Iowa Wesleyan College

Įvadas

Oficialus aprašymas

1842 m. Įkurtas Ajovos Wesleyan universitetas yra visiškai akredituotas koedukacinis laisvųjų menų universitetas. IW turi turtingą švietimo naujovių istoriją; yra mokslų pradininkas; ir moterų švietimo galimybių priešakyje. Ajova Wesleyan buvo mokymosi paslaugų srityje lyderė, studentams 100% dalyvaujant praktikoje pagal mokymo programą. Tarp absolventų yra daktaras Jamesas Van Allenas '35, kosmoso mokslininkas, kuris atrado Žemės radiacijos diržus, kurie dabar turi jo vardą; ir dr. Peggy Whitson '81, NASA astronautas, du kartus dirbęs Tarptautinės kosminės stoties stoties vadu ir turintis keletą NASA įrašų. 1869 m. Septynios Ajovos Wesleyan studentės miestelyje įkūrė PEO seseriją, galinčią pasigirti tarptautine naryste.

Ajovos Wesleyan akademinėse programose yra bakalauro, absolvento ir internetinis mokymasis. Mokymasis apie paslaugas yra integruotas į mokymo programą, užtikrinant, kad visi studentai susietų mokymąsi su paslauga su kitais.

Iowa Wesleyan įsikūręs Mount Pleasant, Ajovoje, siūlo įvairias meno ir kultūros galimybes pietryčių Ajovoje. Meno šou, koncertai, paskaitos ir pjesės vyksta ištisus metus, dauguma jų yra atviri visuomenei nemokamai. Pietryčių Ajovos simfoninis orkestras remiasi miesteliu.

Vietos

Mount Pleasant

Address
North Main Street,601
52641 Mount Pleasant, Ajova, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis