Oficialus aprašymas

Įkurta 1891 speciali grupė Ministrų ranchers ir pirklius, Hardin-Simmons universitetas tęsia savo įsipareigojimą plėtoti protus ir puoselėjant dvasines mokinių gyvenimą. HSU privatus universitetas įsikūręs Abilene, Teksasas, buvo susijęs su Krikštytojo Bendrosios konvencijos Texas nuo 1941 m. HSU suteikia akademiniu nelengva bakalauro išsilavinimą, grindžiamą laisvųjų menų pamatai, ir avansai mokslinį augimą siūlydami specializuotą magistro ir profesinių studijų programas. Suderinus savo įsipareigojimą akademinės kompetencijos ir už visos asmens vystymuisi su skiriamuoju krikščioniškos perspektyvos susirūpinimą, Hardin-Simmons tarnauja studentų Quality švietimo programas, skirtas suteikti išsilavinimą apšviečia tikėjimą.

Tai Hardin-Simmons Universiteto misija būti bendruomenė, skirta teikti meistriškumą švietimo apšviečia krikščioniškojo tikėjimo ir vertybių.

Hsu Faktai Misija Iš Hardin-Simmons Universiteto misija yra būti bendruomenė, skirta teikti meistriškumą švietimo apšviečia krikščioniškojo tikėjimo ir vertybių.

Vieta Didelė bendruomenė su nedidelio miestelio jaustis, Abilene yra pirmaujanti švietimo, verslo ir medicinos centru Vakarų Teksaso su didmiesčių gyventojų maždaug 120,000. Yra daug pramogų variantų kolegijų studentams, įskaitant restoranų, parduotuvių ir komercinių įmonių įvairovė.

Universiteto miestelis Pagrindinis HSU miesteliu sėdi ant 96 akrų gražiai, su bendro turto, apimančio 220 akrų. Susideda iš 33 pagrindinių pastatų, įskaitant aštuonis ekvivalentas pastatų, šešių gyventi salėse, ir dviejų butų kompleksų, The HSU miesteliu yra vieta, kur studentai jaustųsi kaip namie.

istorija HSU buvo įkurta 1891 metais kaip privati, abi lytys mokosi kartu, laisvųjų menų universitete. Susijęs su Krikštytojo Bendrosios konvencijos Teksaso ir akredituota Komisijos kolegijų Pietų asociacija kolegijų ir mokyklų, mokinių visų tikėjimų, tautybių, rasių, ir vaikšto gyvenimo yra sveikintinas.

HSU įsipareigojimas Jūsų mokslą norma nebus didinama, o jūs mokosi visą laiką, kaip bakalauro arba magistrantas metu iš eilės rudenį / pavasario semestrus ir daro nuolat, patenkinamą pažangą link laipsnį. (Netaikoma registracija į doktorantūros programų ar kursų Patty Hanks Shelton mokyklos Slaugos ar Logsdon seminarijoje.)

Studentų Kūno sumažėjimas 2015 2212 Iš viso studentų Gyventojų

1638 Bakalauro 474 absolventas 97 magistras Dieviškumo 33 daktarė ministerijos 85 daktarė Kineziterapijos 29 daktaras Švietimo Lyderystė 230 Kitos pakopos studijas

dovana Viršija $ 150 mln.

Fakultetas Mūsų 12: 1 studentas iki fakulteto santykis užtikrina, kad kiekvienas studentas HSU gauna individualizuotas dėmesį ir leidžia studentams plėtoti prasmingą santykius su profesoriais. Devyniasdešimt procentų mūsų fakulteto surengti didžiausią turimą laipsnį savo srityje.

Akademiniai padaliniai

Kolegija dailės Cynthia Ann Parker kolegija laisvųjų menų Olandija mokykla mokslų ir matematikos Irvin mokykla švietimo Kelley Verslo Kolegija Logsdonas mokykla teologijos Patty Hanks Šeltonas Slaugos mokykla

Laipsniai Siūloma

Humanitarinių mokslų Bakalauras Elgsenos mokslų Verslo administravimo bakalauras Bakalauras Dailės Muzikos bakalauras Tiksliųjų mokslų mokslų bakalauras slaugos Humanitarinių mokslų magistras Verslo administravimo magistras Verslo administravimo magistras Verslumo Meistras Dieviškumo Edukologijos magistras meistras muzikos Master of Science Magistras Slaugos Daktaras Švietimo Lyderystė Daktaras ministerijos Daktaras Kineziterapijos

skiriamieji programos

Garbės programa Tarptautiniai tyrimai Lyderystės studijos etika Mažosios

Akreditacijos ir Narystė

Asociacijos taryba verslo mokyklų ir programų Asociacija teologijos mokyklų Komisija dėl akreditavimo Athletic Training Švietimas Komisija akreditavimo kineziterapijos švietimo (CAPTE) Komisija kolegijų Pietų asociacija kolegijų ir mokyklų (SACS) Komisija Collegiate Slaugos švietimo Tarybos Socialinio darbo švietimo Nacionalinė mokyklų asociacija Muzika Teksaso valdyba Slaugos Teksaso švietimo agentūra Tarybos Nepriklausomų kolegijų Tarptautinė asociacija Krikštytojo kolegijose ir universitetuose Centras Studentų Opportunity: skatinimas kolegija jungiasi kultūros Taryba krikščionių Koledžai ir universitetai Universitetų ir kolegijų Atskaitomybė tinklas

Finansinė pagalba Be 2012-13, 47 mln $ buvo apdovanoti federalinių, valstijos ir instituciniai programos, įskaitant stipendijas, paskolas, dotacijas ir su darbu tyrimas. Devyniasdešimt keturi procentai HSU studentai gavo finansinę pagalbą.

Biblioteka Į HSU bibliotekos turi 443,979 išvardytus elementus internetiniame kataloge. Abilene bibliotekų asociacija šiuo metu daro laisvų 2,105,926 daiktus.

Technologijos Belaidė technologija yra prieinama 95% pagrindinio miesteliu su 235 kompiuterius, kuriuos galima studento naudojimo 14 laboratorijų ir trijų komunalinių srityse.

Su bendrabučiu gyvenimas Daugiau nei 50 studentų klubai ir organizacijos egzistuoja miesteliu, įskaitant: paslaugų, religinių, garbės, akademinės disciplinos, pilietinėje, ir politinių organizacijų. Daugelis HSU studentai dalyvauja vietos brolijų ir seserijos, kurie Campus pagrindu socialinių ar paslaugų klubai.

Atletika HSU yra iš NCAA, III skyrius, ir Amerikos Pietvakarių konferencijoje narys. HSU siūlo 18 Varsity sporto, įskaitant komandų krepšinio, golfo, teniso, kryžminio šalies, stebėti ir futbolo vyrų ir moterų, taip pat programų futbolo ir beisbolo vyrams ir tinklinio ir mažojo moterims.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Hardin-Simmons University

Baudžiamosios teisenos srityje yra dinamiškas ir mūsų vietos, valstybės ir federalinės agentūros įdarbinti vyrų ir moterų vientisumą, pasišventimo, ir didelį norą tarnaut ... [+]

Baudžiamosios teisenos srityje yra dinamiškas ir mūsų vietos, valstybės ir federalinės agentūros įdarbinti vyrų ir moterų vientisumą, pasišventimo, ir didelį norą tarnauti savo bendruomenėms. HSU yra įsipareigojusi teikti išsilavinimą, kuris bus sustiprinti asmeninį ir profesinį tikslus kiekvienam studentui. Graduate Management Admission Test arba Baudžiamasis teisingumas departamentas investuota į švietimą ir ugdymą asmenų link pasiekti savo tikslus ir rengiant juos parodo tas savybes siekiama visais šio gyvybiškai sistemos lygmenyse agentūrų.

Tuo Hsu, mes pripažįstame, kad vyrai ir moterys su tikslu stiprumo tarnauti baudžiamosios teisenos srityje yra vieni iš labiausiai vertinamų mūsų visuomenės narius. Todėl mes turime imtis veiksmų, kad būtų nustatyti kriminalinės justicijos programą, kuri įkvepia, taip pat ugdo. Be to, krikščioniškos vertybės, susijusios su Hsu šimtą metų akademinės kompetencijos, kad bent kartą gyvenime parodymų tiems, kurie nori karjerą baudžiamojo teisingumo profesija.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Abilene
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Hardin-Simmons University

Esame pasiryžę teikti aukštos kokybės mokymo ir mokslinių tyrimų apie gyvenimo mokslu, nuo molekulių lygmens iki ekosistemoms. Mūsų pagrindinis darbas yra parengti studen ... [+]

Esame pasiryžę teikti aukštos kokybės mokymo ir mokslinių tyrimų apie gyvenimo mokslu, nuo molekulių lygmens iki ekosistemoms. Mūsų pagrindinis darbas yra parengti studentus karjeros sveikatos mokslo, mokymo, mokslinių tyrimų ir studijuojant biologiją ir aplinkotyrą. Prašome apsvarstyti kokybišką išsilavinimą rūpestinga aplinką Hardin-Simmons universitetas.

Kursai 1301 šiuolaikiniais biologijos (3-3-0) Šis kursas pristato mokslinio metodo taikymas biologinių mokslų įvadinėje lygiu. Skirtos ne didžiųjų, šio kurso dėmesys bus į kompetencijos profesoriaus srityje. Rudenį, pavasarį

1401 gyvenimas Mokslas (4-3-2) [#] A tyrimą pagrindinių sąvokų biologijos ypatingą taikymo žmogus. Tai vieno semestro kursas, skirtas tarnauti kaip galimybė patenkinti pagrindinį reikalavimą gamtos mokslų. Kredito neduota tiek Biol 1401 ir SCIE 2410. Rudenį, pavasarį... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Abilene
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Hardin-Simmons University

HSU sporto mokymo skirta būsimų atletiškas mokymo specialistų ugdymą mūsų sporto mokymo studijų programą. ... [+]

HSU sporto mokymo skirta būsimų atletiškas mokymo specialistų ugdymą mūsų sporto mokymo studijų programą. Mes tvirtai tikime, kad mūsų šiltą ir miesteliu su savo skirta specialistams suteikti studentams su unikalus ir naudingas galimybes asmeniškai ir profesionaliai augti kaip sporto trenerių per "mokslo šviesuolių tikėjimu." Mes skatiname jus ištirti daug galimybių, kad HSU sporto mokymas gali pasiūlymas.

Ats yra sveikatos priežiūros specialistai, kurie bendradarbiauja su gydytojais optimizuoti veiklą ir dalyvavimą pacientų ir klientų. Ats galima rasti bet kur yra aktyvūs žmonės.

Sporto mokymo praktikuoja sporto trenerių, sveikatos priežiūros specialistams, kurie bendradarbiauja su gydytojais optimizuoti veiklą ir dalyvavimą pacientų ir klientų. Sporto mokymo apima prevenciją, diagnozavimą ir intervenciją į ekstremalias situacijas, ūmių ir lėtinių sveikatos sutrikimų, susijusių sutrikimas, funkcinius apribojimus ir negalia. (Www.nata.org)... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Abilene
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Hardin-Simmons University

Už Edukologijos katedros tikslai apima teikiant kokybiškas, orientuotas vertės anksto profesinį ir profesinį išsilavinimą krikščioniškoje aplinkoje ir skatinti studentus ... [+]

Už tikslai Departamento Švietimo studijų apima teikiant kokybiškas, orientuotas vertės anksto profesinį ir profesinį išsilavinimą krikščioniškoje aplinkoje ir skatinti studentus vadovauti gyvenimą paslaugų bendruomenei, profesijos, ir į mūsų pasaulį.

Graduate Management Admission Test arba Departamento Švietimo studijų siūlo šias bakalauro sertifikavimo programas:

EB-6 (rūšių Ankstyvasis-6-osios klasės) 4-8 (specializuota turinio sritys: Anglų / Kalba Menai / skaitymas, anglų / Kalbų Menai / Skaitymas / Socialinis ugdymas, matematikos ir mokslas) 7-12 (specializuota turinio sritys) EB-12 (dailės, muzikos, teatro, kūno kultūros, ispanų) ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Abilene
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Hardin-Simmons University

Departamentas siūlo mokiniui įgyti plataus masto pagrindą atitinkamų chemijos disciplinų galimybę. Departamentas teikia mokymo cheminių ir fizinių principų ir kitose srit ... [+]

Departamentas siūlo mokiniui įgyti plataus masto pagrindą atitinkamų chemijos disciplinų galimybę. Departamentas teikia mokymo cheminių ir fizinių principų ir kitose srityse taikymo ir pristato laisvųjų menų studentas į bazinį supratimą apie chemijos ir fizikos. Ši studijų kursas yra skirtas parengti studentą mokymo, pramonės darbo ir studijų išsilavinimą.

Kursai CHEMIJA (CHEM)

1101 Essentials "Chemijos I Lab (1-0-3) [#] Laboratorija Žinoma teikti įvadas į neorganinę chemiją pabrėžiant chemines reakcijas, tirpalas chemijos, dujų įstatymų ir rūgšties bazinės chemija. Sąlyga: Kartu registracija ar Sėkmingas CHEM 1301 yra privalomi.

1102 Essentials "Chemijos II Lab (1-0-3) [#] Laboratory kursą, kuriame bus įvadas į organinių ir biochemijos principais. Temos apims įvadas į organinės chemijos, biologiškai svarbių molekulių ir medžiagų apykaitą. Sąlyga: Kartu registracija ar Sėkmingas CHEM 1302 yra privalomi.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Abilene
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Hardin-Simmons University

Muzikos mokykla tarnauja kaip profesinės mokyklos siūlymo bakalauras muzikos ir magistro muzikos laipsnių parengti studentus karjeros muzikinio ugdymo, bažnytinės muzikos ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Muzikos mokykla tarnauja kaip profesinės mokyklos siūlymo bakalauras muzikos ir magistro muzikos laipsnių parengti studentus karjeros muzikinio ugdymo, bažnytinės muzikos, veiklos ir su teorija / sudėtį. Humanitarinių mokslų laipsnis su į muzikos bendrųjų studijų ar su į dėmesio dur Muzikos verslas taip pat yra siūlomi tiems studentams, kurie domisi didesnio koncentracijos laisvųjų menų.

Be to, muzikos mokykla suteikia galimybę kūrybingiems, kultūriškai praturtinti patirtį už universiteto bendruomenės. Dėmesys skiriamas akademinės kompetencijos, kūrybiškumo ir estetinio ir dvasinio augimo.

Priėmimo ir stipendijos Muzika Stipendijos yra prieinami visiems studentams nepriklausomai nuo didelių. Studentai, norintys pagrindinis muzikos, turi kreiptis dėl priėmimo į muzikos mokyklą. Visi studentai, norintys laipsnį muzikos turi užpildyti klausytis. Jūsų klausytis laikas bus ribojamas iki 12 minučių. Visi tie Auditioning bus svarstomas muzikos stipendiją. Nėra papildomos klausytis nereikia. ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Abilene
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Hardin-Simmons University

Suprasti pagrindinius principus, kad vadovauti žmogaus elgesį gali padėti mums gyventi sėkmingiau šiame pasaulyje. Bakalauro Psichologija programa yra orientuota teikti s ... [+]

Suprasti pagrindinius principus, kad vadovauti žmogaus elgesį gali padėti mums gyventi sėkmingiau šiame pasaulyje. Bakalauro Psichologija programa yra orientuota teikti savo studentams tvirtą pagrindą šių principų. Mes mokome studentus, kaip ištirti ir pagalvoti apie "nuostabiai made" asmenims integruoti:

biologiniai matmenys tarpasmeniniai / socialinį kontekstą psichologinės perspektyvos Atsižvelgiant į tai plati fokusavimas, didelis ar nedidelis psichologija gali būti labai vertinga studentams, kurie nori sujungti šias žinias su studijomis iš kitų sričių, pavyzdžiui, verslo, ryšių, baudžiamojo teisingumo, filosofijos, sociologijos, socialinio darbo, kalbos patologijos, ir religijos , ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Abilene
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Hardin-Simmons University

Exploring Dievo kvietimą ministerijai savo gyvenimo kelia įdomių perspektyvų ir sprendimus. Iš mokyklą, kur jūs ir toliau savo pasirengimą naudoti paslaugų gyvavimo trukm ... [+]

Logsdonas mokykla teologijos

Esu labai dėkinga už Jūsų susidomėjimą Logsdon mokyklos Teologijos. Exploring Dievo kvietimą ministerijai savo gyvenimo kelia įdomių perspektyvų ir sprendimus. Iš mokyklą, kur jūs ir toliau savo pasirengimą naudoti paslaugų gyvavimo trukmės ministerijos pasirinkimas yra vienas iš svarbiausių jums padės. Mūsų noras yra, kad jūs turite aiškų kryptį, kaip jūs imtis tolesnių veiksmų reaguojant į Dievo kvietimą. Leiskite šiek tiek laiko patyrinėti su jumis priežasčių renkantis Logsdon.

Pirma, jums bus mokytis su neįvykdyti teologinės fakultete. Logsdonas fakultetas įkūnija aukščiausio lygio akademinių stipendiją su gilia aistra bažnyčios. Kiekvienas fakultetas narys turi neapmokėtų akademinį įgaliojimai, bet ir atneša didžiulę patirtį per tarnauja vietinių Bažnyčių klasėje. Tuo Logsdon mes tikime, kad teologinis išsilavinimas turi užsiimti tiek proto ir dvasios. Mes labai prioritetą nuo dvasinio ugdymo, taip pat nuodugniai akademinio mokymo. Mūsų klasės yra tyčia mažas, kad studentai tikrai geriau pažinti savo profesorių. Studentai ir dėstytojai taip pat sąveikauja ne klasėje per garbinimo patirties, specialių konferencijų miesteliu ir susibūrimui.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Abilene
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Hardin-Simmons University

Jei norite prasmingai prisidėti prie Jūsų organizacijos tikslui pasiekti, jums reikia įgūdžių, o gal ir labai specializuotų įgūdžių. Tuo Hardin-Simmons "Kelley College of ... [+]

Dauguma žmonių praleidžia nuo 30 iki 50 metų savo gyvenimą dirba tam tikrą organizacijos tipą - bažnyčios, labdaros, profesinės partnerystės, korporacijos, ar kažką else.You tikriausiai daryti tą patį.

Visos organizacijos egzistuoja transformuoti idėjas prekių ar services.They egzistuoja, nes transformacijos procesas yra sudėtingas, ir ne vienas asmuo gali tai padaryti vieni. Vadovai turi dirbti su buhalteriai. Rinkodaros specialistai turi dirbti su vadovais informacinių sistemų. Advokatai reikia dirbti su visais.

Jei norite prasmingai prisidėti prie Jūsų organizacijos tikslui pasiekti, jums reikia įgūdžių, o gal ir labai specializuotų įgūdžių. Į Hardin-Simmons "Kelley Verslo Kolegija, Jūs turėsite galimybę plėtoti daugelis iš jų. Kai įgūdžiai bus labai konkreti, kaip gebėjimas skaityti finansines ataskaitas. Kiti bus apskritai, bet dar svarbesnė: Gebėjimas skaityti ir suprasti subtilių skirtumų. Gebėjimas rašyti. Gebėjimas manipuliuoti numeriai ir informacija.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Abilene
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba