Indiana University Maurer School of Law

Įvadas

Oficialus aprašymas

Vietos šaknys, pasaulinis buvimas

Įkurta 1842 m., Indiana University Maurer School of Law yra devintoji seniausia JAV teisės mokykla ir pirmoji vidurinė vakarų valstybinė mokykla. Įsikūręs gražioje miškingoje vietovėje, klasikiniame koledžo mieste Bloomington, IU miestelis yra vienas iš gražiausių tautos. Mūsų paveldas yra vietinis, tačiau mūsų buvimas yra visuotinis: daugiau nei pusė mūsų absolventų dirba ne Indiana.

118307_118274_6912_h.jpg

© Indianos universitetas

Mūsų istorija

Didžiulė istorija, perspektyvi ateitis

175 metų augimo ir pokyčių formavo Indiana įstatymo pobūdį ir reputaciją.

Mokykla atidaryta 1842 m. Kaip pirmoji valstybinė universitetinės teisės mokykla Midwest. Įsteigus Įstatymo mokyklą, universitetų patikėtiniai pareiškė norą sukurti mokyklą, kuri būtų „prastesnė nei niekas į vakarus nuo kalnų“, kad mokiniai galėtų paruošti aukštą stipendiją ir etiką.

Ankstyvieji metai

1842 m. Gruodžio 5 d. Profesorius Davidas McDonaldas pirmą kartą skaitė naują Indijos universiteto Teisės katedros klasę, devintą teisės mokyklą tautoje ir pirmąją valstybinės teisės mokyklą Midwest. Nėra duomenų apie tai, kiek studentų buvo pirmojoje klasėje, tačiau 1844 m. Pirmojoje klasėje buvo penki.

Per pirmuosius metus Teisės departamentas klestėjo vadovaudamasis McDonald ir kitais išskirtiniais teisėjais, o po pilietinio karo įstojimas pakilo, 1871 m. Baigė 32, daugiau nei pusę visų universiteto absolventų.

1889 m. Patikėtiniai atstatė teisės skyrių kaip teisės mokyklą, pavadindamas savo pirmąjį dekaną Davidą D. Bantą. Amerikos teisės mokyklų asociacija buvo įkurta 1900 m., O Indiana įstatymas buvo vienas iš 25 šios grupės narių. 1900 m. Teisės mokykloje dalyvavo 125 studentai, ten buvo trys fakultetai ir 4 000 tomų teisės biblioteka. 1908 m. Indiana įstatymas persikėlė į „Maxwell Hall“, kur jis liko iki 1950 m. Vidurio.

Indiana Law nuo pat pradžių baigė savo pirmąją moterį Tamarą Althouse, 1892 m., Pirmąją Azijos-Amerikos, Masuji Miyakawa, 1905 m., Sam Dargan, pirmasis Afrikos amerikietis, baigė 1909 m. iš Filipinų, baigusių 1907 m., o LLM laipsnis buvo įkurtas 1919 m.

1925 m. Pabaigoje teisės mokykla pradėjo „Indiana Law Journal“, o pirmoji studentų redakcinė kolegija „Pearl Lee Vernon“, vienintelė Indiana Law moteris, tuo metu baigė savo klasę.

144643_144366_IndianaEntranceSOL_2013.07.22_012.jpg

Augimas ir nacionalinis pripažinimas

1930-aisiais ir 40-aisiais, pagal Bernardo Gavito dekaniją, Indiana įstatymas išaugo tarp geriausių tautų teisinių mokyklų, su legendiniu fakultetu, įskaitant Jerome Hall, Fowler Harper, Ralph Fuchs, Frank Horack ir Austin Clifford. Atsiradus Antrajam pasauliniam karui, nuo 1870 m. Po karo teisės mokykla įsiskverbė, 1948–49 m. Pasiekė 416, ir atsakydama į tai, teisės mokykla pridėjo 13 puikių mokytojų ir mokslininkų.

Iki 1950 m. „Maxwell Hall“ nebuvo pakankamai didelė, kad galėtų užimti augančią mokyklą. Dekanas Gavitas pradėjo planuoti naują pastatą, bet prasta sveikata privertė jį atsistatydinti. Leonardo Wallace, profesorius nuo 1939 m., Buvo pavadintas dekanu 1952 m. „Maxwello vienuoliai“, kaip buvo žinomi teisės studentai, 1956 m. Rudenį pradės savo klasę naujajame teisės mokyklų pastate.

1960-aisiais ir 70-aisiais Indiana įstatymu vadovavo dekanai W. Burnett Harvey ir Douglass Boshkoff. Priėmimo kriterijai tapo selektyvesni, o teisės mokykla labiau pabrėžė meistriškumą, paskyrė daug jaunų fakultetų, turinčių aukščiausius įgaliojimus. 1972 m.

1977 m. Universiteto administracija atnaujino savo įsipareigojimą teisės mokyklai, perspektyviai dekanui Sheldonui J. Plageriui suteikdama platų patobulinimų paketą, įskaitant papildomus fakulteto postus, aukštesnius fakulteto atlyginimus, geresnį teisės bibliotekos finansavimą ir 12,6 mln. projektą.

Pasaulinė perspektyva

Devintajame dešimtmetyje dekanas Alfredas C. Amanas išplėtė Indiana įstatymo perspektyvą, suteikdamas visuotinį požiūrį į jo mokymą ir stipendiją. Indiana leidinys „Global Legal Studies“ buvo pradėtas, o teisės mokykla pridėjo keletą išskirtinių fakulteto narių.

Įspūdingas fakultetų ir studentų sąrašas yra Indiana įstatymas kaip viena iš pirmaujančių Amerikos viešųjų teisės mokyklų. 2006 m. Indiana įstatymas išdėstė strateginį planą, kuriuo siekiama paskatinti mokyklą ir jos moksleivius įsipareigoti tobulinti mokymą, stipendijas ir viešąsias paslaugas, ir abipusiškai palaikyti ryšius su išskirtiniu mokslinių tyrimų universitetu.

Teisės biblioteka vis dar tvirtina, kad jis yra vienas iš pirmaujančių teisinių mokslinių tyrimų įstaigų. Klinikinė programa ir tarpdisciplininiai mokslinių tyrimų centrai, tokie kaip Pasaulinės teisės profesijos centras, Intelektinės nuosavybės tyrimų centras, Konstitucinės demokratijos centras ir Taikomosios kibernetinio saugumo tyrimų centras, yra naujos Indiana teisės tradicijos pagrindas.

Lauren Robel 2003 m. Buvo pavadintas teisės mokyklos dekanu, pirmuoju moterimi, kuri tarnautų šiam vaidmeniui. Mokyklos absolventas, nuo 1985 m. Dirbo fakulteto nariu, nuo 1991 m. Asocijuoja dekaną. 2007 m. Dilano Robelio vadovaujant, „Lilly Endowment Inc.“ 2007 m. įsteigti mokyklą kaip vieną iš geriausių valstybinių universitetų šalyje.

144646_144370_2.jpg© James Boyd

Maurerio teisės mokykla

2008 m. Gruodžio mėn. IU prezidentas Michaelas A. McRobbie paskelbė 35 milijonų JAV dolerių vertės dovaną teisininkų mokyklai iš A.S. Maurerio, JD'67 ir jo žmonos Janie. Mokykla buvo pervadinta Michael Maurer teisės mokykla, pripažindama „Maurers“ paramą.

Maureris savo donorystės reikšmę siejo su jo santykiais su Indiana įstatymu. „Ši dovana yra ypatinga man, nes tai yra galimybė pasakyti padėką institucijai, kuri padėjo pasiekti sėkmės mano teisinėje ir verslo karjeroje, IU teisingumo mokykloje Bloomingtone“, - sakė jis. „Janie ir aš šį indėlį į teisinę mokyklą pasitikime Lauren Robel, kuris taip gerai tarnavo mūsų mokyklai. Mes visiškai tikimės, kad dekanas Robelis vadovausis, kad ši mokykla bus pripažinta elitine institucija ir, be abejo, viena iš geriausių viešosios teisės mokyklos. “

2010 m. - strategija ateičiai

2012 m. Dean Robel buvo paskirtas Indiana universiteto Bloomingtono provincijoje ir universiteto vykdomuoju viceprezidentu. Iki 2014 m. Sausio mėn., Kai Austen L. Parrish buvo pavadintas teisės mokyklos dekanu, vykdomasis dekanas Hannah Buxbaum buvo laikinasis dekanas. Buvęs pietvakarių teisės mokyklos Los Andžele, Parrish ir fakulteto prodekanas ir laikinasis dekanas sukūrė naujas mokyklos ilgalaikės gerovės strategijas.

„Baier Hall“ ir Jerome Hall biblioteka

2014 m. Gegužės mėn. Teisės mokykla gavo trečiąjį aštuonių figūrų dovaną: 20 milijonų JAV dolerių vertės dovaną iš „Lowell E. Baier“, JD'64, ilgalaikių įrenginių plėtros tikslais. Teisės mokyklos pastatas buvo pavadintas „Baier Hall“, o jo prašymu teisės biblioteka buvo pavadinta Jerome Hall biblioteka Baierio mėgstamiausiam profesoriui ir ilgametis mentorius.

„Aš labai giriuosi galimybe padaryti šią dovaną teisės mokyklai“, - sakė Baieris. „Ypač džiaugiuosi, kad biblioteka bus pervadinta į garbę profesoriaus salėje, kurios mokymas ir mentorystė buvo labai svarbūs mano sėkmei kaip studentui ir kurių išmintis ir toliau vedė mane per visą mano karjerą. Ši dovana užtikrins nuolatinį teisės mokyklos pastato ir teisės bibliotekos vientisumą, jo sielą, įkvepiantį geriausius akademiniuose ir mokslo pasiekimuose - nepamirškite, kad vietos jausmas sukuria tikslo jausmą. “

Su didžiuliu jo absolventų ir draugų dosnumu, savo fakulteto atsidavimu ir įsipareigojimu, jo studentų talentu ir ištvermingumu, „Indiana Law“ ateitis atrodo ryškesnė nei bet kada.

Vietos

Bloomingtonas

Address
211 South Indiana Avenue
47405 Bloomingtonas, Indianoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: