Oficialus aprašymas

Apie mus

Per pastaruosius kelis dešimtmečius "Design District", viena iš didžiausių Majamio aukštumų, išaugo iki visame pasaulyje žinomos kaip meno, dizaino ir mados paskirties. Rajone dabar įsikūrę daugiau kaip 130 meno galerijų, aukščiausio lygio kūrybos ir architektūros salonų, prabangių madų namų, antikvarinių daiktų, restoranų ir kavinių, įsikūrusių "Buena Vista" ir kaimyninėse "Wynwood" ir "Upper East Side" srityse.

Kaip šio jauno ir įdomios bendruomenės dalis, "Istituto Marangoni" savo madingumą suteikia madingos talentingos tendencijos, norinčios išreikšti savo kūrybiškumą, tuo pačiu mokantis pagrindinių pramonės įgūdžių, esančių 21,900 kv. Metrų aukštyje, Miamo dizaino rajono širdyje (MDD )

Su aukštos kvalifikacijos akademine grupe, jungiančia Europos mokytojų ir žymių vietos specialistų, mokykla siūlo dvejų metų Mokslo menų asociaciją, keturių metų meno bakalauro kursus madų dizaino, mados stiliaus ir mados verslo, mados magistro

Mokykla buvo kruopščiai suplanuota, kad atitiktų konkrečius studentų, dėstytojų ir darbuotojų poreikius. Klinikose įrengti aukščiausio lygio technologiniai ir audio-vizualiniai įrenginiai, suteikianti studentams išskirtinę edukacinę patirtį.

Mokykla turi skirtingas klases, įskaitant:

 • Dizaino klases: suprojektuoti, kad atitiktų mūsų studentų poreikius piešti ir dizainą.
 • Šabloninės pjovimo studijos: kur vyksta mūsų mados dizaino kursai. Studijose yra įrengtos siuvimo mašinos, lygintuvai ir manekenai, be kitų funkcijų, skirtų praktiniam mokymuisi tobulinti.
 • Teorijos pamokos: kur mokosi akis į akį ir paskaitas.
 • Kompiuterių laboratorijos: Įrengta geriausių kompiuterių mašinų ir programinės įrangos, skirtos suteikti studentams prieigą prie daugybės išteklių.

Akademinė komanda

Žinoma, nėra nieko tinkamesnio nei ekspertai, aistra apie realų mados ir dizaino pasaulį, kad pasiūlytų pirmos klasės mados ir dizaino švietimo gaires.

Nuo pat įkūrimo 1935 m. "Istituto Marangoni" daugiausia dėmesio skyrė pramonės patirties ir akademinio kaupimosi deriniui bei kūrybiškumui dizaino studijose ir supratimui apie tikrosios rinkos poreikius. Dėl to mokykla kuria ir sėkmingai įdarbino daugybę profesionalių dėstytojų. Be pagrindinių nuolatinių dėstytojų, dešimtys dizainerių, fotografų, stilistai ir verslo srities lyderiai, tokie kaip Armani, Versace, Gucci, Dolce

Tokie specialistai prisijungia prie "Istituto Marangoni" rankų, kad atliktų daugybę projektų ir praturtintų mokinius iš pirmo žvilgsnio suprasdami šiuolaikines mados kompanijas, dizaino studijas, konsultacines kompanijas, leidybines agentūras ir pan. Šie specialistai atneša neįkainojamą vertę mūsų studentų gyvenime, kurie puikiai supranta verslo specifiką mados ir dizaino pramonėje, tuo pat metu skatindami savo profesinius tinklus.

Misija ir tikslai

Išskirti kaip profesionaliojo ir kūrybinio mokymosi centras mados, meno ir dizaino pramonėje ir palaikyti tarptautines industrijas, plėtojant talentingus Istituto Marangoni Majamio studentus iš viso pasaulio. Mes stengiamės pasiekti šią misiją:

 • Siūlomas išsamus ir išsamus švietimo portfelis.
 • Pasiekti akademinius standartus su moderniomis ir dinamiškomis ugdymo programomis, orientuotomis į rezultatus.
 • "Italianess" dvasios integravimas į studentų patirtį kasdien per mokymo programas ir mokyklos patirtį.
 • Šventas pasaulinis ir daugiakultūrinis italų kultūros pasiekiamumas per Mada, menas ir dizainas.
 • Remti ir tobulinti mūsų mokymo ir administravimo personalo potencialą, nuolatinį ir punktualų mokymą.
 • Istituto Marangoni Miami įkūrimas mados, meno ir dizaino kultūrų centre remiant ir bendradarbiaujant įsteigtam Istituto Marangoni tinklui iš tarptautinių mokyklų vietų pirmaujančių pasaulio kultūros sostinių: Milane, Firenze, Paryžiuje, Londone, Šanchajuje * ir Shenzhen * (* Mokymo centrai).
 • Toliau stiprinti istorinius ir naujausius ryšius su svarbiausiomis bendrovėmis ir asmenimis prabangos mados, meno ir dizaino rinkoje.

Nuo 1935 m. Tai buvo "Istituto Marangoni" misija, pradedant nuo mados ir išplėsta į dizaino ir mados verslą, visada siekiant suteikti tiems, kurie pasirenka Istituto Marangoni institutus, mokyklas ir centrus savo mokymams išreikšti save kūrybiškai. Šiandien visos Istituto Marangoni mokyklos yra įsteigtos ir pripažintos europietiškos kultūros estetinės laboratorijos, turinčios ypač itališką spaudą.

