Kent State University - College of the Arts

Įvadas

Oficialus aprašymas

Menų kolegija yra gyvybinga studijų ir profesinės praktikos arena, apimanti vaizduojamąjį, scenos ir dizaino menus. Mūsų koncertų salės, teatrai ir galerijos kūrybinį studentų ir dėstytojų bendradarbiavimą įtraukia į miestelio kultūrinio gyvenimo pagrindą. Mūsų patalpose integruota mokymosi patirtis ir moksliniai tyrimai sujungia profesinę praktiką ir akademinius tyrimus. Stažuotės ir kita patirtis ne universitete pagerina karjeros galimybes.

Šie įvairūs mokymo šaltiniai, vedami dinamiškų dėstytojų ir mokslininkų, tarnauja maždaug 2600 studentų keturiose meno, mados dizaino ir prekybos, muzikos, teatro ir šokio mokyklose. Devyni laipsnių variantai siūlo daugiau nei 50 atskirų programų koncentracijos bakalaureate per doktorantūros lygius. Visi universiteto studentai yra aptarnaujami per kursus, kurie atitinka Kento pagrindinių kursų reikalavimus, įvairius nepilnamečius pagal kitas programas, taip pat pasirenkamus asmenų interesus. Kasmet kolegijos koncertuose, spektakliuose ir parodose dalyvauja daugiau nei 100 000 žmonių.

Kultūrinė mūsų studentų ir dėstytojų įvairovė, mūsų mokyklų palaikomas profesinis bendradarbiavimas ir visapusiško mokymo ir mokslo universiteto aplinka kviečia jus prisijungti prie daugiau nei 15 000 alumnų, pasirinkusių Menų kolegiją. Tikimės jus įtraukti į šią dinamišką patirtį.

John R. Crawford-Spinelli, Red. Dekanas

STRATEGINIS KELIO ŽEMĖLAPIS 2019–2024 m

1. Pagerinkite studentų pasirengimą karjerai (1 universiteto prioritetas - pirmiausia studentai)

2. Naujovinkite mokymo programą (1 universiteto prioritetas - studentų pirmas ir 2 prioritetas - išskirtinė Kento valstija)

3. Pagerinti Menų kolegijos mokymosi aplinką remiantis klimato tyrimo atsiliepimais (5 universiteto prioritetas - organizacinė valdyba)

4. Padidinkite studentų stipendijas (1 universiteto prioritetas - pirmiausia studentai)

5. Sutelkti rinkodaros pastangas į bakalaurų ir magistrantų įdarbinimą (2 universiteto prioritetas - išskirtinė Kento valstija ir prioritetas)

4 - regioninis poveikis)

6. Įsitraukite į tikslingesnį bendruomenės įsitraukimą (universiteto 4 prioritetas - poveikis regionui)

7. Didinti nacionalinius reitingus ir tarptautinį pripažinimą (3 universiteto prioritetas - pasaulinis konkurencingumas)

8. Padidinkite mokslinių tyrimų ir (arba) kūrybinės veiklos profilį ir nuosekliai jį sekite (Universiteto 2 prioritetas - išskirtinė Kento valstija ir 3 prioritetas - pasaulinis konkurencingumas)

9. Sukurkite tyčinius ir strateginius Koledžo finansuojamus tarpdisciplininius fakultetų paskyrimus (Universiteto 2 prioritetas - išskirtinė Kento valstija ir 3 prioritetas - pasaulinis konkurencingumas)

10. Padidinti absolventų įsitraukimo iniciatyvas (4 universiteto prioritetas - regioninis poveikis ir 5 prioritetas - organizacinis valdymas)

Vietos

Kentas

Address
East Summit Street,800
44240 Kentas, Ohajas, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis