Huntsville Bible College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Huntsville Bible College ( HBC ) yra Biblijos institucija po vidurinės mokyklos, kuri mano, kad svarbu subalansuoti šeimos, bažnyčios ir darbo pareigas, kad būtų galima asmeniškai patenkinti kiekvieno asmens poreikius. Huntsville Bible College , anksčiau buvęs Hantsvilio baptistų institutas, buvo įkurtas 1986 m. Kaip aukštojo mokslo įstaiga, siekiant paruošti asmenis tapti pamokslininkais ir bažnyčios vadovais, padedant vietinėms bažnyčioms atlikti misiją. Siekdama patenkinti būsimus studentų ir bendruomenės poreikius, Huntsville Bible College išplėtė savo programų pasiūlą įvairiose studijų srityse.

Huntsville Bible College yra netradicinė įstaiga, siūlanti dienos ir vakaro užsiėmimus suaugusiems besimokantiems miestelyje, internetu ir šeštadieniais nedidelėje aplinkoje. Kolegija yra licencijuota Alabamos valstybinio vidurinio ugdymo departamento, kaip privačios įstaigos, licencija. Biblijos aukštųjų mokyklų asociacija yra akreditavusi apdovanoti pažymėjimus ir menų asocijuotojo, menų bakalauro ir ministerijos magistro laipsnius.

Huntsville Bible College dėstytojai skiriasi pagal lytį, tautybę ir tikėjimą.

Vietos

Huntsville

Address
Oakwood Avenue Northwest,906
35811 Huntsville, Alabamoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: