Oficialus aprašymas

Apie Hanoverį

Hanover College yra 650 akrų miškingame miestelyje, įsikūrusiame vaizdingame Ohajo upės krante. Tai yra privati laisvųjų menų įstaiga, kurioje smegenys ir grožis tikrai susikerta. Mūsų griežta tarpdisciplininė akademinė programa su 33 didžiosiomis įmonėmis pritraukia geriausius ir ryškiausius iš viso regiono ir už jos ribų.

Mūsų studentai pradeda verslą, kuria socialinius judėjimus ir nagrinėja laukinės gamtos laukus - ir tai tik kol jie čia. Išvykę jie prisijungia prie galingo absolventų tinklo, kuriame dirba aukšto lygio darbuotojai, turintys ryšį su darbo vietomis visose srityse.

Tipiškas Hanoverio studentas paprastai yra 20 proc. Savo baigiamosios vidurinės mokyklos klasės, turintis gerai apvalią neoficialių užsiėmimų istoriją paslaugų, sporto ir akademinėje arenoje. Tačiau jų Hanoverio patirtis yra bet kas, išskyrus tipišką kolegijos patirtį.

Hanoveryje studentai gali suprojektuoti savo pagrindinį, pradėti savo klubą ar organizaciją, o gegužės mėn. Hanoverio studentai čia palieka profesionalų darbą, jau pilną autentiškų darbų iš bakalauro stažuotės, kartu su praktine patirtimi savo pasirinktoje srityje.

Reitingai

Prinstono apžvalga

 • # 18 Gražiausias universitetas
 • Geriausios 382 kolegijos

Forbes

 • Amerikos aukščiausiųjų kolegijų sąrašas

JAV naujienos

 • # 112 Nacionalinė laisvųjų menų kolegija

„Washington Monthly“

 • # 9 prieinamumas elitinėms mokykloms
 • # 13 Liberaliųjų menų geriausias sprogimas už Buck

Kiplinger

 • Top 100 kolegijos vertė

Pinigai

 • 2017-1818 Geriausios kolegijos

Misija

Hanover College yra sudėtinga ir palaikanti bendruomenė, kurios nariai prisiima atsakomybę už visą gyvenimą trunkantį tyrimą, transformuojamą mokymąsi ir prasmingą tarnybą.

Hanover College yra skirta sukurti savitą intelektinę bendruomenę, kurioje studentai būtų užginčyti ir puoselėti prisiimti atsakomybę už savo mokymąsi ir savo gyvenimą bei plėtoti savo unikalius gebėjimus iki aukščiausio lygio.

Šiems tikslams pasiekti reikalingas asmeninis įsipareigojimas, noras prisiimti atsakomybę ir drausmė ją įgyvendinant. Akademiškai Hanover College pabrėžia žodinės ir rašytinės raiškos, intelektinės smalsumo ir patikimo sprendimo svarbą.

Faktai

Vieta

 • Hanoveris yra netoli istorinio Madisono, Ind., Netoli Louisville (45 minučių), Indianapolio (95 minutės) ir Cincinatis (70 minučių).

Akreditacija

 • Hanover College yra akredituota Aukštojo mokslo komisijos (HLC). Hanoverio mokytojo sertifikavimo programos pradinio ir vidurinio ugdymo srityje yra akredituotos pedagogų rengimo tarybos (CAEP) ir Indiana švietimo departamento.

Akademinės programos

 • 33 didieji menininkai, siūlantys laisvųjų menų kūrimą, įskaitant dizaino-savo-svarbiausius.

Studentai

 • 1.133 mokinių
 • 180 daugiakultūrė registracija
 • 565 Graikijos gyvenimas

Fakultetas

 • 101 fakultetas (95% galutinis laipsnis)

Asociacija

 • Presbiterio bažnyčia (JAV)

Bendruomenė

 • Hanoveris įsikūręs tik į vakarus nuo istorinio Madisono, Indo. Kai Madisonas (12 000 gyventojų) yra didžiausias valstybinis upės uostas, jis išlaikė savo XIX a. didžiausias valstybinis istorinis rajonas. „Midwest Living“ žurnalas neseniai paminėjo Madisoną kaip 4-ąjį geriausių mažųjų miestų.

Įkurta

 • 1827 m

Mascot

 • Panther

Istorija

 • Hanoveryje mes esame garbingi būti seniausia privačia kolegija Indiana.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Hanover College

Nuo piramidės ir romėnų akvedukų iki garo variklio, kosminio laivo ir išmaniojo telefono, inžinerija yra tai, kaip mes taikėme mokslą, kad sukurtume struktūras ir mašinas ... [+]

Inžinerija

Nuo piramidės ir romėnų akvedukų iki garo variklio, kosminio laivo ir išmaniojo telefono, inžinerija yra tai, kaip mes taikėme mokslą, kad sukurtume struktūras ir mašinas ir pakeistume aplinkinį pasaulį. Hanoverio inžinerija siūlo jums griežtą ir platų išsilavinimą, akcentuojant tiek analizę, tiek praktinius įgūdžius. Jūs išmoksite mažose klasėse, bendradarbiausite su palaikančiais fakulteto nariais, kurie yra pasiryžę siekti sėkmės, atlikti tyrimus ir pristatyti savo rezultatus, įgyti darbo patirties su mūsų pramonės partneriais ir turėti galimybę studijuoti užsienyje.

Mokymosi inžinerija Hanover CollegeMūsų misija:Mes siūlome puikų pagrindą inžinerijos idėjoms, įgūdžiams ir patirčiai laisvųjų menų aplinkoje, kad studentai galėtų sėkmingai dirbti savo profesijoje, veiktų skirtingose disciplinose, vadovautųsi ir teigiamai prisidėtų prie visuomenės.Mes pabrėžiame kritinį mąstymą ir kūrybišką problemų sprendimą, kurie skatina inovacijas. Mes iššūkį mūsų studentams bendradarbiauti, efektyviai bendrauti, užbaigti mokslinių tyrimų projektus ir gauti karjeros mokymus prieš baigiant.Mes puoselėjame meilę visą gyvenimą trunkančiam mokymuisi, nes tai yra esminė priemonė klestėti nuolat besikeičiančiame pasaulyje. Mes skatiname mokinius tęsti studijas ar karjerą su pasitikėjimu ir įžvalga, plačią perspektyvą ir gilų dėkingumą už tai, kas verčia mus žmogumi.Mūsų stiprybės:Jūs išmoksite mažose, dinamiškose klasėse vienas su vienu su ekspertais, kurie atskleidžia jūsų potencialą ir tobulina savo profesinius įgūdžius.Galite prisijungti prie mokslinių tyrimų ar darbo stažuotės (arba kooperatyvo) ir gauti akademinį kreditą.Jūs plečiate savo akiratį, apsilankę mūsų pramonės partnerių vizituose ir paskaitose.Jūs naudojate inžinerijos integravimo į mokslą ir laisvuosius menus privalumus. Be to, jūs galite sujungti inžineriją su verslu per mūsų nustatytą verslo mokslininkų programą (BSP). Didėjantis JAV ir pasaulio poreikis plačiai išsilavinusiems inžinieriams.Jūs turite galimybę mokytis užsienyje.Laipsnių keliai ir... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Hanoveris
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Hanover College

Hanover College

Hanover College

Hanover College

Address
Ball Drive,484
47243 Hanoveris, Indianoje, Jungtinės Amerikos Valstijos