Husson University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mus

Husson University tai viskas apie tave. Tu nebūsi pamestas minioje. Mokysi iš profesorių, kurie rūpinasi tavimi. Jūs išmoksite praktinius užsiėmimus, įgysite laipsnį ir įgysite įgūdžių, kurie paruoš jūsų sėkmingą karjerą. Geriausia, kad "Husson" reputacija dėl pirmos klasės išsilavinimo ir prieinamumo reiškia, kad jūs atliksite protingas investicijas. Husson University ... mūsų misija yra tavo sėkmė.

Istorija

Nuo 1898 m. Husonas moko Meino vadovus. Iš pradžių rengdamas studentus komercijai, mokymui ir telegrafijai, Hussonas buvo 1953 m., Kai valstybė priėmė teisės aktus, leidžiančius Husonui suteikti mokslų bakalauro laipsnius. Šešiasdešimt septyniasdešimtmetis "Husson" nupirko pieno ūkį, išvalė jį ir pastatė gražią miestelį. 1981 m. Kolegija įsteigė Husono koledžą / Rytų Meino medicinos centro bakalaureato slaugos mokyklą. Šiandien "Husson" siūlo daugybę bakalauro laipsnių ir daugybę novatoriškų pažangių studijų programų, taip pat įvairų pagrindinių mokslo ir humanitarinių kursų pasirinkimą. 2008 m. Spalio 11 d. "Husson" tapo universitetu, tačiau jis vis dar išlaiko savo mažą kolegijos jausmą.

Šiandien "Husson" absolventai užima lyderio pozicijas visoje šalyje ir pasaulyje.

Vizija

"Husson" yra pasirinktas universitetas, skirtas profesionalių profesionalių programų, kuriose studentai sėkmingai vykdomi, patirtinis mokymasis yra remiamas ir pabrėžiamas globalus dalyvavimas.

Misija

Husson University įkvepia ir rengia studentus profesinei karjerai dabartinėse ir kylančiose srityse, atsižvelgiant į mokslus ir humanitarinius mokslus.

Mes siekiame šio karjeros rengimo remdami ir pabrėždami

 • Puikus mokymas.
 • Akademiniai įnašai į savo discipliną ar kompetencijos sritį.
 • Bakalauro ir magistrantūros studijų programa yra sudėtinga, svarbi ir skatina kritinio mąstymo įgūdžius, pasitikėjimą savimi ir stiprius bendravimo įgūdžius.
 • Įsipareigojimas etiškam elgesiui ir socialinei atsakomybei, dalyvaujant pasaulyje dėstytojai ir studentai, administratoriai ir darbuotojai, valdybos nariai ir įtraukta pilietybė kaip universitetas.
 • Mokymasis visą gyvenimą studentams profesionaliai ir asmeniškai parengti nuolat kintančio pasaulio iššūkius.
 • Kultūrinė ir pasaulinė perspektyva, pasiekta per studentų ugdymą ir patirties mokymosi galimybes, sustiprina mūsų įsipareigojimą stipriam akademiniam bendruomenei.
 • Atsargiai valdyti ir valdyti universiteto išteklius.

Priimta Husson University patikėtinių taryba 2011 m. Spalio 2 d.

Vieta

Husson University pirminis universitetinis miestas (208 akrų) yra Bangor, Maine mieste, kuriame yra apie 30.000 žmonių, per trumpa automobiliu nuo Maine pakrančių, miškų ir kalnų. Maždaug 250 mylių į šiaurę nuo Bostono ir 250 mylių į rytus nuo Kvebeko miesto , Bangoras yra vienas žemiausių nusikalstamumo miestuose lygis Jungtinėse Valstijose.

"Husson" taip pat turi " Westbrook" ir " Presque Isle " švietimo centrus.

Registracija

Bangoro miestelyje registruojame maždaug 2800 studentų, iš kurių apie 700 papildomų magistro studijų programų. Mūsų studentai yra iš visos Meino, šalies ir pasaulio.

Klasės dydis

Vidutinė klasė - 21 mokykla.

Fakultetas

Husson University dirba 144 fakulteto nariai ir daugybė papildomų fakultetų, turintys patirties šioje profesijoje, kurią moko.

Sportas

Tos valstybės NCAA III Husson siūlo daugiau nei 18 Varsity sporto ir intramurals naudojant state-of-the-art įrenginius, įskaitant Swan Centre

"Husson" taip pat palaiko " cheer" komandą ir šokių komandą.

Priėmimas

Priėmimo biuro darbuotojai pateikia paraiškų pateikimo proceso gaires kandidatams įstoti į Husson University . Priėmimo pareigūnai pateikia medžiagą ir paraiškas, kad padėtų pareiškėjams sužinoti daugiau apie "Husson", taip pat pakviesti kandidatus į asmeninius pokalbius ir turistinius kampus.

Absolventai

"Beardsley" susitikimų rūmų Cyr Alumni centre esančių absolventų tarnyba tarnauja Housono 18 000 absolventų poreikiams. Kartu su " Homecoming" veikla, "Alumni" biuras remia renginius visoje šalyje ir paskelbia absolventų žurnalą " The Ledger" , kad informuotų Husono absolventus apie veiklą miesteliu.

Akreditacija

Husson University yra akredituotas:

 • Naujosios Anglijos mokyklų ir kolegijų asociacija (NEASC);
 • Tarptautinė kolegialaus verslo švietimo asociacija (IACBE);
 • "Husson / Eastern Meine" medicinos centro bakalaureato slauga ir visi "MSN" programos Husson University yra akredituotos Komisijos Collegiate Husson University Education , One Dupont Circle, NW, Suite 530, Vašingtonas DC 20036 (202) 887-6791 ir BSN Programa yra patvirtinta Maine State Board of Slaugos .
 • Fizinio gydymo akreditavimo komisija (CAPTE);
 • Profesinio gydymo švietimo akreditavimo taryba (ACOTE);
 • Yra patvirtintas Maine State Education Board ;
 • Klinikinės psichinės sveikatos konsultavimo programos MS yra patvirtintos nacionalinės sertifikuotų patarėjų tarybos (NBCC);
 • Konsultacijų ir susijusių švietimo programų akreditavimo taryba (CACREP) suteikė akreditaciją Hussono mokslų magistro (MS) klinikinei psichinės sveikatos konsultacijai ir mokslo magistro mokyklų konsultavimui.
 • Farmacijos mokykla gavo pilną akreditaciją per Farmacijos švietimo akreditavimo tarybą .

Vietos

Hussono sritis

Husson University

Interneto svetainė
Telefonas
207.941.7000

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis