Oficialus aprašymas

Apie mus

Husson University tai viskas apie tave. Tu nebūsi pamestas minioje. Mokysi iš profesorių, kurie rūpinasi tavimi. Jūs išmoksite praktinius užsiėmimus, įgysite laipsnį ir įgysite įgūdžių, kurie paruoš jūsų sėkmingą karjerą. Geriausia, kad "Husson" reputacija dėl pirmos klasės išsilavinimo ir prieinamumo reiškia, kad jūs atliksite protingas investicijas. Husson University ... mūsų misija yra tavo sėkmė.

Istorija

Nuo 1898 m. Husonas moko Meino vadovus. Iš pradžių rengdamas studentus komercijai, mokymui ir telegrafijai, Hussonas buvo 1953 m., Kai valstybė priėmė teisės aktus, leidžiančius Husonui suteikti mokslų bakalauro laipsnius. Šešiasdešimt septyniasdešimtmetis "Husson" nupirko pieno ūkį, išvalė jį ir pastatė gražią miestelį. 1981 m. Kolegija įsteigė Husono koledžą / Rytų Meino medicinos centro bakalaureato slaugos mokyklą. Šiandien "Husson" siūlo daugybę bakalauro laipsnių ir daugybę novatoriškų pažangių studijų programų, taip pat įvairų pagrindinių mokslo ir humanitarinių kursų pasirinkimą. 2008 m. Spalio 11 d. "Husson" tapo universitetu, tačiau jis vis dar išlaiko savo mažą kolegijos jausmą.

Šiandien "Husson" absolventai užima lyderio pozicijas visoje šalyje ir pasaulyje.

Vizija

"Husson" yra pasirinktas universitetas, skirtas profesionalių profesionalių programų, kuriose studentai sėkmingai vykdomi, patirtinis mokymasis yra remiamas ir pabrėžiamas globalus dalyvavimas.

Misija

Husson University įkvepia ir rengia studentus profesinei karjerai dabartinėse ir kylančiose srityse, atsižvelgiant į mokslus ir humanitarinius mokslus.

Mes siekiame šio karjeros rengimo remdami ir pabrėždami

 • Puikus mokymas.
 • Akademiniai įnašai į savo discipliną ar kompetencijos sritį.
 • Bakalauro ir magistrantūros studijų programa yra sudėtinga, svarbi ir skatina kritinio mąstymo įgūdžius, pasitikėjimą savimi ir stiprius bendravimo įgūdžius.
 • Įsipareigojimas etiškam elgesiui ir socialinei atsakomybei, dalyvaujant pasaulyje dėstytojai ir studentai, administratoriai ir darbuotojai, valdybos nariai ir įtraukta pilietybė kaip universitetas.
 • Mokymasis visą gyvenimą studentams profesionaliai ir asmeniškai parengti nuolat kintančio pasaulio iššūkius.
 • Kultūrinė ir pasaulinė perspektyva, pasiekta per studentų ugdymą ir patirties mokymosi galimybes, sustiprina mūsų įsipareigojimą stipriam akademiniam bendruomenei.
 • Atsargiai valdyti ir valdyti universiteto išteklius.

Priimta Husson University patikėtinių taryba 2011 m. Spalio 2 d.

Vieta

Husson University pirminis universitetinis miestas (208 akrų) yra Bangor, Maine mieste, kuriame yra apie 30.000 žmonių, per trumpa automobiliu nuo Maine pakrančių, miškų ir kalnų. Maždaug 250 mylių į šiaurę nuo Bostono ir 250 mylių į rytus nuo Kvebeko miesto , Bangoras yra vienas žemiausių nusikalstamumo miestuose lygis Jungtinėse Valstijose.

"Husson" taip pat turi " Westbrook" ir " Presque Isle " švietimo centrus.

Registracija

Bangoro miestelyje registruojame maždaug 2800 studentų, iš kurių apie 700 papildomų magistro studijų programų. Mūsų studentai yra iš visos Meino, šalies ir pasaulio.

Klasės dydis

Vidutinė klasė - 21 mokykla.

Fakultetas

Husson University dirba 144 fakulteto nariai ir daugybė papildomų fakultetų, turintys patirties šioje profesijoje, kurią moko.

Sportas

Tos valstybės NCAA III Husson siūlo daugiau nei 18 Varsity sporto ir intramurals naudojant state-of-the-art įrenginius, įskaitant Swan Centre

"Husson" taip pat palaiko " cheer" komandą ir šokių komandą.

Priėmimas

Priėmimo biuro darbuotojai pateikia paraiškų pateikimo proceso gaires kandidatams įstoti į Husson University . Priėmimo pareigūnai pateikia medžiagą ir paraiškas, kad padėtų pareiškėjams sužinoti daugiau apie "Husson", taip pat pakviesti kandidatus į asmeninius pokalbius ir turistinius kampus.

Absolventai

"Beardsley" susitikimų rūmų Cyr Alumni centre esančių absolventų tarnyba tarnauja Housono 18 000 absolventų poreikiams. Kartu su " Homecoming" veikla, "Alumni" biuras remia renginius visoje šalyje ir paskelbia absolventų žurnalą " The Ledger" , kad informuotų Husono absolventus apie veiklą miesteliu.

Akreditacija

Husson University yra akredituotas:

 • Naujosios Anglijos mokyklų ir kolegijų asociacija (NEASC);
 • Tarptautinė kolegialaus verslo švietimo asociacija (IACBE);
 • "Husson / Eastern Meine" medicinos centro bakalaureato slauga ir visi "MSN" programos Husson University yra akredituotos Komisijos Collegiate Husson University Education , One Dupont Circle, NW, Suite 530, Vašingtonas DC 20036 (202) 887-6791 ir BSN Programa yra patvirtinta Maine State Board of Slaugos .
 • Fizinio gydymo akreditavimo komisija (CAPTE);
 • Profesinio gydymo švietimo akreditavimo taryba (ACOTE);
 • Yra patvirtintas Maine State Education Board ;
 • Klinikinės psichinės sveikatos konsultavimo programos MS yra patvirtintos nacionalinės sertifikuotų patarėjų tarybos (NBCC);
 • Konsultacijų ir susijusių švietimo programų akreditavimo taryba (CACREP) suteikė akreditaciją Hussono mokslų magistro (MS) klinikinei psichinės sveikatos konsultacijai ir mokslo magistro mokyklų konsultavimui.
 • Farmacijos mokykla gavo pilną akreditaciją per Farmacijos švietimo akreditavimo tarybą .
Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Husson University

Naujosios Anglijos ryšių mokykloje (NESCom) Husson University gyvena maždaug 500 studentų, kurie dirba ryšių technologijų, masinių komunikacijų ir pramogų gamybos bakalau ... [+]

Apie

Naujosios Anglijos ryšių mokykloje (NESCom) Husson University gyvena maždaug 500 studentų, kurie dirba ryšių technologijų, masinių komunikacijų ir pramogų gamybos bakalauro laipsniais. "Communications Technology" studijų studentai gali pasirinkti "Audio inžinerijos", "Live Sound" technologijos, vaizdo įrašų gamybos ar "WebMedia" koncentraciją. Miestų komunikacijos laipsnio studentai gali pasirinkti koncentraciją žurnalistikoje, rinkodaros komunikacijose, radijo transliacijose ar sporto žurnalistikoje.

"New England School of Communications ®" rengia studentus už karjerą plačią komunikacijos sritį. Mes mokome studentus taikomomis technologijomis ir turiniu, atitinkančiu platformas, kurias jie naudosis savo profesijose. Mūsų instrukcija yra skirta suteikti studentams ne tik kritines žinias, bet ir techninius įgūdžius, kurių jiems reikės sėkmingai pasirinkti pasirinktą karjerą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Hussono sritis
Rugsėjis 2020
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Husson University

Rinkodaros komunikacijų specialistai tvarko įmonės reputaciją, įvaizdį, reputaciją, įvaizdį ir prekių pardavimą per viešuosius ryšius, reklamą ir strateginį valdymą. Rink ... [+]

Apie

Rinkodaros komunikacijų specialistai tvarko įmonės reputaciją, įvaizdį, reputaciją, įvaizdį ir prekių pardavimą per viešuosius ryšius, reklamą ir strateginį valdymą. Rinkodara yra viena iš pagrindinių būdų sukurti ir išlaikyti prekės ženklą ir įvaizdį. "New England School of Communications" rinkodaros komunikacijos programa moko studentus ne tik kurti ir valdyti įmonės įvaizdį bei jo prekinius ženklus, bet ir suteikti jiems realias žinias ir įgūdžius medžiagoms kurti. Ši programa apima tokius kursus kaip rinkodara, grafinis dizainas, fotografija, viešieji ryšiai, socialinė žiniasklaida ir rinkos tyrimai. Jūs taip pat turite galimybę išplėsti savo įgūdžius pasirenkant, pavyzdžiui, optimizavimą paieškos sistemose, interneto dizainą ir vaizdo įrašų gamybą. Rinkodaros komunikacijos yra didžiulės, todėl norime užtikrinti, kad mes suteiksime Jums išsilavinimą, kad būtume gerai žinomi ir sėkmingai įstoję į šią sritį.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Hussono sritis
Rugsėjis 2020
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Husson University

Mūsų misija - šviesti, sudaryti sąlygas ir suteikti studentams galimybę būti kritiniais mąstytojais, kurie gali pasiekti savo tikslus ir tobulėti, kai susiduria su teisin ... [+]

Apie

Mūsų misija - šviesti, sudaryti sąlygas ir suteikti studentams galimybę būti kritiniais mąstytojais, kurie gali pasiekti savo tikslus ir tobulėti, kai susiduria su teisinių studijų profesijų iššūkiais. Tai atlieka aukščiausios kokybės fakultetas ir mokymo programos, kurios teikia tiek tradicinius, tiek patirties mokymosi būdus.

Kriminalinis teisingumas

Bakalauro kriminalinės justicijos pagrindai, vedantys į BS laipsnį, rengia besimokančiuosius už patrauklią ir sudėtingą karjerą sparčiai besiplečiančiose teisėsaugos, pataisymų, probacijos ir privačiojo sektoriaus srityse.

Kriminologijos teisingumo administracijos magistras pabrėžia teorijos ir praktikos integravimą, kad apmokytų dabartinius ir būsimus administratorius baudžiamosios teisenos srityje. Profesionalūs kursai susitelkia į naujausias problemas, su kuriomis susiduria kriminalinės justicijos administratoriai: teisiniai klausimai, pokyčių valdymas, planavimas, strategija ir viešoji politika.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Hussono sritis
Rugsėjis 2020
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Husson University

Husson University "Hospitality, Sport", " ... [+]

Apie

Husson University "Hospitality, Sport", "

Nesvarbu, ar jus domina paslaugų orientuotos svetingumo ir turizmo sritys, ar sporto valdymas, mūsų programoms yra kažkas už jus. Toliau pateikiamos nuorodos į jūsų teisę pateikia daugiau informacijos apie kiekvieną programą, kuri apima galimybes pagrindiniams, nepilnamečiams arba sutelkti dėmesį į jūsų susidomėjimą.

Mūsų lanksti mokymo programa ir daugiakalbio laipsnio parinktys padės jums pasirinkti studijų kursą, puikiai pritaikytą jūsų unikaliems svetingumo, sporto ir turizmo vadybos karjeros siekiams.

Misija

Svetingumo ir turizmo vadybos programos misija - teikti akademinius mokymus, kuriuose studentai rengiami tapti verslininkų lyderiais, vadovais ir specialistais, atliekantiems vaidmenis, kurie orientuoti į pasaulinės aplinkos supratimą ir vertinimą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Hussono sritis
Rugsėjis 2020
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

A Tour of Bangor, Maine