Vizija

Istituto Marangoni tarptautinis mokyklų ir mokymo centrų tinklas visame pasaulyje nuo 1935 m. Didinant talentą. Istituto Marangoni Miami siekia visada būti stiliaus centre, siekdama paskatinti studentų ambicijas ir svajones per kūrybiškumą ir inovacijas, remti kūrybines industrijas visame pasaulyje, o mados, dizaino ir meno pasaulyje - tvirtas ir tarpdisciplininis požiūris į švietimo, mokslinių tyrimų ir verslo sprendimus.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Istituto Marangoni - Miami

Šis kursas traukia kvalifikuotus mados dizainerius, kurie gali naudoti drabužių gamybos metodus, taip pat sugebėti reaguoti į naujus mados ir prabangos pramonės poreikius ... [+]

Apie

Šis kursas traukia kvalifikuotus mados dizainerius, kurie gali naudoti drabužių gamybos metodus, taip pat sugebėti reaguoti į naujus mados ir prabangos pramonės poreikius. Mados dizaineris yra kūrybinių idėjų ir naujų tendencijų šaltinis ne tik drabužiams, bet ir tekstilei, audiniams ir aksesuarams.

Pradedant įgūdžių, eskizų ir mados piešimo, šis kursas vyksta siekiant spręsti pagrindines sąvokas ir pažangias technologijas mados dizaino ir audinių ir drabužių gamybos, taip pat kultūros studijų istorija suknelė, ir mados sistema. Dirbdami tiesiai iš savo iliustruotų idėjų, studentai žengia į kolekcijos dizainą ir drabužių gamybą; parenkant tinkamiausias medžiagas, analizuojant audinius, taikant drabužių ir raštų pjovimo techniką ir galutinę drabužių konstrukciją.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Majamis
Rugsėjis 2020
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Istituto Marangoni - Miami

Šis kursas apima visus klausimus, susijusius su prekės ženklo rinkodaros ir plėtros strategijomis, nustatant vertybes, kurios apibūdina įmonės mados tapatumą (nuosavybę). ... [+]

Apie

Šis kursas apima visus klausimus, susijusius su prekės ženklo rinkodaros ir plėtros strategijomis, nustatant vertybes, kurios apibūdina įmonės mados tapatumą (nuosavybę).

Iš strateginio ir į rinką orientuoto pagrindinių mados verslo perspektyvų mišinio, kurso apima; verslo strategija, biudžetas, finansai, produktų kūrimas, mados rinkodara, komunikacija, prekės ženklas, mažmeninių operacijų valdymas, pasauliniai platinimo kanalai, taip pat ryšių su klientais valdymas ir ĮSA. Mada - tai nuolatinis vystymasis; todël siekiant iðsiaiðkinti verslo tikslus iðnagrinëta tiek laiko iðbandyta, tiek dabartinë rinkodaros strategija. Studentai mokosi prekės ženklo rinkodaros ir plėtros strategijas, nustatydamos vertybes, kurios apibūdina prekės ar prekės ženklo tapatumą ir "parašą". Studijuodami kultūros, sociologijos ir istorijos mados dinamiką, jie supranta skirtingų šalių tendencijų įtaką ir realijas bei jų įtaką pardavimų rezultatams. Žinoma, nagrinėjami dabartiniai pramonės klausimai, įskaitant tvarumą ir naujos žiniasklaidos skaitmeninę rinkodarą (virtualios platformos, elektroninė komercija, socialinė žiniasklaida), kuriomis siekiama apibrėžti komercinį pasiūlymą, kuris atitiktų šiandieninės mados industrijos poreikius. Pagrindinis dėmesys taip pat skiriamas konkurentų vertinimo ir analizės metodams. Vadovaudamiesi ekonomikos ir finansų principais, studentai gali įvertinti pelningumą, užtikrinti biudžetų ir strategijų laikymąsi bei įgyvendinti konkrečias išlaidų kontrolės sistemas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Majamis
Rugsėjis 2020
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Istituto Marangoni - Miami

Pateikite šiuolaikines ir ateities tendencijas, sustiprinsime dizainerių kolekcijas, informuosime ir įkvėpsime jų skaitytojus: tai madinga stilistiko misija ... [+]

Apie

Pateikite šiuolaikines ir ateities tendencijas, sustiprinsite dizainerių kolekcijas, informuosite ir įkvėpsite jų skaitytojus: tai yra madinga stiliaus misija. Pasibaigus studijų programai, studentai gaus galimybę atpažinti skirtingus stilius ir tendencijas, aiškiai apibrėžti savo asmeninę produkto viziją ir sėkmingai siūlyti novatoriškas ir profesines idėjas.

Suprasdami profesionalių stilistikos studentų vaidmenį ir atsakomybę išmokti susitvarkyti, organizuoti ir vadovauti ekspertų komandai, kad užtikrintų mados žurnaluose esančią, internetinę ar podiumo informaciją, praneštų tinkamus pranešimus tinkamu laiku ir tikslinei auditorijai.

Iš kieto stiliaus pagrindo, šis kursas pereina prie įvairių mados pramonės sričių, kuriose pagrindinė veikla yra kūrybinio proceso valdymas. Moksleiviai raginami kurti savo idėjas ir eksperimentuoti įvairiais vizualiniais rezultatais, tokiais kaip mados vadovai, virusiniai vaizdo įrašai, prekės ženklo atvaizdai ir restyliavimo pasiūlymai, interaktyvios ir spausdintos reklamos kampanijos bei socialinės žiniasklaidos vaizdo turinys.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Majamis
Rugsėjis 2020
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Istituto Marangoni Miami * The School of Fashion