelių pamatų ir skatina kūrybingą ir kritiškai vertinti idėjų ir iššūkių. Per akademiškai griežtą mokymo programą, fakulteto skatinti originalų ir vaizduotės mąstymą, o vertinant drausmingą ir pagrįstą analizę.

Simbolių ir paslaugų

Greenville kolegija skatina studentus pažinti save, pripažinti savo tapatybę per savęs atradimo ir specialiųjų talentų vystymas jie buvo suteikta Dievo. Mes siekiame įteigti studentams įgūdžių savistaba, kad jie galėtų nuolat vertinti savo charakterį ir sukurti giliai suvokti, kaip jie gali atrodyti ne apie save ir patenkinti kitų poreikius. Studentai geriausiai realizuoti savo potencialą per visą praktikos tarnauti kitiems.

Studentų gyvenimas Vienas iš labiausiai įsimintinų aspektais jūsų kolegijoje patirtį bus gyvena mūsų gražus 50-akras miesteliu. Greenville Campus yra įsikūręs Greenville, Ilinojus, gražus miestas 7000 žmonių, esančių 45 mylių / 72 kilometrų nuo Sankt Luisas širdyje ir yra lengvai prieinama iš I-70, I-55, I-64 ir I-57 , Mūsų unikalus vieta suteikia neįkainojamų galimybių informavimo, linksmo hands-on-mokymosi ir pilietinį aktyvumą.

Mūsų Residence LIFE programa yra grindžiama bendromis tikėjimą Kristumi, pagarbos, pasitikėjimo, draugystės ir komandinio darbo. Kiekvienas patogiai gyventi salė dirba pagal Residence Hall komanda, kuri apima gyvenamosios vietos švietimo (CRE) ir studentų Resident kapelionų (RCS) Koordinatorius. Jūs būsite apsuptas protingas, labdaros žmonių, kurie čia pateikti kryptis, vedimo ir paramos. Socialinės ir švietimo programų įvairovė yra planuojama kiekvienoje salėje, nuo grindų partijų ir "Roomies Night Out" brolis sesuo grindų veiklą ir Biblijos studijas. Jūs galite dalyvauti mūsų mentorystės programoje, gali būti praturtintas Mūsų tikėjimas pagrįstas programas, ir ištirti savo ilgalaikius tikslus mūsų karjeros vieta programą.

Bakalauro, magistro ir interneto programas Greenville kolegija teikia kokybišką septyni laisvieji menai už daugiau nei 1600 studentų. Mes siūlome daugiau nei 50 bakalauro didžiųjų taip pat suaugusiųjų ir studijų programas galima rasti internete arba partnerystės vietose. Gerbiami akademinės programos, rūpintis fakulteto ir tikros krikščionių bendruomenės keičia studentų gyvenimą iš viso pasaulio.

Įsijunk! Mes siūlome daugiau nei 50 studentų organizacijoms, įskaitant paslaugų ir socialinių klubų, muzikos grupių, studentų vyriausybės, komandiruočių klubai, veiklos grupių, studentų leidiniuose. Greenville net turi savo studentą paleisti radijo stotį, WGRN 89,5 FM.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Greenville University

Inžinierių dvejopo laipsnio partnerystė pasiekia 2 laipsnių: fizikos ar chemijos bakalauro laipsnį iš GC ir bakalauro laipsnį inžinerijos srityje iš partnerystės mokyklos ... [+]

Inžinerija 3-2 Dvigubo laipsnio programa

Remiantis JAV darbo departamento statistikos duomenimis, inžinerija, kaip prognozuojama, bus viena iš penkių svarbiausių užimtumo sričių ateinančiais dešimtmečiais. Jei parengėte savo vidurinį išsilavinimą raštu, komunikacijos, matematikos ir mokslo srityje, turėtumėte būti pasiruošę pereiti į kolegijos lygio kursus. Turėsite daug išmokti, bet ką verta daryti, tam reikia pastangų. Atsipirkimas atsiranda patenkinant karjerą. Inžinerinė profesija užima daugiau nei 15 proc. Visų 250 darbo rūšių.

Dvigubas laipsnis su Illinois universitetu Urbana-Champaign

Pagal US News and World Report, UIUC inžinerijos mokykla Jungtinėse Amerikos Valstijose užima 6 vietą. Dvigubo laipsnio (3-2) programa suteikia fizikos, chemijos ar biologijos bakalauro iš Greenville College ir inžinerijos mokslo bakalauro iš UIUC.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grinvilis
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
3 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Greenville University

Svarbiausia kompiuterių ir informacinių sistemų sistema padės parengti studentus kaip informacinius profesionalus pasaulyje, kuris nuolat keičiasi technologijomis. Šis pa ... [+]

Svarbiausia kompiuterių ir informacinių sistemų sistema padės parengti studentus kaip informacinius profesionalus pasaulyje, kuris nuolat keičiasi technologijomis. Šis pasirengimas apima analitinio ir kritinio mąstymo įgūdžių ugdymą, gebėjimą dirbti ir bendrauti su kitais sudėtingais projektais. Studentai išmoks integruoti įžvalgas apie Dievo kūrinį, gautą iš kompiuterių mokslo ir informacinių sistemų, su savo krikščionišku pasaulio suvokimu ir pristatyti save kaip moralinius ir atsakingus krikščionių profesionalus ir tarnautojų lyderius.

Kompiuterių ir informacinių sistemų svarba pabrėžia teorinius informacinių sistemų pagrindus, kurie leis jiems, kaip visą gyvenimą trunkančiam mokiniui, neatsilikti nuo sparčiai besikeičiančios technologijos karjeros metu. Studentai taip pat išmoks techninius įgūdžius, reikalingus pradėti kaip informacinius specialistus po baigimo. Studentai, sėkmingai baigę kompiuterių ir informacinių sistemų pagrindinius, gali tikėtis pradinio lygio profesinių pozicijų ar priėmimo į aukštąją mokyklą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grinvilis
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
3 ieškoti teisės doktorantūros studijų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Greenville University

"Music Business" magistro programa yra tarpdisciplininė muzikos ir verslo mokymo programa, kurioje daugiausia dėmesio skiriama studentų rengimui dirbti vadovais, vadovais ... [+]

" Music Business" magistro programa yra tarpdisciplininė muzikos ir verslo mokymo programa, kurioje daugiausia dėmesio skiriama studentų rengimui dirbti vadovais, vadovais ir administratoriais visose muzikos pramonės srityse. Programa suteikia studentams koncentruotą studijų ir profesinę patirtį menininkų ir vietos valdymas, gamyba, leidyba, platinimas, mažmeninė prekyba, užsakymas ir turizmas.

Kursinis darbas orientuotas į įrašų kompanijų ir muzikos leidybos operacijų teisinius aspektus, įskaitant finansinius susitarimus, gamybos ir valdymo sutartis, licencijavimą, intelektinės nuosavybės įstatymus ir pramonės etiką. Pagrindinės muzikos teorijos studijavimas ir dalyvavimas ansambliuose moko studentams kokybiškai įvertinti menininko muziką ir formuoja žodyną, reikalingą bendravimui su šios srities specialistais. Studentai kuria kritinius ir analitinius mąstymo įgūdžius per praktines patirtis ir į karjerą orientuotus projektus, tokius kaip stažuotės ir "Blackroom Records" praktika. Mokiniai dalyvauja Muzikos ir pramogų pramonės studentų asociacijoje (MEISA) , kuri specializuojasi pramonėje ir leidžia studentams bendrauti su muzikos verslo specialistais per forumus, seminarus ir diskusijas apie dabartines muzikos industrijos problemas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grinvilis
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Greenville University

"Digital Media" pagrindinis rengia studentus tapti turinio kūrėjais pasaulyje, kuris nuolat formuoja technologijas. Parengimas apima analizės ir kritinio mąstymo įgūdžių ... [+]

" Digital Media Major" rengia studentus tapti turinio kūrėjais pasaulyje, kurį nuolat formuoja technologijos. Šis parengimas apima analitinių ir kritinio mąstymo įgūdžių ugdymą, gebėjimą dirbti ir bendrauti su kitais sudėtinguose tarpdisciplininiuose projektuose, integruojančiose skaitmeninę muziką, skaitmeninį meną, internetines technologijas ir kompiuterių programavimo įgūdžius.

Studentai išmokys integruoti savo krikščionišką pasaulėžiūrą kaip kūrybinio proceso išplėtimą, kaip atskleista skaitmeniniame turinyje, pristatydami save kaip moralius ir atsakingus krikščionių specialistus. Svarbiausia skaitmeninė žiniasklaida pabrėžia platų, teorinį supratimą apie pristatymo priemones, kurios jiems, kaip visą gyvenimą trunkantiems besimokantiems asmenims, leis jiems neatsilikti nuo sparčiai besikeičiančių technologijų per jų karjerą. Studentai taip pat mokosi techninių įgūdžių, kurių reikia, kad pradėtumėte kurti turinį po to, kai baigėme studijas. Studentai, sėkmingai užpildę skaitmeninę žiniasklaidą, gali tikėtis pradinėse profesinėse kategorijose arba įėjus į aukštąją mokyklą baigus studijas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grinvilis
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Greenville University

Fizika kaip disciplina yra pagrindinis visų gamtos mokslų dalykas. Jos programos yra akivaizdžios visose technologinės pažangos mūsų dabartinėje visuomenėje. ... [+]

Fizika kaip disciplina yra pagrindinis visų gamtos mokslų dalykas. Jos programos yra akivaizdžios visose technologinės pažangos mūsų dabartinėje visuomenėje.

Studentai ras mūsų fizikos puikų pasirengimą aukštojoje mokykloje arba sertifikavimui dėstyti vidurinėje mokykloje ir vidurinėje mokykloje.

Fizika yra gamtos mokslas, kuris siekia tiksliai paaiškinti materiją ir energiją labai esminiu lygmeniu. Matematika yra pagrindinė kalba, naudojama šioje srityje, norint perduoti sąvokas, kurios kokybiškai ir kiekybiškai apibūdina gamtinius reiškinius, kurie yra ne tik atsakingi už fizinius, bet ir cheminius bei biologinius procesus.

Fizika yra griežtai eksperimentinis mokslas, o tai reiškia, kad idėjos yra išimtinai iš eksperimentavimo ir stebėjimo. GC fizikos specialistai gerbs fizikos ribas, bet taip pat bus skatinami žengti iš išorės, vertinti ir pripažinti Dievo rankas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grinvilis
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Transfer Student

I will be bold

Together at GU

Men's Soccer

Men's Volleyball