Kent State University - College of Aeronautics and Engineering

Įvadas

Oficialus aprašymas

APIE AERONAUTIKOS IR INŽINERIJOS KOLEGIJĄ

Aeronautikos ir inžinerijos kolegija (CAE) yra viena iš vienuolikos Kento valstybinio universiteto koledžų, kurioje pastaraisiais metais gyveno maždaug 1000 studentų ir beveik dvigubos skaitomos. Universitetas, kaip vienas iš sparčiausiai augančių koledžų, labai pritarė plėsti savo programas. Kento valstija pastatė naują kolegijai skirtą 55 000 kvadratinių metrų pastatą. Aeronautikos ir technologijų pastatas (ATB) yra 1400 Lefton Esplanade.

85387_pexels-photo-668137.jpeg

Kolegijos istorija

Kento technologijos programos prasidėjo dar 1913 m., Kai "Kvalifikacijos kėlimo kursai" buvo paskirstyti kampeliuose kaip neatskiriama Kento valstybinės mokyklos mokytojų rengimo dalis. 1995 m. Nepriklausoma technologijų mokykla buvo įkurta kaip integruota aštuoni universiteto akademiniai vienetai. Nepriklausomą technologijos mokyklą sudarė trys akademiniai vienetai: Aeronautikos skyrius, Taikomojo verslo ir technologijų skyrius bei Taikomųjų mokslų ir technologijų skyrius. 2006 m. Technologijos mokykla pasiekė kolegijos statusą ir tapo technologijų kolegija. 2011 m. Visos technologijos programos, susijusios su regionų miesteliais, buvo atskirtos nuo Kent Campus ir tapo naujai suformuotos regioninės kolegijos dalimi. 2012 m. Liepos mėn. Technologijos kolegijos pavadinimas buvo pakeistas į Taikomosios inžinerijos, tvarumo ir technologijų koledžą, kad atspindėtų besikeičiančią Kolegijos misiją siekiant kurti naujas taikomosios inžinerijos ir tvarumo programas. 2017 m. Liepos mėn. Buvo pasirinktas Aeronautikos ir inžinerijos koledžas.

85374_pexels-photo-1438072.jpeg

Misija

Įtraukti unikalią aeronautikos, inžinerijos ir technologijų sinergiją, teigiamai keičiant regioninės, nacionalinės ir pasaulio bendruomenės trajektoriją: teikiant dinamišką mokymosi patirtį, skatinančią patirtinį mokymąsi; Novatoriškų mokslinių tyrimų, perkeliančių idėjas į realybę, ugdymas; ir kurti į ateitį orientuotus specialistus, skirtus įveikti ribas ir gerinti gyvenimą.

Vietos

Kentas

Address
Aeronautics and Technology Building (ATB), 1400 Lefton Esplanade
44242 Kentas, Ohajas, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis